STREETDANCE JUNIORS | 13-16 let

Taneční kurz Street Dance pro teenagery, kluky a holky ve věku 13, 14, 15 a 16 let v Olomouci. Lekce tanečních stylů Hip Hop, House Dance, Dancehall, atd.

Streetdance Juniors | Taneční kurz Street Dance pro teenagery, kluky a holky ve věku 13, 14, 15 a 16 let v Olomouci. Lekce tanečních stylů Hip Hop, House Dance, Dancehall, atd.

[fruitful_alert color=“alert-warning“]Upozornění: V tomto tanečním kurzu zbývá posledních 20% volných míst[/fruitful_alert]

[su_icon_text color=“#000000″ icon=“icon: heartbeat“ icon_color=“#1e61a8″ icon_size=“50″ target=“self“]Streetdance Juniors je taneční kurz teenagery, kluky a holky ve věku 13, 14, 15 a 16 let, který organizuje 331 Dance Studio Olomouc. Je zaměřený na taneční styly souhrnně označované jako Street Dance (pouliční tanec), patří sem např. Hip Hop, Hype, House Dance, Dancehall, MTV Dance, ale také Popping, Locking, Litefeet, atd. [/su_icon_text]
[fruitful_dbox button_title=“ZAČÍT TANCOVAT STREET DANCE V OLOMOUCI“ button_link=“https://www.331.cz/prihlaska/streetdance-juniors/“ heading=“Přidejte se k naší #331family“ style=“style-1″]Poznejte nové přátele a získejte vzpomínky na celý život.
Zažijte radost z prvních tanečních kroků i z vítězství na tanečních soutěžích. [/fruitful_dbox]

Základní informace

Taneční kurz Streetdance Juniors
Termíny lekcí úterý 17:30 – 19:00 *
Místo konání lekcí taneční sál Pöttingova 2, Olomouc (mapa) *
Věk tanečníků 13 – 16 let (ročník 2004 – 2007)
Sezóna Jaro 2021 15. 2. 2021 – 13. 6. 2021
Taneční zkušenosti začátečníci, mírně pokročilí, pokročílí

* V tomto termínu a na tomto místě probíhá taneční kurz Streetdance Juniors pro začátečníky. V případě zařazení do některé z pokročilejších tanečních skupin mohou lekce probíhat v jiný termín a na jiném místě v Olomouci (více viz Rozvrh tanečních lekcí).

Kdo jsme

[su_icon icon=“icon: check-square-o“ background=“#ffffff“ color=“#1e61a8″ text_color=“#1e61a8″ size=“16 shape_size=“12″ margin=“0px 20px 0px 0px“ target=“self“]JSME ORGANIZÁTOŘI[/su_icon]

Organizujeme taneční kurzy v Olomouci zaměřené na Street Dance a Contemporary Dance. Začátečníky učíme první taneční kroky, pokročilým ukazujeme směr, jakým se dále vyvíjet. Organizujeme taneční soutěže, tábory pro děti nebo třeba divadelní taneční představení.

[su_icon icon=“icon: check-square-o“ background=“#ffffff“ color=“#1e61a8″ text_color=“#1e61a8″ size=“16 shape_size=“12″ margin=“0px 20px 0px 0px“ target=“self“]JSME TANEČNÍCI[/su_icon]

Sami jsme tanečníci a v taneční komunitě se pravidelně pohybujeme. Vzděláváme se u těch nejlepších zahraničních lektorů, často průkopníků jednotlivých tanečních stylů. To nám umožňuje neustále sledovat nové trendy a předávat je našim studentům.

[su_icon icon=“icon: check-square-o“ background=“#ffffff“ color=“#1e61a8″ text_color=“#1e61a8″ size=“16 shape_size=“12″ margin=“0px 20px 0px 0px“ target=“self“]JSME FANOUŠCI[/su_icon]

Tanec naplňuje každý náš den, jsme jeho největší fanoušci. Když zrovna nejsme na tanečním sále, sledujeme novinky z tanečního světa a pravidelně o nich píšeme na našem blogu. Snažíme se naši vášeň šířit mezi širokou veřejnost, jak jen to jde.

