CONTEMPORARY JUNIORS | 13-16 let

Taneční kurz Contemporary Dance pro teenagery, holky a kluky ve věku 13, 14, 15 a 16 let v Olomouci. Moderní tanec, jazz dance, balet, lyrický tanec, atd.

Contemporary Juniors | Taneční kurz Contemporary Dance pro teenagery, holky a kluky ve věku 13, 14, 15 a 16 let v Olomouci. Moderní tanec, jazz dance, balet, lyrický tanec, atd.

[fruitful_alert color=“alert-warning“]Upozornění: V tomto tanečním kurzu zbývá posledních 40% volných míst[/fruitful_alert]

[su_icon_text color=“#000000″ icon=“icon: heartbeat“ icon_color=“#1e61a8″ icon_size=“50″ target=“self“]Contemporary Juniors je taneční kurz pro teenagery, holky a kluky ve věku 13, 14, 15 a 16 let, který organizuje 331 Dance Studio Olomouc. Je zaměřený na taneční styly související s Contemporary Dance (současným tanec), tedy na moderní tanec, jazzový tanec, lyrický tanec a balet. [/su_icon_text]
[fruitful_dbox button_title=“ZAČÍT TANCOVAT CONTEMPORARY DANCE V OLOMOUCI“ button_link=“https://www.331.cz/prihlaska/contemporary-juniors/“ heading=“Přidejte se k naší #331family“ style=“style-1″]Poznejte nové přátele a získejte vzpomínky na celý život.
Zažijte radost z prvních tanečních kroků i z vítězství na tanečních soutěžích. [/fruitful_dbox]

Základní informace

Taneční kroužek Contemporary Juniors
Termíny lekcí čtvrtek 16:30 – 18:00
Místo konání lekcí taneční sál Svornosti 57, Olomouc (mapa)
Věk tanečníků 13 – 16 let (ročník 2004 – 2007)
Sezóna Jaro 2021 15. 2. 2021 – 13. 6. 2021
Taneční zkušenosti začátečníci, mírně pokročilí

Kdo jsme

[su_icon icon=“icon: check-square-o“ background=“#ffffff“ color=“#1e61a8″ text_color=“#1e61a8″ size=“16 shape_size=“12″ margin=“0px 20px 0px 0px“ target=“self“]JSME ORGANIZÁTOŘI[/su_icon]

Organizujeme taneční kurzy v Olomouci zaměřené na Street Dance a Contemporary Dance. Začátečníky učíme první taneční kroky, pokročilým ukazujeme směr, jakým se dále vyvíjet. Organizujeme taneční soutěže, tábory pro děti nebo třeba divadelní taneční představení.

[su_icon icon=“icon: check-square-o“ background=“#ffffff“ color=“#1e61a8″ text_color=“#1e61a8″ size=“16 shape_size=“12″ margin=“0px 20px 0px 0px“ target=“self“]JSME TANEČNÍCI[/su_icon]

Sami jsme tanečníci a v taneční komunitě se pravidelně pohybujeme. Vzděláváme se u těch nejlepších zahraničních lektorů, často průkopníků jednotlivých tanečních stylů. To nám umožňuje neustále sledovat nové trendy a předávat je našim studentům.

[su_icon icon=“icon: check-square-o“ background=“#ffffff“ color=“#1e61a8″ text_color=“#1e61a8″ size=“16 shape_size=“12″ margin=“0px 20px 0px 0px“ target=“self“]JSME FANOUŠCI[/su_icon]

Tanec naplňuje každý náš den, jsme jeho největší fanoušci. Když zrovna nejsme na tanečním sále, sledujeme novinky z tanečního světa a pravidelně o nich píšeme na našem blogu. Snažíme se naši vášeň šířit mezi širokou veřejnost, jak jen to jde.

Jsme 331 Dance Studio Olomouc a tanec jednoduše milujeme.

