STREETDANCE KIDS | 9-12 let

Taneční kroužek Street Dance pro děti, kluky a holky ve věku 9, 10, 11 a 12 let v Olomouci. Lekce tanečních stylů Hip Hop, House Dance, Dancehall, MTV Dance, atd.

Streetdance Kids | Taneční kroužek Street Dance děti, kluky a holky ve věku 9, 10, 11 a 12 let v Olomouci. Lekce tanečních stylů Hip Hop, House Dance, Dancehall, MTV Dance, atd.

[fruitful_alert color=“alert-warning“]Upozornění: V tomto tanečním kurzu zbývá posledních 10% volných míst[/fruitful_alert]

[su_icon_text color=“#000000″ icon=“icon: heartbeat“ icon_color=“#1e61a8″ icon_size=“50″ target=“self“]Streetdance Kids je taneční kroužek pro děti, kluky a holky ve věku 9, 10, 11 a 12 let, který organizuje 331 Dance Studio Olomouc. Je zaměřený na taneční styly souhrnně označované jako Street Dance (pouliční tanec), patří sem např. Hip Hop, Hype, House Dance, Dancehall, MTV Dance, atd. [/su_icon_text]
[fruitful_dbox button_title=“ZAČÍT TANCOVAT STREET DANCE V OLOMOUCI“ button_link=“https://www.331.cz/prihlaska/streetdance-kids/“ heading=“Přidejte se k naší #331family“ style=“style-1″]Poznejte nové přátele a získejte vzpomínky na celý život.
Zažijte radost z prvních tanečních kroků i z vítězství na tanečních soutěžích. [/fruitful_dbox]

Základní informace

Taneční kroužek Streetdance Kids
Termíny lekcí úterý 16:30 – 17:30 *
Místo konání lekcí taneční sál Pöttingova 2, Olomouc (mapa) *
Věk tanečníků 9 – 12 let (ročník 2008 – 2011)
Sezóna Jaro 2021 15. 2. 2021 – 13. 6. 2021
Taneční zkušenosti začátečníci, mírně pokročilí, pokročilí

* V tomto termínu a na tomto místě probíhá taneční kroužek Streetdance Kids pro začátečníky. V případě zařazení do některé z pokročilejších tanečních skupin mohou lekce probíhat v jiný termín a na jiném místě v Olomouci (více viz Rozvrh tanečních lekcí).

Kdo jsme

[su_icon icon=“icon: check-square-o“ background=“#ffffff“ color=“#1e61a8″ text_color=“#1e61a8″ size=“16 shape_size=“12″ margin=“0px 20px 0px 0px“ target=“self“]JSME ORGANIZÁTOŘI[/su_icon]

Organizujeme taneční kurzy v Olomouci zaměřené na Street Dance a Contemporary Dance. Začátečníky učíme první taneční kroky, pokročilým ukazujeme směr, jakým se dále vyvíjet. Organizujeme taneční soutěže, tábory pro děti nebo třeba divadelní taneční představení.

[su_icon icon=“icon: check-square-o“ background=“#ffffff“ color=“#1e61a8″ text_color=“#1e61a8″ size=“16 shape_size=“12″ margin=“0px 20px 0px 0px“ target=“self“]JSME TANEČNÍCI[/su_icon]

Sami jsme tanečníci a v taneční komunitě se pravidelně pohybujeme. Vzděláváme se u těch nejlepších zahraničních lektorů, často průkopníků jednotlivých tanečních stylů. To nám umožňuje neustále sledovat nové trendy a předávat je našim studentům.

[su_icon icon=“icon: check-square-o“ background=“#ffffff“ color=“#1e61a8″ text_color=“#1e61a8″ size=“16 shape_size=“12″ margin=“0px 20px 0px 0px“ target=“self“]JSME FANOUŠCI[/su_icon]

Tanec naplňuje každý náš den, jsme jeho největší fanoušci. Když zrovna nejsme na tanečním sále, sledujeme novinky z tanečního světa a pravidelně o nich píšeme na našem blogu. Snažíme se naši vášeň šířit mezi širokou veřejnost, jak jen to jde.

