Úvod » Taneční blog | Články nejen o Street Dance a Contemporary Dance » Ze zákulisí » Červnová divadelní taneční show je vyprodaná. Přidáváme další představení
Tanec v Olomouci

Červnová divadelní taneční show je vyprodaná. Přidáváme další představení

Díky loňskému úspěchu se i letos můžete těšit na divadelní taneční show 331 Dance Studia Olomouc s názvem 331 Dance Show.

Před pouhými 14 dny jsme spustili předprodej vstupenek na 331 Dance Show a dnes jsme zjistili, že v Divadle na Šantovce zbýva už jen pár posledních volných míst. Podle informací divadla byla první větší várka vstupenek prodána během 5 minut od uveřejnění prodeje na internetu. Tak velký zájem nás samozřejmě těší a proto jsme se rozhodli přidat jedno představení navíc. V sobotu 9. června 2018 tak budete mít možnost shlédnout taneční show 331 Dance Studia Olomouc ve dvou časech – od 16:00 nebo od 18:00 hodin.

Taneční show 331 Dance Studia Olomouc loni zaznamenala velký úspěch

I loňská premiérová 331 Dance Show byla naprosto vyprodaná, a to včetně všech přístavků. Během hodiny a půl se na pódiu Divadla na Šantovce představilo 15 choreografií soutěžních i nesoutěžních týmů, dětí, juniorů i dospělých. Šlo tak o velmi zajímavé zakončení taneční sezóny 2016/2017. Jak premiérová 331 Dance Show vypadala, si můžete připomenout díky tomuto článku.

I letos 331 Dance Show uzavře soutěžní sezónu, která vlastně během pár dnů odstartuje. Jestli bude stejně úspěšná jako ta loňská nebo dokonce ještě úspěšnější, to se teprve uvidí. Lektoři 331 Dance Studia Olomouc ale letos připravili více soutěžních choreografií než v loňském roce (článek s přehledem letošních formací připravujeme), takže i program 331 Dance Show bude oproti loňsku bohatší. Určitě se tedy máte na co těšit :-)

Kde a jak pořídit vstupenky?

Jak ukázaly předchozí zkušenosti, s nákupem vstupenek na 331 Dance Show nemá cenu příliš otálet, volná místa mizí totiž opravdu rychle. A jak si tedy vstupenky na 9. června 2018 pořídit? Máte v podstatě tři možnosti.

1) Nákup na pokladně divadla

Přímo na pokladně Divadla na Šantovce si můžete vstupenky zakoupit ve dnech pondělí, středa, pátek 15:30 – 18:30 nebo neděle 13:30 – 17:30. Divadlo najdete ve 2. podlaží obchodního centra Galerie Šantovka, sousedí s kino komplexem Premiere Cinemas.

2) Nákup na infostánku Galerie Šantovka

Pokud do Galerie Šantovka zavítáte v den, kdy má pokladna divadla zavřeno, můžete využít služeb infostánku obchodního centra, který najdete v přízemí přímo u hlavního vchodu (v blízkosti prodejny New Yorker). Infostánek je v provozu od pondělí do pátku 9:00 – 18:30 hodin.

3) Nákup přes internet

Pro mnohé je nejpohodlnější cestou nákup vstupenek z domu přes rezervační systém Divadla na Šantovce. Tady můžete nakupovat 24 hodin denně, vstupenky si můžete buď doma vytisknout nebo poté vyzvednout na pokladně divadla. Rezervační systém najdete na adrese www.divadlonasantovce.cz/program (najeďte na červen, dále na konkrétní představení – odpolední nebo večerní, a odkaz na prodej vstupenek).

Cena vstupenek je stejná, ať využijete kteroukoliv z výše uvedených možností: 120 Kč pro dospělého nebo 70 Kč pro dítě do 15 let.

Všichni tanečníci 331 Dance Studia Olomouc se na vás budou těšit :-)

Nové články e-mailem

Nejoblíbenější články

Zápis nových tanečníků

Zápis nových tanečníků do 331 Dance Studia Olomouc

Vyberte si z tanečních kroužků pro děti nebo tanečních kurzů pro dospělé a začněte tancovat v 331 Dance Studiu Olomouc.