Ed Sheeran, Major Lazer, Nicki Minaj, Missy Elliott, Nevada, Mark Morrison, Fetty Wap nebo Zara Larsson. Je tu první letošní vydání hudebních tipů pro tanečníky.

Ti z vás, kteří čtvrt roku netrpělivě čekali na další vydání seriálu Hudba pro tanečníky, se konečně dočkali. Ano, je to tak, poslední hudební tipy jsme do světa vyslali na přelomu října a listopadu minulého roku, což už je pěkně dávno. Takže nečekejte ani chvilku, udělejte si alespoň malý plácek na tancování, volume posuňte kousek doprava a poslechněte si našich pět aktuálních hudebních tipů nejen pro tanečníky.

Ed Sheeran – Shape Of You (Sham G & Dj ElFeraon Remix)

Tohoto anglického zpěváka a textaře, který v únoru oslaví 26. narozeniny, zná pravděpodobně spíše něžnější polovina našich čtenářů. Ed Sheeran se hned v úvodu letošního roku vrátil na scénu se dvěma singly (Shape Of You, Castle On The Hill), které budou součástí jeho třetího připravovaného alba. První z nich – Shape Of You – pro vás máme v houseovém mixu od dvojice Sham G & Dj ElFeraon. Originál si pak můžete poslechnout tady.

Major Lazer feat. PartyNextDoor & Nicki Minaj – Run Up

Americký hudební projekt Major Lazer, který založil Diplo, není žádná přechodná záležitost, o tom jsme se už mohli přesvědčit. Na rok 2017 chystají nové album s názvem Music Is The Weapon a po singlu Cold Water s Justinem Bieberem z něj nedávno představili druhý singl. Jmenuje se Run Up a hostují na něm kanadští PartyNextDoor, ale také svérázná rapperka z Trinidadu Nicki Minaj.

Missy Elliott feat. Lamb – I’m Better (CHMXZ Remix)

Pokud máte na Facebooku mezi přáteli hodně tanečníků, 26. ledna 2017, kdy Missy Elliott vydala videoklip k singlu I´m Better, jste na své zdi pomalu nic jiného neviděli. Ano, nový videoklip od Missy, to je pro tanečníky opravdu významná událost, a tak všichni sdílejí a sdílejí. Na videoklip se můžete podívat tady (opravdu stojí za to), my pro vás dnes máme ale trapový remix od CHMXZ.

Nevada feat. Mark Morrison & Fetty Wap – The Mack (Marc Baigent & Element Z Official Remix)

Někteří z vás si možná vzpomenou na hit Return Of The Mack, který v roce 1996 vydal černošský hudebník Mark Morrison. Někteří z vás si možná pamatují i hudební styl twostep, který byl nesmírně populární v letech 1999 a 2000. Jde o jakousi fúzi hudebních stylu UK garage, drum´n´bass a r´n´b. A my pro vás teď máme vše v jednom. Nevada, Fetty Wap a již zmiňovaný Mark Morrison se totiž spojili, aby natočili remake tohoto velkého hitu, Marc Baigent & Element Z jej poté zremixovali do twostepové podoby. Opravdu velmi zajímavé. Pokud vás zajímá nezremixovaná verze, můžete si ji poslechnout tady, originál z roku 1996 pak najdete tady.

Zara Larsson – I Would Like (R3hab Remix)

O švédské zpěvačce jménem Zara Larrson už jsme psali v jednom z minulých dílů hudebních tipů pro tanečníků. Její popularita ovšem od té doby roste raketovým tempem, po hitech Lush Life, Never Forget You, nebo Ain´t My Fault je tu další s názvem I Would Like. Dejte si jej v remixu od populárního holandského deejaye R3hab a vězte, že Zara v letošním roce vydá své druhé studiové album So Good.

O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, věnujeme se Street Dance (pouličnímu tanci) a Contemporary Dance (současnému tanci). Organizujeme taneční kroužky pro děti i taneční kurzy pro dospělé. Tanec nás opravdu baví, takže o něm i rádi píšeme na našem tanečním blogu.

Rubrika: 

Diskuze k článku

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Podobné články

Zajímá vás tanec? 331 Dance Studio Olomouc vám pomůže!

Chci se naučit tancovat

Přidejte se k nám buď přímo v Olomouci nebo prostřednictvím tanečních kurzů online kdekoliv v České republice.

Chci se v tancování vzdělávat

Posuňte svou taneční osobnost na vyšší úroveň. Studujte historii tance, taneční styly, seznamte se s tanečními osobnostmi. 

Chci tanec vyučovat

Sdílejte své nadšení pro tanec s ostatními

a staňte se tanečním lektorem nebo taneční lektorkou. 

Chci taneční vystoupení

Objednejte si na svou akci taneční vystoupení nebo si nechte připravit choreografii podle vašich představ.

>