331 Dance Kemp

331 Dance Kemp

Letní taneční škola Street Dance

331 Dance Kemp je letní taneční škola (soustředění) zaměřená na taneční styly spadající pod Street Dance. 

331 Dance Kemp je letní taneční škola (soustředění) zaměřená na taneční styly spadající pod Street Dance (Hip Hop, House Dance, Dancehall, Litefeet, Popping, Locking, atd.). Jde o týdenní intenzivní formu výuky doplněnou zábavným programem. 

Akce je určena dětem od 11 let, teenagerům i dospělým tanečníkům s minimálně roční taneční zkušeností. 


Akce proběhne v termínu 23. 8. 2023 - 30. 8. 2023 ve Frenštátu pod Radhoštěm. 

331 Dance Kemp 2023 | 331 Dance Studio Olomouc

Jaký je program?

331 Dance Kemp nabídne tanečníkům 3 - 4 taneční lekce denně, každý den bude zaměřený na jiný taneční styl (Hip Hop, House Dance, Dancehall, atd.). 

Součástí budou ale i taneční lekce věnované muzikalitě, vizualizaci tance, správné technice strečinku, atd. - tedy věcem, na které není tolik času během běžných tréninků v průběhu taneční sezóny. 

Důležitou součástí 331 Dance Kempu je ale také jeho zábavná a odpočinková část. Na programu budou nejrůznější taneční soutěže, hry, výlet, táborák, apod. 

Proč se zúčastnit?

Účelem 331 Dance Kempu je zvýšení individuální úrovně tanečníků, výuka nových tanečních kroků i tanečních technik. Některé vazby či jejich části mohou být použity v tanečních choreografiích, které budeme připravovat na soutěžní sezónu 2024. 

Velkou výhodou letní taneční školy je možnost něco nového se naučit i od externích lektorů. Každoročně totiž na 331 Dance Kemp zveme přední taneční osobnosti z celé ČR i Slovenska, kteří se jinak běžných tanečních lekcí v 331 Dance Studiu Olomouc účastnit nemohou.  

Termín 331 Dance Kempu

23. 8. 2023 - 30. 8. 2023

Místo konání 331 Dance Kempu

FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM

 • Centrum volného času Astra, Martinská čtvrť 1159, Frenštát pod Radhoštěm (Mapy.cz)
 • vybavení: zrcadlový taneční sál, ubytovna s patrovými postelemi, kuchyňka, sociální zařízení, sprchy, zahrada s venkovním posezením
 • www.astrafren.cz

331 Dance Kemp proběhne uprostřed malebné krajiny Moravskoslezských Beskyd, mezi soutokem Lubiny a Lomné. Město Frenštát pod Radhoštěm je vstupní bránou do CHKO Beskydy. V blízkosti se nachází nejen nejvyšší bod Veřovických vrchů Velký Javorník, ale také oblíbený areál Pustevny.  


Zázemí tanečníkům poskytne Centrum volného času Astra s veškerým potřebným vybavením, ubytovnou a zrcadlovým tanečním sálem. Přestože je to doslova pár minut chůze do lesů, je na místě také veškerá městská infrastuktura. V blízkosti CVČ se nachází supermarkety, lékárna, atd. 

Lektoři 331 Dance Kempu

Velkou novinkou oproti všem předchozím letním soustředěním 331 Dance Studia Olomouc je složení lektorského týmu. Zatímco v předchozích letech učili hosté většinou pouze 2-3 taneční lekce, na 331 Dance Kempu 2023 bude cca 13 hodin výuky kompletně v režii pozvaných lektorů, kteří tak povedou cca 50% všech tanečních lekcí. 


Cílem 331 Dance Kempu 2023 je samozřejmě co největší taneční posun pro všechny zúčastněné tanečníky, proto jsme pozvali lektory a choreografy, kteří patří mezi absolutní špičku v ČR. Těšit se můžete na lektory, kteří pouliční tanec studovali v zahraničí a mohou vám tak předat ty nejlepší zkušenosti. 

Filip "Fifa" Růžička

Hip Hop, Litefeet

Jeden z nejúspěšnějších tanečníků a lektorů v ČR, několikanásobný držitel titulu Choreograf roku reprezentující taneční skupiny Beat Up a Funky Beat.

Filip "Fífa" Růžička | 331 Dance Kemp 2022

Adriana "Adri" Matějná

Dancehall

Nová a velmi úspěšná tvář dancehallové scény v ČR, která se vzdělává přímo od jamajských tanečníků, lektorka a choreografka taneční skupiny Beat Up.

Adriana "Adri" Matějná | 331 Dance Kemp 2022

Kateřina "KateSun" Blažek

House Dance

Velmi úspěšná tanečnice s mezinárodními zkušenostmi, účastnice top 12 na světovém battlu Summer Dance Forever. lektorka All Style Unit. 

Kateřina "KateSun" Blažek | 331 Dance Kemp 2022

331 lektoři


Na 331 Dance Kempu nebudou samozřejmě chybět ani stálí lektoři 331 Dance Studia Olomouc: Dejv, Maki, Leňa, atd.

331 lektoři | 331 Dance Kemp 2022

Cena 331 Dance Kempu

ZÁLOHA

 • 4000,- Kč 
 • Faktura se splatností 7 dnů bude vystavena a zaslána na e-mail uvedený v registraci ihned po přihlášení. 

DOPLATEK

 • výše bude stanovena
 • Faktura se splatností 7 dnů bude vystavena a zaslána na e-mail uvedený v registraci v týdnu od 3. 7. 2023. 

