Úvod » Taneční blog | Články nejen o Street Dance a Contemporary Dance » Ze zákulisí » Nejlepší články roku 2019
Ze zákulisí

Nejlepší články roku 2019

Neměli jste čas pravidelně pročítat náš blog? Nevadí, vybrali jsme pro vás ty nejlepší články roku 2019.

Máme tu poslední ohlédnutí za rokem 2019 v 331 Dance Studiu Olomouc. Uplynulý rok jsme hodnotili v článku Jaký byl rok 2019, zatím nejúspěšnější rok pro 331 Dance Studio Olomouc?, představili jsme vám také nejsledovanější videa na našem YouTube kanálu, a to v článku Nejlepší taneční videa roku 2019. A dnes nám zbývá podívat se na to, které články se vám v uplynulém roce na našem blogu nejvíce líbily. Takže které články roku 2019 byly ty nejlepší?

Jednoznačně nejčtenější byl článek představující letní hudební hity. Mimochodem v podstatě stejný článek byl nejúspěšnější i v roce 2018, jmenoval se pouze Summer hity 2018: Na co tancovat letos v létě?. Na dalších místech letošní top 10 se umístily především články o tom, co se děje v 331 Dance Studiu Olomouc nebo jak se nám daří na tanečních soutěžích. Zaujaly vás ale třeba i články o tanečních mýtech nebo návod, jak předcházet zraněním.

Však posuďte sami …

1. Summer hity 2019: Co budete poslouchat letos v létě?

Už se stalo tradicí, že na začátku léta zveřejňujeme výběr písniček, které byste si rozhodně měli zařadit do svého letního playlistu. Tradici letos neporušíme, takže si vychutnejte summer hity, na které si během nějaké té letní party třeba venku u vody musíte zatancovat :-)

Článek si můžete přečíst tady: Summer hity 2019: Co budete poslouchat letos v létě?

2. 331 Dance Studio Olomouc představuje taneční choreografie pro rok 2019

Už příští týden odstartuje ta nejzajímavější část 8. taneční sezóny v 331 Dance Studiu Olomouc. Těšíte se? My hrozně moc :-) Naši tanečníci totiž vyrazí na své první soutěže se svými novými choreografiemi. Už jsme vám přiblížili, jak takové taneční choreografie vznikají, dnes je čas si choreografie jednotlivých týmů představit podrobněji.

Článek si můžete přečíst tady: 331 Dance Studio Olomouc představuje taneční choreografie pro rok 2019

3. 5 mýtů o tanci aneb Čemu určitě nevěřte

V souvislosti s tancem existuje docela dost zažitých předsudků. Noví zájemci o naše taneční kurzy nám totiž celkem pravidelně pokládají stále ty stejné otázky. Jsou to dotazy typu „Jaký je věk tanečníků v kurzu, nebudu mezi nimi moc stará?“, „Nikdy předtím jsem netancoval, zvládnu to?“ nebo „Tanec mě moc baví, ale nikdy bych nevylezla před publikum, vadí to?“.

Článek si můžete přečíst tady: 5 mýtů o tanci aneb Čemu určitě nevěřte

4. Jak vznikají taneční choreografie v 331 Dance Studiu Olomouc

Tento týden odstartovalo druhé pololetí taneční sezóny 2018/2019. Do nesoutěžních tanečních týmů se ještě můžete přidat, zápis stále probíhá. A proč jen do nesoutěžních? No zkrátka proto, že soutěžní týmy už pracují na svých soutěžních choreografiích.

