14 června, 2016

Poslední letošní taneční soutěž proběhla zcela v režii 331 Dance Studia Olomouc. Soutěžili jsme se třemi tanečními formacemi a všechny vybojovaly 1. místo.

Stejně jako v loňském roce byl i letos Olomoucký talent poslední zastávkou naší soutěžní sezóny. Představili jsme se ve všech streetdancových kategoriích, své choreografie na soutěži zatancovali děti (choreografie Člověče), junioři (choreografie Vesmírná prda) i dospělí (choreografie Back To The 90s). Všechny tři porota ocenila nejvyšší příčkou, takže se nám podařilo něco opravdu nevídáného a nečekaného – zlatý hattrick.

Děti tak navázaly na svůj úspěch z loňského roku, kdy na Olomouckém talentu zvítězily s formací Šubydubytádydá. Juniorky čekala (ostatně jako na všech předchozích soutěžích) nejpočetnější konkurence, přesto si s ní poradily výborně a zaslouženě si ze soutěže odvezly 1. místo. Pro tanečníky v hlavní věkové kategorii to byla teprve třetí soutěž, přesto se už podruhé dostali na stupně vítězů. Tentokrát na příčku nejvyšší.

Radost všech tanečníků byla opravdu velká, protože takto suverénní soutěž nikdo nečekal. Zadařilo se i přes stížené prostorové podmínky. Gratulujeme a děkujeme všem divákům za opravdu hlasitou podporu!

331 Dance Studio Olomouc – Člověče

331 Dance Studio Olomouc – Vesmírná prda

331 DOD Olomouc – Back To The 90s

O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, věnujeme se Street Dance (pouličnímu tanci) a Contemporary Dance (současnému tanci). Organizujeme taneční kroužky pro děti i taneční kurzy pro dospělé. Tanec nás opravdu baví, takže o něm i rádi píšeme na našem tanečním blogu.

Diskuze k článku

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Podobné články

Zajímá vás tanec? 331 Dance Studio Olomouc vám pomůže!

Chci se naučit tancovat

Přidejte se k nám buď přímo v Olomouci nebo prostřednictvím tanečních kurzů online kdekoliv v České republice.

Chci se v tancování vzdělávat

Posuňte svou taneční osobnost na vyšší úroveň. Studujte historii tance, taneční styly, seznamte se s tanečními osobnostmi. 

Chci tanec vyučovat

Sdílejte své nadšení pro tanec s ostatními

a staňte se tanečním lektorem nebo taneční lektorkou. 

Chci taneční vystoupení

Objednejte si na svou akci taneční vystoupení nebo si nechte připravit choreografii podle vašich představ.

>