STREETDANCE STYLES | Taneční kurz pro začátečníky

Termíny lekcí čtvrtek 18:00 – 19:00
Místo konání lekcí sál DAS, Krapkova 3, Olomouc (mapa)
Věk 16 – 29 let (ročník 1987 – 2000)
Taneční styly Hip Hop, Hype, House Dance, MTV Dance, Popping, Locking, Break Dance (info)
Taneční zkušenosti začátečníci, mírně pokročilí
Taneční sezóna 2016 / 2017 12. 9. 2016 – 18. 6. 2017
Streetdance Styles | Taneční kurz pro začátečníky v 331 Dance Studiu Olomouc
Streetdance Styles | Taneční kurz pro začátečníky v 331 Dance Studiu Olomouc

Kapacita tanečního kurzu Streetdance Styles je již bohužel naplněna.
Kontaktujte nás na e-mailu studio@331.cz. V případě dostatečného zájmu zvážíme otevření dalšího termínu.
Děkujeme.

Popis tanečního kurzu


Lekce tanečního kurzu Streetdance Styles v 331 Dance Studiu Olomouc se zaměřují na komplexní výuku pouličního tance (Street Dance). Kurz je určený úplným začátečníkům a mírně pokročilým tanečníkům, kterým budou v rámci jednotlivých lekcí představeny taneční styly Hip Hop, Hype, House Dance, Popping, Locking, Break Dance nebo MTV Dance. Během kurzu poznáte jednotlivé taneční styly, naučíte se tancovat jejich základní kroky a nebude chybět ani několik choreografií v každém tanečním stylu.

Účastníci tanečního kurzu Streetdance Styles budou mít možnost zapojit se do přípravy taneční choreografie na soutěže a vystoupení. Ta se bude vytvářet během vybraných víkendů v období listopad 2016 – únor 2017.

Průběh taneční lekce
Výsledek taneční lekce
Výsledek tanečního kurzu

Aktuální obsazenost

100%

Cena kurzovného

Pololetní platba
1 490
 
 • platba za pololetí (září – leden)
 • celková částka za rok: 2980 Kč
Roční platba
2 780
2 980 Kč (sleva 200 Kč)
 • platba za celou taneční sezónu
 • celková částka za rok: 2780 Kč

Bonusy

 • video dokumentace (videa z lekcí k dispozici na videu)
 • hudba z lekcí ke stažení
 • 20% sleva na všechny víkendové workshopy
 • 30% sleva na oficiální tričko / vak 331 Dance Studia Olomouc (info)
 • věrnostní sleva, rodinná sleva, sleva za doporučení (info)

Platba

Taneční kurz Streetdance Styles se platí převodem na účet do 7 dnů od odeslání přihlášky.

 • číslo účtu: 670100-2200968517/6210 (mBank, zadávejte i s předčíslím)
 • variabilní symbol: datum narození ve tvaru DDMMRRRR (nutno uvést i při registraci!)
 • specifický symbol: 3310916
 • textová poznámka: jméno tanečníka/tanečnice

Foto & video

Další informace o tanečním kurzu Streetdance Styles

» Organizační info «» Názory tanečníků «» Často kladené otázky «» Vybíráme z blogu «

 • lektoři tanečního kurzu: Dejv Zapletal + hosté (externí lektoři)
 • s sebou na lekce: cokoliv pohodlného, tzn. tepláky, legíny nebo kraťasy + tričko, top nebo v zimních měsících i mikinu (slečnám doporučujeme sportovní podprsenku), čisté tenisky + nezapomeňte na dodržování pitného režimu a občas se může hodit i ručník
 • přímo v přihlášce na taneční kurz si můžete přiobjednat taneční oblečení 331 Dance Studia Olomouc
 • před lekcí doporučujeme odložit hodinky a šperky, aby nedošlo k úrazu
 • všechny choreografie z lekcí si budete moci prohlédnout v naší uzavřené skupině na Facebooku, tzn. nemusíte se bát, že by se k videím dostal někdo cizí :-)
 • v případě účastni tanečníka / tanečnice na vystoupení nebo soutěži mohou být pro přípravu těchto akcí vyčleněny speciální (víkendové) lekce / soustředění
Chcete se hýbat vícekrát týdně? Vyzkoušejte třeba taneční kurz Ladies Dance věnovaný speciálně něžnějšímu pohlaví nebo věkově neomezený kurz Flexi, ve kterém budeme pracovat na komplexní flexibilitě a na koordinaci a kontrole pohybů.

