O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, věnujeme se Street Dance (pouličnímu tanci) a Contemporary Dance (současnému tanci). Organizujeme taneční kroužky pro děti i taneční kurzy pro dospělé. Tanec nás opravdu baví, takže o něm i rádi píšeme na našem tanečním blogu.

Hudba pro tanečníky – to je nový „seriál“, ve kterém vám každý měsíc představíme několik hudebních novinek, které se tanečníkům určitě budou hodit.

Tanec je z určitého pohledu vlastně hudba vyjádřená pohybem. Hudba je proto pro každého tanečníka v podstatě nejdůležitější věc. Je to jeho nekonečná inspirace, které je nutné porozumět. Abyste měli té inspirace ještě o kousek víc, budeme vám každý měsíc představovat několik tipů na nové písničky, které by se tanečníkům mohly hodit. Půjde vždy o směs několika hudebních stylů, na které se tancuje Hip Hop, House Dance, MTV Dance, Dancehall, ale i další taneční styly.

Tak jdeme na to. Hitem letošního léta je bezpochyby Justin Timberlake a jeho nejnovější song Can´t Stop The Feeling. My pro vás ale máme dalších několik hudebních tipů, tady je hudba pro tanečníky na měsíc srpen 2016.

Hudba pro tanečníky
Hudba pro tanečníky

Major Lazer feat. Justin Bieber & MØ – Cold Water

Justin Bieber oslovuje tanečníky čím dál více, pomohla tomu především loňská spolupráce s přední světovou choreografkou Parris Goebel a velmi známou taneční skupinou The Royal Family. Letos má Justin Bieber za sebou už spolupráci s projektem Skrillex a nedávno také hostoval na nejnovějším singlu Cold Water od deejayské dvojice Major Lazer.

Galantis – No Money

Švédské duo Galantis, které vzniklo už v roce 2007 a jehož členové jsou Christian Karlsson a Linus Eklöw, v našich končinách není zatím příliš známé, nejnovější singl No Money to ale začíná měnit. My jsme pro vás dnes vybrali houseový remix tohoto hitu, který má na svědomí RobbieG.

Zara Larsson – Lush Life

Ve Švédsku ještě chvíli zůstaneme. Singl Lush Life od švédské zpěvačky Zary Larsson sice už nějaký ten pátek evropské hitparády brázdí, nás ale zaujal trapový remix, který k tomuto singlu nedávno vytvořil francouzský hudební producent Euphory. Tady je …

Vybz Kartel & Sheba – Don’t Tek It Out

Je léto, takže pojďme trochu provětrat i dancehallové rytmy. Jamajský hudební král Vybz Kartel vydal na začátku srpna nový singl Don´t Tek It Out, na kterém hostuje zpěvačka Sheba.

Brendon Manders Music & Coatse Beats feat. Marsha Ambrosius – Dope

Brendon Manders Music je anglický hudební producent původně z Birminghamu, který se věnuje převážně Hip Hopu a RnB. A přesně takový je i jeho nejnovější počin s názvem Dope, na kterém hostuje zpěvačka Marsha Ambrosius.

Zaujal vás článek? Pošlete ho dál! Budeme rádi :-)

Diskuze k článku

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Zařazení článku

Rubrika: 

Tipy na podobné články

Zajímá vás tanec? 331 Dance Studio Olomouc vám pomůže!

Chci se naučit tancovat

Přidejte se k nám buď přímo v Olomouci nebo prostřednictvím tanečních kurzů online kdekoliv v České republice.

Chci se v tancování vzdělávat

Posuňte svou taneční osobnost na vyšší úroveň. Studujte historii tance, taneční styly, seznamte se s tanečními osobnostmi. 

Chci tanec vyučovat

Sdílejte své nadšení pro tanec s ostatními

a staňte se tanečním lektorem nebo taneční lektorkou. 

Chci taneční vystoupení

Objednejte si na svou akci taneční vystoupení nebo si nechte připravit choreografii podle vašich představ.

>