Jsme 331 Dance Studio Olomouc a tanec jednoduše milujeme.

Co pro vás uděláme

[fruitful_ibox_row] [fruitful_ibox column=“ffs-two-one“ image=““ icon=“fa-check-square-o“ title=“Budeme rozvíjet
váš taneční talent“ align=“left“ icon_position =“left“ styleicon=““ styletitle=““ styletext=““] Provedeme vás základy Street Dance (pouličního tance), naučíme vás techniku jednotlivých tanečních stylů a také spoustu nových tanečních kroků. Budeme vám radit, jak v tanci neustále růst a společně budeme budovat jedinečnou osobnost každého našeho tanečníka.
[/fruitful_ibox] [fruitful_ibox column=“ffs-two-one“ image=“5025″ icon=“fa-check-square-o“ title=““ align=“center“ icon_position =“center“ styleicon=““ styletitle=““ styletext=““][/fruitful_ibox][/fruitful_ibox_row] [fruitful_ibox_row] [fruitful_ibox column=“ffs-two-one“ image=“5027″ icon=“fa-check-square-o“ title=““ align=“center“ icon_position =“center“ styleicon=““ styletitle=““ styletext=““][/fruitful_ibox] [fruitful_ibox column=“ffs-two-one“ image=““ icon=“fa-check-square-o“ title=“Předáme vám všechny důležité informace“ align=“right“ icon_position =“left“ styleicon=““ styletitle=““ styletext=““] O tanci se dozvíte vše podstatné. Kdy a kde jaký taneční styl vznikl, proč jej tancovat zrovna takto, atd. Lidí, kteří umí tancovat, je relativně hodně. Vy ale budete patřit k lidem, kteří tancování kromě toho i rozumí.
[/fruitful_ibox] [/fruitful_ibox_row] [fruitful_ibox_row] [fruitful_ibox column=“ffs-two-one“ image=““ icon=“fa-check-square-o“ title=“Vytvoříme něco, co budete chtít ukázat“ align=“left“ icon_position =“left“ styleicon=““ styletitle=““ styletext=““] Ať už to budou vaše jedinečné taneční dovednosti nebo naše originální skupinové Street Dance choreografie, vždy budeme pracovat na tom, aby tanec byl něco, co hrdě ukážete všem ostatním.
[/fruitful_ibox] [fruitful_ibox column=“ffs-two-one“ image=“5026″ icon=“fa-check-square-o“ title=““ align=“center“ icon_position =“center“ styleicon=““ styletitle=““ styletext=““][/fruitful_ibox][/fruitful_ibox_row] [fruitful_ibox_row] [fruitful_ibox column=“ffs-two-one“ image=“5024″ icon=“fa-check-square-o“ title=““ align=“center“ icon_position =“center“ styleicon=““ styletitle=““ styletext=““][/fruitful_ibox] [fruitful_ibox column=“ffs-two-one“ image=““ icon=“fa-check-square-o“ title=“Zlepšíme vám každý den“ align=“right“ icon_position =“left“ styleicon=““ styletitle=““ styletext=““] Budeme hlídat, aby pro vás tanec kromě fyzické aktivity a možnosti seberealizace vždycky znamenal také radost a zábavu. Aby byl jedním z důvodů, proč ráno vstát s úsměvem a večer usínat s pocitem, že to dnes stálo za to.
[/fruitful_ibox] [/fruitful_ibox_row]

Co vás naučíme

Taneční kurz Streetdance Juniors pro teenagery, kluky a holky ve věku 13, 14, 15 a 16 let se věnuje několika tanečním stylům, které zařazujeme pod Street Dance. Každý rok klademe důraz na jiné taneční techniky tak, aby se naši tanečníci neustále zlepšovali a učili se něco nového. Žádná taneční sezóna tak není stejná jako kterákoliv z předchozích. Jaké taneční styly se v 331 Dance Studiu Olomouc tedy naučíte?

