STREETDANCE BABY | 3 – 4 roky

Taneční kroužek pro nejmenší děti, 
taneční přípravka pro kluky a holky ve věku 3 a 4 roky

Taneční kroužek Streetdance Baby | 331 Dance Studio Olomouc

STREETDANCE BABY:
ZÁKLADNÍ INFORMACE

 • Taneční kurz: Streetdance Baby
 • Termíny lekcí: úterý 16:30 - 17:30
 • Místo konání lekcí: taneční sál Krapkova 3, Olomouc (mapa)
 • Věk tanečníků: 3 - 4 roky (ročník 2017 - 2018)
 • Zkušenosti: začátečníci
 • Taneční sezóna: 13. 9. 2021 - 12. 6. 2022

HLEDÁTE něco jiného? VYBERTE SI Z KOMPLETNÍ NABÍDKY TANEČNÍCH KURZŮ

Přidejte se k naší taneční rodině #331family

Poznejte nové kamarády a získejte vzpomínky třeba na celý život.


Zažijte radost z prvních tanečních krůčků, bavte se hudbou i tancem.

Aktuální obsazenost:

100%

Tanec je jako kombinace sportu a umění pro děti jednou z nejideálnějších aktivit.

Spojuje v sobě pohyb a zábavu, děti se díky němu naučí lepší koordinaci, zvyknou si fungovat v kolektivu. 

Kdo jsme a co děláme

Jsme 331 Dance Studio Olomouc, taneční škola pro děti i dospělé, která se zaměřuje na pouliční a současný tanec.

Organizujeme

Od roku 2011 pořádáme taneční kurzy v Olomouci zaměřené na Street Dance a Contemporary Dance. Začátečníky učíme první taneční kroky, pokročilým ukazujeme směr, jakým se dále vyvíjet. Organizujeme taneční soutěže, tábory pro děti nebo třeba divadelní představení.

Tancujeme

Sami jsme tanečníci a v taneční komunitě se pravidelně pohybujeme. Vzděláváme se u těch nejlepších zahraničních lektorů, často průkopníků jednotlivých tanečních stylů. To nám umožňuje neustále sledovat nové trendy a předávat je našim studentům.

Podporujeme

Tanec naplňuje každý náš den, proto se snažíme maximálně podporovat všechny, kteří se mu věnují. Na Instagramu zveřejňujeme tipy a rady pro začínající tanečníky, sledujeme novinky z tanečního světa a pravidelně o nich píšeme na našem blogu

Kdy tancujeme

ÚTERÝ 16:30 - 17:30 (60 minut)

Kde tancujeme

TANEČNÍ SÁL KRAPKOVA

 • Krapkova 1159/3, 779 00 Olomouc (Mapy.cz)
 • zrcadlový sál Dance Art Studia
 • suterén administrativní budovy
 • MHDtram. č. 2, 7 (zastávka Nádraží město)

Tancujeme přímo v centru Olomouce, pouze jednu tramvajovou zastávku nebo cca 5 minut pěšky od Náměstí hrdinů. 

Co ve Streetdance Baby pro vaše děti uděláme

POHYB

Budeme rozvíjet pohybový talent dětí

Prostřednictvím pohybových cvičení, nejrůznějších tanečních her a dalších aktivit budeme trénovat motorickou koordinaci dětí i správné držení těla. Kromě toho se děti naučí udržet svou pozornost, koncentrovat ji na lektorku, poslouchat a vykonávat její pokyny.

DOVEDNOSTI

Dáme dětem vše, co potřebují

Děti potřebují pohyb, kamarády, nové podněty a nové prostředí – tedy všechno, co jim náš taneční kroužek poskytne. Říkanky, zpívání písniček s pohybem, pohybové hry nebo jednoduché taneční choreografie zábavnou formou rozvíjí spoustu dovedností dítěte.

ZÁBAVA

Přesvědčíme vás, že tancování děti baví

Tanec je pro děti nejideálnější pohybová aktivita. Přesvědčit se o tom můžete nejen na speciálních ukázkových tanečních lekcích, ale také v rámci divadelního představení 331 Dance Show, kterého se děti pravidelně účastní.

LEPŠÍ DEN

Zlepšíme dětem každý jejich den

Budeme hlídat, aby pro děti tanec kromě fyzické aktivity vždycky znamenal také radost a zábavu. Aby byl jedním z důvodů, proč ráno vstát s úsměvem a večer usínat s pocitem, že to dnes stálo za to.

Co vaše děti ve Streetdance Baby naučíme

Taneční kroužek Streetdance Baby pro nejmenší děti, kluky a holky ve věku 3 a 4 roky, se zaměřuje na pohybový rozvoj a zlepšování motorických schopností dětí.


V tanečním kroužku se učí vnímat rytmus hudby, základní taneční pohyby, zapamatovávají si své první taneční kroky a jednoduché taneční variace.


