Hip Hop Workshop – speciální víkendové lekce Hip Hopu a Floorworku už 18. listopadu 2018 v Olomouci!

Odeslat přihlášku na Hip Hop Workshop

Co je to Hip Hop

Hip Hop můžeme popsat jako souhrn několika tanečních stylů, které se tančí na hiphopovou hudbu. Počátky Hip Hopu jako tance najdeme v osmdesátých letech minulého století, kdy se v rámci rozvoje hiphopové kultury začala objevovat první komerčně úspěšná hiphopová hudba. Základem Hip Hopu je improvizace, kdy tanečník spontánně reaguje na hudbu, která zrovna hraje. Proto se nejen v USA velmi často setkáte s označením Freestyle Dance nebo Hip Hop Freestyle.

Více informací o tanečním stylu Hip Hop najdete tady.

Co je to Floorwork

Jako Floorwork označujeme taneční kroky a kombinace, při nichž nejsou v kontaktu se zemí pouze nohy, ale i další části těla tanečníka. Dříve se Floorwork využívat výhradně v B-boyingu (Break Dance), dnes je však nedílnou součástí tanečních stylů jako Hip Hop, House Dance nebo Contemporary Dance.

Pro koho je Hip Hop Workshop vhodný

Hip Hop Workshop je vhodný pro mírně až středně pokročilé tanečníky, tj. pro všechny, kteří už s Hip Hopem nějakou (byť minimální) zkušenost mají. Věkově workshop nijak omezen není.

Obsahem workshopu budou dvě 90minutové lekce, zaměřené na techniky tanečních stylů Hip Hop a Floorwork. Rozšíříte si zásobu tanečních kroků, jejich variant a kombinací. Výstupem workshopu může být také krátká vazba.

Termíny víkendových workshopů v 331 Dance Studiu Olomouc

Lektor workshopu

Fero je úspěšný freestylový tanečník reprezentující crews The Zoo Clan a Art Factory Brno. Hip Hopu začal tancovat cca před 8 lety v taneční skupině Beat Up, v poslední době se velmi intenzivně začal věnovat také Floorworku. Často jej potkáte na street dance akcích nejen v ČR. Jak sám tvrdí, tanec je pro něj vášeň a neskutečná zábava.

Podrobnosti

Termín workshopu neděle 18. listopadu 2018 09:30 – 13:00 hod.
Místo konání workshopu zrcadlový sál Gymnázia Hejčín, Tomkova 45, Olomouc
mapa: zde

MHD: bus č. 10, 20, 21, 29 (zastávka Gymnázium Hejčín)
bus č. 12, 302, 392 (zastávka Na Trati)
tram. 2, 7 (zastávka Šibeník)

Harmonogram 09:15 prezence
09:30 – 11:00 Hip Hop
11:15 – 12:45 Floorwork
Lektor Fero / The Zoo Clan, Art Factory Brno
Cena workshopu 400 Kč za 2x 90 min. lekce
Slevy 20% sleva pro účastníky jakýchkoliv tanečních kurzů v 331 Dance Studiu Olomouc
30% sleva pro 2. a každého dalšího člena rodiny (sourozenci, rodič a dítě)
slevy nelze kombinovat
Platba Platba probíhá do 7 dnů převodem na účet na základě vystavené zálohové (proforma) faktury. Tu zašleme na kontaktní e-mail uvedený v přihlášce. Stejně tak po úhradě kurzovného zašleme fakturu (daňový doklad).
Přihláška odeslat přihlášku

Přihláška na Hip Hop Workshop

Na workshop se přihlásíte jednoduše vyplněním následujícího formuláře. Do 3 pracovních dnů (většinou to ale stihneme do 24 hodin) vám přijetí přihlášky potvrdíme e-mailem. Těšíme se :-)

>