Úvod » Taneční blog 331 Dance Studia Olomouc » Taneční hudba » House music 2018: hudební tipy nejen pro tanečníky House Dance
Taneční hudba

House music 2018: hudební tipy nejen pro tanečníky House Dance

Aktuální house music? Co třeba Disclosure, Kerri Chandler nebo David Zowie? Načerpejte inspiraci v našich hudebních tipech …

Po delší době jsme pro vás připravili článek do rubriky Taneční hudba, který nebude ani tak o čtení, ale spíš o poslouchání. Pár hudebních tipů se totiž vždycky hodí. A protože minulý víkend proběhl v 331 Dance Studiu Olomouc workshop tanečního stylu House Dance, budou dnešní hudební tipy zaměřeny právě tímto směrem.

Takže vy všichni, kteří rádi tancujete House Dance, ale taky vy, kteří prostě jen máte rádi houseovou muziku … Přejeme fajn poslech :-)

Detroit Swindle feat. Jungle by Night – Call Of The Wild

Největším hitem holandského dua Detroit Swindle je bezesporu singl The Break Up z roku 2013. Po albu Boxed Out vydaném o rok později si ale Lars Dales a Maarten Smeetsdali dali producentskou přestávku, a tak se jejich nového EP dočkali fanoušci až letos. Jmenuje se High Life, obsahuje 10 tracků a my za všechny vybíráme Call Of The Wild.

Tony Romera – Left

Nejnovější singl od Tonyho Romera, producenta a deejaye z francouzského Lyonu, se jmenuje Left. Jde o komerčnější záležitost někde na pomezí house music a EDM, své příznivce si ale určitě najde.

Disclosure – Moonlight

Klasika všech klasik, která v našem seznamu nesmí chybět. Málokterý houseový playlist se totiž obejde bez anglického dua Disclosure, které se pyšní např. cenami Grammy z let 2014 a 2016. Guy Lawrence a Howard Lawrence právě pracují na svém třetím studiovém albu, které by mělo vyjít v létě 2019. A obsahovat bude také singl Moonlight.

Kerri Chandler -The Boom Can

Neexistuje snad tanečník, který by jej neznal. Za rok oslaví tento slavný americký dj a producent padesátiny. A letos v září vydal speciální kompilaci k 25. výročí svého labelu Madhouse. Potřebujete další důvod k tomu, proč si pustit Kerriho Chandlera? :-)

David Zowie & Mark Morrison – Trippin‘ On Me

Mark Morrison vydal legendární album Return Of The Mack v roce 1996 a dokonale z něj těží i po 22 letech. Vždyť každou chvíli vyjde nějaký nový remix některého ze singlů z tohoto alba. Letošní podzim patří singlu Tripin´ On Me, který zremixoval anglický dj David Zowie. Toho určitě znáte díky singlu House Every Weekend.

Nejčtennější články

331 Dance Show

Příměstský taneční tábor 331 Dance Summer 2019 hlásí poslední volná místa!