18 října, 2015

Letní prázdniny jsou dávno pryč a v 331 Dance Studiu Olomouc už se několik týdnů zase naplno tancuje. Během prvních tréninků v září jsme se setkali se starými známými tvářemi, ale také jsme v našich řadách přivítali mnoho nových tanečníků a tanečnic. Ti se v současné době postupně seznamují s technikou jednotlivých tanečních stylů a učí se své první kroky a choreografie.

Podívejte se, jak vypadala úvodní lekce kurzu Streetdance Mini pro děti od 3 let.

O kurzy v 331 Dance Studiu Olomouc je velký zájem

Zájem o taneční kurzy v 331 Dance Studiu Olomouc letos předčil naše očekávání, proto jsme také postupně museli začít odmítat zájemce o taneční kurzy Streetdance Mini, Streetdance Kids, Contemporary Dance a Streetdance Seniors. Pokud o některý z těchto kurzů máte zájem, můžete nám poslat předběžnou přihlášku a my vám vytvoříme rezervaci na nové pololetí (únor – červen 2016).

Po domluvě s tanečníky jsme také mírně změnili koncept úterního kurzu House Dance. Ten nově probíhá každý týden, takže všichni zájemci o tento v současné době velmi populární taneční styl mají jedinečnou příležitost, jak se jej naučit tancovat. Do kurzu House Dance se nyní navíc můžete přihlásit s 50% slevou.

Další akční slevu, tentokrát rovných 500 Kč, můžete využít při přihlášení do čtvrtečního kurzu Streetdance Styles. Ten je unikátní v tom, že každý týden vyučuje jiný lektor jiný taneční styl. Získáte tak komplexní přehled o všech tanečních stylech, které zahrnujeme pod street dance.

Tancujte, bavte se a dejte nám vědět, jak se vám v 331 Dance Studiu Olomouc líbí

Všem tanečníkům 331 Dance Studia Olomouc přejeme hodně zábavy na lekcích, spoustu nových tanečních kroků a skvělých choreografií. Nezapomeňte, že kromě osobní, telefonické a emailové komunikace se s námi můžete spojit i na sociálních sítích. Na Facebooku nebo Twitteru nám napište, která lekce se vám líbila, na Instagramu nám pošlete fotku, jak tancujete a na YouTube sledujte naše nejnovější videa.

Streetdance Mini | 331 Dance Studio Olomouc
Streetdance Mini | 331 Dance Studio Olomouc

Image00001

O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, věnujeme se Street Dance (pouličnímu tanci) a Contemporary Dance (současnému tanci). Organizujeme taneční kroužky pro děti i taneční kurzy pro dospělé. Tanec nás opravdu baví, takže o něm i rádi píšeme na našem tanečním blogu.

Rubrika: 

Diskuze k článku

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Podobné články

Zajímá vás tanec? 331 Dance Studio Olomouc vám pomůže!

Chci se naučit tancovat

Přidejte se k nám buď přímo v Olomouci nebo prostřednictvím tanečních kurzů online kdekoliv v České republice.

Chci se v tancování vzdělávat

Posuňte svou taneční osobnost na vyšší úroveň. Studujte historii tance, taneční styly, seznamte se s tanečními osobnostmi. 

Chci tanec vyučovat

Sdílejte své nadšení pro tanec s ostatními

a staňte se tanečním lektorem nebo taneční lektorkou. 

Chci taneční vystoupení

Objednejte si na svou akci taneční vystoupení nebo si nechte připravit choreografii podle vašich představ.

>