Hned na úvod budeme upřímní. V roce 2015 se zase tolik zásadních tanečních videoklipů neurodilo. Ano, měly premiéru videa, ve kterých se tancuje, a nebylo jich úplně málo. Tak namátkou:

  • Ariana Grande – Focus
  • David Guetta & Nicki Minaj – Hey Mama
  • Madonna & Nicki Minaj – Bitch I´m Madonna
  • OMI – Cheerleader
  • Sigala – Easy Love

Žádný z těchto videoklip nás však neoslovil natolik, aby měl šanci probojovat se na stupně vítězů. Ty totiž jednoznačně ovládl Justin Bieber, který letos velmi vydatně spolupracoval s choreografkou Parris Goebel a tanečními skupinami ReQuest Crew a The Royal Family. Tento teenagerský idol překvapil svým novým albem Purpose: The Movement, tedy především jeho vizuálním ztvárněním. Ke všem 18 songům z tohoto alba totiž vznikl videoklip, přesněji řečeno taneční videoklip. A aby toho nebylo málo, všech 18 videoklipů mělo premiéru v jediný den. Kromě těch, které uvádíme v top 3 pro rok 2015, stojí za zhlédnutí minimálně také videa k písním No Sence, Children nebo Love Yourself.

Do top 3 jsme také nemohli nezařadit triumfální návrat Missy Elliott. Song, který v roce 2015 vydala a na kterém hostuje Pharrell Williams, se jmenuje WTF (Where They From) a provází jej skvělý videoklip. Pokud znáte Missy Elliott, určitě čekáte precizní video plné taneční inspirace, ale i hudbu jako stvořenou pro trénink. A Missy vás v tomto ohledu určitě nezklame. Ve videoklipu se objeví i Larry & Laurent Bourgeois, tedy francouzská dvojčata Les Twins.

3. Justin Bieber – What Do You Mean

2. Missy Elliott – WTF (Where They From)

1. Justin Bieber – Sorry

Justin Bieber - Sorry
Justin Bieber – Sorry

O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, věnujeme se Street Dance (pouličnímu tanci) a Contemporary Dance (současnému tanci). Organizujeme taneční kroužky pro děti i taneční kurzy pro dospělé. Tanec nás opravdu baví, takže o něm i rádi píšeme na našem tanečním blogu.

Rubrika: 

Diskuze k článku

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Podobné články

Zajímá vás tanec? 331 Dance Studio Olomouc vám pomůže!

Chci se naučit tancovat

Přidejte se k nám buď přímo v Olomouci nebo prostřednictvím tanečních kurzů online kdekoliv v České republice.

Chci se v tancování vzdělávat

Posuňte svou taneční osobnost na vyšší úroveň. Studujte historii tance, taneční styly, seznamte se s tanečními osobnostmi. 

Chci tanec vyučovat

Sdílejte své nadšení pro tanec s ostatními

a staňte se tanečním lektorem nebo taneční lektorkou. 

Chci taneční vystoupení

Objednejte si na svou akci taneční vystoupení nebo si nechte připravit choreografii podle vašich představ.

>