Úvod » Taneční blog 331 Dance Studia Olomouc » Taneční kurzy v Olomouci » Taneční lekce zdarma: 11.9.2017 – 21.9.2017
Taneční kurzy v Olomouci

Taneční lekce zdarma: 11.9.2017 – 21.9.2017

Nové taneční kroužky pro děti a taneční kurzy pro dospělé v 331 Dance Studiu Olomouc právě startují! Přijďte si vyzkoušet taneční lekce zdarma – uvidíte, že vás tanec chytne :-)

V týdnu od 11. září 2017 začíná v 331 Dance Studiu Olomouc nová taneční sezóna a v té souvislosti startují také nové taneční kurzy. Pokud vás láká naučit se tancovat Street Dance nebo Contemporary Dance, máte jedinečnou příležitost přijít si vyzkoušet lekci zdarma.

Kdy a kam dorazit na taneční lekce zdarma

V následujícím přehledu najdete všechny ukázkové lekce, na které můžete během následujících dnů dorazit. Po kliknutí na adresu se zobrazí mapa místa (pro bližší popis mrkněte do kontaktů), po kliknutí na název tanečního kroužku nebo kurzu pak bližší informace.

Upozorňujeme, že ne u všech tanečních kroužků pro děti a tanečních kurzů pro dospělé bude probíhat lekce zdarma. Proč? Jednoduše některé z nich jsou již beznadějně obsazené, takže se do nich již bohužel nedá přihlásit. Děkujeme za pochopení.

Na taneční lekci zdarma doporučujeme dorazit vždy cca 10 minut před začátkem lekce, sraz je vždy před vchodem do budovy. S sebou si vemte oblečení i boty na tancování.

Pro děti ve věku 5-7 let

Pro děti ve věku 8-11 let

Pro všechny starší 16 let

Pro všechny starší 30 let

Bez omezení věku

Co vás v rámci taneční lekce zdarma čeká?

První lekce v nové taneční sezóně je vždy z části informativní. Od lektorů se dozvíte, co od tanečního kurzu můžete čekat, jak budou jednotlivé taneční lekce probíhat. Samozřejmě budete mít ale možnost také prakticky si vyzkoušet, co zhruba bude náplní lekcí během taneční sezóny. Věříme, že vás tancování chytne tak jako nás :-) Však si přečtěte, proč tancujeme. Těšíme se na vás!

Více informací o 331 Dance Studiu Olomouc

Chcete se o nás dozvědět více, než za námi vyrazíte? Dobře děláte. Pokud rádi čtete, můžete prozkoumat náš taneční blog, tam se toho dozvíte opravdu hodně. Kromě toho můžete na našem webu zabrouzdat do sekcí O nás, Lektoři nebo třeba Reference.

Pokud preferujete videa, k dispozici je vám náš YouTube kanál, kde v současné době najdete přes 130 videí z tanečních lekcí, ale i ze soutěží a vystoupení, kterých jsme se zúčastnili. Takže pokud chcete zabavit klidně i na pár hodin, vzhůru do toho :-)

K dispozici je vám samozřejmě také naše e-mailová adresa studio@331.cz a telefonní číslo +420777810638. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte je využít.