Už více než rok najdete na webových stránkách 331 Dance Studia Olomouc také blog pro tanečníky. Proto jsme se zamysleli nad tím, jaké to vlastně je a jestli nás to vůbec baví.

V létě 2015 jsme zatím naposledy změnili design webových stránek našeho tanečního studia. Nebylo to poprvé (zavzpomínat na starší verze webu můžete díky Way Back Machine) a rozhodně to nebylo ani naposled. S tímto redesignem jsme ale spustili také blog pro tanečníky na adrese www.331.cz/blog a začali jej plnit články. Možná namítnete, že některé články jsou přece staršího data. Je tomu opravdu tak, i na předchozích verzích našich webových stránek jsme občas nějaký ten článek zveřejnili, ale rozhodně nešlo o pravidelnou činnost, bylo to spíše velmi velmi výjimečné.

Už rok píšeme blog pro tanečníky. Jaké to je?
Už rok píšeme blog pro tanečníky. Jaké to je?

Na blogu 331 Dance Studia Olomouc najdete 80 článků

Od léta loňského roku se snažíme psát články pravidelně alespoň 1x týdně. Právě teď čtete článek s číslem 79 a jsme rádi, že si na ně čím dál více zvykáte. V Česku totiž rozhodně není běžné, aby taneční škola měla svůj vlastní blog. A když má, vkládá do něj pouze články o tom, co se chystá, vlastní videa, atd. Ano, i my to děláme (proto existují rubriky Taneční kurzy v Olomouci, Taneční vystoupení, atd.). Na druhou stranu jsme už dávno zjistili, že největší úspěch mají články, které nejsou primárně určeny jenom tanečníkům 331 Dance Studia Olomouc a jejich rodičům, ale může si je přečíst prakticky kdokoliv, kdo se o tancování zajímá. Proto máme rubriku Rady a návody, proto píšeme o tanečních filmech nebo o hudbě, která třeba tanečníkům přijde vhod.

Napsání jednoho článku trvá průměrně 2 hodiny

Psaním blogu prostě chceme pomáhat tanečníkům a vůbec nezáleží na tom, jestli navštěvují taneční kurzy v 331 Dance Studiu Olomouc nebo někde jinde. Baví nás to, i když je to časově poměrně náročná činnost. Napsání jednoho článku totiž trvá průměrně 2 hodiny. Když si tyto 2 hodiny pronásobíte počtem článků, rychle přijdete na to, že už skoro týden v kuse neděláme nic jiného, jenom píšeme. A když na něčem pracujete týden (podotýkáme, že bez spánku), určitě budete rádi, když vaši snahu někdo ocení. Proto i my budeme rádi, když nám dáte najevo, že máte tento blog rádi. Třeba jenom tím, že si budete číst naše články. A když se vám náhodou některý bude líbit, můžete jej sdílet na Facebooku nebo Twitteru (díky těm tlačítkám, co jsou vlevo), opravdu to oceníme.

Stejně tak ale určitě budeme rádi, když nám na e-mail studio@331.cz napíšete, o čem byste na našem tanečním blogu chtěli číst, co by vás zajímalo. Nebudeme se bránit ani případné spolupráci, to kdybyste se do psaní chtěli přímo zapojit.

Tip: Chcete 1x měsíčně dostávat přehled nejlepších článků na našem blogu? Vyplňte formulář pod tímto článkem a odebírejte Taneční bulletin.

10 nejčtennějších článků na našem blogu

A jaké články jsou nejoblíbenější? Všeobecně to jsou takové, ve kterých vám poradíme nebo prozradíme něco, co jste netušili. Oblíbené bývají ale i rozhovory. Tady je přehled osmi v tuto chvíli nejčtennějších článků na našem blogu:

O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, věnujeme se Street Dance (pouličnímu tanci) a Contemporary Dance (současnému tanci). Organizujeme taneční kroužky pro děti i taneční kurzy pro dospělé. Tanec nás opravdu baví, takže o něm i rádi píšeme na našem tanečním blogu.

Rubrika: 

Diskuze k článku

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Podobné články

Zajímá vás tanec? 331 Dance Studio Olomouc vám pomůže!

Chci se naučit tancovat

Přidejte se k nám buď přímo v Olomouci nebo prostřednictvím tanečních kurzů online kdekoliv v České republice.

Chci se v tancování vzdělávat

Posuňte svou taneční osobnost na vyšší úroveň. Studujte historii tance, taneční styly, seznamte se s tanečními osobnostmi. 

Chci tanec vyučovat

Sdílejte své nadšení pro tanec s ostatními

a staňte se tanečním lektorem nebo taneční lektorkou. 

Chci taneční vystoupení

Objednejte si na svou akci taneční vystoupení nebo si nechte připravit choreografii podle vašich představ.

>