Úvod » STREETDANCE SENIORS | 31+ let

STREETDANCE SENIORS | 31+ let

Taneční kurz Street Dance pro dospělé, muže a ženy ve věku 30, 40, 50 a více let v Olomouci. Lekce tanečních stylů Hip Hop, House Dance, Dancehall, MTV Dance …

Streetdance Seniors | Taneční kurz Street Dance pro dospělé, muže a ženy ve věku 30, 40, 50 a více let v Olomouci. Lekce stylů Hip Hop, House Dance, Dancehall, MTV Dance, atd.

Upozornění: V tomto tanečním kurzu zbývá posledních 10% volných míst
Streetdance Seniors je taneční kurz pro dospělé, muže a ženy ve věku 30, 40, 50 a více let, který organizuje 331 Dance Studio Olomouc. Je zaměřený na taneční styly souhrnně označované jako Street Dance (pouliční tanec), patří sem např. Hip Hop, Hype, House Dance, Dancehall, MTV Dance, atd.

Přidejte se k naší #331family

Poznejte nové přátele a získejte vzpomínky na celý život.
Zažijte radost z prvních tanečních kroků i z vítězství na tanečních soutěžích.

ZAČÍT TANCOVAT STREET DANCE V OLOMOUCI

Základní informace

Taneční kurzStreetdance Seniors
Termíny lekcíčtvrtek 18:00 – 19:00
Místo konání lekcítaneční sál Krapkova 3, Olomouc (mapa)
Věk31+ let (ročník 1989 a starší)
Taneční sezóna 2020 / 20217. 9. 2020 – 13. 6. 2021
Taneční zkušenostizačátečníci, mírně pokročilí

Kdo jsme

JSME ORGANIZÁTOŘI

Organizujeme taneční kurzy v Olomouci zaměřené na Street Dance a Contemporary Dance. Začátečníky učíme první taneční kroky, pokročilým ukazujeme směr, jakým se dále vyvíjet. Organizujeme taneční soutěže, tábory pro děti nebo třeba divadelní taneční představení.

JSME TANEČNÍCI

Sami jsme tanečníci a v taneční komunitě se pravidelně pohybujeme. Vzděláváme se u těch nejlepších zahraničních lektorů, často průkopníků jednotlivých tanečních stylů. To nám umožňuje neustále sledovat nové trendy a předávat je našim studentům.

JSME FANOUŠCI

Tanec naplňuje každý náš den, jsme jeho největší fanoušci. Když zrovna nejsme na tanečním sále, sledujeme novinky z tanečního světa a pravidelně o nich píšeme na našem blogu. Snažíme se naši vášeň šířit mezi širokou veřejnost, jak jen to jde.

Jsme 331 Dance Studio Olomouc a tanec jednoduše milujeme.

Co pro vás uděláme

Budeme pracovat na vaší fyzické kondici

Tanec má spoustu zdravotních benefitů, pomáhá při hubnutí, buduje svaly, zlepšuje imunitu, zvyšuje flexibilitu, je to skvělá prevence bolesti zad. Díky našemu tanečnímu kurzu se prostě budete udržovat fit, a to tou nejzábavnější formou.

Seznámíme vás s tím, co zrovna letí

Street Dance je prostě v kurzu a vy budete taky. Nenásilnou a zábavnou formou vás naučíme taneční kroky, které znáte z hudebních videoklipů; taneční styly, které ovládají současnou taneční scénu. Budete prostě „in“ :-)

Zlepšíme vám
každý den

S námi alespoň na chvíli zapomenete na starosti a povinnosti všedního dne. Kombinace tance, hudby a přátel se stejným koníčkem totiž umí skvěle vyčistit hlavu po náročném dnu v práci. A víte, jak dobře se po takové taneční lekci dobře usíná?

Co vás naučíme

Taneční kurz Streetdance Seniors pro dospělé, muže a ženy ve věku 30, 40, 50 a více let, se věnuje několika tanečním stylům, které zařazujeme pod Street Dance. Nemusíte mít strach, v této věkové kategorii vše učíme zjednodušenou formou tak, aby byl tanec především zábava. S jakými tanečními styly se tedy v 331 Dance Studiu Olomouc seznámíte?