Článek si můžete přečíst tady: Jak vznikají taneční choreografie v 331 Dance Studiu Olomouc

5. Mia Festival 2019 představil rekordní počet tanečníků z 331 Dance Studia Olomouc

Mia Festival v Olomouci se i letos stal soutěží, na kterou jsme zavítali s nejvíce choreografiemi. Tento rok se totiž ve sportovní hale Univerzity Palackého v Olomouci představilo celkem 200 tanečníků z 11 týmů 331 Dance Studia Olomouc, což je dokonce ještě více než loni. Díky tomu jsme při našich vystoupeních zažili opravdu bouřlivou atmosféru, za kterou všem rodičům, kamarádům i dalším fanouškům 331 Dance Studia Olomouc chceme moc poděkovat.

Článek si můžete přečíst tady: Mia Festival 2019 představil rekordní počet tanečníků z 331 Dance Studia Olomouc

6. Kroužky pro děti z pohledu rodiče: Proč za ně platit?

Dovolili jsme si převzít příspěvek jednoho tatínka, který se objevil na sociální síti LinkedIn. Docela nás totiž zaujal. Vysvětluje v něm, proč se rozhodl platit za pohybové kroužky pro své děti. Ano, přesně takové, jako jsou třeba naše kroužky Street Dance (3-4 roky, 5-7 let, 8-11 let, 12-15 let) nebo Contemporary Dance (8-11 let, 12-15 let). Třeba vás zaujme taky …

Článek si můžete přečíst tady: Kroužky pro děti z pohledu rodiče: Proč za ně platit?

7. Soutěžní sezóna 2019 je v plném proudu

Nové články v poslední době na našem blogu moc nepřibývají a my se tímto všem čtenářům moc omlouváme. Důvod jste už asi pochopili z nadpisu tohoto článku. Soutěžní sezóna je opravdu v plném proudu, každý víkend trávíme na nějaké soutěži, někdy i na dvou, takže na psaní článků tolik času nezbývá. Dnes se ale s vámi chceme podělit o to, jak ty letošní soutěže vlastně probíhají.

Článek si můžete přečíst tady: Soutěžní sezóna 2019 je v plném proudu

8. Soutěžní sezóna 2019: 2x více zlatých medailí pro 331 Dance Studio Olomouc

Jaká byla soutěžní sezóna 2019 pro 331 Dance Studio Olomouc? Byla úspěšná nebo ne? Dnes to zjistíme. Na uplynulou soutěžní sezónu se totiž podíváme řečí čísel a přesvědčíme vás, že statistika nemusí být vždycky nuda …

Článek si můžete přečíst tady: Soutěžní sezóna 2019: 2x více zlatých medailí pro 331 Dance Studio Olomouc

9. Zkušenosti rodičů s tanečními kurzy v 331 Dance Studiu Olomouc

Na konci každé taneční sezóny prosíme rodiče o vyplnění anonymního dotazníku, ve kterém se ptáme na nejrůznější věci týkajících se našich tanečních kurzů pro děti a juniory, ať už se zaměřením na pouliční tanec (Street Dance) nebo moderní tanec (Contemporary Dance). Co jsme zjistili z toho letošního dotazníku? Jaké jsou zkušenosti rodičů s tanečními kurzy v 331 Dance Studiu Olomouc? O to se s vámi rádi podělíme :-)

Článek si můžete přečíst tady: Zkušenosti rodičů s tanečními kurzy v 331 Dance Studiu Olomouc

10. Návod pro tanečníky: Jak předcházet zraněním?

Nejen pro nové tanečníky, kteří se do našich tanečních kurzů zapsali v uplynulých týdnech, je určený tento článek. I dlouhodobí tanečníci se musí o své tělo starat tak, aby po několika fyzicky náročnějších trénincích doma nelehli s nataženým svalem nebo bolavými zády. Jak tedy předcházet zraněním?

Článek si můžete přečíst tady: Návod pro tanečníky: Jak předcházet zraněním?

Témata

Nejoblíbenější články

Zápis nových tanečníků

Zápis nových tanečníků do 331 Dance Studia Olomouc

Vyberte si z tanečních kroužků pro děti nebo tanečních kurzů pro dospělé a začněte tancovat v 331 Dance Studiu Olomouc.