Úvod » Taneční blog | Články nejen o Street Dance a Contemporary Dance » Taneční filmy a videa » Hudební videoklipy, ve kterých si zatancovali Les Twins (I.)
Taneční filmy a videa

Hudební videoklipy, ve kterých si zatancovali Les Twins (I.)

Les Twins – oblíbené duo tanečníků, choreografů, zpěváků, herců a modelů. Pojďme si představit hudební videoklipy, ve kterých je můžete vidět tancovat.

Francouzská dvojčata Les Twins není asi třeba nikomu představovat. Tanečníci je znají díky Criminalz Crew, vítězství na nejprestižnějším světovém street dance battlu Juste Debout (který mimochodem v letošním ročníku porotují) nebo celé řady oblíbených workshopů. Netanečníci je pak možná zaznamenali v televizní show Incroyable Talent (francouzská verze Česko Slovensko má talent), na přehlídkových molech nebo v reklamách na Coca Colu, Adidas, sluchátka Beats by Dr. Dre, Pioneer Steez, Rocawear, H&M, atd.

Tancování jim ale nestačilo, a tak se v minulých letech dali na pěveckou dráhu, můžeme je vídat na přehlídkových molech a od letošního roku také na filmových plátnech. Představili se totiž ve snímku Men In Black: International (v ČR distribuováno pod názvem Muži v černém: Globální hrozba) nebo v nové filmové verzi muzikálu Cats. Ta bude mít v ČR premiéru 9.1.2020.

Les Twins se také prosadili díky účinkování v celé řadě hudebních videoklipů. Asi znáte jejich spolupráci s Beyoncé, Missy Elliot nebo Davidem Guettou, na kontě toho však mají mnohem více. Začínali samozřejmě u francouzských interpretů, popularitě jim hodně pomohl videoklip z roku 2008 k remixu Ca fait mal oblíbeného francouzského rappera La Fouine. O level výše se dostali v roce 2011, když začali spolupracovat s Beyoncé. Na alternativní video k Run The World (Girls) navázaly další klipy, ale i celé turné.

Pojďme si představit videoklipy, ve kterých můžete Larryho a Laurenta alias Les Twins vidět. Tady je prvních osm z nich.

Les Déesses – Danse Avec Moi (2007)

Magic System – Joie De Vivre (Zouglou Dance) (2008)

La Fouine – Ca fait mal Remix (2008)

Hakimakli feat. Jamie Shepherd – Dilly Daily (2009)

Gotan Project – La Gloria (2010)

Beyoncé – Run The World (Girls) (2011)

David Guetta feat. Ne-Yo, Akon – Play Hard (2013)

Beyoncé – Blow (2013)

Témata

Nejčtenější články

Aktuálně

Covid-19 - aktuální informace | 331 Dance Studio Olomouc