Hip Hop

Taneční styl Hip Hop | 331 Dance Studio Olomouc
Více info

House Dance

Taneční styl House Dance | 331 Dance Studio Olomouc
Více info

Dancehall

Taneční styl Dancehall | 331 Dance Studio Olomouc
Více info

MTV Dance

Taneční styl MTV Dance | 331 Dance Studio Olomouc
Více info

Locking

Taneční styl Locking | 331 Dance Studio Olomouc
Více info

Vogue

Taneční styl Vogue | 331 Dance Studio Olomouc
Více info

L.A. Style

Taneční styl L.A. Style | 331 Dance Studio Olomouc
Více info

Kdo vás bude trénovat

Lektorský tým 331 Dance Studia Olomouc tvoří zkušení trenéři, choreografové a tanečníci.
Tanec je pro ně každodenním posláním i zábavou a už se nemohou dočkat,
až se s vámi budou moci podělit o všechny své taneční zkušenosti.
Dejv ZapletalHip Hop, Hype, House Dance, Litefeet, Locking, Popping
Tancování se věnuje cca 25 let. Od roku 1995 tancoval a později vyučoval v taneční skupině Rytmus, v roce 2004 byl jedním ze zakladatelů Alyaschca Crew. Od roku 2005 se věnuje organizování street dance battlů, workshopů a tanečních zájezdů do zahraničí. Je zakladatelem 331 Dance Studia Olomouc.
Leňa PoledníčkováHip Hop, Hype, House Dance, Dancehall, MTV Dance
Tanci se věnuje od 5 let, kdy navštěvovala různé taneční kroužky při DDM Litovel. Po několikaleté pauze se k tanci vrátila v roce 2015, kdy začala navštěvovat kurzy v 331 Dance Studiu Olomouc. Zde v současnosti působí jako tanečnice a lektorka a účastní se tanečních workshopů tuzemských i zahraničních lektorů.

Kolik to stojí

Pololetní platba

 
kurzovné 09/2020 – 01/2021
kurzovné 02/2021 – 06/2021
celý rok bez starostí
lekce Streetdance Styles* zdarma
sleva 100 Kč
cena bez slevy: 1790 Kč

1690 Kč
/ pololetí
Přihlásit se

Roční platba

NEJOBLÍBENĚJŠÍ VARIANTA
kurzovné 09/2020 – 01/2021
kurzovné 02/2021 – 06/2021
celý rok bez starostí
lekce Streetdance Styles* zdarma
sleva 400 Kč
cena bez slevy: 3580 Kč

3180 Kč
/ rok
Přihlásit se

All inclusive

NEJVÝHODNĚJŠÍ VARIANTA
kurzovné 09/2020 – 01/2021
kurzovné 02/2021 – 06/2021
celý rok bez starostí
lekce Streetdance Styles* zdarma
sleva 2000 Kč
cena bez slevy: 7160 Kč

5160
/ rok
Přihlásit se
Uvedené ceny jsou včetně slevy za včasné přihlášení. Tato sleva platí ještě:

* Lekce Streetdance Styles jsou skvělým doplňkem pro tento taneční kurz.
Každý týden se vyučuje jiný taneční styl s jiným lektorem.
Během krátké doby tak tanečníci získají ucelený přehled o všech tanečních stylech
a naučí se mnoho tanečních sestav nad rámec svých běžných lekcí.

Co kurzovné obsahuje?

V uvedené částce je zahrnuto kurzovné na jedno pololetí (85 Kč / hod.), celou taneční sezónu (80 Kč / hod) nebo celou taneční sezónu včetně lekcí tanečního kurzu Streetdance Styles (60 Kč / hod.). Kromě samotných tanečních lekcí získáte také přístup do uzavřených skupin na Facebooku, ve kterých pravidelně zveřejňujeme hudbu, fotky a videa z tréninků, nejrůznější rady a návody pro tanečníky, atd.

Díky členství v 331 Dance Studiu Olomouc se budete moci zúčastnit mnoha dalších akcí – tanečních soutěží, vystoupení, soustředění, atd. Pro tanečníky máme vytvořený koncept mnoha akcí, které probíhají v průběhu celého roku. Účast na těchto akcích je samozřejmě dobrovolná.

Jak probíhá platba?

Platba probíhá do 7 dnů převodem na účet na základě vystavené zálohové (proforma) faktury. Tu vystavujeme a zasíláme na kontakt uvedený v přihlášce (prosíme proto o pečlivou kontrolu e-mailové adresy). Pokud potřebujete fakturu vystavit na někoho jiného, dejte nám to vědět, prosím, předem. Jakmile platba dorazí na náš účet, dáme opět vědět a na uvedený e-mail zašleme fakturu (daňový doklad).

Jak ušetřit?

Ušetřit na kurzovném můžete několika způsoby. Při roční platbě automaticky poskytujeme slevu, stejně tak při včasném přihlášení. Navíc ale můžete získat 30% slevu pro druhého a dalšího člena rodiny. Často u nás tancují sourozenci ve dvou různých tanečních kurzech. Sleva se odečítá vždy z levnějšího kurzovného.

Slevu můžete získat i za doporučení 331 Dance Studia Olomouc někomu jinému. Pokud se díky vám na naše taneční kurzy přihlásí někdo, kdo v 331 Dance Studiu Olomouc ještě netancoval, a uvede vás v přihlašovacím formuláři, získáte 10% slevu. Takto můžete doporučit až 10 lidí a mít tak kurzovné úplně zdarma.