Jsme 331 Dance Studio Olomouc a tanec jednoduše milujeme.

Co pro děti uděláme

[fruitful_ibox_row] [fruitful_ibox column=“ffs-two-one“ image=““ icon=“fa-check-square-o“ title=“Budeme rozvíjet
taneční talent dětí“ align=“left“ icon_position =“left“ styleicon=““ styletitle=““ styletext=““] Děti provedeme základy Street Dance (pouličního tance), naučíme je techniku jednotlivých tanečních stylů a také spoustu nových tanečních kroků. Budeme jim radit, jak v tanci neustále růst a společně budeme budovat jedinečnou osobnost každého našeho tanečníka.
[/fruitful_ibox] [fruitful_ibox column=“ffs-two-one“ image=“5378″ icon=“fa-check-square-o“ title=““ align=“center“ icon_position =“center“ styleicon=““ styletitle=““ styletext=““][/fruitful_ibox][/fruitful_ibox_row] [fruitful_ibox_row] [fruitful_ibox column=“ffs-two-one“ image=“5377″ icon=“fa-check-square-o“ title=““ align=“center“ icon_position =“center“ styleicon=““ styletitle=““ styletext=““][/fruitful_ibox] [fruitful_ibox column=“ffs-two-one“ image=““ icon=“fa-check-square-o“ title=“Dětem předáme všechny důležité informace“ align=“right“ icon_position =“left“ styleicon=““ styletitle=““ styletext=““] O tanci se děti dozví vše podstatné. Kdy a kde jaký taneční styl vznikl, proč jej tancovat zrovna takto, atd. Lidí, kteří umí tancovat, je relativně hodně. Naše děti ale budou patřit k těm, kteří tancování kromě toho i rozumí.
[/fruitful_ibox] [/fruitful_ibox_row] [fruitful_ibox_row] [fruitful_ibox column=“ffs-two-one“ image=““ icon=“fa-check-square-o“ title=“Vytvoříme něco, co budete chtít vidět“ align=“left“ icon_position =“left“ styleicon=““ styletitle=““ styletext=““] Ať už to budou jedinečné taneční dovednosti dětí nebo naše originální skupinové Street Dance choreografie, vždy budeme pracovat na tom, aby tanec byl něco, co hrdě ukážeme všem ostatním.
[/fruitful_ibox] [fruitful_ibox column=“ffs-two-one“ image=“5376″ icon=“fa-check-square-o“ title=““ align=“center“ icon_position =“center“ styleicon=““ styletitle=““ styletext=““][/fruitful_ibox][/fruitful_ibox_row] [fruitful_ibox_row] [fruitful_ibox column=“ffs-two-one“ image=“5375″ icon=“fa-check-square-o“ title=““ align=“center“ icon_position =“center“ styleicon=““ styletitle=““ styletext=““][/fruitful_ibox] [fruitful_ibox column=“ffs-two-one“ image=““ icon=“fa-check-square-o“ title=“Zlepšíme dětem každý jejich den“ align=“right“ icon_position =“left“ styleicon=““ styletitle=““ styletext=““] Budeme hlídat, aby pro děti tanec kromě fyzické aktivity a možnosti seberealizace vždycky znamenal také radost a zábavu. Aby byl jedním z důvodů, proč ráno vstát s úsměvem a večer usínat s pocitem, že to dnes stálo za to.
[/fruitful_ibox] [/fruitful_ibox_row]

Co děti naučíme

Taneční kroužek Streetdance Kids pro děti, kluky a holky ve věku 9, 10, 11 a 12 let, se věnuje několika tanečním stylům, které zařazujeme pod Street Dance. Každý rok klademe důraz na jiné taneční techniky tak, aby se naši tanečníci neustále zlepšovali a učili se něco nového. Žádná taneční sezóna tak není stejná jako kterákoliv z předchozích. Jaké taneční styly se v 331 Dance Studiu Olomouc tedy děti naučí?