[fruitful_benefits icons_align=“left“ cols=“4″ image_width=“50″ image_height=“50″ header_color=“#000000″ text_color=“#4a4a4a“ link_color=“#4a90e2″ link_hover_color=“#3e82d1″] [fruitful_benefit photo=“510″ title=“Hip Hop“ link_title=“Více info“ link_url=“https://www.331.cz/tanecni-styly/hiphop/“]Taneční styl Hip Hop | 331 Dance Studio Olomouc [/fruitful_benefit] [fruitful_benefit photo=“510″ title=“House Dance“ link_title=“Více info“ link_url=“https://www.331.cz/tanecni-styly/house-dance/“]Taneční styl House Dance | 331 Dance Studio Olomouc [/fruitful_benefit] [fruitful_benefits icons_align=“left“ cols=“4″ image_width=“50″ image_height=“50″ header_color=“#000000″ text_color=“#4a4a4a“ link_color=“#4a90e2″ link_hover_color=“#3e82d1″] [fruitful_benefit photo=“510″ title=“Dancehall“ link_title=“Více info“ link_url=“https://www.331.cz/tanecni-styly/dancehall/“]Taneční styl Dancehall | 331 Dance Studio Olomouc [/fruitful_benefit] [fruitful_benefit photo=“510″ title=“MTV Dance“ link_title=“Více info“ link_url=“https://www.331.cz/tanecni-styly/mtv-dance/“]Taneční styl MTV Dance | 331 Dance Studio Olomouc [/fruitful_benefit] [/fruitful_benefits] [fruitful_benefits icons_align=“left“ cols=“4″ image_width=“50″ image_height=“50″ header_color=“#000000″ text_color=“#4a4a4a“ link_color=“#4a90e2″ link_hover_color=“#3e82d1″] [fruitful_benefit photo=“510″ title=“Hype“ link_title=“Více info“ link_url=“https://www.331.cz/tanecni-styly/hype/“]Taneční styl Hype | 331 Dance Studio Olomouc [/fruitful_benefit] [fruitful_benefit photo=“510″ title=“Popping“ link_title=“Více info“ link_url=“https://www.331.cz/tanecni-styly/popping/“]Taneční styl Popping | 331 Dance Studio Olomouc [/fruitful_benefit] [fruitful_benefits icons_align=“left“ cols=“4″ image_width=“50″ image_height=“50″ header_color=“#000000″ text_color=“#4a4a4a“ link_color=“#4a90e2″ link_hover_color=“#3e82d1″] [fruitful_benefit photo=“510″ title=“Locking“ link_title=“Více info“ link_url=“https://www.331.cz/tanecni-styly/locking/“]Taneční styl Locking | 331 Dance Studio Olomouc [/fruitful_benefit] [fruitful_benefit photo=“510″ title=“Litefeet“ link_title=“Více info“ link_url=“https://www.331.cz/tanecni-styly/litefeet/“]Taneční styl Litefeet | 331 Dance Studio Olomouc [/fruitful_benefit] [/fruitful_benefits]

