8 července, 2017

Léto je tady a my vám přinášíme výběr hudebních pecek, se kterými se určitě neztratíte. Tady jsou summer hity 2017.

Po delší době jsme si pro vás přípravili článek s výběrem hudebních hitů. Začíná totiž léto a je potřeba trochu dopředu nastudovat, které letní pecky vám deejayové zahrají na večerních plážových parties :-) Jako tradičně vám nepřejeme příjemný poslech, ale příjemné tancování :-)

P.S. Omlouváme se všem, kteří v tomto seznamu budou hledat Despacito. Tenhle hit jsme vynechali. Záměrně. Věříme totiž, že jej znáte i bez nás :-)

Tip: Aktuální Summer hity najdete v článku Summer hity 2020: Songy, které vás letos v létě roztancují

Matoma, Faith Evans & The Notorious B.I.G – Party On The West Coast (feat. Snoop Dogg)

Norský deejay Matoma se příliš netají svou oblibou dávno zesnulého Biggieho (Notorious B.I.G. se stal vedle 2Paca hlavní postavou a zároveň i hlavní obětí hiphopové války mezi East Coast a West Coast). Jeho verze Party On The West Coast, ve které uslyšíte i Snoop Dogga nebo zpěvačku Faith Evans, se letošní léto určitě neztratí :-)

Major Lazer – Know No Better (feat. Travis Scott, Camila Cabello & Quavo)

Diplo a jeho partička Major Lazer už několik let chrlí jeden hit za druhým. Zatím poslední se jmenuje Know No Better, na vokálech tu uslyšíte Travise Scotta, Camilu Cabello a Quavo. Jasná volba na letošní letní večery :-)

MØ – Nights With You (Cheat Codes Remix)

Remixy tria deejayů Cheat Codes z Los Angeles jsou čím dál tím populárnější. Ušetřena jim nezůstala ani dánská superhvězda (vlatním jménem Karen Marie Aagaard Ørsted Andersen). Tu určitě znáte díky její spolupráci s Major Lazer, Justinem Bieberem nebo třeba Iggy Azaleou.

Sigala, Ella Eyre – Came Here for Love

Jestli někdo nemůže chybět ve výčtu letních hitů, tak je to anglický hudební producent Sigala, kterému pozitivní letní pecky vyloženě jdou. Letos bude bourat party s hitem Came Here For Love, na kterém hostuje zpěvačka Ella Eyre.

Sean Paul, Dual Lipa – No Lie (Baywatch version)

Možná namítnete, že No Lie už je několik měsíců starý song. Ano, legendární jamajský zpěvák Sean Paul a anglická modelka Dual Lipa jej vydali už v lednu letošního roku. Následující remix ale vznikl speciálně pro soundtrack k filmu Pobřežní hlídka (Baywatch) a rozhodně stojí za to :-)

Kyle feat. Lil Yachty – iSpy (Mister Gray Bootleg)

Už v březnu tipoval americký hudební týdeník Billboard, že ze songu iSpy bude jeden z největších hitů letošního léta. Na svědomí jej mají rapperové Kyle Harvey a Miles Parks McCollum aka Lil Yachty z Kalifornie.

Zedd, Liam Payne – Get Low

„Myslím, že je to jedna z nejkrásnějších písní, jaké jsem kdy napsal. Je to soundtrack na moje léto.“
Přesně takto okomentoval rusko-německý hudební producent a deejay Zedd svůj nejnovější singl Get Low, na kterém hostuje Liam James Payne, člen skupiny One Direction.

Majk Spirit – Vibe

S posledním tipem zavítáme na Slovensko. Už šest let je tradicí, že Majk Spirit (H16) na začátku července vydá novou vyloženě letní pecku. Tradici neporušil ani letos, proto jako poslední hudební tip na letošní léto je tu Vibe.

O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, věnujeme se Street Dance (pouličnímu tanci) a Contemporary Dance (současnému tanci). Organizujeme taneční kroužky pro děti i taneční kurzy pro dospělé. Tanec nás opravdu baví, takže o něm i rádi píšeme na našem tanečním blogu.

Rubrika: 

Diskuze k článku

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Podobné články

Zajímá vás tanec? 331 Dance Studio Olomouc vám pomůže!

Chci se naučit tancovat

Přidejte se k nám buď přímo v Olomouci nebo prostřednictvím tanečních kurzů online kdekoliv v České republice.

Chci se v tancování vzdělávat

Posuňte svou taneční osobnost na vyšší úroveň. Studujte historii tance, taneční styly, seznamte se s tanečními osobnostmi. 

Chci tanec vyučovat

Sdílejte své nadšení pro tanec s ostatními

a staňte se tanečním lektorem nebo taneční lektorkou. 

Chci taneční vystoupení

Objednejte si na svou akci taneční vystoupení nebo si nechte připravit choreografii podle vašich představ.

>