[fruitful_benefits icons_align=“left“ cols=“4″ image_width=“50″ image_height=“50″ header_color=“#000000″ text_color=“#4a4a4a“ link_color=“#4a90e2″ link_hover_color=“#3e82d1″] [fruitful_benefit photo=“510″ title=“Hip Hop“ link_title=“Více info“ link_url=“https://www.331.cz/tanecni-styly/hiphop/“]Taneční styl Hip Hop | 331 Dance Studio Olomouc [/fruitful_benefit] [fruitful_benefit photo=“510″ title=“House Dance“ link_title=“Více info“ link_url=“https://www.331.cz/tanecni-styly/house-dance/“]Taneční styl House Dance | 331 Dance Studio Olomouc [/fruitful_benefit] [fruitful_benefits icons_align=“left“ cols=“4″ image_width=“50″ image_height=“50″ header_color=“#000000″ text_color=“#4a4a4a“ link_color=“#4a90e2″ link_hover_color=“#3e82d1″] [fruitful_benefit photo=“510″ title=“Dancehall“ link_title=“Více info“ link_url=“https://www.331.cz/tanecni-styly/dancehall/“]Taneční styl Dancehall | 331 Dance Studio Olomouc [/fruitful_benefit] [fruitful_benefit photo=“510″ title=“MTV Dance“ link_title=“Více info“ link_url=“https://www.331.cz/tanecni-styly/mtv-dance/“]Taneční styl MTV Dance | 331 Dance Studio Olomouc [/fruitful_benefit] [/fruitful_benefits] [fruitful_benefits icons_align=“left“ cols=“4″ image_width=“50″ image_height=“50″ header_color=“#000000″ text_color=“#4a4a4a“ link_color=“#4a90e2″ link_hover_color=“#3e82d1″] [fruitful_benefit photo=“510″ title=“Hype“ link_title=“Více info“ link_url=“https://www.331.cz/tanecni-styly/hype/“]Taneční styl Hype | 331 Dance Studio Olomouc [/fruitful_benefit] [fruitful_benefit photo=“510″ title=“Popping“ link_title=“Více info“ link_url=“https://www.331.cz/tanecni-styly/popping/“]Taneční styl Popping | 331 Dance Studio Olomouc [/fruitful_benefit] [fruitful_benefits icons_align=“left“ cols=“4″ image_width=“50″ image_height=“50″ header_color=“#000000″ text_color=“#4a4a4a“ link_color=“#4a90e2″ link_hover_color=“#3e82d1″] [fruitful_benefit photo=“510″ title=“Locking“ link_title=“Více info“ link_url=“https://www.331.cz/tanecni-styly/locking/“]Taneční styl Locking | 331 Dance Studio Olomouc [/fruitful_benefit] [fruitful_benefit photo=“510″ title=“Litefeet“ link_title=“Více info“ link_url=“https://www.331.cz/tanecni-styly/litefeet/“]Taneční styl Litefeet | 331 Dance Studio Olomouc [/fruitful_benefit] [/fruitful_benefits]