Co o nás říkají ostatní

Je to pecka. Nejlepší ze všech a ze všeho. Škoda, že jsem někdy kvůli pracovním povinnostem nemohla dorazit, ale příští rok si to zařídím líp!
Na tanečním kurzu byla úžasná a uvolněná atmosféra především díky skvělým lektorům. Je to výborné odreagování.
Lekce byly celkově skvělé, chci víc! Děkuju, že tu někdo myslí i na tanečníky pokročilejšího věku :-)
Dejva i Leňu rozhodně hodnotím na jedničku. Za mě vážně spokojenost.
Bylo to super, líbila se mi hudba, taneční kroky i celé sestavy.
Nejlepší je ta atmosféra. Na lekcích je sranda a nikdo si nic nedělá z toho, když někomu něco nejde.

* Názory tanečníků jsme získali díky anonymnímu dotazníku, který vyplňují vždy na konci taneční sezóny.

Jak probíhá přihlášení?

Zápis do 331 Dance Studia Olomouc probíhá online, stačí vyplnit formulář na www.331.cz/prihlaska/streetdance-seniors (pro pohodlnější vyplňování doporučujeme použít PC). Vyplníte informace o tanečníkovi a o kontaktní osobě (u dětí jde většinou o rodiče, tanečníci ve věku min. 18 let jsou sami sobě kontaktní osobou), vyberete si taneční kurz a způsob platby. Max. do 3 pracovních dnů (většinou to stíháme během 24 hodin) vám na uvedený e-mail zašleme potvrzení (z důvodu kontroly jej neposíláme automaticky, proto prosíme o strpení) a zálohovou fakturu. Po úhradě kurzovného (probíhá převodem na bankovní účet) vám pak zašleme daňový doklad.

První týden v září probíhají tzv. ukázkové lekce, na které si můžete taneční kurzy přijít vyzkoušet. Poznáte lektory, koncept výuky, můžete se na cokoliv zeptat. Až poté se rozhodnete, zda se do kurzu závazně přihlásíte nebo ne. Upozorňujeme však, že ukázkové lekce probíhají pouze tanečních u kurzů, ve kterých jsou aktuálně volná místa.

Více k tématu:
Přihláška do 331 Dance Studia Olomouc

Kdy a jak probíhají taneční lekce?

Taneční lekce probíhají každý týden v průběhu celé taneční sezóny. Výjimkou jsou státní svátky a školní prázdniny pro okres Olomouc, v tyto dny lekce neprobíhají. Během taneční sezóny tak proběhne 34-36 pravidelných lekcí.

Každá lekce začíná zahřátím (tzv. warm-up) a protáhnutím (tzv. stretching). Tím omezíme možnost zranění během tréninku, budeme pracovat na fyzické kondici a zvyšovat flexibilitu tanečníků. Hlavním programem lekcí je pak výuka různých tanečních kroků a technik, později tvorba tanečních sestav a choreografií.

Více k tématu:
Warm-up a Stretching: Jak začít cvičit nebo tancovat?

Co s sebou na trénink?

Taneční lekce není módní přehlídka, můžete si na sebe vzít cokoliv pohodlného. Ideální jsou prostě jen tepláky a tričko. V létě můžete tepláky vyměnit za kraťasy, v zimě můžete přibalit i mikinu. Důležité jsou čisté tenisky (tzn. ne ty na ven) ideálně s rovnou podrážkou. Dámy brzo poznají, že sportovní podprsenka je na tancování mnohem lepší než ta obyčejná.

Doma nebo v šatně odložte také všechny šperky (velké náušnice, řetízky, náramky, ale i hodinky). Určitě si je nechcete rozbít a taky nikoho zranit. Naopak si do baťůžku přibalte vodu a může se hodit i ručník.

Více k tématu:
Oblečení na Street Dance: Co si vzít na lekci Hip Hopu nebo Housu?
Jaké používat boty na Street Dance?

Přihlásit se

Zážitky čekají

Už jen jednou kliknout, vyplnit pár údajů
a stanete se součástí #331family, naší taneční rodiny.

Možná díky dnešku zažijete skvělá dobrodružství nejen na tanečním parketu, možná najdete přátele na celý život a možná si tanec zamilujete tak, že se jej už nikdy nevzdáte.

Aktuální obsazenost

90%

Články o tancování

Tanec nás opravdu baví. Už několik let o tancování píšeme na našem blogu. Tanečníkům i jejich rodičům na něm pravidelně pomáháme řešit jejich problémy, zveřejňujeme novinky z tanečního světa, taneční videa nebo třeba hudební tipy na trénink.

Přihláška do kurzu

Další taneční kurzy

Hledáte něco jiného? V 331 Dance Studiu Olomouc najdete taneční kroužky a taneční kurzy pro všechny věkové kategorie.