Co pro vás uděláme

[fruitful_ibox_row] [fruitful_ibox column=“ffs-two-one“ image=““ icon=“fa-check-square-o“ title=“Budeme rozvíjet váš taneční talent“ align=“left“ icon_position =“left“ styleicon=““ styletitle=““ styletext=““] Provedeme vás základy Contemporary Dance (současného tance), naučíme vás techniku jednotlivých tanečních stylů a také spoustu nových tanečních kroků. Budeme vám radit, jak v tanci neustále růst a společně budeme budovat jedinečnou osobnost každého našeho tanečníka.
[/fruitful_ibox] [fruitful_ibox column=“ffs-two-one“ image=“5427″ icon=“fa-check-square-o“ title=““ align=“center“ icon_position =“center“ styleicon=““ styletitle=““ styletext=““][/fruitful_ibox][/fruitful_ibox_row] [fruitful_ibox_row] [fruitful_ibox column=“ffs-two-one“ image=“5426″ icon=“fa-check-square-o“ title=““ align=“center“ icon_position =“center“ styleicon=““ styletitle=““ styletext=““][/fruitful_ibox] [fruitful_ibox column=“ffs-two-one“ image=““ icon=“fa-check-square-o“ title=“Předáme vám všechny důležité informace“ align=“right“ icon_position =“left“ styleicon=““ styletitle=““ styletext=““] O tanci se dozvíte vše podstatné. Kdy a kde jaký taneční styl vznikl, proč jej tancovat zrovna takto, atd. Lidí, kteří umí tancovat, je relativně hodně. Vy ale budou patřit k těm, kteří tancování kromě toho i rozumí.
[/fruitful_ibox] [/fruitful_ibox_row] [fruitful_ibox_row] [fruitful_ibox column=“ffs-two-one“ image=““ icon=“fa-check-square-o“ title=“Vytvoříme něco, co budete chtít ukázat“ align=“left“ icon_position =“left“ styleicon=““ styletitle=““ styletext=““] Ať už to budou vaše jedinečné taneční dovednosti nebo naše originální skupinové Contemporary Dance choreografie, vždy budeme pracovat na tom, aby tanec byl něco, co hrdě ukážete všem ostatním.
[/fruitful_ibox] [fruitful_ibox column=“ffs-two-one“ image=“5425″ icon=“fa-check-square-o“ title=““ align=“center“ icon_position =“center“ styleicon=““ styletitle=““ styletext=““][/fruitful_ibox][/fruitful_ibox_row] [fruitful_ibox_row] [fruitful_ibox column=“ffs-two-one“ image=“5424″ icon=“fa-check-square-o“ title=““ align=“center“ icon_position =“center“ styleicon=““ styletitle=““ styletext=““][/fruitful_ibox] [fruitful_ibox column=“ffs-two-one“ image=““ icon=“fa-check-square-o“ title=“Zlepšíme vám
každý den“ align=“right“ icon_position =“left“ styleicon=““ styletitle=““ styletext=““] Budeme hlídat, aby pro vás tanec kromě fyzické aktivity a možnosti seberealizace vždycky znamenal také radost a zábavu. Aby byl jedním z důvodů, proč ráno vstát s úsměvem a večer usínat s pocitem, že to dnes stálo za to.
[/fruitful_ibox] [/fruitful_ibox_row]

Co vás naučíme

Taneční kurz Contemporary Juniors pro teenagery, holky a kluky ve věku 13, 14, 15 a 16 let, se věnuje několika tanečním stylům, které souvisí s Contemporary Dance. Každý rok klademe důraz na jiné taneční techniky tak, aby se naši tanečníci neustále zlepšovali a učili se něco nového. Žádná taneční sezóna tak není stejná jako kterákoliv z předchozích. Jaké taneční styly se v 331 Dance Studiu Olomouc tedy naučíte?