Kdo bude děti trénovat

Lektorský tým 331 Dance Studia Olomouc tvoří zkušení trenéři, choreografové a tanečníci.
Tanec je pro ně každodenním posláním i zábavou a už se nemohou dočkat,
až se s vámi budou moci podělit o všechny své taneční zkušenosti.
[su_member text_align=“center“ photo=“https://www.331.cz/wp-content/uploads/Tessa-3.jpg“ name=“Tessa Lukášová“ role=“Hip Hop, Dancehall, Waacking, Vogue“] Tanečnice, lektorka a choreografka původem z východních Čech, která absolvovala několik tanečních kurzů a workshopů v ČR i zahraničí (Itálie, Francie, atd.). Díky svému pedagogickému vzdělání pracuje každý den s dětmi, a to nejen v 331 Dance Studiu Olomouc.
[/su_member]
[su_member text_align=“center“ photo=“https://www.331.cz/wp-content/uploads/Martin.jpg“ name=“Martin Janečka“ role=“Hip Hop, House Dance“] Už v dětství navštěvoval taneční kroužky, tanec ale začal brát vážněji až roku 2017, kdy nastoupil do 331 Dance Studia Olomouc. Postupně se z tanečníka vypracoval na instruktora i lektora. S dětmi pravidelně pracuje od svých 16 let. Ve volném čase kromě tance skládá hudbu a vystupuje jak v Česku, tak v zahraničí.
[/su_member]
[su_member text_align=“center“ photo=“https://www.331.cz/wp-content/uploads/Dzejn-2.jpg“ name=“Džejn Orletová“ role=“Hip Hop, Hype, House Dance“] Street Dance se věnuje od roku 2017 – v tomto roce začala navštěvovat 331 Dance Studio Olomouc. Postupně se probojovala do soutěžních týmů a stala se z ní lektorka dětského týmu začínajících tanečníků. V práci s dětmi uplatňuje své pedagogické vzdělání.
[/su_member]
[su_member text_align=“center“ photo=“https://www.331.cz/wp-content/uploads/Domca-2.jpg“ name=“Domča Švecová“ role=““] [/su_member]
[su_member text_align=“center“ photo=“https://www.331.cz/wp-content/uploads/KackaJ.jpg“ name=“Kačka Janečková“ role=““] [/su_member]
[su_member text_align=“center“ photo=“https://www.331.cz/wp-content/uploads/Klarka.jpg“ name=“Klára Severová“ role=““] [/su_member]

Kolik to stojí

[fruitful_pricing_tables cols=“2″ border_color=“#e0e0e0″ border_radius=“4″ header_bg_color=“#f9f9f9″ btn_color=“#4a90e2″ btn_hover_color=“#3a81d4″ btn_text_color=“#fff“ btn_border_radius=“4″] [fruitful_pricing_table title=“Pololetní platba“ currency=““ price=“1590 Kč“ period=“/ pololetí“ button_url=“https://www.331.cz/prihlaska/streetdance-kids/“ button_title=“Přihlásit se“]  
kurzovné 02/2021 – 06/2021
sleva 200 Kč
cena bez slevy: 1790 Kč
[/fruitful_pricing_table] [/fruitful_pricing_tables]
Uvedené ceny jsou včetně slevy za včasné přihlášení. Tato sleva platí ještě:
[fruitful_countdown date=“2021-01-31 11:59:59″ line_color=“#f2f3f5″ days_color=“#34c36b“ hours_color=“#34c36b“ minutes_color=“#34c36b“ seconds_color=“#34c36b“ days_label=“dnů“ hours_label=“hodin“ minutes_label=“minut“ seconds_label=“sekund“]
[fruitful_ttt style=“white“ type=“default“ resp_break=“767″] [fruitful_ttt_item title=“Co kurzovné obsahuje?“ icon=“fa fa-user“ icon_search=“fa fa-user“] V uvedené částce je zahrnuto kurzovné na jedno pololetí (80 Kč / hod.) nebo celou taneční sezónu (75 Kč / hod). Kromě samotných tanečních lekcí získáte také přístup do uzavřených skupin na Facebooku, ve kterých pravidelně zveřejňujeme hudbu, fotky a videa z tréninků, nejrůznější rady a návody pro tanečníky, atd.

