Contemporary Workshop – speciální víkendové lekce Modern Dance a Jazz Dance už v neděli 24. listopadu 2019 v Olomouci!

Odeslat přihlášku na Contemporary Workshop

Co je to Contemporary Dance

Contemporary Dance je pojem, který se začal používat v 90. letech minulého století. Čerpá prvky z moderního a postmoderního scénického tance, zastřešuje a využívá různé taneční techniky a pohybové styly jako floorwork, improvizaci, kontaktní improvizaci a release techniku. Tento taneční styl vznikl jako reakce na poněkud rigidní techniku baletu. Jeho zakladatelkami byly Isadora Duncan a Martha Graham. Jejich cíl spočíval v nalezení nenucenosti pohybu použitím přirozených linií těla a jeho energie.

Více informací o tanečním stylu Contemporary Dance najdete tady.

Pro koho je Contemporary Workshop vhodný

Contemporary Workshop je vhodný pro mírně až středně pokročilé tanečníky, tj. pro všechny, kteří už s Contemporary Dance nějakou (byť minimální) zkušenost mají. Věkově workshop nijak omezen není.

Obsahem workshopu budou dvě taneční lekce, zaměřené na techniku tanečních stylů Modern Dance a Jazz Dance. Díky workshopu si zlepšíte svou taneční techniku, rozšíříte si zásobu tanečních kroků, jejich variant a kombinací. Výstupem workshopu může být také krátká vazba.

Lektorky workshopu

Barbora Březíková je lektorka tanečních kurzů Contemporary Juniors a Contemporary Adults v 331 Dance Studiu Olomouc. Vystudovala lidový tanec, současný tanec a základy klasické taneční praxe, kromě Čech se vzdělávala také v Anglii. Vedla kurzy na základní umělecké škole ve Zlíně, v Akademik Sport Centru UPOL nebo v Baletním studiu Iriny Popové. Jako choreografka pracovala např. na projektu Industra Stage pro Noc divadel v Brně.

Denisa Mentlíková je lektorka tanečního kurzu Contemporary Kids v 331 Dance Studiu Olomouc. Od 4 let se věnovala gymnastice a baletu, postupně vyzkoušela různé taneční styly. Poprvé navštívila 331 Dance Studio Olomouc v roce 2016 a od té doby se věnuje Contemporary Dance. Mezi její oblíbené techniky patří Floorwork nebo Jazz Dance.

Podrobnosti

Termín workshopu neděle 24. listopadu 2019 14:00 – 17:00 hod.
Místo konání workshopu zrcadlový sál Gymnázia Hejčín, Tomkova 45, Olomouc
mapa: zde

MHD: bus č. 10, 20, 21, 29 (zastávka Gymnázium Hejčín)
bus č. 12, 302, 392 (zastávka Na Trati)
tram. 2, 7 (zastávka Šibeník)

Harmonogram 13:45 prezence
14:00 – 15:30 Modern Dance
15:45 – 16:45 Jazz Dance
Lektorky Barbora Březíková
Denisa Mentlíková
Cena 350 Kč
Slevy 20% sleva pro účastníky jakýchkoliv tanečních kurzů v 331 Dance Studiu Olomouc
30% sleva pro 2. a každého dalšího člena rodiny (sourozenci, rodič a dítě)
slevy nelze kombinovat
Platba Platba probíhá do 7 dnů převodem na účet na základě vystavené zálohové (proforma) faktury. Tu zašleme na kontaktní e-mail uvedený v přihlášce. Stejně tak po úhradě kurzovného zašleme fakturu (daňový doklad).
Přihláška odeslat přihlášku

Přihláška na Contemporary Workshop

Na workshop se přihlásíte jednoduše vyplněním následujícího formuláře. Do 3 pracovních dnů (většinou to ale stihneme do 24 hodin) vám přijetí přihlášky potvrdíme e-mailem. Těšíme se :-)

>