Úvod » CONTEMPORARY ADULTS | 17+ let

CONTEMPORARY ADULTS | 17+ let

Taneční kurz Contemporary Dance pro mládež a dospělé ve věku 17 a více let v Olomouci. Současný tanec, moderní tanec, jazz dance, balet, lyrický tanec, atd.

Contemporary Adults | Taneční kurz Contemporary Dance pro mládež a dospělé ve věku 17 a více let v Olomouci. Současný tanec, moderní tanec, jazz dance, balet, lyrický tanec, atd.

Upozornění: V tomto tanečním kurzu zbývá posledních 20% volných míst
Contemporary Adults je taneční kurz pro mládež a dospělé ve věku 17 a více let, který organizuje 331 Dance Studio Olomouc. Je zaměřený na taneční styly související s Contemporary Dance (současným tanec), tedy na moderní tanec, jazzový tanec, lyrický tanec a balet.

Přidejte se k naší #331family

Poznejte nové přátele a získejte vzpomínky na celý život.
Zažijte radost z prvních tanečních kroků i z vítězství na tanečních soutěžích.

ZAČÍT TANCOVAT CONTEMPORARY DANCE V OLOMOUCI

Základní informace

Taneční kurz Contemporary Adults
Termíny lekcí pondělí 19:30 – 20:30
Místo konání lekcí taneční sál Tomkova 45, Olomouc (mapa)
Věk tanečníků 17 a více let (ročník 2003 a starší)
Sezóna Jaro 2021 15. 2. 2021 – 13. 6. 2021
Taneční zkušenosti začátečníci, mírně pokročilí, pokročilí

Kdo jsme

JSME ORGANIZÁTOŘI

Organizujeme taneční kurzy v Olomouci zaměřené na Street Dance a Contemporary Dance. Začátečníky učíme první taneční kroky, pokročilým ukazujeme směr, jakým se dále vyvíjet. Organizujeme taneční soutěže, tábory pro děti nebo třeba divadelní taneční představení.

JSME TANEČNÍCI

Sami jsme tanečníci a v taneční komunitě se pravidelně pohybujeme. Vzděláváme se u těch nejlepších zahraničních lektorů, často průkopníků jednotlivých tanečních stylů. To nám umožňuje neustále sledovat nové trendy a předávat je našim studentům.

JSME FANOUŠCI

Tanec naplňuje každý náš den, jsme jeho největší fanoušci. Když zrovna nejsme na tanečním sále, sledujeme novinky z tanečního světa a pravidelně o nich píšeme na našem blogu. Snažíme se naši vášeň šířit mezi širokou veřejnost, jak jen to jde.

Jsme 331 Dance Studio Olomouc a tanec jednoduše milujeme.

Co pro vás uděláme

Budeme rozvíjet váš taneční talent

Provedeme vás základy Contemporary Dance (současného tance), naučíme vás techniku jednotlivých tanečních stylů a také spoustu nových tanečních kroků. Budeme vám radit, jak v tanci neustále růst a společně budeme budovat jedinečnou osobnost každého našeho tanečníka.

Předáme vám všechny důležité informace

O tanci se dozvíte vše podstatné. Kdy a kde jaký taneční styl vznikl, proč jej tancovat zrovna takto, atd. Lidí, kteří umí tancovat, je relativně hodně. Vy ale budou patřit k těm, kteří tancování kromě toho i rozumí.

Vytvoříme něco, co budete chtít ukázat

Ať už to budou vaše jedinečné taneční dovednosti nebo naše originální skupinové Contemporary Dance choreografie, vždy budeme pracovat na tom, aby tanec byl něco, co hrdě ukážete všem ostatním.

Zlepšíme vám
každý den

Budeme hlídat, aby pro vás tanec kromě fyzické aktivity a možnosti seberealizace vždycky znamenal také radost a zábavu. Aby byl jedním z důvodů, proč ráno vstát s úsměvem a večer usínat s pocitem, že to dnes stálo za to.

Co vás naučíme

Taneční kurz Contemporary Adults pro mládež a dospělé ve věku 17 a více let, se věnuje několika tanečním stylům, které souvisí s Contemporary Dance. Každý rok klademe důraz na jiné taneční techniky tak, aby se naši tanečníci neustále zlepšovali a učili se něco nového. Žádná taneční sezóna tak není stejná jako kterákoliv z předchozích. Jaké taneční styly se v 331 Dance Studiu Olomouc tedy naučíte?