Kdo vás bude trénovat

Lektorský tým 331 Dance Studia Olomouc tvoří zkušení trenéři, choreografové a tanečníci.
Tanec je pro ně každodenním posláním i zábavou a už se nemohou dočkat,
až se s vámi budou moci podělit o všechny své taneční zkušenosti.
[su_member text_align=“center“ photo=“https://www.331.cz/wp-content/uploads/Dejv-2.jpg“ name=“Dejv Zapletal“ role=“Hip Hop, Hype, House Dance, Litefeet, Locking, Popping“] Tancování se věnuje cca 25 let. Od roku 1995 tancoval a později vyučoval v taneční skupině Rytmus, v roce 2004 byl jedním ze zakladatelů Alyaschca Crew. Od roku 2005 se věnuje organizování street dance battlů, workshopů a tanečních zájezdů do zahraničí. Je zakladatelem 331 Dance Studia Olomouc.
[/su_member]
[su_member text_align=“center“ photo=“https://www.331.cz/wp-content/uploads/Kej-3.jpg“ name=“Kej Foltýnová“ role=“House Dance, Dancehall, MTV Dance, Litefeet“] Od svých 8 let příležitostně navštěvovala různé taneční kroužky. Vážně začala tancování brát v roce 2014, kdy poprvé navštívila 331 Dance Studio Olomouc. Od té doby si vyzkoušela mnoho tanečních stylů a zúčastnila se několika vystoupení, soutěží a battlů. Postupně se stala taneční instruktorkou, lektorkou i choreografkou.
[/su_member]
[su_member text_align=“center“ photo=“https://www.331.cz/wp-content/uploads/Lena-2.jpg“ name=“Leňa Poledníčková“ role=“Hip Hop, Hype, Dancehall, MTV Dance“] Tanci se věnuje od 5 let, kdy navštěvovala různé taneční kroužky při DDM Litovel. Po několikaleté pauze se k tanci vrátila v roce 2015, kdy začala navštěvovat kurzy v 331 Dance Studiu Olomouc. Zde v současnosti působí jako tanečnice a lektorka a účastní se tanečních workshopů tuzemských i zahraničních lektorů.
[/su_member]
[su_member text_align=“center“ photo=“https://www.331.cz/wp-content/uploads/Fuffy.jpg“ name=“Aneta Fafílková“ role=““ icon_1=“icon: facebook“ icon_1_url=““ icon_1_color=“#3B5998″ icon_2=“icon: instagram“ icon_2_url=““ icon_2_color=“#1DA1F2″] [/su_member]
[su_member text_align=“center“ photo=“https://www.331.cz/wp-content/uploads/Maki-1.jpg“ name=“Maki Zapletalová“ role=““ icon_1=“icon: facebook“ icon_1_url=““ icon_1_color=“#3B5998″ icon_2=“icon: instagram“ icon_2_url=““ icon_2_color=“#1DA1F2″] [/su_member]
[su_member text_align=“center“ photo=“https://www.331.cz/wp-content/uploads/Thea-1.jpg“ name=“Thea Horáková“ role=““ icon_1=“icon: facebook“ icon_1_url=““ icon_1_color=“#3B5998″ icon_2=“icon: instagram“ icon_2_url=““ icon_2_color=“#1DA1F2″] [/su_member]

Kolik to stojí

[fruitful_pricing_tables cols=“2″ border_color=“#e0e0e0″ border_radius=“4″ header_bg_color=“#f9f9f9″ btn_color=“#4a90e2″ btn_hover_color=“#3a81d4″ btn_text_color=“#fff“ btn_border_radius=“4″] [fruitful_pricing_table title=“Pololetní platba“ currency=““ price=“1890 Kč“ period=“/ pololetí“ button_url=“https://www.331.cz/prihlaska/streetdance-juniors/“ button_title=“Přihlásit se“]  
kurzovné 02/2021 – 06/2021
sleva 200 Kč
cena bez slevy: 2090 Kč
[/fruitful_pricing_table] [/fruitful_pricing_tables]
Uvedené ceny jsou včetně slevy za včasné přihlášení. Tato sleva platí ještě:
[fruitful_countdown date=“2021-01-31 11:59:59″ line_color=“#f2f3f5″ days_color=“#34c36b“ hours_color=“#34c36b“ minutes_color=“#34c36b“ seconds_color=“#34c36b“ days_label=“dnů“ hours_label=“hodin“ minutes_label=“minut“ seconds_label=“sekund“]
[fruitful_ttt style=“white“ type=“default“ resp_break=“767″] [fruitful_ttt_item title=“Co kurzovné obsahuje?“ icon=“fa fa-user“ icon_search=“fa fa-user“] V uvedené částce je zahrnuto kurzovné na jedno pololetí (70 Kč / hod.) nebo celou taneční sezónu (65 Kč / hod). Kromě samotných tanečních lekcí získáte také přístup do uzavřených skupin na Facebooku, ve kterých pravidelně zveřejňujeme hudbu, fotky a videa z tréninků, nejrůznější rady a návody pro tanečníky, atd.