Kroužek bychom mohli označovat jako „taneční přípravka“, i když se děti neučí žádné konkrétní taneční styly, získávají povědomí o tancích, které zařazujeme pod Street Dance, patří sem např.:

Kdo bude vaše děti trénovat

Lektorský tým 331 Dance Studia Olomouc

Jednotlivé taneční lekce vede tým zkušených lektorů a instruktorů.  Díky systematickému vzdělávání většina z nich vyrostla z řadových tanečníků 331 Dance Studia Olomouc, doplňují je ale i další taneční trenéři, choreografové a učitelé s pedagogickým vzděláním.


Tanec a práce s dětmi je pro ně každodenním posláním i zábavou a už se nemohou dočkat, až se s vámi budou moci podělit o všechny své taneční zkušenosti. 

Kolik Streetdance Baby stojí?

Vyberte si interval platby kurzovného

POLOLETNÍ PLATBA

Kurzovné na období
09/2021 - 01/2022

 

1790,-

/ pololetí

 • pololetní vstup na taneční lekce dle rozvrhu
 • pololetní vstup do uzavřené členské sekce 
 • přístup k videím z tanečních lekcí
 • přístup k bonusovým výukovým videím
 • přístup k hudební knihovně 331 Dance Studia Olomouc 
zÁRUKA

100%

vrácení peněz

100% záruka vrácení peněz

Pokud si z jakéhokoliv důvodu rozmyslíte svou účast a do 14 dnů od objednání taneční kurz stornujete, vrátíme vám zpět 100% uhrazené částky.

* po odečtení administrativního a bankovního poplatku 10 Kč + 2,9%
** pozdější storno tanečního kurzu se řídí Všeobecnými podmínkami

DOTAZY KE KURZOVNÉMU

 1. 1
  Co kurzovné obsahuje?
  V uvedené částce je zahrnuto kurzovné na jedno pololetí (semestr) nebo celou taneční sezónu (školní rok). Kromě samotných tanečních lekcí dle rozvrhu získáte také přístup do uzavřené členské sekce, přístup k videím z tanečních lekcí, přístup k bonusovým výukovým videím  nebo naší hudební knihovně. Díky členství v 331 Dance Studiu Olomouc se budete moci zúčastnit mnoha dalších akcí – tanečních soutěží, vystoupení, soustředění, atd. Pro tanečníky máme vytvořený koncept mnoha akcí, které probíhají v průběhu celého roku. Účast na těchto akcích je samozřejmě dobrovolná.
 2. 2
  Jak probíhá platba?
  Kurzovné můžete uhradit klasickým převodem na účet, platební kartou, online (zrychleným) bankovním převodem nebo elektronickou peněženkou (PayPal) na základě vystavené objednávky / zálohové (proforma) faktury. Tu vystavujeme a zasíláme na kontakt uvedený v přihlášce (prosíme proto o pečlivou kontrolu e-mailové adresy). Jakmile platba dorazí na náš účet, dáme opět vědět a na uvedený e-mail zašleme fakturu (daňový doklad). Platbu je nutné provést vždy nejpozději do 7 dnů od odeslání přihlášky. V opačném případě může být přihláška stornována. 
 3. 3
  Jaké jsou další výdaje?
  Záleží na tom, jestli se tanečník / tanečnice bude účastnit tanečních vystoupení a soutěží. Pokud nebude, žádné další výdaje vás nečekají. Pokud bude tanečník / tanečnice součástí soutěžní skupiny, požádáme vás před začátkem soutěžní sezóny (cca v lednu, únoru) o úhradu nákladů spojených se soutěžemi: kostým, startovné na soutěžích, cestovné (pokud využijete hromadnou dopravu mimo Olomouc), víkendové předsoutěžní soustředění. 

Co o Streetdance Baby říkají rodiče

Na taneční začátky skvělé místo. Líbí se mi možnosti pokračování v dalších kroužcích a celkový koncept výuky.

"

Jsem spokojená, slečna lektorka je velmi šikovná, má hezký vztah k dětem a umí naučit.

"

Všechno v pořádku, malé se v tanečním kroužku líbí, takže určitě budeme pokračovat. Paní učitelka je k dětem hodná.

"

Dobrá práce, s takovými prcky to není vůbec žádná sranda. Syna tancování velmi baví a vždy se těší na další hodinu.

"

Pohled do minulosti

Taneční kroužek Streetdance Baby pro nejmenší děti, kluky a holky ve věku 3 a 4 roky, funguje v 331 Dance Studiu Olomouc již pátým rokem. Jeho historie ale sahá dál, předtím byl totiž spojený s tanečním kroužkem Streetdance Mini určený starším dětem. Během let se v kroužku prostřídalo několik desítek dětí, většině z nich se tancování natolik zalíbilo, že v tancování pokračují a nyní své taneční dovednosti prohlubují v některém z dalších tanečních kurzů 331 Dance Studia Olomouc, vytvářejí složitější taneční choreografie a účastní se tanečních soutěží.

Děti z tanečního kroužku Streetdance Baby se soutěží neúčastní, během taneční sezóny ale rodičům několikrát předvedou, co nového se naučily, na speciálních ukázkových lekcích. Jednou ročně se také představí na velkém vystoupení v Divadle na Šantovce, kde si v rámci 331 Dance Show poprvé vyzkouší tancovat před plným hledištěm.

