Úvod » Taneční blog 331 Dance Studia Olomouc » Ze zákulisí » Taneční sezóna 2017/2018 začíná. Co všechno potřebujete vědět?
Ze zákulisí

Taneční sezóna 2017/2018 začíná. Co všechno potřebujete vědět?

Nová taneční sezóna 2017/2018 je doslova za rohem. Připravili jsme pro vás souhrn nejdůležitějších informací před návštěvou první lekce.

Dnešní článek možná nebude tak zábavný jako jiné příspěvky na našem blogu (za to se předem omlouváme), ale zase jsme se do něj pokusili vměstnat veškeré důležité informace o nové taneční sezóně, která právě startuje.

Jedná se o taneční sezónu s pořadovým číslem 7. Ano, přesně tolik let už existujeme. Věříme, že číslo 7 bude šťastné, a to nejen pro 331 Dance Studio Olomouc, ale také pro každého jejího člena. Přejeme vám, ať je na lekcích sranda, naučíte se spoustu nových tanečních kroků, najdete spoustu nových přátel a prostě ať se vám u nás líbí.

A co je tedy dobré vědět, než se vypravíte na první letošní taneční lekci?

Nová taneční sezóna startuje 11. září

Oficiálně startujeme 11. 9. 2017. Ovšem ne všechny první tréninky proběhnou v prvním týdnu, za což se omlouváme. Důvodem je neplánovaná rekonstrukce sálu Gymnázia Hejčín, do kterého nás příští týden ještě nepustí. Všechny lekce, které budou probíhat na sále HEY, Tomkova 45, Olomouc, odstartují tedy o týden později. Jedná se konkrétně o Streetdance Juniors Flavaz, Streetdance Adults Swaggaz, Streetdance Adults Warriorz a Contemporary Advanced.

Kompletní přehled termínů úvodních lekcí najdete v tabulce. Pokud přesně nevíte, kde se jednotlivé taneční sály nacházejí nebo jak se k nim dostat, mrkněte do Kontaktů, kde máme adresy jednotlivých sálů podrobně popsány.

11. 9. 2017první lekce Streetdance Baby
11. 9. 2017první lekce Streetdance Kids Lil´Gangstas
11. 9. 2017první lekce Contemporary Kids
12. 9. 2017první lekce Streetdance Kids Lil´Heroes
12. 9. 2017první lekce Contemporary Basic
13. 9. 2017první lekce Streetdance Juniors Groovz
13. 9. 2017první lekce Streetdance Mini Stars
14. 9. 2017první lekce Streetdance Mini Monkeys
14. 9. 2017první lekce Streetdance Seniors
14. 9. 2017první lekce Streetdance Styles
18. 9. 2017první lekce Streetdance Juniors Flavaz
18. 9. 2017první lekce Streetdance Adults Swaggaz
18. 9. 2017první lekce Contemporary Advanced
20. 9. 2017první lekce Streetdance Adults Warriorz

Co s sebou na taneční lekce?

Co si přibalit do baťůžku na taneční lekce? V případě Street Dance určitě boty na tancování, v případě Contemporary Dance pak teplejší ponožky, příp. baletní piškoty.

Oblečení necháváme čistě na vás, vemte si prostě to, co je vám pohodlné. Tepláky, legíny, tričko, top. V zimních měsících se může hodit i mikina, než se zahřejete. Dívkám určitě doporučujeme sportovní podprsenku.

Zapomenout byste neměli ani na pitný režim, ideální je obyčejná voda, příp. neperlivá Magnesia kvůli doplňování hořčíku. Občas se může hodit i malý ručník nebo nákolenky (ti, co trénují s Dejvem, určitě vědí :-)).

Před tréninkem doporučujeme sundat veškeré šperky, hodinky, velké náušnice, apod. To abychom předešli nejrůznějším úrazům. Ze stejného důvodu vás trenéři určitě poženou, pokud budete mít v puse žvýkačku :-)

Jak probíhají úvodní lekce?

Všechny úvodní lekce jsou vždy částečně informační a seznamovací. Dozvíte se na nich veškeré důležité informace o průběhu taneční sezóny, seznámíte se s lektory, apod. Z tohoto důvodu doporučujeme na úvodní lekci dětských kroužků účast rodičů, a to především u menších dětí. Bude se ale samozřejmě i tancovat, takže převlečení si určitě nezapomeňte :-)

Rozdělování do týmů

Během zářijových lekcí Streetdance Kids, Streetdance Juniors a Streetdance Adults vám mohou lektoři nabídnout přeřazení do jiného (pokročilejšího) týmu. Zda s přeřazením budete souhlasit, záleží samozřejmě pouze na vás.

Nejnáročnější bude situace v juniorské kategorii tanečníků ve věku 12 – 15 let. Vzhledem k opravdu velkému počtu zájemců budeme během září sestavovat nové taneční týmy a tanečníky do nich rozdělovat. Prosíme proto všechny o trpělivost na prvních lekcích, protože vás na tréninku bude skutečně hodně. Lektoři se ale budou snažit tanečníky co nejdříve roztřídit. Zároveň se nemusíte bát, termín ani místo konání lekcí se nezmění, máme k dispozici více sálů v jeden čas.

Máte dotazy? Pište, volejte, přijďte se zeptat

Pokud se chcete na cokoliv k tanečním kurzům v 331 Dance Studiu Olomouc zeptat, můžete nám napsat e-mail (studio@331.cz), zavolat (777 810 638) nebo za námi přijít osobně. Tento víkend k tomu budete mít ideální příležitost, protože nás v sobotu 9. 9. 2017 i v neděli 10. 9. 2017 najdete v obchodním centru Galerie Šantovka. V přízemí obchodního centra před lékárnou Dr. Max najdete náš stánek oba dny v čase 9:00 – 18:00.

V rámci Veletrhu zájmových kroužků, který celý víkend v Šantovce probíhá, organizujeme taneční soutěž Šantovka Dance Contest. Můžete tedy shlédnout několik tanečních choreografií nebo hip hop battle 1×1. Účastní se tanečníci nejen z Olomouce, ale také z Přerova, Prostějova, Zlína, Brna, Ostravy, Opavy, Pardubic, atd.

Šantovka Dance Contest 2017

Všem přejeme krásnou taneční sezónu 2017/2018 a už teď se moc těšíme na setkání s vámi :-)