Úvod » Taneční blog | Články nejen o Street Dance a Contemporary Dance » Nábory do tanečních kurzů jsou v plném proudu, některé složky jsou už skoro plné
Ze zákulisí

Nábory do tanečních kurzů jsou v plném proudu, některé složky jsou už skoro plné

Nábory do tanečních kurzů a kroužků v 331 Dance Studiu Olomouc právě probíhají. V některých složkách už dokonce zbývá jen pár volných míst. Pojďme si ale představit, co váš v příští taneční sezóně vlastně čeká.

Zápis na novou taneční sezónu jsme spustili společně s novými webovými stránkami začátkem července, tedy zhruba před 3 týdny. Už teď ale některé taneční kurzy a kroužky hlásí, že jejich kapacita je přibližně ze 3/4 obsazená. Proto v případě zájmu o tancování v 331 Dance Studiu Olomouc určitě příliš dlouho nad odesláním přihlášky neváhejte.

Změny v názvech tanečních kurzů

Možná jste už naši nabídku tanečních kurzů pro příští taneční sezónu procházeli. A možná jste v ní nenašli něco, co jste hledali. To proto, že jsme kvůli sjednocení názvů některé kurzy přejmenovali. Pojďme si v tom tedy udělat pořádek.

Nová složka dospělých Streetdance Adults

V 331 Dance Studiu Olomouc máme podle věku pojmenované složky Baby (3-4 roky), Mini (5-7 let), Kids (8-11 let) a Juniors (12-15 let). Ano správně, chybí dospělí. Tedy chyběli. Ne, že by u nás dospělí vůbec netancovali, vždyť letos soutěžili s úspěšnou choreografií Transformers 2k17, jen jsme pro ně prostě neměli název. Šlo totiž o tanečníky z kurzů Streetdance Styles, Ladies Dance a Streetdance Advanced.

Od nové taneční sezóny tedy místo těchto tří kurzů otevíráme novou složku Streetdance Adults pro tanečníky ve věku 16-29 let. Pod Streetdance Adults budou trénovat dva týmy, a to Swaggaz a Warriorz.

Složka pro rodiče se jmenuje Streetdance Seniors

Abychom pokračovali v nastaveném systému pojmenování složek, přejmenovali jsme také taneční kurz pro starší a pokročilé :-) Tak jsme totiž někdy ze srandy říkali lekcím Fun Dance. Ty se od nové taneční sezóny jmenují Streetdance Seniors a jsou určeny rodičům a vůbec všem zájemcům ve věku 30 a více let.

Nová pojmenování kurzů v sekci moderního tance

V naší nabídce pro příští taneční sezónu také nehledejte kurzy Contemporary Dance a Flexi. Nechtěli jsme totiž, ať se taneční kurz jmenuje stejně jako taneční styl. Proto pokud vás baví moderní tanec, hledejte v naší nabídce lekce Contemporary Basic (pro začátečníky) a Contemporary Advanced (pro pokročilé). Oba tyto kurzy jsou určeny tanečníkům a tanečnicím ve věku 16 a více let (horní hranice není omezena).

Pro mladší tanečníky, konkrétně ve věku 8-15 let, organizujeme taneční kroužek Contemporary Kids.

A teď všechno ještě jednou a přehledně …

VĚKTANEČNÍ STYLSLOŽKA / KURZ
3-4 rokyStreet DanceStreetdance Baby
5-7 letStreet DanceStreetdance Mini
8-11 letStreet DanceStreetdance Kids
12-15 letStreet DanceStreetdance Juniors
16-29 letStreet DanceStreetdance Adults
30+ letStreet DanceStreetdance Seniors
VĚKTANEČNÍ STYLSLOŽKA / KURZ
8-15 letContemporary DanceContemporary Kids
16+ letContemporary DanceContemporary Basic
16+ letContemporary DanceContemporary Advanced

Nové články e-mailem

Nejoblíbenější články

Zápis nových tanečníků

Zápis nových tanečníků do 331 Dance Studia Olomouc

Vyberte si z tanečních kroužků pro děti nebo tanečních kurzů pro dospělé a začněte tancovat v 331 Dance Studiu Olomouc.