Úvod » Taneční blog | Články nejen o Street Dance a Contemporary Dance » Tanec v Olomouci » Zájmový kroužek pro sebe nebo své dítě si vyberete si v Galerii Šantovka
Tanec v Olomouci

Zájmový kroužek pro sebe nebo své dítě si vyberete si v Galerii Šantovka

První víkend nového školního roku 3. – 4. září 2016 proběhne v olomouckém obchodním centru Galerie Šantovka akce s názvem Ostrov zájmových kroužků. Jde o veletrh, díky kterému máte ideální příležitost vybrat si zájmový kroužek pro sebe nebo své dítě.

Třetí ročník veletrhu zájmových kroužků je naplánovaný na tento víkend a 331 Dance Studio Olomouc u toho ani tentokrát nebude chybět. Naopak, podílí se i na samotné organizaci, protože součástí veletrhu je poprvé i taneční soutěž Šantovka Dance Contest.

Hledáte zámový kroužek pro sebe nebo své dítě? Tento týden si vyberete v Galerii Šantovka
Hledáte zámový kroužek pro sebe nebo své dítě? Tento týden si vyberete v Galerii Šantovka

Stánek 331 Dance Studia Olomouc najdete po celý víkend v přízemí Galerie Šantovka, v bezprostřední blízkosti pódia. V sobotu 3.9.2016 i v neděli 4.9.2016 nás na něm můžete navštívit každý den od 9:00 do 18:00 hod. A proč? Máme pro vás pár tipů.

Přijďte si vybrat taneční kurz

Připadá vám nabídka našich tanečních kurzů příliš složitá? Přijďte se poradit. Na základě věku, předchozích zkušeností nebo třeba oblíbené hudby vám pomůžeme vybrat ten nejlepší kurz pro vás nebo vaše dítě. Přímo na místě se můžete také přihlásit.

Poznejte lektora svého tanečního kurzu

Během víkendu se na našem stánku vystřídají všichni kmenoví lektoři 331 Dance Studia Olomouc. Přijďte si s nimi popovídat ještě před tím, než začnou lekce. V průběhu taneční sezóny je totiž mnohdy složité najít si volný čas před nebo po lekci, proto je právě teď ideální příležitost.

Přijďte se na cokoliv zeptat

Chcete znát detaily, jak probíhá výuka? Chcete vědět, co v průběhu příští taneční sezóny chystáme? Stavte se a my vám všechno řekneme. Můžete se zeptat na cokoliv :)

Přijďte si zatancovat

Přímo na stánku budeme mít dostatek prostoru, abychom tam nemuseli jenom stát nebo sedět. Ukážeme vám, jak který taneční styl vypadá a můžete si jej rovnou vyzkoušet a něco nového se naučit. Pro zájemce o taneční styl Contemporary Dance máme dokonce připravenu i ukázku taneční lekce přímo na pódiu. Doražte v sobotu 3.9.2016 ve 12:30 a podívejte se, že tento taneční styl, kterému se věnujeme v kurzech Contemporary Dance, Contemporary Kids a Flexi, zvládne i úplný začátečník.

Přijďte se podívat na naše taneční vystoupení

Přímo na pódiu nás můžete vidět v sobotu 3.9.2016 od 12:30 (vstup věnovaný Contemporary Dance) a v neděli 4.9.2016 od 16:30 (vstup věnovaný Street Dance). Kromě toho budeme určitě rádi, když nás přijdete podpořit na Šantovka Dance Contest, kde se představíme s celkem 5 vystoupeními. V kategorii do 15 let s choreografiemi Člověče, Pool Party a Vesmírná prda, v kategorii dospělých s choreografiemi Back To The 90s a White Line. Šantovka Dance Contest proběhne v sobotu 3.9.2016 v čase 15:00 – 18:00.

Přijďte nás jen tak pozdravit

Pokud žádný konkrétní důvod, abyste přišli k nám na stánek, nepotřebujete, budeme mít úplně největší radost. Přijďte nás jen tak pozdravit, ukázat fotky z dovolené nebo si postěžovat, že už zase začala škola :-)

Program 331 Dance Studia Olomouc na Veletrhu zájmových kroužků v Galerii Šantovka
Program 331 Dance Studia Olomouc na Veletrhu zájmových kroužků v Galerii Šantovka

Nejoblíbenější články

Zápis nových tanečníků

Zápis nových tanečníků do 331 Dance Studia Olomouc

Vyberte si z tanečních kroužků pro děti nebo tanečních kurzů pro dospělé a začněte tancovat v 331 Dance Studiu Olomouc.