Úvod » STREETDANCE KIDS | 9-12 let

STREETDANCE KIDS | 9-12 let

Taneční kroužek Street Dance pro děti, kluky a holky ve věku 9, 10, 11 a 12 let v Olomouci. Lekce tanečních stylů Hip Hop, House Dance, Dancehall, MTV Dance, atd.

Streetdance Kids | Taneční kroužek Street Dance děti, kluky a holky ve věku 9, 10, 11 a 12 let v Olomouci. Lekce tanečních stylů Hip Hop, House Dance, Dancehall, MTV Dance, atd.

Upozornění: V tomto tanečním kurzu zbývá posledních 10% volných míst
Streetdance Kids je taneční kroužek pro děti, kluky a holky ve věku 9, 10, 11 a 12 let, který organizuje 331 Dance Studio Olomouc. Je zaměřený na taneční styly souhrnně označované jako Street Dance (pouliční tanec), patří sem např. Hip Hop, Hype, House Dance, Dancehall, MTV Dance, atd.

Přidejte se k naší #331family

Poznejte nové přátele a získejte vzpomínky na celý život.
Zažijte radost z prvních tanečních kroků i z vítězství na tanečních soutěžích.

ZAČÍT TANCOVAT STREET DANCE V OLOMOUCI

Základní informace

Taneční kroužek Streetdance Kids
Termíny lekcí úterý 16:30 – 17:30 *
Místo konání lekcí taneční sál Pöttingova 2, Olomouc (mapa) *
Věk tanečníků 9 – 12 let (ročník 2008 – 2011)
Sezóna Jaro 2021 15. 2. 2021 – 13. 6. 2021
Taneční zkušenosti začátečníci, mírně pokročilí, pokročilí

* V tomto termínu a na tomto místě probíhá taneční kroužek Streetdance Kids pro začátečníky. V případě zařazení do některé z pokročilejších tanečních skupin mohou lekce probíhat v jiný termín a na jiném místě v Olomouci (více viz Rozvrh tanečních lekcí).

Kdo jsme

JSME ORGANIZÁTOŘI

Organizujeme taneční kurzy v Olomouci zaměřené na Street Dance a Contemporary Dance. Začátečníky učíme první taneční kroky, pokročilým ukazujeme směr, jakým se dále vyvíjet. Organizujeme taneční soutěže, tábory pro děti nebo třeba divadelní taneční představení.

JSME TANEČNÍCI

Sami jsme tanečníci a v taneční komunitě se pravidelně pohybujeme. Vzděláváme se u těch nejlepších zahraničních lektorů, často průkopníků jednotlivých tanečních stylů. To nám umožňuje neustále sledovat nové trendy a předávat je našim studentům.

JSME FANOUŠCI

Tanec naplňuje každý náš den, jsme jeho největší fanoušci. Když zrovna nejsme na tanečním sále, sledujeme novinky z tanečního světa a pravidelně o nich píšeme na našem blogu. Snažíme se naši vášeň šířit mezi širokou veřejnost, jak jen to jde.

Jsme 331 Dance Studio Olomouc a tanec jednoduše milujeme.

Co pro děti uděláme

Budeme rozvíjet
taneční talent dětí

Děti provedeme základy Street Dance (pouličního tance), naučíme je techniku jednotlivých tanečních stylů a také spoustu nových tanečních kroků. Budeme jim radit, jak v tanci neustále růst a společně budeme budovat jedinečnou osobnost každého našeho tanečníka.

Dětem předáme všechny důležité informace

O tanci se děti dozví vše podstatné. Kdy a kde jaký taneční styl vznikl, proč jej tancovat zrovna takto, atd. Lidí, kteří umí tancovat, je relativně hodně. Naše děti ale budou patřit k těm, kteří tancování kromě toho i rozumí.

Vytvoříme něco, co budete chtít vidět

Ať už to budou jedinečné taneční dovednosti dětí nebo naše originální skupinové Street Dance choreografie, vždy budeme pracovat na tom, aby tanec byl něco, co hrdě ukážeme všem ostatním.

Zlepšíme dětem každý jejich den

Budeme hlídat, aby pro děti tanec kromě fyzické aktivity a možnosti seberealizace vždycky znamenal také radost a zábavu. Aby byl jedním z důvodů, proč ráno vstát s úsměvem a večer usínat s pocitem, že to dnes stálo za to.

