Taneční lekce

TANCUJTE STREET DANCE & CONTEMPORARY V OLOMOUCI

Taneční lekce pro děti i dospělé

Jsme 331 Dance Studio Olomouc a věnujeme se moderním tancům, které patří pod Street Dance (pouliční tanec) a Contemporary Dance (současný tanec).


Na našich tanečních lekcích se naučíte, jak tancovat Hip Hop, House Dance, Dancehall, MTV Dance, ale i Modern Dance, Jazz Dance nebo Balet. Kromě toho vyučujeme mnoho dalších tanečních stylů


Ti, kteří chtějí pracovat na své postavě, ale cvičení v posilovně nebo klasický aerobic je nebaví, mohou vyzkoušet naše lekce Fitness Dance.

PRAVIDELNÉ TANEČNÍ KURZY 


Chcete tancovat pravidelně? Průběžně tanečně růst? Tvořit taneční choreografie? Vyberte si z nabídky našich tanečních kurzů pro děti, teenagery i dospělé. 


PŘEČÍST SI VÍCE

JEDNOTLIVÉ TANEČNÍ LEKCE


Nemůžete naše taneční sály navštěvovat pravidelně? Vyzkoušejte taneční lekce, které na sebe nenavazují a můžete je tak navštívit, kdykoliv se vám to bude hodit. 


PŘEČÍST SI VÍCE

Taneční lekce v Olomouci

Tancujte v pracovním týdnu i o víkendu

Každý jsme jiný a každý máme čas někdy jindy. Někdo chce tancovat pravidelně, a tak se přihlásí do některého z našich tanečních kurzů. Pokud ale taneční trénink každý týden nestíháte, vyberte si z nabídky jednotlivých tanečních lekcí, které na sebe nenavazují, a tak je můžete navštívit kdykoliv. V týdnu nebo i o víkendu. 

Open Class | 331 Dance Studio Olomouc

Open Class

Taneční lekce, která probíhá pravidelně každý týden.

Vyučují na ní lektoři 331 Dance Studia Olomouc, ale i pozvaní hosté. 

Taneční workshop | 331 Dance Studio Olomouc

Taneční workshop

Speciální víkendová akce, díky které se můžete naučit něco nového

od vybraných lektorů z celé ČR i ze zahraničí. 

Máte otázku, na kterou jste nenašli odpověď? Napište nám prostřednictvím formuláře v pravém dolním rohu stránky.