Modern Dance

Taneční styl Modern Dance | 331 Dance Studio Olomouc
Více info

Jazz Dance

Taneční styl Jazz Dance | 331 Dance Studio Olomouc
Více info

Lyrical Dance

Taneční styl Lyrical Dance | 331 Dance Studio Olomouc
Více info

Balet

Taneční styl Balet | 331 Dance Studio Olomouc
Více info

Během roku se mimo jiné seznámíte s technikami tzv. zakladatelů moderního tance jako je např. José Limon, Lester Horton, Martha Graham, atd. Naučíte se využívat techniky současného tance jako např. floorwork, safety release, atd. Kromě toho budete pracovat na svém tanečním projevu, pozornost zaměříme i na flexibilitu a kontrolu, pohybovou paměť a přirozené rozšiřování tzv. pohybového slovníku za současného porozumění odlišnostem směrů v současném tanci (např. jazz dance, floorwork, safety-release, klasický balet a scénická praxe, respektování zásad „zakladatelů“ moderního tance).

Jednotlivé taneční lekce jsou koncipovány tak, aby po absolvování taneční sezóny došlo u ke zlepšení tanečního přednesu, rozšíření technického repertoáru a pohybového slovníku tanečníka, byla poskytnuta korekce ke správné práci s vlastním tělem. Tempo a úroveň výuky je lektorem vždy přizpůsobena podle schopností aktuální skupiny tanečníků. Vybraná choreografie je pak připravena k představení veřejnosti na divadelním představení 331 Dance Show, případně k účasti na tanečních soutěžích (v případě zájmu tanečníků).

Kdo vás bude trénovat

Lektorský tým 331 Dance Studia Olomouc tvoří zkušení trenéři, choreografové a tanečníci.
Tanec je pro ně každodenním posláním i zábavou a už se nemohou dočkat,
až se s vámi budou moci podělit o všechny své taneční zkušenosti.
 
Bára Březíkovásoučasný, moderní tanec, jazz, lyrický tanec, balet
Začínala jako lektorka stepu na ZUŠ ve Zlíně, při studiu na vysoké škole byla lektorkou tanečních kurzů pod záštitou UPOL, vedla kurzy moderního tance v Přerově a v Baletní škole Iriny Popové. V Brně se podílela se na projektu Industra Stage a pod záštitou MUNI vytvářela choreografie pro divadelní představení.
 

Kolik to stojí

Pololetní platba

 
kurzovné 02/2021 – 06/2021
sleva 200 Kč
cena bez slevy: 1990 Kč

1790 Kč
/ pololetí
Přihlásit se
Uvedené ceny jsou včetně slevy za včasné přihlášení. Tato sleva platí ještě:

Co kurzovné obsahuje?

V uvedené částce je zahrnuto kurzovné na jedno pololetí (96 Kč / hod.) nebo celou taneční sezónu (88 Kč / hod). Kromě samotných tanečních lekcí získáte také přístup do uzavřených skupin na Facebooku, ve kterých pravidelně zveřejňujeme hudbu, fotky a videa z tréninků, nejrůznější rady a návody pro tanečníky, atd.

Díky členství v 331 Dance Studiu Olomouc se budete moci zúčastnit mnoha dalších akcí – tanečních soutěží, vystoupení, soustředění, atd. Pro tanečníky máme vytvořený koncept mnoha akcí, které probíhají v průběhu celého roku. Účast na těchto akcích je samozřejmě dobrovolná.

Jak probíhá platba?

Platba probíhá do 7 dnů převodem na účet na základě vystavené zálohové (proforma) faktury. Tu vystavujeme a zasíláme na kontakt uvedený v přihlášce (prosíme proto o pečlivou kontrolu e-mailové adresy). Pokud potřebujete fakturu vystavit na někoho jiného, dejte nám to vědět, prosím, předem. Jakmile platba dorazí na náš účet, dáme opět vědět a na uvedený e-mail zašleme fakturu (daňový doklad).

Jak ušetřit?

Ušetřit na kurzovném můžete několika způsoby. Při roční platbě automaticky poskytujeme slevu, stejně tak při včasném přihlášení. Navíc ale můžete získat 30% slevu pro druhého a dalšího člena rodiny. Často u nás tancují sourozenci ve dvou různých tanečních kurzech. Sleva se odečítá vždy z levnějšího kurzovného.

Slevu můžete získat i za doporučení 331 Dance Studia Olomouc někomu jinému. Pokud se díky vám na naše taneční kurzy přihlásí někdo, kdo v 331 Dance Studiu Olomouc ještě netancoval, a uvede vás v přihlašovacím formuláři, získáte 10% slevu. Takto můžete doporučit až 10 lidí a mít tak kurzovné úplně zdarma.