CENA OBSAHUJE

 • ubytování
 • pronájem tanečního sálu
 • pronájem společných prostor
 • plná penze - strava 3x denně (standard nebo vegetariánská)
 • snacky, pitný režim
 • personál (vedoucí, lektoři, kuchařky, zdravotník)
 • cesta Olomouc - Frenštát pod Radhoštěm a zpět (vlakem)

CENA NEOBSAHUJE

 • pojištění
 • nákupy drobností pro vlastní potřebu 

STORNO PODMÍNKY 


 • storno do 31. 5. 2023: 20% z uhrazené zálohy 
 • storno do 30. 6. 2023: 50% z uhrazené zálohy 
 • storno do 15. 7. 2023 včetně: 80% z uhrazené zálohy 
 • storno po 15. 7. 2023: 100% z uhrazené zálohy, 50% z uhrazeného doplatku 

V případě vládních nařízení, které by znemožnily 331 Dance Kemp zorganizovat, vrátíme celou již uhrazenou částku. Stejně tak vrátíme celou již uhrazenou částku v případě nenaplnění akce (min. 25 tanečníků). 

V případě převodu na náhradníka, kterého si účastník sám domluví, se storno neplatí. 

Veškeré storno platby a vrácení peněz mohou být vyřízeny až po skončení 331 Dance Kempu, nejpozději však do 31. 8. 2023.  

Co se naučíte

Obsahem tanečních lekcí na 331 Dance Kempu 2022 bude výuka tanečních stylů, které zařazujeme pod zastřešující název Street Dance. Patří sem např. Hip Hop, House Dance, Dancehall, Popping, Locking, Litefeet, atd. 


Během 331 Dance Kempu 2023 zlepšíte svou taneční techniku, naučíte se nové taneční kroky, jejich varianty a kombinace, ale samozřejmě se naučíte také nové taneční choreografie. 

TANEČNÍ TECHNIKA

Každý taneční styl má svou vlastní taneční techniku a její zvládnutí je nejdůležitější předpoklad pro to, aby se tanečník/tanečnice naučil/a daný taneční styl tancovat. 

TANEČNÍ KROKY

Taneční kroky jsou něco jako slovíčka při výuce cizího jazyka. Díky slovíčkům můžete tvořit věty a mluvit, díky tanečním krokům můžete tvořit choreografie a tancovat. 

TANEČNÍ CHOREO

Taneční vazby / choreografie jsou často tou nejzábavnější části při výuce tance. Jde o kombinaci tanečních technik a tanečních kroků na nějakou konkrétní písničku. 

Další informace

Faq

CO SI VZÍT S SEBOU?

Hygienické potřeby (sprch. gel, šampón, kartáček na zuby, zubní pastu, atd.), ručníky, kapesníky, spodní prádlo, ponožky, oblečení na tréninky, sportovní obuv, polštář, spacák (peřinu), kapesné na nákup drobností. Další osobní věci a osobní sportovní potřeby podle vlastního uvážení.

Nezapomeňte průkaz pojištěnce zdravotní pojišťovny, potvrzení o způsobilosti zúčastnit se tábora potvrzené lékařem, prohlášení zákonného zástupce dítěte o bezinfekčnosti, souhlas s ošetřením.

JAK JE ZAJIŠTĚNO UBYTOVÁNÍ?

CVČ Astra disponuje vlastní ubytovnou, která se skládá ze čtyř a šestimístných pokojů s dvoupatrovými postelemi. Kapacita je dále rozšířitelná díky dalším pokojům s matracemi.  S sebou si vezměte vlastní polštář a spacák/peřinu, příp. prostěradlo. 

jak je zajištěno stravování?

Plnou penzi zajišťuje Řeznictví H&H, vybrat si můžete standardní nebo vegetariánskou stravu (bezlepkovou nebo jinou specifickou stravu bohužel nelze zajistit). Obědy a večeře budou dováženy přímo na SVČ Astra, na snídani budeme chodit cca 10min. procházkou do jídelny, která bude rezervována pouze pro účastníky 331 Dance Kempu. Menu bude složeno z typických a oblíbených pokrmů, o některých z nich budou moci účastníci sami rozhodnout.  Kromě tří hlavních jídel budou pro tanečníky zajištěny snacky a neustálý pitný režim. 

JAK JE 331 DANCE KEMP NÁROČNÝ?

Cílem tohoto týdenního programu je růst schopností a dovedností tanečníka. Počet tanečních lekcí za den je omezený, přesto to může být pro někoho fyzicky náročnější, především v druhé polovině týdne. Pokud je ale účastník navyklý na pravidelný tréninkový režim, zvládnout 331 Dance Kemp pro něj nebude žádný problém. 

JAK PROBÍHÁ PLATBA?

Úhrada 331 Dance Kempu je rozdělena do dvou splátek (záloha, doplatek). Výše zálohy (3000 Kč, 3500 Kč nebo 4000 Kč) je určena termínem přihlášení (čím dříve se přihlásíte, tím vyšší slevu máte). Faktura na zálohu Vám bude vystavena automaticky ihned po vyplnění přihlášky. Termín pro úhradu zálohy je 7 kalendářních dnů. V případě neuhrazení v termínu může být záloha navýšena na aktuálně platnou částku. Doplatek je 2000 Kč, faktura Vám bude vystavena po 11. 7. 2022. 

Během 331 Dance Kempu 2023 mohou tanečníci natáčet taneční videa z choreografií, které se naučí během tanečních lekcí.