Co k Vánocům pro děti, přítele, přítelkyni nebo rodiče? Darujte originální vánoční dárek – tanec! Máme pro vás tipy na netradiční dárky.

Hledáte skutečně originální vánoční dárek, který potěší a zároveň zanechá příjemný zážitek? Tak to jste na správném místě. Máme pro vás tipy na neokoukané dárky pro děti, přítele, přítelkyni i rodiče. V 331 Dance Studiu Olomouc si totiž vybere každý.

Vánoční dárky pro rok 2020

Každý rok se snažíme naši nabídku vánočních dárků přizpůsobit momentální situaci nebo tomu, co zrovna „letí“. Letos jsme se vzhledem ke stále probíhajícím opatřením v souvislosti s pandemií COVID-19 rozhodli nabídnout vám vouchery na individuální lekce.

V rámci tohoto originálního dárku máte na výběr z mnoha různých možností, které se snadno přizpůsobí požadavkům a preferencím obdarovaného. Vouchery jsou totiž určené pro různé taneční styly. Obdarovaný si může zatancovat Hip Hop, House Dance, Dancehall nebo Contemporary Dance. Vzhledem k individuálnímu přístupu zvládnou lekci začátečníci i pokročilí. Taneční hodina se přizpůsobí i podle věku a toho, zda jde o dítě či dospělého.

Obdarovaný si navíc může v rámci předchozí domluvit upravit konkrétní obsah lekce. Je možnost nechat si vytvořit choreografii přesně na míru, naučit se oblíbené taneční kroky, naučit se tancovat na konkrétní písničku. Obsah lekce si totiž tanečník, který poukaz dostal, dojednává sám, takže se nemusíte bát, že se s výběrem voucheru jako dárku netrefíte přesně do černého.

Vánoční dárky vás už dál nemusí trápit, právě jste totiž narazili na ten nejoriginálnější. Dárek v podobě individuálních tanečních lekcí můžete věnovat svému dítěti, příteli, přítelkyni, manželce, manželovi nebo rodičům.

Proč individuální taneční lekce?

 • je to ten nejoriginálnější vánoční dárek, taneční lektor/ka se bude věnovat pouze obdarovanému
 • v době pandemie bývají skupinové taneční kurzy omezovány nebo regulovány
 • individuální taneční lekce může probíhat v naživo v tanečním sále nebo online prostřednictvím video meetingu
 • za jednu cenu vyřešíte vánoční dárky až pro 3 osoby najednou

4 důvody, proč jsou individuální tanečníky lekce skvělý vánoční dárek

S každým rokem se vymýšlení toho, jaký vánoční dárek udělá největší radost, stává stále těžší. Všechno důležité, praktické nebo potřebné jste totiž pravděpodobně dali během předchozích vánočních svátků nebo k jiným příležitostem. Tipů pro inspiraci na originální vánoční dárky tak není nikdy dost. A poukaz na taneční lekce skvěle kombinuje zábavu s rozvojem kreativity a zdravým pohybem. Proč jej svým blízkým pořídit?

1) Veselý a zdravý pohyb

V dnešní době plné sezení a úbytku přirozeného pohybu se hodí každá příležitost pro zdravý pohyb. Když k tomu navíc přidáte přitažlivost tance a zábavu z učení něčeho nového, ani si nevšimnete, že pálíte kalorie. Po vydatné taneční lekci se možná trochu zapotíte, ale zároveň s tím vyplavíte do krve množství hormonů štěstí, což se okamžitě podepíše na lepší náladě. Dostat takový vánoční dárek tím pádem přináší radost hned dvakrát. Nejdříve při rozbalení a následně během samotné lekce. A to například ponožky rozhodně nezvládnou.

2) Jedinečný zážitek

Zkusit si pod vedením profesionálního tanečního lektora komplikovanější taneční kroky nebo si nechat vymyslet rovnou celou choreografii? Skvělý zážitek nejenom pro všechny tanečníky bez rozdílu zkušeností a věku. Obdarovaný si navíc může určit písničku, na kterou chce tancovat, nebo konkrétní taneční kroky, které chce naučit. Na výběr jsou čtyři v současné době velmi populární taneční styly: Hip Hop, House Dance, Dancehall nebo Contemporary Dance.

3) Probuzení skryté vášně

Často stačí drobnost, která může přerůst ve velkou vášeň. Platí to i pro tancování, kdy se pro pravidelné taneční kroužky nebo kurzy mohou nadchnout i lidé, do kterých to na první pohled rozhodně neřeknete. Jedna obyčejná lekce může v dětech probudit touhu zlepšovat se a začít s tancováním naplno, což je skvělá kompenzace dlouhého sezení ve školních lavicích a před obrazovkami počítače. A na začátku přitom může být taková maličkost, jakou je jeden vánoční dárek v podobě voucheru na individuální taneční lekci.

4) Nezávazná zkušenost

Vánoční dárky v podobě voucherů na individuální taneční lekce jsou výbornou zkouškou před přihlášením se do klasického tanečního kurzu. Rodiče si vyzkouší, jestli by něco podobného bavilo jejich děti. Dospělí zase zjistí, jestli je pro ně Street Dance to pravé nebo se chtějí věnovat spíše modernímu tanci a jazzu.

Pro koho jsou vánoční dárky v podobě individuálních tanečních lekcí vhodné

 • pro děti, kterým se líbí současná moderní hudba
 • pro rodiče, kteří chtějí zkusit tanec sami nebo se svými dětmi
 • pro partnerku, kterou potěšíte tím, že si na individuální taneční lekci zatančíte s ní
 • pro stydlivého partnera, kterému se tanec líbí, ale nemá odvahu přihlásit se na skupinový taneční kurz
 • pro děti, které chcete zapsat do tanečního kroužku, ale bojíte se, zda je to bude bavit
 • pro rodinu a známé, o kterých víte, že milují pohyb

  Kolik to stojí

  Můžete si vybrat z následujících variant voucherů:

  Varianta na tanečním sále

 • 1x 60 minut tanečního stylu Hip Hop, House Dance, Dancehall nebo Contemporary Dance: 1000 Kč
 • 2x 60 minut tanečního stylu Hip Hop, House Dance, Dancehall nebo Contemporary Dance: 1800 Kč
 • 3x 60 minut tanečního stylu Hip Hop, House Dance, Dancehall nebo Contemporary Dance: 2400 Kč

Varianta online – přes video meeting

 • 1x 60 minut tanečního stylu Hip Hop, House Dance, Dancehall nebo Contemporary Dance: 800 Kč
 • 2x 60 minut tanečního stylu Hip Hop, House Dance, Dancehall nebo Contemporary Dance: 1400 Kč
 • 3x 60 minut tanečního stylu Hip Hop, House Dance, Dancehall nebo Contemporary Dance: 1800 Kč

Individuální taneční lekce se mohou zúčastnit vždy maximálně tři tanečníci. Lekce pro jednoho tanečníka stojí tedy od 200 Kč.

Termíny lekcí se domlouvají individuálně po zakoupení poukázky. Vánoční dárek je platný do 30. 6. 2021.

>