Díky členství v 331 Dance Studiu Olomouc se budete moci zúčastnit mnoha dalších akcí – tanečních soutěží, vystoupení, soustředění, atd. Pro tanečníky máme vytvořený koncept mnoha akcí, které probíhají v průběhu celého roku. Účast na těchto akcích je samozřejmě dobrovolná.
[/fruitful_ttt_item] [fruitful_ttt_item title=“Jak probíhá platba?“ icon=“fa fa-user“ icon_search=“fa fa-user“] Platba probíhá do 7 dnů převodem na účet na základě vystavené zálohové (proforma) faktury. Tu vystavujeme a zasíláme na kontakt uvedený v přihlášce (prosíme proto o pečlivou kontrolu e-mailové adresy). Pokud potřebujete fakturu vystavit na někoho jiného (např. zaměstnavatel rodiče proplácí pohybové aktivity dětí), dejte nám to vědět, prosím, předem. Jakmile platba dorazí na náš účet, dáme opět vědět a na uvedený e-mail zašleme fakturu (daňový doklad).
[/fruitful_ttt_item] [fruitful_ttt_item title=“Jak ušetřit?“ icon=“fa fa-star“ icon_search=“fa fa-star“] Ušetřit na kurzovném můžete několika způsoby. Při roční platbě automaticky poskytujeme slevu, stejně tak při včasném přihlášení. Navíc ale můžete získat 30% slevu pro druhého a dalšího člena rodiny. Často u nás tancují děti v nějakém dětském kroužku a jejich rodiče v kurzu Streetdance Seniors. Sleva se odečítá vždy z levnějšího kurzovného.

Slevu můžete získat i za doporučení 331 Dance Studia Olomouc někomu jinému. Pokud se díky vám na naše taneční kurzy přihlásí někdo, kdo v 331 Dance Studiu Olomouc ještě netancoval, a uvede vás v přihlašovacím formuláři, získáte 10% slevu. Takto můžete doporučit až 10 lidí a mít tak kurzovné úplně zdarma.
[/fruitful_ttt_item] [/fruitful_ttt]

Co o nás říkají ostatní

[fruitful_testimonials cols=“3″ bg_color=“#ffffff“ border_color=“#e0e0e0″ border_radius=“4″] [fruitful_testimonial name=““ rating=“5″ position=““] Taneční kurzy v 331 Dance Studiu Olomouc – to jsou super lektoři i přístup. Děkujeme za vše a těšíme se na další rok.
[/fruitful_testimonial] [fruitful_testimonial name=““ rating=“5″ position=““] Děkuji za to, co děláte, za vaši práci i nasazení. Dcera je moc spokojená.
[/fruitful_testimonial] [fruitful_testimonial name=““ rating=“5″ position=““] Líbí se mi to, že nejste nezdravě ambiciózní a snažíte se, aby si to holky zažily všechno přirozeně, ale přitom poctivě.
[/fruitful_testimonial] [fruitful_testimonial name=““ rating=“5″ position=““] V první řadě musím pochválit dokonalou organizaci všeho. V podstatě všechno jsme se dozvěděli dřív, než jsme se stačili zeptat – ať se jedná o tréninky, kostýmy, soutěže. Samotné tréninky hodnotit nemůžu, ale dcera byla nadšená celý rok.
[/fruitful_testimonial] [fruitful_testimonial name=““ rating=“5″ position=““] V 331 Dance Studiu tancuju moc rád, loni se naší choreografii hodně dařilo, ale i kdyby ne, tak ta parta stejně za to stojí.
[/fruitful_testimonial] [fruitful_testimonial name=““ rating=“5″ position=““] Cením si celkového přístupu lektorů. Vaší trpělivosti, vstřícnosti, ochoty naslouchat a pomáhat. Dcera vás vždy jen chválí. A nelze také přehlédnout profesionalitu, bez které by vámi připravené taneční sestavy přesně na míru naším dětem jistě nezaznamenávaly takové úspěchy.
[/fruitful_testimonial] [fruitful_testimonial name=““ rating=“5″ position=““] Obdivuji, s jakým nadšením to všechno děláte. Přijde mi, že oproti jiným tanečním skupinám je váš přístup mnohem laskavější. Dceru tancování díky vám strašně chytlo.
[/fruitful_testimonial] [fruitful_testimonial name=““ rating=“5″ position=““] Líbila se mi naše parta a to, že jsme si navzájem pomáhali. Tancovalo se mi skvěle, i když choreografie byla docela náročná. Ale to je dobře, hodně jsem se naučila.
[/fruitful_testimonial] [fruitful_testimonial name=““ rating=“5″ position=““] Dcera v 331 Dance Studiu tancuje už několik let, druhá se k ní připojila v loňském roce. Je skvělé pozorovat ten vývoj studia, pořád rostete a zlepšujete se. Fandím vám :-)
[/fruitful_testimonial] [/fruitful_testimonials]

* Názory tanečníků i jejich rodičů jsme získali díky anonymnímu dotazníku, který vyplňují vždy na konci taneční sezóny.

