STREETDANCE STYLES | Taneční kurz pro začátečníky

Termíny lekcí čtvrtek 18:00 – 19:00
Místo konání lekcí sál DAS, Krapkova 3, Olomouc (mapa)
Věk 16 – 29 let (ročník 1987 – 2000)
Taneční styly Hip Hop, Hype, House Dance, Popping, Locking, Break Dance (info)
Taneční zkušenosti začátečníci, mírně pokročilí
II. pololetí taneční sezóny 2016 / 2017 6. 2. 2017 – 18. 6. 2017
Streetdance Styles | Taneční kurz pro začátečníky v 331 Dance Studiu Olomouc
Streetdance Styles | Taneční kurz pro začátečníky v 331 Dance Studiu Olomouc

Popis tanečního kurzu


Lekce tanečního kurzu Streetdance Styles v 331 Dance Studiu Olomouc se zaměřují na komplexní výuku pouličního tance (Street Dance). Kurz je určený úplným začátečníkům a mírně pokročilým tanečníkům, kterým budou v rámci jednotlivých lekcí představeny taneční styly Hip Hop, Hype, House Dance, Popping, Locking, Break Dance nebo MTV Dance. Během kurzu poznáte jednotlivé taneční styly, naučíte se tancovat jejich základní kroky a nebude chybět ani několik choreografií v každém tanečním stylu.

Průběh taneční lekce
Výsledek taneční lekce
Výsledek tanečního kurzu

Aktuální obsazenost

80%

Cena kurzovného

 • 1490 Kč / pololetí (únor – červen 2017)
 • v ceně video dokumentace a hudba z lekcí
 • 20% sleva na všechny víkendové workshopy
 • věrnostní sleva, rodinná sleva, sleva za doporučení (info)

Platba

Taneční kurz Streetdance Styles se platí převodem na účet do 7 dnů od odeslání přihlášky.

 • číslo účtu: 670100-2200968517/6210 (mBank, zadávejte i s předčíslím)
 • variabilní symbol: datum narození ve tvaru DDMMRRRR (nutno uvést i při registraci!)
 • specifický symbol: 3310217
 • textová poznámka: jméno tanečníka/tanečnice

Foto & video

Další informace o tanečním kurzu Streetdance Styles

» Organizační info «» Názory tanečníků «» Často kladené otázky «» Vybíráme z blogu «

 • lektoři tanečního kurzu: Dejv Zapletal + hosté (externí lektoři)
 • s sebou na lekce: cokoliv pohodlného, tzn. tepláky, legíny nebo kraťasy + tričko, top nebo v zimních měsících i mikinu (slečnám doporučujeme sportovní podprsenku), čisté tenisky + nezapomeňte na dodržování pitného režimu a občas se může hodit i ručník
 • před lekcí doporučujeme odložit hodinky a šperky, aby nedošlo k úrazu
 • všechny choreografie z lekcí si budete moci prohlédnout v naší uzavřené skupině na Facebooku, tzn. nemusíte se bát, že by se k videím dostal někdo cizí :-)
 • v případě účastni tanečníka / tanečnice na vystoupení nebo soutěži mohou být pro přípravu těchto akcí vyčleněny speciální (víkendové) lekce / soustředění
 • lekce neprobíhají v termínech státních svátků a školních prázdnin pro okres Olomouc
Chcete se hýbat vícekrát týdně? Vyzkoušejte třeba taneční kurz Ladies Dance věnovaný speciálně něžnějšímu pohlaví nebo věkově neomezený kurz Flexi, ve kterém budeme pracovat na komplexní flexibilitě a na koordinaci a kontrole pohybů.

Kurz mi nabídl přesně to, co jsem potřeboval. Tedy základy a následně další rozvoj v tancování.
I když jsem byla ze začátku pěkné dřevo, tak cítím pokroky. Strašně mě to baví a vždycky se moc těším na další lekci. Chci vyzdvihnout hlavně skvělý kolektiv.
Skvělá parta, chytlavá hudba, výborní lektoři. Co víc říct?
Vytknul bych snad jen to, že v létě je na lekcích docela teplo. Ale chápu, že se to moc nedá ovlivnit a člověk u toho aspoň něco vypotí :-) Jinak fakt super, díky.
Kurz je opravdu skvělý a moc mě baví. Oceňuji přístup lektorů, ale taky celkově výborně zvládnutou organizaci. Nejde jenom o samotné tancování, ale i všechny ty věci okolo. Koho to zajímá, na kurzech se o tancování a jednotlivých tanečních stylech taky hodně dozví. Opravdu palec nahoru, díky.
V kurzu jsem se přiučila několika stylům tance, které mě moc zaujaly. Hlavně jsem se začala aspoň trochu pravidelně hýbat a ještě k tomu mě to moc bavilo. Takže palec nahoru a rozhodně to zkusím znova! :-)
Názory tanečníků jsme získali díky dotazníku po ukončení taneční sezóny 2015/2016.

Tancování mě láká, ale opravdu to zvládnu? Nebude se mi nikdo smát?

Smát se opravdu nikdo nikomu nebude! Nejsme výběrová taneční skupina a prosazujeme názor, že tancovat může opravdu každý. Jediné, na čem záleží, jestli vás tancování bude bavit. Pokud se Street Dance nemáte žádné zkušenosti, počítejte s tím, že několik prvních lekcí bude náročnějších. Nikomu to nešlo hned a tento počáteční nezvyk je třeba překonat. Rozhodně by ale byla chyba to hned vzdát. Důležité je nebát se :-)

Tancují i kluci?

