O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, ale můžete se k nám přidat i v Praze. Tancujeme Street Dance a Contemporary Dance, věnujeme se ale i Fitness Dance. Organizujeme taneční kurzy pro děti i dospělé, taneční workshopy, open classy, soutěže, letní kempy i divadelní představení.

Článek byl aktualizován 19 ledna, 2021 .

Lil´Monstas a Catchaz – dva nové taneční týmy, které od září 2018 fungují v 331 Dance Studiu Olomouc. Seznamte se :-)

V září letošního roku jsme pro velký zájem otevřeli nový tým v dětské a nový tým v juniorské věkové kategorie. Lil´Monstas a Catchaz, tak se nové týmy jmenují, mají za sebou první tři měsíce tréninků, takže si určitě zaslouží, abychom je vám trochu představili …

Streetdance Kids Lil´Monstas

Vedle Lil´Gangstas, Lil´Heroes a Contemporary Kids působí v 331 Dance Studiu Olomouc od září 2018 nově také čtvrtý dětský tým s názvem Lil´Monstas. Ten trénuje každé úterý pod vedením lektorky Džejn a instruktorky Elišky. I když jsou všechny děti ve věku 8-11 let úplní začátečníci, na jaře příštího roku si vyzkouší svou první taneční soutěž.

A jak tým Lil´Monstas zatím hodnotí lektorka Džejn?

Děti jsou moc šikovné a snaživé, takže si to s nimi od začátku užíváme :-) Na jaře nás čekají tři taneční soutěže, kde představíme naši první choreografii. Její téma ještě úplně prozrazovat nechceme, jen můžeme nakousnout, že bude souviset s názvem našeho tanečního týmu. Moc se těšíme :-)
Džejn, lektorka Streetdance Kids Lil´Monstas
Streetdance Kids Lil´Monstas

Streetdance Juniors Catchaz

I v juniorské kategorii 12-15 let jsme letos v září otevřeli čtvrtý taneční tým. Kromě Flavaz, Groovz a Steppaz se nyní budete setkávat i s týmem nazvaným Catchaz. Pravidelné tréninky má ve středy s lektorkou Kej a instruktorkou Terkou. Stejně jako Lil´Monstas chtějí i Catchaz na jaře nabírat první soutěžní zkušenosti, proto už připravují svou první premiérovou choreografii.

A co na práci s týmem Catchaz říká lektorka Kej?

Letos mě s týmem Catchaz čekala nová výzva, po třech letech to byla má první práce s juniory a proto mé očekávání byla různorodá. Během září jsme s juniorkama společně poznaly, že jsme na stejné lodi a stejně jako já poprvé vedla starší děti, ony se poprvé učily tančit. Tak jako v každé skupině i v Catchaz se první měsíc bylo potřeba seznamovat, protože jsme se všechny styděly, ale s trochou snahy se nám povedlo si vytvořit na trénincích hezké prostředí a komunikovat spolu i mimo tréninky.

Po čtyřech měsících s Catchaz se nepřestávám divit a raduji se z naší spolupráce. Objevila jsem plno rozdílů mezi učením dětí a juniorů a obdivuju své juniorky, jak samostatné jsou a jak mi aktivně ulehčují práci. Těším se na naše bezproblémové soužití během soutěžní sezóny.

Na soutěže jsme si vybraly téma 42, které nechci moc odhalovat, ať se všichni můžou těšit, co předvede nový tým :-) S holkama už chystáme a domlouváme kostýmy i další záležitosti, o kterých živě diskutujeme a rozhodujeme. Jsem moc ráda, že se všechny zapojují a doufám, že se nám bude spolu tak dařit i dál :-)
Kej, lektorka Streetdance Juniors Catchaz

Streetdance Juniors Catchaz

Zaujal vás článek? Pošlete ho dál! Budeme rádi :-)

Zařazení článku

Tipy na podobné články