Pohled do minulosti

[su_content_slider style=“default“ effect=“slide“ arrows=“yes“ pages=“no“ autoplay=“5″ autoheight=“yes“ class=““] [su_content_slide class=““]

2020

I když tanečníci z tanečních kurzů Streetdance Juniors v roce 2020 intenzivně pracovali na nových choreografiích, kvůli zrušení všech tanečních soutěží v souvislosti s pandemií COVID-19 nemohli zatím žádnou z nich představit veřejnosti v Olomouci ani nikde jinde. Věnovali se tedy především zlepšování individuálních tanečních dovedností, výuce nových tanečních kroků a technik.

 

 
[/su_content_slide] [su_content_slide class=““]

2019

Rok 2019 byl pro kluky a holky ze Streetdance Juniors jednoduše fantastický. Vytvořili čtyři velmi originální Street Dance choreografie (Kult, Black Or White, Good Night, 42), se kterými se na soutěžích umístili 11x na stupních vítězů a porazili neuvěřitelných 86 jiných tanečních skupin. Nejúspěšnější juniorská skupina Flavaz získala v pražské Lucerně titul Mistrů ČR. V roce 2019 jsme se také rozšířili o novou juniorskou skupinu Catchaz.

 

 
[/su_content_slide] [su_content_slide class=““]

2018

V roce 2018 jsme poprvé vyjeli poměřit své choreografie s tanečními skupinami mimo Olomoucký kraj. V Brně, které je dlouhodobě považováno za město s nejkvalitnější taneční konkurencí co se Street Dance týče, jsme ale vybojovali skvělé 2. místo. Celkem se juniorští tanečníci s choreografiemi Lost Inside, In Da Jungle a H2O umístili v roce 2018 osmkrát na stupních vítězů. V roce 2018 jsme se také rozšířili o novou juniorskou skupinu Steppaz.

 

 
[/su_content_slide] [su_content_slide class=““]

2017

Rok 2017 byl pro Streetdance Juniors přelomový. Počet tanečníků juniorské věkové kategorie se oproti dřívějším roku výrazně zvýšil, proto jsme museli přistoupit k jejich rozdělení do dvou tanečních skupin – Flavaz a Groovz. Vytvořili jsme choreografie Harley Quinn a Phone Call, na soutěžích se dařilo především první z nich, která na tanečních soutěžích obsadila 3x stupně vítězů.

 

 
[/su_content_slide] [su_content_slide class=““]

2016

V roce 2016 jsme poprvé vytvořili taneční choreografii s tématem, což se nám zalíbilo a od té doby si zakládáme na tom, že skupinové formace by neměly tvořit jen taneční sestavy náhodně poskládané za sebe. Vzhledem k tomu, že šlo v té době o poměrně inovativní přístup, měla Street Dance choreografie s názvem Vesmírná prda relativně slušný úspěch u diváků. Tanečníci Streetdance Juniors s touto choreografií zvítězili na taneční soutěži Olomoucký talent.

 

 
[/su_content_slide] [/su_content_slider]

Chcete vidět více videí a fotek z 331 Dance Studia Olomouc?
Odebírejte náš video kanál na YouTube,sledujte nás na Facebooku a na Instagramu.

Co vás ještě zajímá

[fruitful_ttt type=“accordion“ resp_break=“767″] [fruitful_ttt_item title=“Jak probíhá taneční sezóna?“ icon=“fa fa-star“ icon_search=“fa fa-star“] Na podzim budujeme kořeny
Září, říjen a listopad jsou měsíce, kdy se seznamujeme nejen mezi sebou, ale také s novými tanečními technikami a kroky. Ty jsou základem pro budování osobnosti každého tanečníka a určitě je využijeme i v dalších částech taneční sezóny.