Co děti naučíme

Taneční kroužek Streetdance Kids pro děti, kluky a holky ve věku 9, 10, 11 a 12 let, se věnuje několika tanečním stylům, které zařazujeme pod Street Dance. Každý rok klademe důraz na jiné taneční techniky tak, aby se naši tanečníci neustále zlepšovali a učili se něco nového. Žádná taneční sezóna tak není stejná jako kterákoliv z předchozích. Jaké taneční styly se v 331 Dance Studiu Olomouc tedy děti naučí?

Hip Hop

Taneční styl Hip Hop | 331 Dance Studio Olomouc
Více info

House Dance

Taneční styl House Dance | 331 Dance Studio Olomouc
Více info

Dancehall

Taneční styl Dancehall | 331 Dance Studio Olomouc
Více info

MTV Dance

Taneční styl MTV Dance | 331 Dance Studio Olomouc
Více info

Hype

Taneční styl Hype | 331 Dance Studio Olomouc
Více info

Popping

Taneční styl Popping | 331 Dance Studio Olomouc
Více info

Locking

Taneční styl Locking | 331 Dance Studio Olomouc
Více info

Litefeet

Taneční styl Litefeet | 331 Dance Studio Olomouc
Více info

Kdo bude děti trénovat

Lektorský tým 331 Dance Studia Olomouc tvoří zkušení trenéři, choreografové a tanečníci.
Tanec je pro ně každodenním posláním i zábavou a už se nemohou dočkat,
až se s vámi budou moci podělit o všechny své taneční zkušenosti.
Tessa LukášováHip Hop, Dancehall, Waacking, Vogue
Tanečnice, lektorka a choreografka původem z východních Čech, která absolvovala několik tanečních kurzů a workshopů v ČR i zahraničí (Itálie, Francie, atd.). Díky svému pedagogickému vzdělání pracuje každý den s dětmi, a to nejen v 331 Dance Studiu Olomouc.
Martin JanečkaHip Hop, House Dance
Už v dětství navštěvoval taneční kroužky, tanec ale začal brát vážněji až roku 2017, kdy nastoupil do 331 Dance Studia Olomouc. Postupně se z tanečníka vypracoval na instruktora i lektora. S dětmi pravidelně pracuje od svých 16 let. Ve volném čase kromě tance skládá hudbu a vystupuje jak v Česku, tak v zahraničí.
Džejn OrletováHip Hop, Hype, House Dance
Street Dance se věnuje od roku 2017 – v tomto roce začala navštěvovat 331 Dance Studio Olomouc. Postupně se probojovala do soutěžních týmů a stala se z ní lektorka dětského týmu začínajících tanečníků. V práci s dětmi uplatňuje své pedagogické vzdělání.
Domča Švecová
Kačka Janečková
Klára Severová

Kolik to stojí

Pololetní platba

 
kurzovné 02/2021 – 06/2021
sleva 200 Kč
cena bez slevy: 1790 Kč

1590 Kč
/ pololetí
Přihlásit se
Uvedené ceny jsou včetně slevy za včasné přihlášení. Tato sleva platí ještě:

Co kurzovné obsahuje?

V uvedené částce je zahrnuto kurzovné na jedno pololetí (80 Kč / hod.) nebo celou taneční sezónu (75 Kč / hod). Kromě samotných tanečních lekcí získáte také přístup do uzavřených skupin na Facebooku, ve kterých pravidelně zveřejňujeme hudbu, fotky a videa z tréninků, nejrůznější rady a návody pro tanečníky, atd.

Díky členství v 331 Dance Studiu Olomouc se budete moci zúčastnit mnoha dalších akcí – tanečních soutěží, vystoupení, soustředění, atd. Pro tanečníky máme vytvořený koncept mnoha akcí, které probíhají v průběhu celého roku. Účast na těchto akcích je samozřejmě dobrovolná.

Jak probíhá platba?

Platba probíhá do 7 dnů převodem na účet na základě vystavené zálohové (proforma) faktury. Tu vystavujeme a zasíláme na kontakt uvedený v přihlášce (prosíme proto o pečlivou kontrolu e-mailové adresy). Pokud potřebujete fakturu vystavit na někoho jiného, dejte nám to vědět, prosím, předem. Jakmile platba dorazí na náš účet, dáme opět vědět a na uvedený e-mail zašleme fakturu (daňový doklad).

Jak ušetřit?

Ušetřit na kurzovném můžete několika způsoby. Při roční platbě automaticky poskytujeme slevu, stejně tak při včasném přihlášení. Navíc ale můžete získat 30% slevu pro druhého a dalšího člena rodiny. Často u nás tancují sourozenci ve dvou různých tanečních kurzech. Sleva se odečítá vždy z levnějšího kurzovného.

