O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, ale můžete se k nám přidat i v Praze. Tancujeme Street Dance a Contemporary Dance, věnujeme se ale i Fitness Dance. Organizujeme taneční kurzy pro děti i dospělé, taneční workshopy, open classy, soutěže, letní kempy i divadelní představení.

Článek byl aktualizován 26 ledna, 2021 .

NBA, Harley Quinn a Transformers 2k17. S těmito třemi choreografiemi se tanečníci z 331 Dance Studia Olomouc představili na soutěži Tancer Cup ve Zlíně.

Tanečníci a tanečnice z 331 Dance Studia Olomouc za sebou mají první větší soutěž v letošním roce. První větší z toho důvodu, že Tancer Cup ve Zlíně byla první letošní akce, které jsme se zúčastnili s více než jednou choreografií. Tancovali tu totiž děti, junioři i dospělí.

Tancer Cup pořádá již několik let zlínský Dům dětí a mládeže Astra. Vzhledem ke stoupající oblibě měla letos akce probíhat ve dvou halách zároveň, nakonec však z tohoto plánu sešlo. Tancovalo se tak pouze ve sportovní hale Euronics, které skoro nikdo neřekne jinak než Novesta (její původní název).

Prostředí pro tancování a zážitek z něj bylo opravdu skvělé. Výborné osvětlení a hudební aparatura udělaly z palubovky zlínské haly skvělou stage, a to i přesto, že na zemi nebyl baletizol a diváci se vlastně celou dobu dívali na protější tribunu, která byla přímo za tanečníky.

Pravým opakem ale bylo bohužel zázemí, na to s nadšením vzpomínat pravděpodobně nebudeme. Do Zlína nás dorazilo přes 60 tanečníků a do šatny, která nám byla přidělena, bychom měli za normálních okolností problém vejít se sami. A to byla tato šatna určena pro 7 tanečních skupin. Zkuste si k tomu představit skoro stoprocentní vlhkost a velmi intenzivní vůni kanalizace, no a o „zajímavou“ zkušenost je postaráno.

Naštěstí zážitky nevytváří jen okolnosti, ale také lidé, kteří jsou kolem nás. Takže je vlastně nakonec úplně jedno, že jsme byli v takovém chladném městě (omlouváme se všem Zlíňákům, ale počasím to nebylo) a že jsme měli šatnu v koupelně, důležité je, že jsme byli spolu. Děti, junioři i dospěláci, všichni jsme si navzájem fandili, povzbuzovali se, všichni navzájem jsme si vytvořili skvělý zážitek.

Lil´Gangstas poprvé zatancovaly choreografii NBA

Malí tanečníci z týmu Lil´Gangstas poprvé představily svou letošní choreografii s názvem NBA. Tu vytvořila Tessa na motivy této severoamerické basketbalové ligy. Proti sobě se v ní postaví dva oblíbené a úspěšné týmy: žluto-fialoví Los Angeles Lakers a rudí Chicago Bulls.

Děti choreografii dokončily doslova pár dnů před soutěží, proto byla ještě vidět určitá nesehranost. I přesto se ale neztratily, právě naopak. Už teď se těšíme na další soutěže, kde NBA bude určitě vypadat ještě líp.

Flavaz představily formaci Harley Quinn

Juniorský tým Flavaz si v letošním roce připravil formaci Harley Quinn na motivy stejnojmenné komixové hrdinky. Tu můžete znát jako milenku Jokera buď díky komixům o Batmanovi nebo především díky loňskému velmi úspěšnému filmu Sebevražedný oddíl (Suicide Squad).

Choreografii, o které se jako o své nejoblíbenější v nedávném rozhovoru zmiňovala i Tanečnice měsíce února Verča, má na svědomí Dejv. Za zmínku stojí nejen konečné 3. místo, ale také to, že video z Tancer Cupu shlédlo na našem YouTube kanálu 1000 diváků během pouhých třech dnů.

Tip: Chcete vidět nová videa 331 Dance Studia Olomouc? Odebírejte nás na YouTube!

Dospělí navazují na filmovou sérii Transformers

Filmové téma v letošním roce zvolili i dospělí. Úspěšná filmová série Transformers zve v letošním roce už na své sedmé pokračování, což rozhodně nechtěli nechat bez povšimnutí choreografové obou již zmiňovaných formací. Dejv & Tessa zvolili při stavbě choreografie stejný plán jako v loňském roce, tancují v ní tak zájemci z tanečních kurzů Streetdance Styles, Streetdance Adults a Streetdance Seniors.

Formaci Transformers 2k17 jsme v letošním roce představili už potřetí. Na zlínském Tancer Cupu se stejně jako na první soutěži v Zábřehu umístila na stříbrné pozici.

Tancer Cup 2017 je tedy za námi. A co bude následovat? První májový víkend nás čekají hned dvě soutěže, na kterých se představí také další letošní choreografie z dílny 331 Dance Studia Olomouc. V sobotu 6.5.2017 nás můžete vidět na Mia Festivalu v Olomouci a ve sváteční pondělí 8.5.2017 nám můžete přijet fandit do Uničova na soutěž Motion & Emotions.

Zaujal vás článek? Pošlete ho dál! Budeme rádi :-)

Zařazení článku

Tipy na podobné články