O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, tancujeme Street Dance a Contemporary Dance, věnujeme se ale i Fitness Dance. Organizujeme taneční kurzy pro děti i dospělé, taneční workshopy, soutěže, kempy i divadelní představení.

Článek byl aktualizován 19 ledna, 2021 .

Soutěžní sezóna je v plném proudu a my vám přinášíme zatím nejoblíbenější videa našich letošních choreografií.

Máme za sebou zhruba první třetinu soutěžní sezóny 2018. V březnu jsme dvakrát vyjeli na soutěž do Zlína (Tancer Cup, Taneční skupina roku / Best Dance Group), duben patřil soutěžím v Zubří (Hot Dance) a Olomouci (Mia Festival). Na těchto akcích jsme představili všech deset soutěžních choreografií, které připravily týmy Mini Stars, Mini Monkeys, Lil´Gangstas, Lil´Heroes, Contemporary Kids, Flavaz, Groovz, Steppaz, Swaggaz a Warriorz. A jak se jim zatím dařilo?

Mini Stars – Gangsta Kid

3. místo Mia Festival

Mini Monkeys – Jako kočky a psi

2. místo Mia Festival

Lil´Gangstas – Vybarvi se!

1. místo Mia Festival
2. místo Tancer Cup

Lil´Heroes – Around The World

3. místo Mia Festival
7. místo Hot Dance

Contemporary Kids – 4 sezóny

3. místo Mia Festival

Flavaz – Lost Inside

2. místo Tancer Cup
2. místo Mia Festival
semifinále Taneční skupina roku / Best Dance Group

Groovz – In Da Jungle

3. místo Mia Festival
5. místo Hot Dance
6. místo Tancer Cup

Steppaz – H2O

5. místo Mia Festival
7. místo Hot Dance

Swaggaz – Jump & Fly

1. místo Tancer Cup
3. místo Mia Festival
semifinále Taneční skupina roku / Best Dance Group

Warriorz – Do gala

2. místo Tancer Cup
2. místo Mia Festival
4. místo Hot Dance

Nejoblíbenější videa 331 Dance Studia Olomouc

Pokud sledujete náš YouTube kanál, určitě víte, že pravidelně přidáváme všechna videa ze všech soutěží. My jsme pro vás dnes vybrali 5 zatím nejsledovanějších videí letošních soutěžních choreografií 331 Dance Studia Olomouc (pořadí platí k 23.4.2018 a může se samozřejmě kdykoliv změnit).

1. Flavaz – Lost Inside

Zatím nejoblíbenější video má na svědomí juniorský tým Flavaz a jejich choreografie s názvem Lost Inside. Na první letošní soutěži Tancer Cup totiž tato formace vybojovala skvělé 2. místo. Frontrow verze tohoto vystoupení je momentálně naše nejsledovanější video, příliš pozadu ale nezůstává ani klasická verze z tribuny nebo vystoupení na Best Dance Group / Taneční skupině roku.

2. Swaggaz – Jump & Fly

Jen o pár shlédnutí méně než Lost Inside má momentálně choreografie Jump & Fly, kterou tým Swaggaz představil poprvé také na soutěži Tancer Cup ve Zlíně. Stejně jako Flavaz zavítali i Swaggaz do haly Euronics ve Zlíně i o týden později, aby si vůbec poprvé zkusili zatancovat na Taneční skupině roku / Best Dance Group.

3. Warriorz – Do gala

Tancer Cup potřetí (ovšem ne naposledy), to v podání dalšího „dospěláckého“ týmu Warriorz. Jejich choreografie Do gala skončila hned za vítězným týmem Swaggaz a tanečníci si tak ze Zlína odvezli stříbrné medaile. Mrknout můžete na i vystoupení ze soutěže Hot Dance v Zubří, kde tato formace skončila těsně pod stupněmi vítězů.

4. Groovz – In Da Jungle

Vraťme se k juniorům. Tým Groovz letos bojuje s choreografií In Da Jungle a záznam z jejich vystoupení ze zlínského Tancer Cupu je momentálně čtvrté nejsledovanější video na našem YouTube. Podívat se ale můžete i na vystoupení ze soutěže Hot Dance v Zubří.

5. Steppaz – H2O / Lil´Gangstas – Vybarvi se!

Mezi pátým a šestým místem je tak malý rozdíl, že si dovolíme upozornit na obě videa. Třetí juniorský tým Steppaz premiérově představil svou formaci s názvem H2O na soutěži Hot Dance v Zubří, dětský tým Lil´Gangstas si své první letošní vystoupení odbyl o 14 dnů dříve ve Zlíně na Tancer Cupu. Podívat se můžete na obě dvě choreografie.

Zaujal vás článek? Pošlete ho dál! Budeme rádi :-)

Zařazení článku

Tipy na podobné články