[fruitful_benefits icons_align=“left“ cols=“4″ image_width=“50″ image_height=“50″ header_color=“#000000″ text_color=“#4a4a4a“ link_color=“#4a90e2″ link_hover_color=“#3e82d1″] [fruitful_benefit photo=“510″ title=“Modern Dance“ link_title=“Více info“ link_url=“https://www.331.cz/tanecni-styly/modern-dance/“]Taneční styl Modern Dance | 331 Dance Studio Olomouc [/fruitful_benefit] [fruitful_benefit photo=“510″ title=“Jazz Dance“ link_title=“Více info“ link_url=“https://www.331.cz/tanecni-styly/jazz-dance/“]Taneční styl Jazz Dance | 331 Dance Studio Olomouc [/fruitful_benefit] [fruitful_benefits icons_align=“left“ cols=“4″ image_width=“50″ image_height=“50″ header_color=“#000000″ text_color=“#4a4a4a“ link_color=“#4a90e2″ link_hover_color=“#3e82d1″] [fruitful_benefit photo=“510″ title=“Lyrical Dance“ link_title=“Více info“ link_url=“https://www.331.cz/tanecni-styly/lyrical-dance/“]Taneční styl Lyrical Dance | 331 Dance Studio Olomouc [/fruitful_benefit] [fruitful_benefit photo=“510″ title=“Balet“ link_title=“Více info“ link_url=“https://www.331.cz/tanecni-styly/balet/“]Taneční styl Balet | 331 Dance Studio Olomouc [/fruitful_benefit] [/fruitful_benefits]

Kromě toho budete pracovat na svém tanečním projevu, pozornost zaměříme i na flexibilitu a kontrolu, pohybovou paměť a přirozené rozšiřování tzv. pohybového slovníku za současného porozumění odlišnostem směrů v současném tanci (např. jazz dance, floorwork, safety-release, klasický balet a scénická praxe, respektování zásad „zakladatelů“ moderního tance).

V prvním pololetí jsou taneční lekce zaměřeny na zdokonalení pohybové paměti a osvojení základních tanečních technik, lektor přitom respektuje tempo tanečníků. V další části roku si osvojíte baletní techniku, zušlechtíte taneční přednes, budete zkoušet gymnastické prvky, učit se týmové a partnerské spolupráci. Naučíme vás rozeznávat rozdíly tanečních směrů (současný tanec, moderní tanec, jazz, balet, moderní gymnastika) a společně se budeme připravovat na taneční soutěže a divadelní představení 331 Dance Show.

Kdo vás bude trénovat

Lektorský tým 331 Dance Studia Olomouc tvoří zkušení trenéři, choreografové a tanečníci.
Tanec je pro ně každodenním posláním i zábavou a už se nemohou dočkat,
až se s vámi budou moci podělit o všechny své taneční zkušenosti.
[su_member text_align=“center“ photo=“https://www.331.cz/wp-content/uploads/Bara-3.jpg“ name=“Bára Březíková“ role=“současný, moderní tanec, jazz, lyrický tanec, balet“] Začínala jako lektorka stepu na ZUŠ ve Zlíně, při studiu na vysoké škole byla lektorkou tanečních kurzů pod záštitou UPOL, vedla kurzy moderního tance v Přerově a v Baletní škole Iriny Popové. V Brně se podílela se na projektu Industra Stage a pod záštitou MUNI vytvářela choreografie pro divadelní představení.
[/su_member]
[su_member text_align=“center“ photo=“https://www.331.cz/wp-content/uploads/Dori.jpg“ name=“Dori Meisnerová“ role=“současný, moderní tanec, jazz, balet“] Tancovat začala ve svých pěti letech v ZUŠ Trutnov, kde se věnovala baletu a contemporary dance. Během svého studia v Brazílii se zapojila do výuky baletu, s čímž po návratu do ČR pokračovala. Od září 2017 je členkou skupiny Contemporary Adults v 331 Dance Studiu Olomouc.
[/su_member]

