Podívejte se na nejlepší taneční videa uplynulého roku. Z našeho YouTube kanálu jsme pro vás vybrali ty nejpopulárnější.

Nedávno jsme na našem blogu rekapitulovali rok 2018 (článek si můžete přečíst tady). A protože jsme v článku slíbili, že se k roku 2018 ještě jednou vrátíme, slib právě dnes plníme. Máme pro vás totiž ty nejúspěšnější taneční videa z našeho YouTube.

YouTube kanál 331 Dance Studia Olomouc poměrně žije, takže pokud ještě nejste našimi odběrateli, napravit to můžete tady. Během loňských 12 měsíců jsme zveřejnili 84 nových videí z tanečních kurzů, soutěží, vystoupení, ale byly mezi nimi také různé sestřihy, reportáže, apod. Momentálně tedy můžete mrknout na celkem 488 našich videí.

Trochu statistiky na úvod

Celkově jste na naše videa v roce 2018 koukali 196 454 minut, tedy jakoby bezmála 5 měsíců v kuse. Jednoznačně nejoblíbenější den na sledování našich videí byl 16. května 2018. Mezi diváky máme ze 65% zastoupeno něžnější pohlaví, pánové pak tvoří zbylých 35% diváků. Skoro polovina všech diváků je ve věku 18-24 let. Z počítače naše videa sleduje 62% diváků, zbytek pak z mobilů, tabletů, televizí nebo herních konzolí. Nejoblíbenějšími seznamy videí jsou Contemporary Advanced a Contemporary Basic.

Dlouhodobě nejúspěšnější jsou videa soutěžních choreografií, a to především z první taneční soutěže v sezóně. To je docela logické, roli totiž hraje to, že dané choreografie uvidíte poprvé. Na druhou stranu je to možná škoda, protože teoreticky by tanečníci měli nejlepší výkon předvést naopak na soutěži poslední, kdy už jsou nejvíce vytancovaní.

Nejlepší taneční videa – soutěžní choreografie

3. Steppaz – H2O

Třetí nejúspěšnější choreografií uplynulého roku, tedy alespoň co se týče sledovanosti, je choreografie s názvem H2O, kterou si připravil juniorský tým Steppaz. Představil ji pouze na třech soutěžích, ovšem hned ve dvou případech se dokázal probojovat do top 10 nejsledovanějších videí roku 2018. Nejvíce shlédnutí má záznam z Mia Festivalu.

2. Flavaz – Lost Inside

Juniorský tým Flavaz v loňském roce bodoval s choreografií Lost Inside, a to i na našem YouTube. V první pětce nejoblíbenějších videí najdete tuto choreografii dvakrát, a to ze soutěží v Brně (Right 2 Dance) a Zlíně (Tancer Cup).

1. Swaggaz – Jump & Fly

Nejsledovanější choreografií roku 2018 byla formace Jump & Fly od dospěláckého týmu Swaggaz. Do top 10 nejoblíbenějších videí se tato choreografie dostala hned 4x, a to díky soutěžím Right 2 Dance, Taneční skupina roku nebo Tancer Cup. Nejoblíbenější je ale video z Mia Festivalu, které je zároveň nejsledovanějším videem uplynulého roku celkově.

Kromě těchto tří choreografií se do top 10 nejsledovanějších videí roku 2018 vešly také formace Do gala dospěláckého týmu Warriorz (líbilo se vám video ze soutěže Tancer Cup) nebo formace In Da Jungle juniorského týmu Groovz (líbilo se vám video ze soutěže Motion & Emotions).

Nejlepší taneční videa – ostatní

Soutěžní choreografie ale zdaleka nejsou to jediné, co na našem YouTube najdete. Pravidelně zveřejňujeme videa z lekcí, workshopů, vystoupení, ale také různé sestřihy, trailery, apod. Na rovinu je potřeba si přiznat, že tyto kategorie videí nejsou zdaleka tak oblíbené, což je možná docela škoda. Jedna výjimka ale přece jenom existuje, a to dost výrazná.

Absolutní prvenství ve sledovanosti totiž prozatím drží video z roku 2017, konkrétně z Dancehall Workshopu s Linou. Video má v současné době necelých 53000 zobrazení a přes 8700 zhlédnutí.

Když už jsme u těch „neaktuálních“ videí (neaktuální v tomto případě znamená pouze to, že video je více než rok staré), zmiňovaný záznam z dancehallového workshopu zdaleka není jediné video, ke kterému se rádi vracíte. Zájem diváků si bez problémů stále drží také choreografie Harley Quinn z roku 2017, Transformers 2K17 ze stejného roku nebo třeba White Line, což je letní video natočené ve Smetanových sadech v roce 2016.

Nesledovanějším sestřihem je pak upoutávka na Zápis do tanečních kurzů v 331 Dance Studiu Olomouc.

Doplňkový zápis do 331 Dance Studia Olomouc startuje 21. ledna 2019 [VÍCE INFORMACÍ]

O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, věnujeme se Street Dance (pouličnímu tanci) a Contemporary Dance (současnému tanci). Organizujeme taneční kroužky pro děti i taneční kurzy pro dospělé. Tanec nás opravdu baví, takže o něm i rádi píšeme na našem tanečním blogu.

Rubrika: 

Diskuze k článku

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Podobné články

Zajímá vás tanec? 331 Dance Studio Olomouc vám pomůže!

Chci se naučit tancovat

Přidejte se k nám buď přímo v Olomouci nebo prostřednictvím tanečních kurzů online kdekoliv v České republice.

Chci se v tancování vzdělávat

Posuňte svou taneční osobnost na vyšší úroveň. Studujte historii tance, taneční styly, seznamte se s tanečními osobnostmi. 

Chci tanec vyučovat

Sdílejte své nadšení pro tanec s ostatními

a staňte se tanečním lektorem nebo taneční lektorkou. 

Chci taneční vystoupení

Objednejte si na svou akci taneční vystoupení nebo si nechte připravit choreografii podle vašich představ.

>