Máme velkou radost z toho, že se tancování v kurzu Streetdance Styles kluci nebojí a hlavně, že je to baví. Někteří totiž mají na začátku strach, jestli u toho nebudou vypadat trapně nebo jestli není Street Dance pouze „dámská“ záležitost. A to i přesto, že většinu tanečních stylů, které dnes označujeme jako Street Dance, vymysleli právě kluci a v tancování jsou všeobecně úspěšnější.

Kolik lekcí proběhne během jednoho kurzu?

Taneční sezóna probíhá v období 12. 9. 2016 – 18. 6. 2017 a je podobně jako školní rok rozdělena na dvě pololetí (září – leden, únor – červen). Lekce probíhají v tomto období každý týden s výjimkou státních svátků, školních prázdnin a volného týdne mezi oběma semestry. Celkově se tedy můžete těšit na 32 – 36 lekcí každého kurzu za taneční sezónu. Pokud by lekce z jakýchkoliv dopředu nepředvídatelných důvodů nemohla proběhnout, bude po dohodě s tanečníky nahrazena.

Je možné si jednu lekci nejdříve vyzkoušet?

První týden každé taneční sezóny u nás probíhají tzv. ukázkové lekce. Můžete se přijít podívat, vyzkoušet, na vše se zeptat. Ale pozor, v minulosti se nám už stalo, že v době konání ukázkové lekce byly už některé taneční kurzy plně obsazeny. Proto pokud máte opravdu zájem, doporučujeme nečekat a přihlásit se co nejdříve.

Kurz jsem navštěvoval/a loni, má smysl se na něj znovu přihlašovat?

Rozhodně! Někteří tanečníci navštěvují kurz Streetdance Styles už několik let, protože je prostě baví. Žádná lekce totiž není stejná jako kterákoliv z předchozích, vždy se tedy naučí něco nového. Střídají se taneční techniky, učí se nové taneční prvky a choreografie. Na místě je ale určitě poznamenat, že pro pokročilejší tanečníky je určený taneční kurz Streetdance Advanced, který vaše tancování posune zase na vyšší úroveň.

Je možné se dohlásit, i když kurz už začal?

Ano, za předpokladu, že ještě není plně obsazena kapacita kurzu. Aktuální stav vždy zjistíte výše na této stránce.

Je účast na soutěžích finančně náročná?

Snažíme se, aby byla finanční zátěž co nejmenší. Naši tanečníci si nemusí kupovat drahé kostýmy, nehradí členské poplatky v tanečních organizacích, drahé startovné ani cestovné do vzdálených měst. Náklady na soutěže jsou cca 500 Kč za kostým + 100 – 200 Kč za každou soutěž (startovné, cestovné).

Máte jiný dotaz?

Nenašli jste odpověď na Váš dotaz? Napište nám prostřednictvím formuláře v zápatí stránky, e-mailu studio@331.cz nebo nás kontaktujte jiným způsobem.

Návod pro začátečníky: Jak zvládnout taneční soutěž?

Míříte na taneční soutěž Street Dance nebo Contemporary Dance? Máme pro vás pár tipů, jak ji zvládnout bez stresu a naopak si ji co nejvíce užít. Pokud se podíváte do kalendáře některého z aktivních tanečníků, příliš volných víkendů v něm v nejbližší době nenajdete. Je to proto, že právě v jarních měsících vrcholí taneční sezóna…

Žádný komentář

Soutěžní sezóna 2017 je tu. 331 Dance Studio Olomouc představuje své taneční choreografie

331 Dance Studio Olomouc startuje další soutěžní sezónu, ve které představí své nové taneční choreografie. Na co se můžete těšit a kde nás během následujících týdnů uvidíte? Jaro je pro tanečníky speciální období. Opouštějí totiž tělocvičny a taneční sály, aby se vydali zúročit svou práci v uplynulých měsících. Právě na jaře totiž probíhají taneční soutěže,…

Žádný komentář

Nejlepší taneční videa roku 2016

Podívejte se na nejlepší taneční videa uplynulého roku. Z našeho YouTube kanálu jsme pro vás vybrali 10 nejsledovanějších. Už jsme měli více než dva týdny na to, abychom si zvykli psát datum se sedmnáctkou na konci. Na uplynulý rok v 331 Dance Studiu Olomouc jsme vzpomínali v našem hodnotícím článku, dnes si pojďme připomenout, která…

Žádný komentář

Zápis do tanečních kurzů v 331 Dance Studiu Olomouc

Právě probíhá zápis do tanečních kroužků pro děti i tanečních kurzů pro mládež a dospělé. Naučte se tancovat pouliční tanec nebo moderní tanec. Chcete se věnovat pouličnímu (Street Dance) nebo modernímu (Contemporary Dance) tanci? Chcete poznat skvělou partu lidí? Chcete se začít se pravidelně hýbat v rytmu nejnovějších hudebních hitů? Přidejte se k nám! 331…

Žádný komentář

Rok 2016 v 331 Dance Studiu Olomouc přinesl spoustu skvělých zážitků

Rok 2016 je za námi. To je ideální příležitost ohlédnout se zpátky a zrekapitulovat, jaký ten rok v 331 Dance Studiu Olomouc vlastně byl. A je fuč. Šestnáctý rok tohoto tisíciletí je nenávratně pryč, takže nám zbývá čas už jen na poslední článek, který opatříme datem vydání v roce 2016. A to je ideální příležitost…

Žádný komentář

» Přečíst další z články z blogu.

Podobné taneční kurzy

Streetdance Advanced

 • věk: 16 – 29 let
 • taneční styly: Hip Hop, House Dance, Dancehall, Popping, Locking, Break Dance

Ladies Dance

 • věk: 16 – 29 let
 • taneční styly: Dancehall, MTV Dance, Hip Hop, Waacking, Vogue, Twerk