Kolik to stojí

[fruitful_pricing_tables cols=“2″ border_color=“#e0e0e0″ border_radius=“4″ header_bg_color=“#f9f9f9″ btn_color=“#4a90e2″ btn_hover_color=“#3a81d4″ btn_text_color=“#fff“ btn_border_radius=“4″] [fruitful_pricing_table title=“Pololetní platba“ currency=““ price=“1890 Kč“ period=“/ pololetí“ button_url=“https://www.331.cz/prihlaska/contemporary-juniors/“ button_title=“Přihlásit se“]  
kurzovné 02/2021 – 06/2021
sleva 200 Kč
cena bez slevy: 2090 Kč
[/fruitful_pricing_table] [/fruitful_pricing_tables]
Uvedené ceny jsou včetně slevy za včasné přihlášení. Tato sleva platí ještě:
[fruitful_countdown date=“2021-01-31 11:59:59″ line_color=“#f2f3f5″ days_color=“#34c36b“ hours_color=“#34c36b“ minutes_color=“#34c36b“ seconds_color=“#34c36b“ days_label=“dnů“ hours_label=“hodin“ minutes_label=“minut“ seconds_label=“sekund“]
[fruitful_ttt style=“white“ type=“default“ resp_break=“767″] [fruitful_ttt_item title=“Co kurzovné obsahuje?“ icon=“fa fa-user“ icon_search=“fa fa-user“] V uvedené částce je zahrnuto kurzovné na jedno pololetí (70 Kč / hod.) nebo celou taneční sezónu (65 Kč / hod). Kromě samotných tanečních lekcí získáte také přístup do uzavřených skupin na Facebooku, ve kterých pravidelně zveřejňujeme hudbu, fotky a videa z tréninků, nejrůznější rady a návody pro tanečníky, atd.

Díky členství v 331 Dance Studiu Olomouc se budete moci zúčastnit mnoha dalších akcí – tanečních soutěží, vystoupení, soustředění, atd. Pro tanečníky máme vytvořený koncept mnoha akcí, které probíhají v průběhu celého roku. Účast na těchto akcích je samozřejmě dobrovolná.
[/fruitful_ttt_item] [fruitful_ttt_item title=“Jak probíhá platba?“ icon=“fa fa-user“ icon_search=“fa fa-user“] Platba probíhá do 7 dnů převodem na účet na základě vystavené zálohové (proforma) faktury. Tu vystavujeme a zasíláme na kontakt uvedený v přihlášce (prosíme proto o pečlivou kontrolu e-mailové adresy). Pokud potřebujete fakturu vystavit na někoho jiného, dejte nám to vědět, prosím, předem. Jakmile platba dorazí na náš účet, dáme opět vědět a na uvedený e-mail zašleme fakturu (daňový doklad).
[/fruitful_ttt_item] [fruitful_ttt_item title=“Jak ušetřit?“ icon=“fa fa-star“ icon_search=“fa fa-star“] Ušetřit na kurzovném můžete několika způsoby. Při roční platbě automaticky poskytujeme slevu, stejně tak při včasném přihlášení. Navíc ale můžete získat 30% slevu pro druhého a dalšího člena rodiny. Často u nás tancují sourozenci ve dvou různých tanečních kurzech. Sleva se odečítá vždy z levnějšího kurzovného.

Slevu můžete získat i za doporučení 331 Dance Studia Olomouc někomu jinému. Pokud se díky vám na naše taneční kurzy přihlásí někdo, kdo v 331 Dance Studiu Olomouc ještě netancoval, a uvede vás v přihlašovacím formuláři, získáte 10% slevu. Takto můžete doporučit až 10 lidí a mít tak kurzovné úplně zdarma.
[/fruitful_ttt_item] [/fruitful_ttt]

Co o nás říkají ostatní

[fruitful_testimonials cols=“3″ bg_color=“#ffffff“ border_color=“#e0e0e0″ border_radius=“4″] [fruitful_testimonial name=““ rating=“5″ position=““] S tanečním kroužkem Contemporary Kids jsem byla moc spokojená a moje dcera taky. V lektorce získala nejen dobrou trenérku, ale i taky kamarádku.
[/fruitful_testimonial] [fruitful_testimonial name=““ rating=“5″ position=““] Oceňuji přístup trenérky k jednotlivým děvčatům, dokáže zapojit každou z nich podle jejich možností a dovedností. Dcera byla z celé skupiny nejmladší a i když to na začátku školního roku vypadalo, že nezvládne téměř nic a že je pro ni každá choreografie příliš náročná, na závěrečném vystoupení jsem viděla, že se velmi dobře zapojila mezi ostatní děvčata. Děkuji tímto slečně trenérce za její trpělivost, kamarádství, které k holčičkám má, a za její osobní přístup k nim.
[/fruitful_testimonial] [fruitful_testimonial name=““ rating=“5″ position=““] Dcera byla nadšená a bylo na ní vidět, že se vždy těší na další taneční lekci. Jako matka naopak musím pochválit velmi dobrou organizaci celého studia. Děkuji vám a těším se na příští rok.
[/fruitful_testimonial] [fruitful_testimonial name=““ rating=“5″ position=““] Jste nejlepší, za ty roky s Vámi jsme maximálně spokojeni.
[/fruitful_testimonial] [fruitful_testimonial name=““ rating=“5″ position=““] Lektorka je moc šikovná, kamarádská a moje dcera s ní ráda tráví čas na lekcích tance.
[/fruitful_testimonial] [fruitful_testimonial name=““ rating=“5″ position=““] Výborný přístup, kamarádský a zároveň profesionální. Fandím vám!
[/fruitful_testimonial] [/fruitful_testimonials]

