331 Dance Kemp

331 Dance Kemp

Letní taneční škola

Street Dance & Contemporary

331 Dance Kemp je letní taneční škola zaměřená na taneční styly spadající pod Street Dance a Contemporary Dance. 

331 Dance Kemp je letní taneční škola (soustředění) zaměřená na taneční styly spadající pod Street Dance (Hip Hop, House Dance, Dancehall, Litefeet, Popping, Locking, atd.) nebo Contemporary Dance (současný tanec moderní tanec, lyrický tanec, jazz, atd.). Jde o týdenní intenzivní formu výuky doplněnou zábavným programem. 

Akce je určena dětem od 11 let, teenagerům i dospělým tanečníkům s minimálně roční taneční zkušeností. 

Akce proběhne v termínu 24. 8. 2023 - 30. 8. 2023 ve Frenštátu pod Radhoštěm.

331 Dance Kemp 2023

Jaký je program?

331 Dance Kemp nabídne tanečníkům 3 - 4 taneční lekce denně, každý den bude zaměřený na jiný taneční styl. 

Součástí budou ale i taneční lekce věnované muzikalitě, vizualizaci tance, správné technice strečinku, atd. - tedy věcem, na které není tolik času během běžných tréninků v průběhu taneční sezóny. 

Taneční lekce budou probíhat zvlášť pro zájemce o Street Dance a zvlášť pro zájemce o Contemporary Dance.

Důležitou součástí 331 Dance Kempu je ale také jeho společná zábavná a odpočinková část. Na programu budou nejrůznější taneční soutěže, hry, výlet, apod. 

Proč se zúčastnit?

Účelem 331 Dance Kempu je zvýšení individuální úrovně tanečníků, výuka nových tanečních kroků i tanečních technik. Některé vazby či jejich části mohou být použity v tanečních choreografiích, které budeme připravovat na soutěžní sezónu 2024. 

Velkou výhodou letní taneční školy je možnost něco nového se naučit i od externích lektorů. Každoročně totiž na 331 Dance Kemp zveme přední taneční osobnosti z celé ČR, kteří se jinak běžných tanečních lekcí v 331 Dance Studiu Olomouc účastnit nemohou.  

Celkově jde pro tanečníky o velmi přínosný týden a výbornou přípravu na novou taneční sezónu. 

Pro koho je 331 Dance Kemp vhodný

VELMI DOPORUČUJEME TANEČNÍKŮM

 • Streetdance Adults Swaggaz
 • Streetdance Juniors Flavaz 
 • Streetdance Juniors Groovz 
 • Contemporary Adults 
 • Contemporary Juniors Joyz

dOPORUČUJEME tANEČNÍKŮM

 • Streetdance Juniors Steppaz 
 • Streetdance Kids Lil´Gangstas
 • Contemporary Juniors Uniquez

VHODNÉ PRO TANEČNÍKY

 • Streetdance Kids Lil´Heroes (11+ let) 
 • Streetdance Styles 
 • Contemporary Styles
 • účastníky open classů v Olomouci 
 • účastníky open classů v Praze

Termín 331 Dance Kempu

24. 8. 2023 - 30. 8. 2023

Místo konání 331 Dance Kempu

FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM

 • Centrum volného času Astra, Martinská čtvrť 1159, Frenštát pod Radhoštěm (Mapy.cz)
 • vybavení: zrcadlové taneční sály, ubytovna s patrovými postelemi, kuchyňka, sociální zařízení, sprchy, zahrada s venkovním posezením
 • www.astrafren.cz

331 Dance Kemp proběhne uprostřed malebné krajiny Moravskoslezských Beskyd, mezi soutokem Lubiny a Lomné. Město Frenštát pod Radhoštěm je vstupní bránou do CHKO Beskydy. V blízkosti se nachází nejen nejvyšší bod Veřovických vrchů Velký Javorník, ale také oblíbený areál Pustevny.  


Zázemí tanečníkům poskytne Centrum volného času Astra s veškerým potřebným vybavením, ubytovnou a a dvěma zrcadlovými tanečními sály. Přestože je to doslova pár minut chůze do lesů, je na místě také veškerá městská infrastuktura. V blízkosti CVČ se nachází supermarkety, lékárna, atd. 

Lektoři 331 Dance Kempu

Cílem 331 Dance Kempu 2023 je samozřejmě co největší taneční posun pro všechny zúčastněné tanečníky, proto jsme pozvali lektory a choreografy, kteří patří mezi absolutní špičku v ČR. Těšit se můžete na lektory, kteří pouliční tanec studovali v zahraničí a mohou vám tak předat ty nejlepší zkušenosti. 

