12 července, 2016

Justin Timberlake prostě umí. A nejen zpívat, o jeho tanečních schopnostech jsme se přesvědčili nedávno. Každopádně jeho nejnovější singl s názvem Can´t Stop The Feeling znamenal perfektní tah, kterému byl úspěch doslova předurčen? Proč?

4 důvody, proč bylo od začátku jasné, že Justin Timberlake vydal hit letošního roku

1) Jde o soundtrack k animovanému filmu Trollové. Tahle novinka od studia DreamWorks bude mít premiéru na podzim a Justin Timberlake s Annou Kendrick v něm namluví hlavní postavy. Kromě toho prý také přezpívají nesmrtelný song od Phila Collinse s názvem True Colours.

2) Singl vyšel v květnu, což je dost času na to, aby jej všichni do letních prádznin naposlouchali. Je tak zaručeno, že se bez něj neobejde žádná letní diskotéka nebo párty.

3) Ještě před oficiálním videoklipem vyšlo tzv. „first listen pre-video“, kde se kromě Justina Timberlake objevují i Gwen Stefani, James Corden nebo Kunal Nayyara z Teorie velkého třesku.

4) „Jde o hit, který u kterého nevydržíte netancovat. Třeba jako u Happy od Pharella Williamse nebo Uptown Funk od Bruno Marse.“ Přesně taková propagace provází Can´t Stop The Feeling od začátku. A nezbývá než dodat, že progapace v tomto případě opravdu nelže.

Justin Timberlake – Can´t Stop The Feeling 6x jinak

Pokud už vás rádiová verze Justinova nejnovějšího hitu tak trochu nudí, máme pro vás 6 zajímavých remixů. Na své si přijdou především příznivci House Dance, ale nechybí třeba ani funková verze. Tak pěkný poslech :-)

SJUR Remix

Loud Luxury version

Guardate remix

Mo Musiq remix

HCKLR remix

brAce remix

Tip: Na tento song, ale samozřejmě také na spoustu dalších hitů, si můžete zatancovat v některém z tanečních kroužků a kurzů v 331 Dance Studiu Olomouc. Ty jsou určeny pro děti i dospělé, pro začátečníky i pokročilé tanečníky. Vybrat si ten správný taneční kurz můžete tady.
Justin Timberlake - Can´t Stop The Feeling
Justin Timberlake – Can´t Stop The Feeling

O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, věnujeme se Street Dance (pouličnímu tanci) a Contemporary Dance (současnému tanci). Organizujeme taneční kroužky pro děti i taneční kurzy pro dospělé. Tanec nás opravdu baví, takže o něm i rádi píšeme na našem tanečním blogu.

Rubrika: 

Diskuze k článku

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Podobné články

Zajímá vás tanec? 331 Dance Studio Olomouc vám pomůže!

Chci se naučit tancovat

Přidejte se k nám buď přímo v Olomouci nebo prostřednictvím tanečních kurzů online kdekoliv v České republice.

Chci se v tancování vzdělávat

Posuňte svou taneční osobnost na vyšší úroveň. Studujte historii tance, taneční styly, seznamte se s tanečními osobnostmi. 

Chci tanec vyučovat

Sdílejte své nadšení pro tanec s ostatními

a staňte se tanečním lektorem nebo taneční lektorkou. 

Chci taneční vystoupení

Objednejte si na svou akci taneční vystoupení nebo si nechte připravit choreografii podle vašich představ.

>