V uplynulé taneční sezóně jsme tancovali na hodně hiphopvých písniček, ať už v tanečních kurzech Streetdance Juniors (12-15 let), Streetdance Styles (16 a více let) nebo Streetdance Seniors (k25 a více let). Přesto jsme se pokusili vybrat 5 největších hip hop hitů a věříme, že si je rádi připomenete a příp. si doma taky něco zatancujete :)

Vybrat pouze pět tanečních hip hop songů nebylo jednoduché. Za poslední rok např. hodně letěli Apollo G´ezze, od kterých se mohlo v top 5 umístit hned několik hitů (Dibby Dibby Sound, GIve Me A Dubplate, atd). Nakonec jsme ale rozhodli, že každému interpretovi povolíme naší top 5 pouze jedno místo.

Už jste zvědaví, na co budete tancovat v nové taneční sezóně 2014/2015? Určitě se zase můžete těšit na spoustu nové muziky. Mimochodem … tipy, co byste chtěli, aby zaznělo na trénincích jakéhokoliv street dance kurzu, nám klidně posílejte na facebook 331 Dance Studia Olomouc. A pokud ještě nejste na nové kurzy zapsaní, přihlášku klidně můžete vyplnit právě teď.

5. místo: Skarra Mucci – Yagga Yagga

4. místo: Apollo G’eeze – Bombay

3. místo: Astro Sparkz – Panjabi Put On

2. místo: Amplify Dot – Get Down

1. místo: VAG x STEK – It’s Start Time

O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, věnujeme se Street Dance (pouličnímu tanci) a Contemporary Dance (současnému tanci). Organizujeme taneční kroužky pro děti i taneční kurzy pro dospělé. Tanec nás opravdu baví, takže o něm i rádi píšeme na našem tanečním blogu.

Rubrika: 

Diskuze k článku

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Podobné články

Zajímá vás tanec? 331 Dance Studio Olomouc vám pomůže!

Chci se naučit tancovat

Přidejte se k nám buď přímo v Olomouci nebo prostřednictvím tanečních kurzů online kdekoliv v České republice.

Chci se v tancování vzdělávat

Posuňte svou taneční osobnost na vyšší úroveň. Studujte historii tance, taneční styly, seznamte se s tanečními osobnostmi. 

Chci tanec vyučovat

Sdílejte své nadšení pro tanec s ostatními

a staňte se tanečním lektorem nebo taneční lektorkou. 

Chci taneční vystoupení

Objednejte si na svou akci taneční vystoupení nebo si nechte připravit choreografii podle vašich představ.

>