V zimě rosteme
Zhruba od prosince do února tvoříme nové taneční choreografie. Pro mnoho tanečníků jde o nejzajímavější období, kdy se zkouší a trénují nejrůznější věci. Tady máme pocit, že vytváříme něco, co bude stát za to.

Na jaře vám to ukážeme
Období mezi březnem a červnem je vyvrcholením každé taneční sezóny, probíhají totiž soutěže skupinových choreografií. Právě tady zúročíme naši celoroční snahu a ukážeme světu, jak jsme se od loňského roku v tancování zlepšili.
[/fruitful_ttt_item] [fruitful_ttt type=“accordion“ resp_break=“767″] [fruitful_ttt_item title=“Jak probíhá přihlášení?“ icon=“fa fa-star“ icon_search=“fa fa-star“] Zápis do 331 Dance Studia Olomouc probíhá online, stačí vyplnit formulář na www.331.cz/prihlaska/streetdance-juniors (pro pohodlnější vyplňování doporučujeme použít PC). Vyplníte informace o tanečníkovi a o kontaktní osobě (u dětí jde většinou o rodiče, tanečníci ve věku min. 18 let jsou sami sobě kontaktní osobou), vyberete si taneční kurz a způsob platby. Max. do 3 pracovních dnů (většinou to stíháme během 24 hodin) vám na uvedený e-mail zašleme potvrzení (z důvodu kontroly jej neposíláme automaticky, proto prosíme o strpení) a zálohovou fakturu. Po úhradě kurzovného (probíhá převodem na bankovní účet) vám pak zašleme daňový doklad.

První týden v září probíhají tzv. ukázkové lekce, na které si můžete taneční kurzy přijít vyzkoušet. Poznáte lektory, koncept výuky, můžete se na cokoliv zeptat. Až poté se rozhodnete, zda se do kurzu závazně přihlásíte nebo ne. Upozorňujeme však, že ukázkové lekce probíhají pouze tanečních u kurzů, ve kterých jsou aktuálně volná místa.

Více k tématu:
Přihláška do 331 Dance Studia Olomouc
[/fruitful_ttt_item] [fruitful_ttt_item title=“Kdy a jak probíhají taneční lekce?“ icon=“fa fa-star“ icon_search=“fa fa-star“] Taneční lekce probíhají každý týden v průběhu celé taneční sezóny. Výjimkou jsou státní svátky a školní prázdniny pro okres Olomouc, v tyto dny lekce neprobíhají. Během taneční sezóny tak proběhne 34-36 pravidelných lekcí.

Každá lekce začíná zahřátím (tzv. warm-up) a protáhnutím (tzv. stretching). Tím omezíme možnost zranění během tréninku, budeme pracovat na fyzické kondici a zvyšovat flexibilitu tanečníků. Hlavním programem lekcí je pak výuka různých tanečních kroků a technik, později tvorba tanečních sestav a choreografií.

Více k tématu:
Warm-up a Stretching: Jak začít cvičit nebo tancovat?
[/fruitful_ttt_item] [fruitful_ttt_item title=“Co s sebou na trénink?“ icon=“fa fa-star“ icon_search=“fa fa-star“] Taneční lekce není módní přehlídka, můžete si na sebe vzít cokoliv pohodlného. Ideální jsou prostě jen tepláky a tričko. V létě můžete tepláky vyměnit za kraťasy, v zimě můžete přibalit i mikinu. Důležité jsou čisté tenisky (tzn. ne ty na ven) ideálně s rovnou podrážkou. Holky brzo poznají, že sportovní podprsenka je na tancování mnohem lepší než ta obyčejná.

Doma nebo v šatně odložte také všechny šperky (velké náušnice, řetízky, náramky, ale i hodinky). Určitě si je nechcete rozbít a taky nikoho zranit. Naopak si do baťůžku přibalte vodu a může se hodit i ručník.