Slevu můžete získat i za doporučení 331 Dance Studia Olomouc někomu jinému. Pokud se díky vám na naše taneční kurzy přihlásí někdo, kdo v 331 Dance Studiu Olomouc ještě netancoval, a uvede vás v přihlašovacím formuláři, získáte 10% slevu. Takto můžete doporučit až 10 lidí a mít tak kurzovné úplně zdarma.

Co o nás říkají rodiče

Pokračujte v tom, co děláte a jak to děláte :-). Máme možnost srovnání i s jinými kroužky, které dcera navštěvuje, a vaše taneční škola se nám jako rodičům líbí nejvíc – ať už se jedná o přístup, komunikaci i práci, kterou s dětmi odvedete – vše je na jedničku.
Vaši práci hodnotíme velmi dobře, příjemné vystupování, bezprostřední komunikace, pěkný vztah k dětem. Skvělá informovanost (vč. řešení komplikací při soutěžích), děkujeme za vše.
Dávám vám jedničku s hvězdičkou :-). Dcera je maximálně spokojená a jméno lektorky je u nás doma skloňováno ve všech pádech :-)
Všechno bylo super. Natálka bude určitě pokračovat a i naši mladší dceru, která doma se sestrou stále tancuje, k vám přihlásíme.
Líbí se mi nadšení, se kterým to celé děláte.
331 Dance Studio Olomouc je prostě super, není co dodat. Vzhledem k věku dětí vytváříte moc pěkné choreografie.
Jako rodič bych chtěla ocenit skvělou komunikaci, jak od Dejva, tak od Kej – instrukce, e-maily, SMS, všechno včas a detailní, to je prostě úplně super.
Dcera je nadšená. Velice ráda se účastní všech tréninků a soutěží, kterých se účastníte. Za mě i dceru tedy maximální spokojenost.
Chtěla bych poděkovat Džejn za vedení Lil´Monstas, za motivaci a podporu. Děti sice ne vždy úplně všechno zvládají, ale tancování je moc baví.

* Názory rodičů jsme získali díky anonymnímu dotazníku, který vyplňují vždy na konci taneční sezóny.

Pohled do minulosti

Chcete vidět více videí a fotek z 331 Dance Studia Olomouc?
Odebírejte náš video kanál na YouTube,sledujte nás na Facebooku a na Instagramu.

Co vás ještě zajímá

Jak probíhá taneční sezóna?

Na podzim budujeme kořeny
Září, říjen a listopad jsou měsíce, kdy se seznamujeme nejen mezi sebou, ale také s novými tanečními technikami a kroky. Ty jsou základem pro budování osobnosti každého tanečníka a určitě je využijeme i v dalších částech taneční sezóny.

V zimě rosteme
Zhruba od prosince do února tvoříme nové taneční choreografie. Pro mnoho tanečníků jde o nejzajímavější období, kdy se zkouší a trénují nejrůznější věci. Tady máme pocit, že vytváříme něco, co bude stát za to.

Na jaře vám to ukážeme
Období mezi březnem a červnem je vyvrcholením každé taneční sezóny, probíhají totiž soutěže skupinových choreografií. Právě tady zúročíme naši celoroční snahu a ukážeme světu, jak jsme se od loňského roku v tancování zlepšili.

Jak probíhá přihlášení?

Zápis do 331 Dance Studia Olomouc probíhá online, stačí vyplnit formulář na www.331.cz/prihlaska/streetdance-kids (pro pohodlnější vyplňování doporučujeme použít PC). Vyplníte informace o tanečníkovi a o kontaktní osobě (u dětí jde většinou o rodiče, tanečníci ve věku min. 18 let jsou sami sobě kontaktní osobou), vyberete si taneční kurz a způsob platby. Max. do 3 pracovních dnů (většinou to stíháme během 24 hodin) vám na uvedený e-mail zašleme potvrzení (z důvodu kontroly jej neposíláme automaticky, proto prosíme o strpení) a zálohovou fakturu. Po úhradě kurzovného (probíhá převodem na bankovní účet) vám pak zašleme daňový doklad.

První týden v září probíhají tzv. ukázkové lekce, na které si můžete taneční kurzy přijít vyzkoušet. Poznáte lektory, koncept výuky, můžete se na cokoliv zeptat. Až poté se rozhodnete, zda se do kurzu závazně přihlásíte nebo ne. Upozorňujeme však, že ukázkové lekce probíhají pouze tanečních u kurzů, ve kterých jsou aktuálně volná místa.