Co vás ještě zajímá

PŘIHLÁŠENÍ DO TANEČNÍHO KURZU

Jak probíhá přihlášení?

Zápis do 331 Dance Studia Olomouc probíhá online, stačí vyplnit formulář na www.331.cz/prihlaska/streetdance-baby. Vyplníte informace o tanečníkovi a o kontaktní osobě (u dětí jde většinou o rodiče, tanečníci ve věku min. 18 let jsou sami sobě kontaktní osobou), vyberete si taneční kurz a způsob platby.


Veškerá další komunikace (potvrzení přihlášky, zaslání informací k platbě, zaslání faktury) probíhá e-mailem. 


Aktuální informace k tanečnímu kurzu vám zašleme cca týden před první lekcí.

Je možné se taneční lekci nejdříve vyzkoušet?

Ukázkové lekce organizujeme vždy před startem taneční sezóny. Poznáte na nich lektory, koncept výuky, můžete se na cokoliv zeptat. Přesné termíny zveřejňujeme na našich webových stránkách a sociálních sítích. 


Upozorňujeme však, že ukázkové lekce budou probíhat pouze u tanečních kurzů, ve kterých budou aktuálně ještě volná místa.

Je třeba pořídit si nějaké speciální vybavení?

Vůbec ne. Tanec má výhodu, že v podstatě nemá žádné vedlejší výdaje.


Taneční lekce není módní přehlídka, můžete si na sebe vzít cokoliv pohodlného. Úplně postačí prostě jen tepláky a tričko, které najdete doma. V létě můžete tepláky vyměnit za kraťasy, v zimě můžete přibalit i mikinu. 


Důležité jsou čisté tenisky (tzn. ne ty na ven) ideálně s rovnou podrážkou. Do baťůžku si přibalte vodu a může se hodit i ručník.

PRŮBĚH TANEČNÍ LEKCE / TANEČNÍHO KURZU

Jak probíhá taneční sezóna?

Na podzim budujeme kořeny | Září, říjen a listopad jsou měsíce, kdy se seznamujeme nejen mezi sebou, ale také s novými tanečními technikami a kroky. Ty jsou základem pro budování osobnosti každého tanečníka a určitě je využijeme i v dalších částech taneční sezóny.


V zimě rosteme | Zhruba od prosince do února tvoříme nové taneční choreografie. Pro mnoho tanečníků jde o nejzajímavější období, kdy se zkouší a trénují nejrůznější věci. Tady máme pocit, že vytváříme něco, co bude stát za to.


Na jaře vám to ukážeme | Období mezi březnem a červnem je vyvrcholením každé taneční sezóny, probíhají totiž soutěže skupinových choreografií. Právě tady zúročíme naši celoroční snahu a ukážeme světu, jak jsme se od loňského roku v tancování zlepšili.

Jak a kdy probíhají taneční lekce?

Taneční lekce probíhají každý týden v průběhu celé taneční sezóny (školního roku). Výjimkou jsou státní svátky, školní prázdniny pro okres Olomouc a volný týden mezi semestry (na přelomu ledna a února), v tyto dny lekce neprobíhají. Během taneční sezóny tak proběhne 34-36 pravidelných lekcí.


Každá lekce začíná zahřátím (tzv. warm-up) a protáhnutím (tzv. stretching). Tím omezíme možnost zranění během tréninku, budeme pracovat na fyzické kondici a zvyšovat flexibilitu tanečníků.


Hlavním programem lekcí je pak výuka různých tanečních kroků a technik, později tvorba tanečních sestav a choreografií.

Co když se díky protiepidemickým opatřením opět uzavřou sportoviště?

Věříme, že se již nebude opakovat situace, díky které jsme byli nuceni přerušit běžný tréninkový program. Je ale určitě dobré vědět, že jsme připraveni i na tuto variantu.


Už v loňském roce jsme si vyzkoušeli, že jsme v případě potřeby schopni okamžitě přejít na online výuku prostřednictvím video lekcí, příp. livestreamů. 


Hodnota online lekce je 50% standardní lekce. Zbytek by byl nahrazen po uvolnění opatření nebo finančně kompenzován snížením kurzovného na další období. 

Už jen kliknout, vyplnit pár údajů a stanete se součástí
naší taneční rodiny #331family 

Možná díky dnešku zažijete skvělá dobrodružství nejen na tanečním parketu, možná najdete kamarády na celý život a možná si tanec zamilujete tak, že se jej už nikdy nevzdáte.

Máte otázku, na kterou jste nenašli odpověď? Napište nám prostřednictvím formuláře v pravém dolním rohu stránky.

Chcete se o tancování dozvědět ještě víc?

Prozkoumejte nové články na našem tanečním blogu ...

HLEDÁTE něco jiného? VYBERTE SI Z KOMPLETNÍ NABÍDKY TANEČNÍCH KURZŮ