Více k tématu:
Oblečení na Street Dance: Co si vzít na lekci Hip Hopu nebo Housu?
Jaké používat boty na Street Dance?
[/fruitful_ttt_item] [fruitful_ttt_item title=“Jak probíhá rozdělení do tanečních skupin?“ icon=“fa fa-star“ icon_search=“fa fa-star“] V rámci Streetdance Juniors fungují v 331 Dance Studiu Olomouc čtyři taneční skupiny. Jejich názvy jsou Flavaz, Groovz, Steppaz a Catchaz. Tanečníky do nich rozdělujeme podle pokročilosti a tanečních zkušeností.

Všechny nově přihlášené tanečníky automaticky zařazujeme do skupiny začátečníků, která trénuje v časech uvedených na této stránce. Během prvních dvou až třech lekcí vám ale můžeme nabídnout přestup do jiného (pokročilejšího) týmu. Přestup můžete, ale také nemusíte přijmout.

Přestup tanečníků mezi jednotlivými skupinami probíhá každoročně. Každý tanečník tedy může v průběhu několika let projít několika tanečními skupinami. Začíná mezi začátečníky, za rok se posune mezi mírně pokročilé, za další rok mezi středně pokročilé, atd. Pokud jste už delší dobu tancovali, je určitě dobré nám to dát vědět dopředu (např. v poznámce v přihláškovém formuláři), abychom s vámi rovnou počítali do některé z pokročilejších tanečních skupin.

Více k tématu:
Rozvrh tanečních lekcí
[/fruitful_ttt_item] [fruitful_ttt_item title=“Jaké jsou další výdaje během taneční sezóny?“ icon=“fa fa-star“ icon_search=“fa fa-star“] Každá aktivita s sebou nese během roku nejrůznější vedlejší výdaje. V případě tancování ale nejsou tak velké, my se je navíc vždy snažíme dostat na minimum. Na rozdíl od jiných sportovních aktivit na běžné taneční lekce nepotřebujete nic zvláštního – triko, tepláky i tenisky určitě doma najdete. Soutěžní kostýmy používáme takové, aby byly po ukončení taneční sezóny vhodné i na normální nošení, jejich cenu držíme při zemi (cca 500 – 1000 Kč). Taneční soutěže přednostně vybíráme v okolí Olomouce, abychom rodinný rozpočet zbytečně nezatěžovali výdaji na cestování. Startovné se na soutěžích pohybuje většinou v rozmezí 100 – 150 Kč.
[/fruitful_ttt_item] [/fruitful_ttt]

Přihlásit se

[fruitful_dbox heading=“Zážitky čekají“ style=“style-3″] Už jen jednou kliknout, vyplnit pár údajů
a stanete se součástí #331family, naší taneční rodiny.

Možná díky dnešku zažijete skvělá dobrodružství nejen na tanečním parketu, možná najdete přátele na celý život a možná si tanec zamilujete tak, že se jej už nikdy nevzdáte.
[/fruitful_dbox]

Aktuální obsazenost

[su_progress_pie percent=“80″ after=“%“ fill_color=“#1e61a8″]
[fruitful_btn color=“primary“ width=“100%“ size=“extra-large“ icon=“fas fa-chevron-circle-right“ icon_position=“left“ link=“https://www.331.cz/prihlaska/streetdance-juniors/“]VYPLNIT PŘIHLÁŠKU DO 331 DANCE STUDIA OLOMOUC[/fruitful_btn]

Články o tancování

Tanec nás opravdu baví. Už několik let o tancování píšeme na našem blogu. Tanečníkům i jejich rodičům na něm pravidelně pomáháme řešit jejich problémy, zveřejňujeme novinky z tanečního světa, taneční videa nebo třeba hudební tipy na trénink.

[fruitful_recent_posts_slider title=““ posts=“10″ show_thumbs=“on“ thumb_width=“255″ thumb_height=“240″ thumb_radius=“4″ show_date=“on“ show_header=“on“ show_excerpt=“on“ excerpt_len=“30″ show_metadata=“off“ slides=“4″ slides_small=“1″ slides_extra_small=“1″]

[fruitful_btn color=“primary“ link=“https://www.331.cz/blog“]Otevřít blog 331 Dance Studia Olomouc[/fruitful_btn]