Open Class | Taneční lekce pro veřejnost

Open Class v 331 Dance Studiu Olomouc 

Jednorázová taneční lekce pro veřejnost

Open Class je jednorázová taneční lekce v Olomouci pro všechny, kteří nemohou chodit na naše pravidelné kurzy tance, ale přesto si chtějí zatancovat Street Dance, Contemporary Dance nebo Fitness Dance. Nebo také pro ty, co na naše taneční kurzy chodí, ale chtějí se naučit i něco nad rámec pravidelných tréninků. 

Co je to Open Class?

Open Class je taneční lekce, která probíhá každý týden, vy ji ale nemusíte každý týden navštěvovat. 

Prostě si vyberete datum, které se vám hodí, přihlásíte se a přijdete si zatancovat na jednu konkrétní taneční lekci. 

Jednotlivé lekce na sebe nenavazují, takže je úplně jedno, jestli za taneční sezónu dorazíte jednou, pětkrát nebo dvacetkrát. 

Pro koho jsou lekce vhodné?

Open Class ocení všichni, kteří se nechtějí vázat na pravidelnou docházku do tanečního kurzu. Pracují na směny, jsou v Olomouci krátkodobě nebo prostě nemají čas každý týden. 

Taneční lekce jsou vhodné ale i pro účastníky našich tanečních kurzů, kteří se chtějí v tanci posouvat rychleji. 

Účast na taneční lekci není omezena věkem ani tanečními zkušenostmi. Pokud máte chuť, přijďte si prostě zatancovat.

Kdy tancujeme

PONDĚLÍ 18:00 - 19:30 (90 minut)

Kde tancujeme

TANEČNÍ SÁL TOMKOVA 

  • Tomkova 314/45, 779 00 Olomouc (Mapy.cz)
  • zrcadlový sál sportovního centra Gymnázia Hejčín
  • vchod přes parkoviště a kolem venkovního hřiště
  • MHD: bus č. 10, 20, 21, 29 (zastávka Gymnázium Hejčín)
  • MHD: bus č. 12, 302, 392 (zastávka Na Trati)
  • MHD: tram. 2, 7 (zastávka Šibeník)

Co tancujeme

Na Open Classech si můžete vyzkoušet vše, čemu se v 331 Dance Studiu Olomouc věnujeme. Setkáte se třemi druhy lekcí, které se budou pravidelně střídat: Choreo Class, Pop-Up Class a Workout Class. Každá taneční lekce tak bude zcela originální, na každé se naučíte něco nového. 

CHOREO CLASS

Taneční lekce, na které se naučíte choreografii na jeden konkrétní song. Vždy bude předem určeno, o kterou písničku se bude jednat. 

POP-UP CLASS

Speciální lekce, na které potrénujete svoje dovednosti v jednom konkrétním tanečním stylu. Vždy bude předem určeno, o který tanec půjde. 

WORKOUT CLASS

Lekce kombinující jednoduché taneční kroky i zvyšování fyzické kondice. Každá lekce bude mít vždy nějaké téma, které bude předem stanoveno.

Jaké taneční styly si tedy vyzkoušíte? 

TIP:

Přímo v objednávkovém fomuláři zjistíte, jaký typ taneční lekce bude konkrétní den probíhat, jaký taneční styl se naučíte nebo na jakou písničku si zatancujete. Plán lekcí zveřejňujeme vždy cca na 2 - 3 týdny dopředu.  Můžete si tak vybrat podle toho, co vás baví. 

Kdo vás bude trénovat

Naší snahou je, aby každý Open Class byl co nejzajímavější a co nejpřínosnější. Proto se lektoři pravidelně střídají. Každý z nich má totiž svůj osobitý přístup k jednotlivým tanečním stylům, což je pro tanečníky velmi obohacující. 


Kromě lektorů 331 Dance Studia Olomouc se můžete těšit i na speciální hosty z jiných tanečních škol a jiných měst. Při pravidelném navštěvování tanečních lekcí pro veřejnosti se proto setkáte s několika lektory a lektorkami i s několika tanečními styly. 

Kdy se na Open Class přihlásit

Taneční lekce pro veřejnost se snažíme vypisovat s cca 2 - 3 týdenním předstihem. Vždy se, prosím, přihlaste, co nejdříve to bude možné. Poslední přihlášky přijímáme do půlnoci předchozího dne (tj. do neděle 23:59). 

UPOZORNĚNÍ:

Open Class proběhne při minimálním počtu 5 přihlášených tanečníků. Pokud by taneční lekce nekonala, dáme vám to vědět vždy nejpozději do 12:00 dne konání. Uhrazenou částku vám vrátíme na účet nebo přesuneme na další týden (dle domluvy).