EZRA

Hip Hop, Locking

Ezra | 331 Dance Kemp

Erik Butora aka Ezra je brněnský tanečník, který doslova pobláznil Olomouc. Na Šantovka Dance Contestu zvítězil ve všech kategoriích, kterých se zúčastnil, o rok později vyučoval na workshopu, který byl tanečníky velmi chválen. I proto za námi dorazí na 331 Dance Kemp hned na dva dny. 

Dříve působil v taneční škole B-Fresh, dnes se prezentuje především sólově, na jeho lekce jste ale mohli zajít např. i do brněnského tanečního studia Kontrast.

JAY-D

Popping

Jay-D | 331 Dance Kemp

Jaroslav Drábek aka Jay-D je již 13 let aktivním členem české streetdancové komunity. Věnuje se tanečním stylům Popping a Hip Hop, dříve působil v taneční škole B-Fresh, nyní je členem Real Deal Crew. 

Tanečně se vzdělává nejen v ČR, ale i v zahraničí, např. v New Yorku (USA) nebo Montrealu (CAN) a pravidelně se účastní českých i mezinárodních tanečních battlů. 

MARKY

Contemporary Dance

Markéta Vespalcová aka Marky je tanečnice a lektorka původem z Hradce Králové. Je absolventkou II. stupně tanečního oboru na ZUŠ Střezina, věnuje se především současnému a lyrickému tanci. 

KATESUN

House Dance

KateSun | 331 Dance Kemp

Kateřina Blažek aka KateSun je dlouholetým tanečníkům 331 Dance Studia Olomouc velmi známá. Pravidelně ji zveme na workshopy nebo právě na 331 Dance Kemp. Její lekce House Dance jsou totiž jedinečné a nezapomenutelné. 

KateSun je velmi úspěšná tanečnice s mezinárodními zkušenostmi, účastnice top 12 na světovém battlu Summer Dance Forever. Je také lektorkou a choreografkou All Style Unit. 

TŘÍSKA

Contemporary Dance

Tříska | 331 Dance Kemp

Terezie Třísková aka Tříska je univerzální tanečnice, která působila v Moravském divadle Olomouc, v tanečních školách Free Dance, M-Plus a v juniorech tancovala i v 331 Dance Studiu Olomouc. Umí zatancovat mnoho tanečních stylů od baletu přes disco až po hip hop. Nejvíce se však našla v Contemporary Dance, ve kterém také sklízí největší úspěchy (zvítězila na Mistrovství světa WADF 2022). 

331 LEKTOŘI

Street Dance, Contemporary Dance

Na 331 Dance Kempu samozřejmě nemůžou chybět ani stálí lektoři 331 Dance Studia Olomouc. Můžete se těšit na lektory dětských, juniorských, ale i "dospěláckých" týmů Street Dance a Contemporary Dance (např. Kej, Fuffy, Denču, Ivču, atd.).

Cena 331 Dance Kempu

ZÁLOHA

 • 4900,- Kč
 • Faktura se splatností 7 dnů bude vystavena a zaslána na e-mail uvedený v registraci ihned po přihlášení. 

DOPLATEK

 • 3000,- Kč
 • Faktura se splatností 7 dnů bude vystavena a zaslána na e-mail uvedený v registraci v týdnu od 17. 7. 2023. 

CENA OBSAHUJE

 • ubytování
 • pronájem tanečních sálů
 • pronájem společných prostor
 • plná penze - strava 3x denně (standard nebo vegetariánská)
 • snacky, pitný režim
 • personál (vedoucí, lektoři, kuchařky, zdravotník)
 • cesta Olomouc - Frenštát pod Radhoštěm a zpět (vlakem)

CENA NEOBSAHUJE

 • pojištění
 • nákupy drobností pro vlastní potřebu 

V případě zájmu je možné zajistit si samostatně ubytování i stravu a v prostorách CVČ Astra tedy pobývat pouze v průběhu tanečních lekcí. Pro cenovou kalkulaci této varianty nás kontaktujte

STORNO PODMÍNKY 


 • storno do 31. 5. 2023: 20% z uhrazené zálohy 
 • storno do 30. 6. 2023: 50% z uhrazené zálohy 
 • storno do 31. 7. 2023 včetně: 80% z uhrazené zálohy, 20% z uhrazeného doplatku 
 • storno po 31. 7. 2023: 100% z uhrazené zálohy, 50% z uhrazeného doplatku 

V případě vládních nařízení, které by znemožnily 331 Dance Kemp zorganizovat, vrátíme celou již uhrazenou částku. Stejně tak vrátíme celou již uhrazenou částku v případě nenaplnění akce (min. 30 tanečníků). 