Co o nás říkají ostatní

Vše bylo naprosto v pořádku. Lekce předčily moje očekávání a chodila jsem na ně velmi ráda. Lektorka Barča je skvělá, má mi tanečně opravdu hodně co dát a je to úžasně hodný a aktivní člověk.
Velmi příjemné prostředí, zajímavé lekce, krásné a přiměřeně náročné choreografie. Na lekcích panovala uvolněná atmosféra a celkově se mi tento kurz moc líbil.
Vše mi vyhovovalo, nic bych neměnila. Vím, že to záleží na domluvě s ostatními tanečníky, ale ocenila možnost se v tomto stylu věnovat soutěžní choreografii.
Lektorka Barča je naprosto perfektní – tanečně, lidsky i jako trenérka. Jinou nechci :-)
Barunka je skvělá a úžasná. Vždycky se na pondělí těším a odcházím plná endorfinu!
Na všech lekcích byla fajn atmosféra. Hlavně jsem se toho spoustu naučila. Děkuji.

* Názory tanečníků jsme získali díky anonymnímu dotazníku, který vyplňují vždy na konci taneční sezóny.

Pohled do minulosti

Chcete vidět více videí a fotek z 331 Dance Studia Olomouc?
Odebírejte náš video kanál na YouTube,sledujte nás na Facebooku a na Instagramu.

Co vás ještě zajímá

Jak probíhá přihlášení?

Zápis do 331 Dance Studia Olomouc probíhá online, stačí vyplnit formulář na www.331.cz/prihlaska/contemporary-adults (pro pohodlnější vyplňování doporučujeme použít PC). Vyplníte informace o tanečníkovi a o kontaktní osobě (u dětí jde většinou o rodiče, tanečníci ve věku min. 18 let jsou sami sobě kontaktní osobou), vyberete si taneční kurz a způsob platby. Max. do 3 pracovních dnů (většinou to stíháme během 24 hodin) vám na uvedený e-mail zašleme potvrzení (z důvodu kontroly jej neposíláme automaticky, proto prosíme o strpení) a zálohovou fakturu. Po úhradě kurzovného (probíhá převodem na bankovní účet) vám pak zašleme daňový doklad.

První týden v září probíhají tzv. ukázkové lekce, na které si můžete taneční kurzy přijít vyzkoušet. Poznáte lektory, koncept výuky, můžete se na cokoliv zeptat. Až poté se rozhodnete, zda se do kurzu závazně přihlásíte nebo ne. Upozorňujeme však, že ukázkové lekce probíhají pouze tanečních u kurzů, ve kterých jsou aktuálně volná místa.

Více k tématu:
Přihláška do 331 Dance Studia Olomouc

Kdy a jak probíhají taneční lekce?

Taneční lekce probíhají každý týden v průběhu celé taneční sezóny. Výjimkou jsou státní svátky a školní prázdniny pro okres Olomouc, v tyto dny lekce neprobíhají. Během taneční sezóny tak proběhne 34-36 pravidelných lekcí.

Každá lekce začíná zahřátím (tzv. warm-up) a protáhnutím (tzv. stretching). Tím omezíme možnost zranění během tréninku, budeme pracovat na fyzické kondici a zvyšovat flexibilitu tanečníků. Hlavním programem lekcí je pak výuka různých tanečních kroků a technik, později tvorba tanečních sestav a choreografií.

Více k tématu:
Warm-up a Stretching: Jak začít cvičit nebo tancovat?

Co s sebou na trénink?

Taneční lekce není módní přehlídka, můžete si na sebe vzít cokoliv pohodlného, tzn. legíny + tričko, top nebo v zimních měsících i mikinu. Na nohách máme většinou ponožky nebo baletní piškoty. Holky brzo poznají, že sportovní podprsenka je na tancování mnohem lepší než ta obyčejná.

Doma nebo v šatně odložte také všechny šperky (velké náušnice, řetízky, náramky, ale i hodinky). Určitě si je nechcete rozbít a taky nikoho zranit. Naopak si do baťůžku přibalte vodu a může se hodit i ručník.

Více k tématu:
Oblečení na moderní tanec: Co si vzít na lekci contemporary?

Přihlásit se

Zážitky čekají

Už jen jednou kliknout, vyplnit pár údajů
a stanete se součástí #331family, naší taneční rodiny.

Možná díky dnešku zažijete skvělá dobrodružství nejen na tanečním parketu, možná najdete přátele na celý život a možná si tanec zamilujete tak, že se jej už nikdy nevzdáte.

Aktuální obsazenost

80%

Články o tancování

Tanec nás opravdu baví. Už několik let o tancování píšeme na našem blogu. Tanečníkům i jejich rodičům na něm pravidelně pomáháme řešit jejich problémy, zveřejňujeme novinky z tanečního světa, taneční videa nebo třeba hudební tipy na trénink.

Přihláška do kurzu

Další taneční kurzy

Hledáte něco jiného? V 331 Dance Studiu Olomouc najdete taneční kroužky a taneční kurzy pro všechny věkové kategorie.