O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, věnujeme se Street Dance (pouličnímu tanci) a Contemporary Dance (současnému tanci). Organizujeme taneční kroužky pro děti i taneční kurzy pro dospělé. Tanec nás opravdu baví, takže o něm i rádi píšeme na našem tanečním blogu.

Je tu další várka pravidelných tipů na novou hudbu nejen pro tanečníky. V dnešním přehledu nebudou chybět Bruno Mars, Afrojack nebo třeba Waka Flocka Flame. Tak příjemný poslech :-)

Na letní dovolenou už si pomalu ani nevzpomeneme, za to nás v každém obchodě straší mikulášské figurky a vánoční kolekce. Přesto všechno bude třetí pokračování seriálu Hudba pro tanečníky (předchozí dva díly najdete tady a tady) vyloženě letní nádech. Je to dáno tím, že postprodukce sestříhala letní videa a posílá je ven, abychom si zpříjemnili sychravé podzimní období.

Nebudeme vám přát, abyste se příjmeně posadili a poslech následujících novinkových hitů si v klidu užili. Právě naopak – odsuňte židli, udělejte si kolem sebe místo a vyzkoušejte, jak se na tyhle hitovky dá tancovat :-)

Atumpan + Big Narstie – We Like It

Kde jinde začít vzpomínat na léto, než o nějakých 7000 kilometrů jižně. Zhruba tak daleko je totiž z ČR vzdálená Ghana, odkud pochází Atumpan, ghaňský afrobeat a dancehallový zpěvák. Hudbu produkuje od roku 2012 a získal mezinárodní ocenění BEFFTA pro nejlepšího umělce v kategorii afrobeat, přesto zatím není na světové hudební scéně příliš známý. Nejnovější singl We Like It to třeba změní …

Afrojack + Ty Dolla Sign- Gone

Afrojack je holandský houseový deejay, kterého časopis Dj Mag zařadil do top 10 světových dj´s. Na kontě má jedno studiové album z roku 2014 a spolupráce např. s Davidem Guettou a Nicki Minaj (Hey Mama) nebo Chrisem Brownem (As Your Friend). Jedno album vydal i americký rapper Ty Dolla Sign pocházející z Los Angeles, kterého můžete znát díky singlům Or Nah, When I See Ya nebo Saved. Jejich společná novinka je nicméně hodně pohodová, hodí se na L.A. Style nebo prostě jen tak na strečink.

Bruno Mars – 24K Magic

Největší hit posledních týdnů má na svědomí rozhodně Bruno Mars. Se svým 24 karátovým hitem dává vzpomenout na funky hit Marka Ronsona Uptown Funk, na kterém hostoval. Singl pochází ze stejnojmenného alba, tedy 24K Magic, a jde o první jeho sólový počin po tříleté pauze. Jinak ale Bruno Mars není v hudebním světě žádným nováčkem, první singl vydal v roce 2010 (Just The Way You Are) stejně jako své první album (Doo-Wops & Hooligans).

KSI + Waka Flocka Flame – Jump Around

Vydat znovu legendární hit Jump Around od House Of Pain (originál můžete poslechnout tady), to chce pořádný kus odvahy. Tu ale rozhodně má anglický herec, bavič, YouTuber a rapper KSI. Přivzal si k sobě jamajského rappera žijícího v americké Atlantě Waka Flocka, resp. Waka Flocka Flame (používají se obě varianty jména). Jak se vám jejich podání tohoto nesmrtelného hitu líbí?

Charly Black – Hoist And Wine

Na Jamajce už zůstaneme. Odtud totiž pochází poslední dnešní čistě dancehallový tip. Mezi tanečnicemi tohoto stylu totiž Charly Black není nikým neznámým. Na kontě má hity jako Gyal You A Party Animal, Bike Back, Bubble Dung, atd. Jeho nejnovější se jmenuje Hoist And Wine. Tak příjemnou letní náladu přejeme :-)

Zaujal vás článek? Pošlete ho dál! Budeme rádi :-)

Diskuze k článku

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Zařazení článku

Rubrika: 

Tipy na podobné články

Zajímá vás tanec? 331 Dance Studio Olomouc vám pomůže!

Chci se naučit tancovat

Přidejte se k nám buď přímo v Olomouci nebo prostřednictvím tanečních kurzů online kdekoliv v České republice.

Chci se v tancování vzdělávat

Posuňte svou taneční osobnost na vyšší úroveň. Studujte historii tance, taneční styly, seznamte se s tanečními osobnostmi. 

Chci tanec vyučovat

Sdílejte své nadšení pro tanec s ostatními

a staňte se tanečním lektorem nebo taneční lektorkou. 

Chci taneční vystoupení

Objednejte si na svou akci taneční vystoupení nebo si nechte připravit choreografii podle vašich představ.

>