Taneční lekce

TANCUJTE STREET DANCE, CONTEMPORARY NEBO FITNESS DANCE V OLOMOUCI

Jednorázové taneční lekce pro děti i dospělé

Jednorázové taneční lekce jsou vhodné pro všechny, kteří z časových důvodů nemohou navštěvovat pravidelné lekce v rámci tanečních kurzů.


Na našich tanečních lekcích se naučíte, jak tancovat Hip Hop, House Dance, Dancehall, MTV Dance, ale i Modern Dance, Jazz Dance nebo Balet. Kromě toho vyučujeme mnoho dalších tanečních stylů


Ti, kteří chtějí pracovat na své postavě, ale cvičení v posilovně nebo klasický aerobic je nebaví, mohou vyzkoušet naše lekce Fitness Dance.

PRAVIDELNÉ TANEČNÍ KURZY 


Chcete tancovat pravidelně? Průběžně tanečně růst? Tvořit taneční choreografie? Vyberte si z nabídky našich tanečních kurzů pro děti, teenagery i dospělé. 


PŘEČÍST SI VÍCE

JEDNOTLIVÉ TANEČNÍ LEKCE


Nemůžete naše taneční sály navštěvovat pravidelně? Vyzkoušejte taneční lekce, které na sebe nenavazují a můžete je tak navštívit, kdykoliv se vám to bude hodit. 


PŘEČÍST SI VÍCE

Tancujte v pracovním týdnu i o víkendu

Každý jsme jiný a každý máme čas někdy jindy. Někdo chce tancovat pravidelně, a tak se přihlásí do některého z našich tanečních kurzů. Pokud ale taneční trénink každý týden nestíháte, vyberte si z nabídky jednotlivých tanečních lekcí, které na sebe nenavazují, a tak je můžete navštívit kdykoliv. V týdnu nebo i o víkendu. 

Taneční lekce v Olomouci

Pro koho jsou vhodné jednorázové taneční lekce

STREET DANCE, CONTEMPORARY & FITNESS DANCE

PRO TY, KTEŘÍ SE CHTĚJÍ V TANCI ZLEPŠIT

Jednorázové taneční lekce poskytují jedinečnou možnost poznat mnoho tanečních lektorů a tím pádem mnoho přístupů a tanečních technik. To je ideální pro všechny, kteří to s tancováním myslí vážně a chtějí se co nejrychleji posouvat dopředu. 

PRO TY, KTEŘÍ PRACUJÍ NA SMĚNY

Pracujete na směny nebo máte nepravidelný program? Pak pro vás bude zřejmě náročné navštěvovat taneční kurz každý týden ve stejný den a čas. U jednorázových tanečních lekcí to ale nevadí. Prostě se přihlásíte jen tehdy, když budete mít zrovna volno. 

PRO TY, KTEŘÍ SE NECHTĚJÍ VÁZAT

Přihlášením na konkrétní taneční lekci se k ničemu dalšímu nezavazujete. Je pouze na vás, jestli se přihlásíte i na některou další lekci nebo ne. Zároveň nejste nijak omezeni výběrem, jeden týden můžete zajít na lekci Street Dance, příští týden na lekci Contemporary, atd. 

PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ POZNAT NOVÉ TANEČNÍ STYLY

Možná největší výhodou oproti klasickým tanečním kurzům je možnost vyzkoušet si mnoho tanečních stylů. Každá jednotlivá lekce je totiž věnovaná nějakému jinému tanci. Díky tomu poznáte, co vás bude bavit a čemu se třeba v budoucnu budete více věnovat.

Time is now

for new beginnings!

Výhody a nevýhody jednorázových tanečních lekcí

Výhody

  • Lorem ispum dolor nam sagittis  
  • Bibendum ispum dolor elitis
  • Sapines ad labore duius nunc
  • Aliqua nulla pariatur elitis

Nevýhody

  • Nutnost přihlašovat se na každou lekci zvlášť
  • Vyšší cena oproti lekcím v tanečním kurzu
  • Nestálý kolektiv tanečníků
  • Netvoří se soutěžní choreografie

Conclusion:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Open Class | 331 Dance Studio Olomouc

Open Class

Taneční lekce, která probíhá pravidelně každý týden.

Vyučují na ní lektoři 331 Dance Studia Olomouc, ale i pozvaní hosté. 

Taneční workshop | 331 Dance Studio Olomouc

Taneční workshop

Speciální víkendová akce, díky které se můžete naučit něco nového

od vybraných lektorů z celé ČR i ze zahraničí. 

Máte otázku, na kterou jste nenašli odpověď? Napište nám prostřednictvím formuláře v pravém dolním rohu stránky.