V případě převodu na náhradníka, kterého si účastník sám domluví, se storno neplatí. 

Veškeré storno platby a vrácení peněz mohou být vyřízeny až po skončení 331 Dance Kempu, nejpozději však do 30. 9. 2023.  

Co se naučíte

Obsahem tanečních lekcí na 331 Dance Kempu 2023 bude výuka tanečních stylů, které zařazujeme pod Street Dance nebo Contemporary Dance. Lekce tedy budou probíhat samostatně pro tanečníky Street Dance (Hip Hop, House Dance, Popping, Locking, Dancehall, Litefeet, atd. ) a samostatně pro tanečníky Contemporary Dance (současný tanec, moderní tanec, lyrický tanec, jazz dance, balet, atd.). 


Během 331 Dance Kempu 2023 zlepšíte svou taneční techniku, naučíte se nové taneční kroky, jejich varianty a kombinace, ale samozřejmě se naučíte také nové taneční choreografie. 

TANEČNÍ TECHNIKA

Každý taneční styl má svou vlastní taneční techniku a její zvládnutí je nejdůležitější předpoklad pro to, aby se tanečník/tanečnice naučil/a daný taneční styl tancovat. 

TANEČNÍ KROKY

Taneční kroky jsou něco jako slovíčka při výuce cizího jazyka. Díky slovíčkům můžete tvořit věty a mluvit, díky tanečním krokům můžete tvořit choreografie a tancovat. 

TANEČNÍ CHOREO

Taneční vazby / choreografie jsou často tou nejzábavnější části při výuce tance. Jde o kombinaci tanečních technik a tanečních kroků na nějakou konkrétní písničku. 

Další informace

Faq

CO SI VZÍT S SEBOU?

Hygienické potřeby (sprch. gel, šampón, kartáček na zuby, zubní pastu, atd.), ručníky, kapesníky, spodní prádlo, ponožky, oblečení na tréninky, sportovní obuv, polštář, spacák (peřinu), kapesné na nákup drobností. Další osobní věci a osobní sportovní potřeby podle vlastního uvážení.

Nezapomeňte průkaz pojištěnce zdravotní pojišťovny, potvrzení o způsobilosti zúčastnit se tábora potvrzené lékařem, prohlášení zákonného zástupce dítěte o bezinfekčnosti, souhlas s ošetřením.

JAK JE ZAJIŠTĚNO UBYTOVÁNÍ?

CVČ Astra disponuje vlastní ubytovnou, která se skládá ze čtyř a šestimístných pokojů s dvoupatrovými postelemi. Kapacita je dále rozšířitelná díky dalším pokojům s matracemi.  S sebou si vezměte vlastní polštář a spacák/peřinu, příp. prostěradlo. 

jak je zajištěno stravování?

Plnou penzi zajišťuje Řeznictví H&H, vybrat si můžete standardní nebo vegetariánskou stravu (bezlepkovou nebo jinou specifickou stravu bohužel nelze zajistit). Menu bude složeno z typických a oblíbených pokrmů, o některých z nich budou moci účastníci sami rozhodnout.  Kromě tří hlavních jídel budou pro tanečníky zajištěny snacky a neustálý pitný režim. 

JAK JE 331 DANCE KEMP NÁROČNÝ?

Cílem tohoto týdenního programu je růst schopností a dovedností tanečníka. Počet tanečních lekcí za den je omezený, přesto to může být pro někoho fyzicky náročnější, především v druhé polovině týdne. Pokud je ale účastník navyklý na pravidelný tréninkový režim, zvládnout 331 Dance Kemp pro něj nebude žádný problém. 

JAK PROBÍHÁ PLATBA?

Úhrada 331 Dance Kempu je rozdělena do dvou splátek (záloha, doplatek). Výše zálohy (3900 Kč, 4400 Kč nebo 4900 Kč) je určena termínem přihlášení (čím dříve se přihlásíte, tím vyšší slevu máte). Faktura na zálohu Vám bude vystavena automaticky ihned po vyplnění přihlášky. Termín pro úhradu zálohy je 7 kalendářních dnů. V případě neuhrazení v termínu bude záloha navýšena na aktuálně platnou částku. Doplatek je 3000 Kč, faktura na doplatek Vám bude vystavena po 17. 7. 2023. V případě, že budete chtít vystavit fakturu na zaměstnavatele, kontaktujte nás, prosím, ještě před odesláním přihlášky.

Během 331 Dance Kempu 2023 mohou tanečníci natáčet taneční videa z choreografií, které se naučí během tanečních lekcí.