17 září, 2016

Nové singly od interpretů jako Sean Paul, Dj Khaled & Nas, Parris Goebel nebo Sigala. To vše v druhém díle našeho seriálu Hudba pro tanečníky.

V srpnu jsme začali novou tradici. Každý měsíc vám představíme pět nových hudebních singlů, které by se tanečníkům určitě mohly líbit. Dnes trochu zabrousíme do komerční sféry. Se Seanem Paulem zavzpomínáme na léto, podíváme se na nové hvězdné album Major Key, které má na svědomí Dj Khaled. Nezapomeneme si ale ani připomenout smutné výročí 20 let od úmrtí legendárního 2Paca a mrknout, jak se daří choreografce tanečního snímku Step Up: All In Parris Goebel.

Hudba pro tanečníky
Hudba pro tanečníky

Sean Paul + Chi Ching Ching – Crick Neck

Každý rok v září si tak trochu snažíme prodloužit léto a letos nám v tom pomůže i Sean Paul. Pro mnoho tanečníků je to vůbec první jamajský interpret, díky kterému se seznámili s Dancehallem. Má za sebou šest studiových alb, nespočet singlů a ještě více kolaborací. A končit rozhodně nehodlá. Důkazem je i jeho nejnovější singl Crick Neck, na který přizval dalšího populárního jamajského interpreta Chi Ching Chinga.

DJ Khaled + Nas – Nas Album Done

Dj Khaled v roce 2016 spustil svou vlastní rádiovou show We The Best, ale taky vydal své deváté album Major Key. Na něm se objevili Jay-Z, Future, Kanye West, Big Sean, Lil Wayne, Drake, Rick Ross i legendární Nas. Spolu nahráli singl s názvem Nas Album Done, ve kterém určitě poznáte sampl z hvězdného hitu Ooh La La od The Fugees.

Craig David + Sigala – Ain’t Giving Up

Britský DJ a producent Bruce Fielder, kteý je známý spíše pod uměleckým jménem Sigala, v poslední době válcuje hitparády se singly jako Easy Love, Sweet Lovin nebo Give Me Your Love. V žádném jeho videoklipu nechyběl tanec a ani v případě jeho nejnovějšího singlu Ain´t Giving Up tomu není jinak. Kvalitám jeho debutového videa se rozhodně nevyrovná, ale i tak stojí za zmínku. Hostuje na něm totiž známý anglický r´n´b zpěvák Craig David.

Parris – Nasty

Přední světová tanečních choreografka Parris Goebel v létě 2016 definitivně odstartovala svou hudební kariéru. Její debutový singl Friday ještě ani nestačil posbírat všechna ocenění a už se na světě objevil druhý videoklip s názvem Nasty. Debutové EP Run & Tell Your Friend vyjde v nejbližších dnech.

2Pac + Eminem – True Thugs

Tento měsíc jsme si připomněli smutné výročí. Už je to totiž 20 let, kdy byl zavražděn nejúspěšnější rapper všech dob Tupac Amaru Shakur, tedy 2Pac. Pořád ale vychází jeho songy v různých remixech, ten následující má na svědomí Dj Veli. Před dokončením je i celovečerní film All Eyez On Me mapující 2Pacův život.

O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, věnujeme se Street Dance (pouličnímu tanci) a Contemporary Dance (současnému tanci). Organizujeme taneční kroužky pro děti i taneční kurzy pro dospělé. Tanec nás opravdu baví, takže o něm i rádi píšeme na našem tanečním blogu.

Rubrika: 

Diskuze k článku

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Podobné články

Zajímá vás tanec? 331 Dance Studio Olomouc vám pomůže!

Chci se naučit tancovat

Přidejte se k nám buď přímo v Olomouci nebo prostřednictvím tanečních kurzů online kdekoliv v České republice.

Chci se v tancování vzdělávat

Posuňte svou taneční osobnost na vyšší úroveň. Studujte historii tance, taneční styly, seznamte se s tanečními osobnostmi. 

Chci tanec vyučovat

Sdílejte své nadšení pro tanec s ostatními

a staňte se tanečním lektorem nebo taneční lektorkou. 

Chci taneční vystoupení

Objednejte si na svou akci taneční vystoupení nebo si nechte připravit choreografii podle vašich představ.

>