Více k tématu:
Přihláška do 331 Dance Studia Olomouc

Kdy a jak probíhají taneční lekce?

Taneční lekce probíhají každý týden v průběhu celé taneční sezóny. Výjimkou jsou státní svátky a školní prázdniny pro okres Olomouc, v tyto dny lekce neprobíhají. Během taneční sezóny tak proběhne 34-36 pravidelných lekcí.

Každá lekce začíná zahřátím (tzv. warm-up) a protáhnutím (tzv. stretching). Tím omezíme možnost zranění během tréninku, budeme pracovat na fyzické kondici a zvyšovat flexibilitu tanečníků. Hlavním programem lekcí je pak výuka různých tanečních kroků a technik, později tvorba tanečních sestav a choreografií.

Více k tématu:
Warm-up a Stretching: Jak začít cvičit nebo tancovat?

Co s sebou na trénink?

Taneční lekce není módní přehlídka, můžete si na sebe vzít cokoliv pohodlného. Ideální jsou prostě jen tepláky a tričko. V létě můžete tepláky vyměnit za kraťasy, v zimě můžete přibalit i mikinu. Důležité jsou čisté tenisky (tzn. ne ty na ven) ideálně s rovnou podrážkou.

Doma nebo v šatně odložte také všechny šperky (velké náušnice, řetízky, náramky, ale i hodinky). Určitě si je nechcete rozbít a taky nikoho zranit. Naopak si do baťůžku přibalte vodu a může se hodit i ručník.

Více k tématu:
Oblečení na Street Dance: Co si vzít na lekci Hip Hopu nebo Housu?
Jaké používat boty na Street Dance?

Jak probíhá rozdělení do tanečních skupin?

V rámci Streetdance Kids fungují v 331 Dance Studiu Olomouc tři taneční skupiny. Jejich názvy jsou Lil´Gangstas, Lil´Heroes a Lil´Monstas. Tanečníky do nich rozdělujeme podle pokročilosti a tanečních zkušeností.

Všechny nově přihlášené tanečníky automaticky zařazujeme do skupiny začátečníků, která trénuje v časech uvedených na této stránce. Během prvních dvou až třech lekcí vám ale můžeme nabídnout přestup do jiného (pokročilejšího) týmu. Přestup můžete, ale také nemusíte přijmout.

Přestup tanečníků mezi jednotlivými skupinami probíhá každoročně. Každý tanečník tedy může v průběhu několika let projít několika tanečními skupinami. Začíná mezi začátečníky, za rok se posune mezi mírně pokročilé, za další rok mezi středně pokročilé, atd. Pokud jste už delší dobu tancovali, je určitě dobré nám to dát vědět dopředu (např. v poznámce v přihláškovém formuláři), abychom s vámi rovnou počítali do některé z pokročilejších tanečních skupin.

Více k tématu:
Rozvrh tanečních lekcí

Jaké jsou další výdaje během taneční sezóny?

Každá aktivita s sebou nese během roku nejrůznější vedlejší výdaje. V případě tancování ale nejsou tak velké, my se je navíc vždy snažíme dostat na minimum. Na rozdíl od jiných sportovních aktivit na běžné taneční lekce nepotřebujete nic zvláštního – triko, tepláky i tenisky určitě doma najdete. Soutěžní kostýmy používáme takové, aby byly po ukončení taneční sezóny vhodné i na normální nošení, jejich cenu držíme při zemi (cca 500 – 1000 Kč). Taneční soutěže přednostně vybíráme v okolí Olomouce, abychom rodinný rozpočet zbytečně nezatěžovali výdaji na cestování. Startovné se na soutěžích pohybuje většinou v rozmezí 100 – 150 Kč.

Přihlásit se

Zážitky čekají

Už jen jednou kliknout, vyplnit pár údajů
a stanete se součástí #331family, naší taneční rodiny.

Možná díky dnešku zažijete skvělá dobrodružství nejen na tanečním parketu, možná najdete přátele na celý život a možná si tanec zamilujete tak, že se jej už nikdy nevzdáte.

Aktuální obsazenost

90%

Články o tancování

Tanec nás opravdu baví. Už několik let o tancování píšeme na našem blogu. Tanečníkům i jejich rodičům na něm pravidelně pomáháme řešit jejich problémy, zveřejňujeme novinky z tanečního světa, taneční videa nebo třeba hudební tipy na trénink.

>