Díky členství v 331 Dance Studiu Olomouc se budete moci zúčastnit mnoha dalších akcí – tanečních soutěží, vystoupení, soustředění, atd. Pro tanečníky máme vytvořený koncept mnoha akcí, které probíhají v průběhu celého roku. Účast na těchto akcích je samozřejmě dobrovolná.
[/fruitful_ttt_item] [fruitful_ttt_item title=“Jak probíhá platba?“ icon=“fa fa-user“ icon_search=“fa fa-user“] Platba probíhá do 7 dnů převodem na účet na základě vystavené zálohové (proforma) faktury. Tu vystavujeme a zasíláme na kontakt uvedený v přihlášce (prosíme proto o pečlivou kontrolu e-mailové adresy). Pokud potřebujete fakturu vystavit na někoho jiného, dejte nám to vědět, prosím, předem. Jakmile platba dorazí na náš účet, dáme opět vědět a na uvedený e-mail zašleme fakturu (daňový doklad).
[/fruitful_ttt_item] [fruitful_ttt_item title=“Jak ušetřit?“ icon=“fa fa-star“ icon_search=“fa fa-star“] Ušetřit na kurzovném můžete několika způsoby. Při roční platbě automaticky poskytujeme slevu, stejně tak při včasném přihlášení. Navíc ale můžete získat 30% slevu pro druhého a dalšího člena rodiny. Často u nás tancují sourozenci ve dvou různých tanečních kurzech. Sleva se odečítá vždy z levnějšího kurzovného.

Slevu můžete získat i za doporučení 331 Dance Studia Olomouc někomu jinému. Pokud se díky vám na naše taneční kurzy přihlásí někdo, kdo v 331 Dance Studiu Olomouc ještě netancoval, a uvede vás v přihlašovacím formuláři, získáte 10% slevu. Takto můžete doporučit až 10 lidí a mít tak kurzovné úplně zdarma.
[/fruitful_ttt_item] [/fruitful_ttt]

Co o nás říkají rodiče

[fruitful_testimonials cols=“3″ bg_color=“#ffffff“ border_color=“#e0e0e0″ border_radius=“4″] [fruitful_testimonial name=““ rating=“5″ position=““] Pokračujte v tom, co děláte a jak to děláte :-). Máme možnost srovnání i s jinými kroužky, které dcera navštěvuje, a vaše taneční škola se nám jako rodičům líbí nejvíc – ať už se jedná o přístup, komunikaci i práci, kterou s dětmi odvedete – vše je na jedničku.
[/fruitful_testimonial] [fruitful_testimonial name=““ rating=“5″ position=““] Vaši práci hodnotíme velmi dobře, příjemné vystupování, bezprostřední komunikace, pěkný vztah k dětem. Skvělá informovanost (vč. řešení komplikací při soutěžích), děkujeme za vše.
[/fruitful_testimonial] [fruitful_testimonial name=““ rating=“5″ position=““] Dávám vám jedničku s hvězdičkou :-). Dcera je maximálně spokojená a jméno lektorky je u nás doma skloňováno ve všech pádech :-)
[/fruitful_testimonial] [fruitful_testimonial name=““ rating=“5″ position=““] Všechno bylo super. Natálka bude určitě pokračovat a i naši mladší dceru, která doma se sestrou stále tancuje, k vám přihlásíme.
[/fruitful_testimonial] [fruitful_testimonial name=““ rating=“5″ position=““] Líbí se mi nadšení, se kterým to celé děláte.
[/fruitful_testimonial] [fruitful_testimonial name=““ rating=“5″ position=““] 331 Dance Studio Olomouc je prostě super, není co dodat. Vzhledem k věku dětí vytváříte moc pěkné choreografie.
[/fruitful_testimonial] [fruitful_testimonial name=““ rating=“5″ position=““] Jako rodič bych chtěla ocenit skvělou komunikaci, jak od Dejva, tak od Kej – instrukce, e-maily, SMS, všechno včas a detailní, to je prostě úplně super.
[/fruitful_testimonial] [fruitful_testimonial name=““ rating=“5″ position=““] Dcera je nadšená. Velice ráda se účastní všech tréninků a soutěží, kterých se účastníte. Za mě i dceru tedy maximální spokojenost.
[/fruitful_testimonial] [fruitful_testimonial name=““ rating=“5″ position=““] Chtěla bych poděkovat Džejn za vedení Lil´Monstas, za motivaci a podporu. Děti sice ne vždy úplně všechno zvládají, ale tancování je moc baví.
[/fruitful_testimonial] [/fruitful_testimonials]

* Názory rodičů jsme získali díky anonymnímu dotazníku, který vyplňují vždy na konci taneční sezóny.

