Úvod » Taneční blog | Články nejen o Street Dance a Contemporary Dance » Taneční filmy a videa » Video: Taneční představení 331 Dance Show 2017
Taneční filmy a videa Vystoupení a show

Video: Taneční představení 331 Dance Show 2017

Taneční představení 331 Dance Show 2017 je sice dávno za námi, právě teď si jej ale můžete připomenout díky 15 videím.

Premiérové taneční představení 331 Dance Studia Olomouc proběhlo pod názvem 331 Dance Show v Divadle na Šantovce sice už před půl rokem, právě teď se ale můžete podívat na jednotlivá vystoupení. Náš YouTube kanál jsme totiž obohatili o 15 videí právě z této divadelní show, která uzavřela taneční sezónu 2016/2017.

A pokud se už teď těšíte na 331 Dance Show 2018, zapište si do kalendáře termín 9. června 2018. Opět se totiž sejdeme v Divadle na Šantovce, abychom společně oslavili závěr taneční sezóny. Ta je teď ale teprve v polovině, takže pokud máte zájem se k tanečníkům a tanečnicím 331 Dance Studia Olomouc přidat, máte opět šanci. Doplňkový zápis do tanečních kurzů právě teď probíhá.

Info: Vstupenky na 331 Dance Show 2018 budou v prodeji od února 2018. Zakoupit je budete moci na pokladně DIvadla na Šantovce (obchodní centrum Galerie Šantovka) nebo online na www.divadlonasantovce.cz.

První vystoupení Streetdance Baby

331 Dance SHow 2017 byla zajímavá třeba tím, že jsme na ni vůbec poprvé představili kroužek pro nejmenší děti ve věku 3-4 roky nazvaný Streetdance Baby.

Warriorz = Streetdance Styles + Ladies Dance

Pro všechny, kteří s námi taneční sezónu strávili na soutěžích, byly nejzajímavější ty choreografie, které si tanečníci připravili speciálně pro toto divadelní představení. Tak třeba tanečníci a tanečnice z kurzů Streetdance Styles a Ladies Dance (v nové taneční sezóně jsme tyto dva kurzy spojili do týmu Streetdance Adults Warriorz) se prezentovali v následujících dvou vystoupeních.

Contemporary Dance v podání dětí i dospělých

Moderní tanec, tedy Contemporary Dance, se na 331 Dance Show prezentoval hned čtyřmi choreografiemi. Kromě soutěžní formace dětí z kroužku Contemporary Kids s názvem Andělé to byly choreografie tanečnic z kurzů Contemporary Basic (dříve Flexi) a Contemporary Advanced. Nechybělo ani společné vystoupení všech contemporary týmů dohromady.

Soutěžní choreografie

Největší úspěch ale stejně sklidily všechny soutěžní choreografie. Děti ve věku 5-7 let se představily s formacemi 33 a jedno strašidlo (tým Mini Stars) a Party Monkeys (tým Mini Monkeys), starší děti pak s formacemi NBA (tým Lil´Gangstas) a UUU-AAA (tým Lil´Heroes). Juniorské týmy Flavaz a Groovz zatancovaly choreografie Harley Quinn a Phone Call. Úplný závěr pak patřil naší nejúspěšnější loňské formaci Transformers 2k17, kterou měl na svědomí dospělácký tým Swaggaz.

Všechna videa v jednom playlistu

Pro všechny, kteří se chtějí podívat na všechna videa z našeho letošního divadelního představení, jsme na YouTube vytvořili playlist s názvem 331 Dance Show. Najdete jej tady.

Nejčtenější články

Aktuálně

Covid-19 - aktuální informace | 331 Dance Studio Olomouc