Úvod » Taneční blog 331 Dance Studia Olomouc » Taneční hudba » House music 2018: hudební tipy nejen pro tanečníky House Dance
Taneční hudba

House music 2018: hudební tipy nejen pro tanečníky House Dance

Aktuální house music? Co třeba Disclosure, Kerri Chandler nebo David Zowie? Načerpejte inspiraci v našich hudebních tipech …

Po delší době jsme pro vás připravili článek do rubriky Taneční hudba, který nebude ani tak o čtení, ale spíš o poslouchání. Pár hudebních tipů se totiž vždycky hodí. A protože minulý víkend proběhl v 331 Dance Studiu Olomouc workshop tanečního stylu House Dance, budou dnešní hudební tipy zaměřeny právě tímto směrem.

Během podzimu 2018 proběhnou v 331 Dance Studiu Olomouc ještě další dva workshopy. 28. října 2018 se můžete těšit na taneční styly Modern Dance & Jazz Dance, 18. listopadu 2018 pak na Hip Hop & Floorwork. Více informací a přihlášky na uvedených odkazech.

Takže vy všichni, kteří rádi tancujete House Dance, ale taky vy, kteří prostě jen máte rádi houseovou muziku … Přejeme fajn poslech :-)

Detroit Swindle feat. Jungle by Night – Call Of The Wild

Největším hitem holandského dua Detroit Swindle je bezesporu singl The Break Up z roku 2013. Po albu Boxed Out vydaném o rok později si ale Lars Dales a Maarten Smeetsdali dali producentskou přestávku, a tak se jejich nového EP dočkali fanoušci až letos. Jmenuje se High Life, obsahuje 10 tracků a my za všechny vybíráme Call Of The Wild.

Tony Romera – Left

Nejnovější singl od Tonyho Romera, producenta a deejaye z francouzského Lyonu, se jmenuje Left. Jde o komerčnější záležitost někde na pomezí house music a EDM, své příznivce si ale určitě najde.

Disclosure – Moonlight

Klasika všech klasik, která v našem seznamu nesmí chybět. Málokterý houseový playlist se totiž obejde bez anglického dua Disclosure, které se pyšní např. cenami Grammy z let 2014 a 2016. Guy Lawrence a Howard Lawrence právě pracují na svém třetím studiovém albu, které by mělo vyjít v létě 2019. A obsahovat bude také singl Moonlight.

Kerri Chandler -The Boom Can

Neexistuje snad tanečník, který by jej neznal. Za rok oslaví tento slavný americký dj a producent padesátiny. A letos v září vydal speciální kompilaci k 25. výročí svého labelu Madhouse. Potřebujete další důvod k tomu, proč si pustit Kerriho Chandlera? :-)

David Zowie & Mark Morrison – Trippin‘ On Me

Mark Morrison vydal legendární album Return Of The Mack v roce 1996 a dokonale z něj těží i po 22 letech. Vždyť každou chvíli vyjde nějaký nový remix některého ze singlů z tohoto alba. Letošní podzim patří singlu Tripin´ On Me, který zremixoval anglický dj David Zowie. Toho určitě znáte díky singlu House Every Weekend.

Nejčtennější články

Připravujeme