Pohled do minulosti

[su_content_slider style=“default“ effect=“slide“ arrows=“yes“ pages=“no“ autoplay=“5″ autoheight=“yes“ class=““] [su_content_slide class=““]

2020

I když tanečníci z tanečních kroužků Streetdance Kids v roce 2020 intenzivně pracovali na nových choreografiích, kvůli zrušení všech tanečních soutěží v souvislosti s pandemií COVID-19 nemohli zatím žádnou z nich představit veřejnosti v Olomouci ani nikde jinde. Věnovali se tedy především zlepšování individuálních tanečních dovedností, výuce nových tanečních kroků a technik.

 

 
[/su_content_slide] [su_content_slide class=““]

2019

V roce 2019 jsme se rozrostli o další dětskou taneční skupinu Lil´Monstas. Dohromady jsme tedy s dětmi z kurzu Streetdance Kids vytvořili tři choreografie: Sweet Like A Candy, Dračí bojovníci a Creepy Cute. Těm se na soutěžích podařilo porazit 25 dalších tanečních skupin.

 

 
[/su_content_slide] [su_content_slide class=““]

2018

Vybarvi se! a Around The World. Tak to byly názvy dvou choreografií, které v roce 2018 vytvořili tanečníci ze Streetdance Kids. Dařilo se především první jmenované, kterou mají na svědomí děti ze skupiny Lil´Gangstas. Na soutěžích s ní vybojovaly 2x první a 1x druhé místo.

 

 
[/su_content_slide] [su_content_slide class=““]

2017

V roce 2017 se Streetdance Kids rozrostli o novou taneční skupinu pojmenovanou Lil´Heroes. Na čtyři taneční soutěže jsme tedy vyrazili s choreografiemi UUU-AAA a NBA. Ve druhé jmenované se proti sobě utkaly dva týmy této basketbalové ligy – Los Angeles Lakers a Chicago Bulls, což porota na tanečních soutěžích dvakrát ocenila medailovým umístěním.

 

 
[/su_content_slide] [su_content_slide class=““]

2016

První choreografie dětí z kurzu Streetdance Kids vznikla v roce 2016, jmenovala se Člověče a odkazovala na známou dětskou stolní hru. Zúčastnila se čtyř tanečních soutěží a na všech skončila vždy nejhůře na bramborové pozici. Hned dvakrát se ale děti díky této choreografii radovaly ze zlatých medailí.

 

 
[/su_content_slide] [/su_content_slider]

Chcete vidět více videí a fotek z 331 Dance Studia Olomouc?
Odebírejte náš video kanál na YouTube,sledujte nás na Facebooku a na Instagramu.

Co vás ještě zajímá

[fruitful_ttt type=“accordion“ resp_break=“767″] [fruitful_ttt_item title=“Jak probíhá taneční sezóna?“ icon=“fa fa-star“ icon_search=“fa fa-star“] Na podzim budujeme kořeny
Září, říjen a listopad jsou měsíce, kdy se seznamujeme nejen mezi sebou, ale také s novými tanečními technikami a kroky. Ty jsou základem pro budování osobnosti každého tanečníka a určitě je využijeme i v dalších částech taneční sezóny.

V zimě rosteme
Zhruba od prosince do února tvoříme nové taneční choreografie. Pro mnoho tanečníků jde o nejzajímavější období, kdy se zkouší a trénují nejrůznější věci. Tady máme pocit, že vytváříme něco, co bude stát za to.

