O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, ale můžete se k nám přidat i v Praze. Tancujeme Street Dance a Contemporary Dance, věnujeme se ale i Fitness Dance. Organizujeme taneční kurzy pro děti i dospělé, taneční workshopy, open classy, soutěže, letní kempy i divadelní představení.

Článek byl aktualizován 19 ledna, 2021 .

Tanečníci a tanečnice 331 Dance Studia Olomouc se svěřili, jaký byl jejich nejlepší taneční zážitek v uplynulém roce …

Rok 2017 je u konce a to je ideální příležitost na jeho zhodnocení. Zeptali jsme se proto tanečníků z dětských, juniorských i „dospěláckých“ týmů 331 Dance Studia Olomouc na jednoduchou otázku: Jaký byl jejich nejlepší zážitek v uplynulém roce? Někteří z nich vzpomínali na letošní choreografie, jiní na konkrétní soutěže nebo jiné akce (soustředění, atd.). Však si přečtěte sami :-)

Nejlepší taneční zážitek roku 2017
podle tanečníků 331 Dance Studia Olomouc

Marshmallow, Flavaz

Moji největší srdcovkou v roce 2017 byla naše choreografie Harley Quinn. Myslím, že oproti loňské choreografii Vesmírná prda jsme se v letošním roce posunuli o obrovský kus dopředu. Jsem pyšná na všechny naše úspěchy i neúspěchy. Nejvíce mě potěšilo 2. místo na soutěži Mia Festival, protože jsme si to za tu dřinu opravdu zasloužili. Chci moc poděkovat všem lektorům za všechnu trpělivost, kterou s námi měli.

Lukáš, Lil´Gangstas / Groovz

No tak nejlepší taneční pocit byl v „domečku“, jak jsme vyhráli první místo s formací NBA. Ale třeba teď mě hodně baví naše nová choreografie „Bába“, tu bych taky rád zmínil.

Ivet, Swaggaz

V roce 2017 jsem prožila spoustu super tanečních zážitků, ať už to byly všechny soutěže, workshopy, peckózní soustředění … ale asi ten největší pro mě byla naše první soutěž s choreografií Transformers 2k17 v Zábřehu. I když to možná nebylo naše nejlepší vystoupení, strašně moc mě bavilo a extrémně jsem si ho užila! :-)

Kája, Lil´Heroes / Lil´Gangstas

Hodně se mi líbil battle, který proběhl minulý týden v Olomouci. Byli tam dobří tanečníci a měli to prostě promakaný :-) Z letošních choreografií se mi nejvíc líbila Harley Quinn. A vůbec největší zážitek? Asi to, že jsme hned na první soutěži byli třetí, to mě překvapilo.

Nikča, Flavaz

Na tomhle skvělém tanečním roce se mi nejvíc líbily soutěže s choreografií Harley Quinn! Myslím si, že tenhle rok jsme se dostali na o dost lepší úroveň a soutěže mi daly zase více zkušeností a hlavně úžasné zážitky a vzpomínky :-) Taky se mi moc líbilo soustředění, hodně jsem si ho užila, i když to byla fakt makačka :-) Bavil mě Dancehall s Linou a tancování nových choreografií. Celkově celý rok s 331 byl fakt skvělej a věřím, že ten další bude ještě lepší a že budeme zase o 100% lepší :-) Těším se na naši další choreografii a na soutěže.

Marty, Swaggaz

Nejlepší zážitek pro mě bylo vítězství v Přerově s Transformers 2k17, z velké části díky tomu, že to byla taková spontánní radost sdílená se všemi ostatními. Byla to přece jen docela velká akce, a to si myslím pro každého zúčastněného něco znamená :-)

Terka, Groovz / Flavaz

Rok 2017 byl pro mě tím nejlepším, protože jsem začala chodit do 331 Dance Studia Olomouc. Nikdy toho nebudu litovat, protože tak skvělou partu jsem k životu opravdu potřebovala, tohle je mým největším štěstím za rok 2017. Ráda vzpomínám na soustředění, bylo úplně úžasný a jsem strašně moc ráda, že jsem potkala Linu a mohla být i na jejím workshopu. Nejvíc ze všeho se mi líbila chorografie Harley Quinn, ale jsem ráda, že jsem si mohla zatancovat i v Groovz formaci Phone Call. Každopádně všechno to, co mě dělalo šťastnou v roce 2017 se nějakým způsobem pojí s 331 a jsem nesmírně ráda, že s váma můžu být :-) Taky se mega těším na další rok do hlavňáků, sice se toho trošku bojím, ale taky se strašně těším :-)

Toby, Lil´Gangstas

Všechny soutěže byly super. Naše choreografie NBA se umístila na 4. místě, 1. místě, 4. místě, 1. místě :-) Bylo to zábavné a moc se mi líbí tancovat v 331 Dance Studiu Olomouc. Doporučil bych všem chodit do tohoto kroužku, hlavně protože tu jsou dobří trenéři.

Maruška, Groovz

Asi soutež Olomoucký talent v DDM. Super lidi, skvělá atmosféra :-)

Věrka, Flavaz + Swaggaz

Bylo velmi těžké vybrat ten nejlepší, protože jich bylo spoustu, ale pro mě byl nejlepší i nejzajímavější Battle In The House, na kterém jsem byla poprvé. Vůbec jsem nečekala, že to bude až tak velká akce. I když jsme si zatancovali jen jednou, tak mi to neubralo na tom, že se mi tam líbilo. Nejvíce mě na akci bavil battle v Break Dance, který jsem nikdy neviděla naživo. A bylo to dost hustý, i ty malý děti :-) Trojičky mě taky hodně bavili, dívat se, jak si s tím kdo umí poradit a jak kdo tancuje. Je to takový jiný než na soutěži, sice jsem tam nevydržela až do úplného konce, ale ráda bych tam zašla příští rok znova. Zatančit si, ale i jako divák :-)

Zaujal vás článek? Pošlete ho dál! Budeme rádi :-)

Zařazení článku

Rubrika: 

Tipy na podobné články