Děkujeme vám za přihlášení do 331 Dance Studia Olomouc.
Vaše taneční dobrodružství právě začíná :-)

[fruitful_dbox heading=“Naše #331family se dnes rozrostla“ style=“style-2″] Díky vám je naše taneční rodina zase o něco větší. Už se nemůžeme dočkat, až vás přivítáme ve dveřích do našeho tanečního sálu a společně si zatancujeme. Moc se na vás těšíme!
[/fruitful_dbox]

Co se teď stane

[fruitful_box title=“Pošleme vám e-mail“ radius=“4″ border_color=“#e0e0e0″ header_bg_color=“#f9f9f9″ header_color=“#4a4a4a“ text_color=“#4a4a4a“ content_bg_color=“#ffffff“] Vaše přihláška už přistála v naší e-mailové schránce. Zkontrolujeme ji ale osobně, abychom s vámi dořešili případné nejasnosti. Proto vám potvrzení přijetí pošleme na e-mail do tří dnů (většinou to ale stejně stihneme do 24 hodin). Potvrzení pošleme z e-mailu studio@331.cz. Když si tuto adresu přidáte do svých kontaktů, budete mít jistotu, že žádný náš e-mail neskončí v nevyžádané poště (spamu).

Druhý e-mail se zálohovou fakturou pošle náš fakturační robot z adresy mail+331dancestudio@fakturoid.cz. Tu doporučujeme ze stejných důvodů přidat do kontaktů. Přece nechcete, abychom vaši přihlášku stornovali jenom proto, že faktura skončila někde ve spamu a vy jste ji nemohli zaplatit. Ihned po úhradě kurzovného vám fakturační robot pošle fakturu (daňový doklad).

Zhruba první týden v září vám pak pošleme kompletní informace o tanečním kurzu, na který jste se přihlásili. Podrobné informace o první lekci, místě konání, prostě kompletní přehled. Pokud by vás ale přece jenom zajímalo něco dalšího, neváhejte nás kontaktovat.
[/fruitful_box]

[fruitful_box title=“Zůstaneme s vámi v kontaktu“ radius=“4″ border_color=“#e0e0e0″ header_bg_color=“#f9f9f9″ header_color=“#4a4a4a“ text_color=“#4a4a4a“ content_bg_color=“#ffffff“] Do září je ještě daleko? To ale neznamená, že se do té doby nemůžeme vídat. Sledujte nás na sociálních sítích, kam pravidelně přidáváme aktuální fotky nebo videa. Na Facebooku, YouTube, Instagramu nebo Twitteru nám můžete i napsat, jak moc se tancování v 331 Dance Studiu Olomouc těšíte. My se alespoň pak budeme o to víc těšit na vás.

[fruitful_social_icons style=“colorful“ icon_color=“#000000″] [fruitful_social_icon icon=“facebook“ url=“https://www.facebook.com/331dancestudio“] [fruitful_social_icon icon=“youtube“ url=“https://www.youtube.com/331dancestudio?sub_confirmation=1″] [fruitful_social_icon icon=“instagram“ url=“https://www.instagram.com/331dancestudio“] [fruitful_social_icon icon=“twitter“ url=“https://www.twitter.com/331dancestudio“] [/fruitful_social_icons]

Pokud chcete ještě před první taneční lekcí dostat nějaké tipy, čtete náš taneční blog. Právě tam totiž pravidelně zveřejňujeme třeba nejrůznější rady pro začínající tanečníky. Nebo taky hudbu. A taneční videa. No prostě spoustu věcí, které stojí za to :-)
[/fruitful_box]

Nejnovější články na našem blogu

[fruitful_recent_posts_slider title=““ posts=“10″ show_thumbs=“on“ thumb_width=“255″ thumb_height=“240″ thumb_radius=“4″ show_date=“on“ show_header=“on“ show_excerpt=“on“ excerpt_len=“30″ show_metadata=“off“ slides=“4″ slides_small=“1″ slides_extra_small=“1″]

>