Kurz mi nabídl přesně to, co jsem potřeboval. Tedy základy a následně další rozvoj v tancování.
I když jsem byla ze začátku pěkné dřevo, tak cítím pokroky. Strašně mě to baví a vždycky se moc těším na další lekci. Chci vyzdvihnout hlavně skvělý kolektiv.
Skvělá parta, chytlavá hudba, výborní lektoři. Co víc říct?
Vytknul bych snad jen to, že v létě je na lekcích docela teplo. Ale chápu, že se to moc nedá ovlivnit a člověk u toho aspoň něco vypotí :-) Jinak fakt super, díky.
Kurz je opravdu skvělý a moc mě baví. Oceňuji přístup lektorů, ale taky celkově výborně zvládnutou organizaci. Nejde jenom o samotné tancování, ale i všechny ty věci okolo. Koho to zajímá, na kurzech se o tancování a jednotlivých tanečních stylech taky hodně dozví. Opravdu palec nahoru, díky.
V kurzu jsem se přiučila několika stylům tance, které mě moc zaujaly. Hlavně jsem se začala aspoň trochu pravidelně hýbat a ještě k tomu mě to moc bavilo. Takže palec nahoru a rozhodně to zkusím znova! :-)
Názory tanečníků jsme získali díky dotazníku po ukončení taneční sezóny 2015/2016.

Tancování mě láká, ale opravdu to zvládnu? Nebude se mi nikdo smát?

Smát se opravdu nikdo nikomu nebude! Nejsme výběrová taneční skupina a prosazujeme názor, že tancovat může opravdu každý. Jediné, na čem záleží, jestli vás tancování bude bavit. Pokud se Street Dance nemáte žádné zkušenosti, počítejte s tím, že několik prvních lekcí bude náročnějších. Nikomu to nešlo hned a tento počáteční nezvyk je třeba překonat. Rozhodně by ale byla chyba to hned vzdát. Důležité je nebát se :-)

Tancují i kluci?

Máme velkou radost z toho, že se tancování v kurzu Streetdance Styles kluci nebojí a hlavně, že je to baví. Někteří totiž mají na začátku strach, jestli u toho nebudou vypadat trapně nebo jestli není Street Dance pouze „dámská“ záležitost. A to i přesto, že většinu tanečních stylů, které dnes označujeme jako Street Dance, vymysleli právě kluci a v tancování jsou všeobecně úspěšnější.

Kolik lekcí proběhne během jednoho kurzu?

Taneční sezóna probíhá v období 12. 9. 2016 – 18. 6. 2017 a je podobně jako školní rok rozdělena na dvě pololetí (září – leden, únor – červen). Lekce probíhají v tomto období každý týden s výjimkou státních svátků, školních prázdnin a volného týdne mezi oběma semestry. Celkově se tedy můžete těšit na 32 – 36 lekcí každého kurzu za taneční sezónu. Pokud by lekce z jakýchkoliv dopředu nepředvídatelných důvodů nemohla proběhnout, bude po dohodě s tanečníky nahrazena.

Je možné si jednu lekci nejdříve vyzkoušet?

První týden každé taneční sezóny u nás probíhají tzv. ukázkové lekce. Můžete se přijít podívat, vyzkoušet, na vše se zeptat. Ale pozor, v minulosti se nám už stalo, že v době konání ukázkové lekce byly už některé taneční kurzy plně obsazeny. Proto pokud máte opravdu zájem, doporučujeme nečekat a přihlásit se co nejdříve.

Kurz jsem navštěvoval/a loni, má smysl se na něj znovu přihlašovat?

Rozhodně! Někteří tanečníci navštěvují kurz Streetdance Styles už několik let, protože je prostě baví. Žádná lekce totiž není stejná jako kterákoliv z předchozích, vždy se tedy naučí něco nového. Střídají se taneční techniky, učí se nové taneční prvky a choreografie. Na místě je ale určitě poznamenat, že pro pokročilejší tanečníky je určený taneční kurz Streetdance Advanced, který vaše tancování posune zase na vyšší úroveň.