Na jaře vám to ukážeme
Období mezi březnem a červnem je vyvrcholením každé taneční sezóny, probíhají totiž soutěže skupinových choreografií. Právě tady zúročíme naši celoroční snahu a ukážeme světu, jak jsme se od loňského roku v tancování zlepšili.
[/fruitful_ttt_item] [fruitful_ttt type=“accordion“ resp_break=“767″] [fruitful_ttt_item title=“Jak probíhá přihlášení?“ icon=“fa fa-star“ icon_search=“fa fa-star“] Zápis do 331 Dance Studia Olomouc probíhá online, stačí vyplnit formulář na www.331.cz/prihlaska/streetdance-kids (pro pohodlnější vyplňování doporučujeme použít PC). Vyplníte informace o tanečníkovi a o kontaktní osobě (u dětí jde většinou o rodiče, tanečníci ve věku min. 18 let jsou sami sobě kontaktní osobou), vyberete si taneční kurz a způsob platby. Max. do 3 pracovních dnů (většinou to stíháme během 24 hodin) vám na uvedený e-mail zašleme potvrzení (z důvodu kontroly jej neposíláme automaticky, proto prosíme o strpení) a zálohovou fakturu. Po úhradě kurzovného (probíhá převodem na bankovní účet) vám pak zašleme daňový doklad.

První týden v září probíhají tzv. ukázkové lekce, na které si můžete taneční kurzy přijít vyzkoušet. Poznáte lektory, koncept výuky, můžete se na cokoliv zeptat. Až poté se rozhodnete, zda se do kurzu závazně přihlásíte nebo ne. Upozorňujeme však, že ukázkové lekce probíhají pouze tanečních u kurzů, ve kterých jsou aktuálně volná místa.

Více k tématu:
Přihláška do 331 Dance Studia Olomouc
[/fruitful_ttt_item] [fruitful_ttt_item title=“Kdy a jak probíhají taneční lekce?“ icon=“fa fa-star“ icon_search=“fa fa-star“] Taneční lekce probíhají každý týden v průběhu celé taneční sezóny. Výjimkou jsou státní svátky a školní prázdniny pro okres Olomouc, v tyto dny lekce neprobíhají. Během taneční sezóny tak proběhne 34-36 pravidelných lekcí.

Každá lekce začíná zahřátím (tzv. warm-up) a protáhnutím (tzv. stretching). Tím omezíme možnost zranění během tréninku, budeme pracovat na fyzické kondici a zvyšovat flexibilitu tanečníků. Hlavním programem lekcí je pak výuka různých tanečních kroků a technik, později tvorba tanečních sestav a choreografií.

Více k tématu:
Warm-up a Stretching: Jak začít cvičit nebo tancovat?
[/fruitful_ttt_item] [fruitful_ttt_item title=“Co s sebou na trénink?“ icon=“fa fa-star“ icon_search=“fa fa-star“] Taneční lekce není módní přehlídka, můžete si na sebe vzít cokoliv pohodlného. Ideální jsou prostě jen tepláky a tričko. V létě můžete tepláky vyměnit za kraťasy, v zimě můžete přibalit i mikinu. Důležité jsou čisté tenisky (tzn. ne ty na ven) ideálně s rovnou podrážkou.

Doma nebo v šatně odložte také všechny šperky (velké náušnice, řetízky, náramky, ale i hodinky). Určitě si je nechcete rozbít a taky nikoho zranit. Naopak si do baťůžku přibalte vodu a může se hodit i ručník.

Více k tématu:
Oblečení na Street Dance: Co si vzít na lekci Hip Hopu nebo Housu?
Jaké používat boty na Street Dance?
[/fruitful_ttt_item] [fruitful_ttt_item title=“Jak probíhá rozdělení do tanečních skupin?“ icon=“fa fa-star“ icon_search=“fa fa-star“] V rámci Streetdance Kids fungují v 331 Dance Studiu Olomouc tři taneční skupiny. Jejich názvy jsou Lil´Gangstas, Lil´Heroes a Lil´Monstas. Tanečníky do nich rozdělujeme podle pokročilosti a tanečních zkušeností.