* Názory tanečníků a jejich rodičů jsme získali díky anonymnímu dotazníku, který vyplňují vždy na konci taneční sezóny.

Pohled do minulosti

[su_content_slider style=“default“ effect=“slide“ arrows=“yes“ pages=“no“ autoplay=“5″ autoheight=“yes“ class=““] [su_content_slide class=““]

2020

I když tanečníci z tanečního kurzu Contemporary Juniors v roce 2020 intenzivně pracovali na nových choreografiích, kvůli zrušení všech tanečních soutěží v souvislosti s pandemií COVID-19 nemohli zatím žádnou z nich představit veřejnosti v Olomouci ani nikde jinde. Věnovali se tedy především zlepšování individuálních tanečních dovedností, výuce nových tanečních kroků a technik.

 

 
[/su_content_slide] [su_content_slider style=“default“ effect=“slide“ arrows=“yes“ pages=“no“ autoplay=“5″ autoheight=“yes“ class=““] [su_content_slide class=““]

2019

Rok 2019 byl poslední, kdy tanečníci ze skupin Contemporary Kids a Contemporary Juniors vytvořili společnou choreografii. Jmenovala se Plastový oceán a pojednávala o aktuálním tématu znečištění moří a oceánů plasty, o plíživosti, zákeřnosti a destruktivní síle blížící se civilizační katastrofy.

 

 
[/su_content_slide] [su_content_slider style=“default“ effect=“slide“ arrows=“yes“ pages=“no“ autoplay=“5″ autoheight=“yes“ class=““] [su_content_slide class=““]

2018

„Každá královna vládne svému ročnímu období, to je ale vždy vystřídáno další sezónou podle toho, jak se Země otáčí a pohybuje. Královny se proto musí naučit pokoře, což určitě není jednoduchý úkol.“ Tak přesně to bylo tématem choreografie 4 sezóny v roce 2018.

 

 
[/su_content_slide] [su_content_slider style=“default“ effect=“slide“ arrows=“yes“ pages=“no“ autoplay=“5″ autoheight=“yes“ class=““] [su_content_slide class=““]

2017

Dětský kurz zaměřený na Contemporary Dance v 331 Dance Studiu Olomouc vznikl v roce 2017 a hned první rok se děti vydaly na své premiérové taneční soutěže. Lektorka Bára Březíková jim připravila choreografii s názvem Andělé.

 

 
[/su_content_slide] [/su_content_slider]

Chcete vidět více videí a fotek z 331 Dance Studia Olomouc?
Odebírejte náš video kanál na YouTube,sledujte nás na Facebooku a na Instagramu.

Co vás ještě zajímá

[fruitful_ttt type=“accordion“ resp_break=“767″] [fruitful_ttt_item title=“Jak probíhá taneční sezóna?“ icon=“fa fa-star“ icon_search=“fa fa-star“] Na podzim budujeme kořeny
Září, říjen a listopad jsou měsíce, kdy se seznamujeme nejen mezi sebou, ale také s novými tanečními technikami a kroky. Ty jsou základem pro budování osobnosti každého tanečníka a určitě je využijeme i v dalších částech taneční sezóny.

V zimě rosteme
Zhruba od prosince do února tvoříme nové taneční choreografie. Pro mnoho tanečníků jde o nejzajímavější období, kdy se zkouší a trénují nejrůznější věci. Tady máme pocit, že vytváříme něco, co bude stát za to.