Je možné se dohlásit, i když kurz už začal?

Ano, za předpokladu, že ještě není plně obsazena kapacita kurzu. Aktuální stav vždy zjistíte výše na této stránce.

Je účast na soutěžích finančně náročná?

Snažíme se, aby byla finanční zátěž co nejmenší. Naši tanečníci si nemusí kupovat drahé kostýmy, nehradí členské poplatky v tanečních organizacích, drahé startovné ani cestovné do vzdálených měst. Náklady na soutěže jsou cca 500 Kč za kostým + 100 – 200 Kč za každou soutěž (startovné, cestovné).

Máte jiný dotaz?

Nenašli jste odpověď na Váš dotaz? Napište nám prostřednictvím formuláře v zápatí stránky, e-mailu studio@331.cz nebo nás kontaktujte jiným způsobem.

Jaké boty používat na Street Dance?

Jaké používat boty na Street Dance?

Jaké koupit boty na Street Dance? To je jedna z nejčastějších otázek nových účastníků tanečních kurzů v 331 Dance Studiu Olomouc, ale i rodičů malých tanečníků. V dnešním článku se vám ale pokusíme poradit. Jak asi správně tušíte, vybrat si ty nejlepší boty na Street Dance není úplně jednoduché. Výběr tanečních bot není totiž jen…

Žádný komentář
7 hiphopových tanečních kroků, které znají i netanečníci

7 hiphopových tanečních kroků, které znají i netanečníci

Taneční styl Hip Hop obsahuje spoustu prvků. My vám dnes ale představíme ty taneční kroky, které už někdy viděli všichni. I ti, co nikdy netancovali. Tanečních kroků, které můžeme zařadit pod taneční styl Hip Hop, existuje velké množství. A několik z nich znají prostě všichni, i netanečníci. Může za to YouTube, Facebook, Giphy – no…

Žádný komentář
Kateřina Koňaříková a Nikola Bednáriková: Když investujete energii do dětí, vrátí vám ji

Káč & Nikki: Když investujete energii do dětí, vrátí vám ji

Kateřina Koňaříková, Nikola Bednáriková – tanečnice, lektorky a choreografky, které v listopadu navštíví Olomouc. Jaký je jejich pohled na tanec, co považují za úspěch nebo kde pořád berou inspiraci na nové choreografie? To vše se dozvíte v následujícím rozhovoru … Po téměř dvouleté pauze do 331 Dance Studia Olomouc zavítají Káč & Nikki (Kateřina Koňaříková…

Žádný komentář
Víkendové lekce Video Dance se po dvou letech vrací do Olomouce

Víkendové lekce Video Dance se po dvou letech vrací do Olomouce

Chcete tancovat jako ve videoklipu? Díky 331 Dance Studiu Olomouc a víkendovým lekcím Video Dance můžete. Do Olomouce se totiž v listopadu vrátí oblíbený MTV Dance Workshop. Je to neuvěřitelné, ale poslední víkendový MTV Dance Workshop proběhl v Olomouci na konci roku 2014. Od té doby na něj kvůli množství jiných workshopů a dalších akcí…

Žádný komentář
Jak to vypadá, když kluci tancují

Jak to vypadá, když kluci tancují?

Ano, je to tak, i kluci tancují. A to dokonce i v 331 Dance Studiu Olomouc. Pojďme se dnes podívat, jaký je tanec z čistě mužského pohledu … Dnešní článek patří výhradně klukům, borcům, chlapům … Prostě těm, kteří mají k tanci všeobecně dál než něžnější polovina populace. Těm, pro které je představa, že by…

Žádný komentář

» Přečíst další z články z blogu.

Podobné taneční kurzy

Streetdance Advanced

 • termín: středa 18:30 – 19:30
 • věk: 16 – 29 let
 • taneční styly: Hip Hop, House Dance, Dancehall, Popping, Locking, Break Dance

Ladies Dance

 • termín: středa 19:30 – 20:30
 • věk: 16 – 29 let
 • taneční styly: Dancehall, MTV Dance, Hip Hop, Waacking, Vogue, Twerk