Všechny nově přihlášené tanečníky automaticky zařazujeme do skupiny začátečníků, která trénuje v časech uvedených na této stránce. Během prvních dvou až třech lekcí vám ale můžeme nabídnout přestup do jiného (pokročilejšího) týmu. Přestup můžete, ale také nemusíte přijmout.

Přestup tanečníků mezi jednotlivými skupinami probíhá každoročně. Každý tanečník tedy může v průběhu několika let projít několika tanečními skupinami. Začíná mezi začátečníky, za rok se posune mezi mírně pokročilé, za další rok mezi středně pokročilé, atd. Pokud jste už delší dobu tancovali, je určitě dobré nám to dát vědět dopředu (např. v poznámce v přihláškovém formuláři), abychom s vámi rovnou počítali do některé z pokročilejších tanečních skupin.

Více k tématu:
Rozvrh tanečních lekcí
[/fruitful_ttt_item] [fruitful_ttt_item title=“Jaké jsou další výdaje během taneční sezóny?“ icon=“fa fa-star“ icon_search=“fa fa-star“] Každá aktivita s sebou nese během roku nejrůznější vedlejší výdaje. V případě tancování ale nejsou tak velké, my se je navíc vždy snažíme dostat na minimum. Na rozdíl od jiných sportovních aktivit na běžné taneční lekce nepotřebujete nic zvláštního – triko, tepláky i tenisky určitě doma najdete. Soutěžní kostýmy používáme takové, aby byly po ukončení taneční sezóny vhodné i na normální nošení, jejich cenu držíme při zemi (cca 500 – 1000 Kč). Taneční soutěže přednostně vybíráme v okolí Olomouce, abychom rodinný rozpočet zbytečně nezatěžovali výdaji na cestování. Startovné se na soutěžích pohybuje většinou v rozmezí 100 – 150 Kč.
[/fruitful_ttt_item] [/fruitful_ttt]

Přihlásit se

[fruitful_dbox heading=“Zážitky čekají“ style=“style-3″] Už jen jednou kliknout, vyplnit pár údajů
a stanete se součástí #331family, naší taneční rodiny.

Možná díky dnešku zažijete skvělá dobrodružství nejen na tanečním parketu, možná najdete přátele na celý život a možná si tanec zamilujete tak, že se jej už nikdy nevzdáte.
[/fruitful_dbox]

Aktuální obsazenost

[su_progress_pie percent=“90″ after=“%“ fill_color=“#1e61a8″]
[fruitful_btn color=“primary“ width=“100%“ size=“extra-large“ icon=“fas fa-chevron-circle-right“ icon_position=“left“ link=“https://www.331.cz/prihlaska/streetdance-kids/“]VYPLNIT PŘIHLÁŠKU DO 331 DANCE STUDIA OLOMOUC[/fruitful_btn]

Články o tancování

Tanec nás opravdu baví. Už několik let o tancování píšeme na našem blogu. Tanečníkům i jejich rodičům na něm pravidelně pomáháme řešit jejich problémy, zveřejňujeme novinky z tanečního světa, taneční videa nebo třeba hudební tipy na trénink.

[fruitful_recent_posts_slider title=““ posts=“10″ show_thumbs=“on“ thumb_width=“255″ thumb_height=“240″ thumb_radius=“4″ show_date=“on“ show_header=“on“ show_excerpt=“on“ excerpt_len=“30″ show_metadata=“off“ slides=“4″ slides_small=“1″ slides_extra_small=“1″]

[fruitful_btn color=“primary“ link=“https://www.331.cz/blog“]Otevřít blog 331 Dance Studia Olomouc[/fruitful_btn]