Na jaře vám to ukážeme
Období mezi březnem a červnem je vyvrcholením každé taneční sezóny, probíhají totiž soutěže skupinových choreografií. Právě tady zúročíme naši celoroční snahu a ukážeme světu, jak jsme se od loňského roku v tancování zlepšili.
[/fruitful_ttt_item] [fruitful_ttt type=“accordion“ resp_break=“767″] [fruitful_ttt_item title=“Jak probíhá přihlášení?“ icon=“fa fa-star“ icon_search=“fa fa-star“] Zápis do 331 Dance Studia Olomouc probíhá online, stačí vyplnit formulář na www.331.cz/prihlaska/contemporary-juniors (pro pohodlnější vyplňování doporučujeme použít PC). Vyplníte informace o tanečníkovi a o kontaktní osobě (u dětí jde většinou o rodiče, tanečníci ve věku min. 18 let jsou sami sobě kontaktní osobou), vyberete si taneční kurz a způsob platby. Max. do 3 pracovních dnů (většinou to stíháme během 24 hodin) vám na uvedený e-mail zašleme potvrzení (z důvodu kontroly jej neposíláme automaticky, proto prosíme o strpení) a zálohovou fakturu. Po úhradě kurzovného (probíhá převodem na bankovní účet) vám pak zašleme daňový doklad.

První týden v září probíhají tzv. ukázkové lekce, na které si můžete taneční kurzy přijít vyzkoušet. Poznáte lektory, koncept výuky, můžete se na cokoliv zeptat. Až poté se rozhodnete, zda se do kurzu závazně přihlásíte nebo ne. Upozorňujeme však, že ukázkové lekce probíhají pouze tanečních u kurzů, ve kterých jsou aktuálně volná místa.

Více k tématu:
Přihláška do 331 Dance Studia Olomouc
[/fruitful_ttt_item] [fruitful_ttt_item title=“Kdy a jak probíhají taneční lekce?“ icon=“fa fa-star“ icon_search=“fa fa-star“] Taneční lekce probíhají každý týden v průběhu celé taneční sezóny. Výjimkou jsou státní svátky a školní prázdniny pro okres Olomouc, v tyto dny lekce neprobíhají. Během taneční sezóny tak proběhne 34-36 pravidelných lekcí.

Každá lekce začíná zahřátím (tzv. warm-up) a protáhnutím (tzv. stretching). Tím omezíme možnost zranění během tréninku, budeme pracovat na fyzické kondici a zvyšovat flexibilitu tanečníků. Hlavním programem lekcí je pak výuka různých tanečních kroků a technik, později tvorba tanečních sestav a choreografií.

Více k tématu:
Warm-up a Stretching: Jak začít cvičit nebo tancovat?
[/fruitful_ttt_item] [fruitful_ttt_item title=“Co s sebou na trénink?“ icon=“fa fa-star“ icon_search=“fa fa-star“] Taneční lekce není módní přehlídka, můžete si na sebe vzít cokoliv pohodlného, tzn. legíny + tričko, top nebo v zimních měsících i mikinu. Na nohách máme většinou ponožky nebo baletní piškoty. Holky brzo poznají, že sportovní podprsenka je na tancování mnohem lepší než ta obyčejná.

Doma nebo v šatně odložte také všechny šperky (velké náušnice, řetízky, náramky, ale i hodinky). Určitě si je nechcete rozbít a taky nikoho zranit. Naopak si do baťůžku přibalte vodu a může se hodit i ručník.

Více k tématu:
Oblečení na moderní tanec: Co si vzít na lekci contemporary?
[/fruitful_ttt_item] [fruitful_ttt_item title=“Jaké jsou další výdaje během taneční sezóny?“ icon=“fa fa-star“ icon_search=“fa fa-star“] Každá aktivita s sebou nese během roku nejrůznější vedlejší výdaje. V případě tancování ale nejsou tak velké, my se je navíc vždy snažíme dostat na minimum. Na rozdíl od jiných sportovních aktivit na běžné taneční lekce nepotřebujete nic zvláštního – triko, legíny i ponožky určitě doma najdete. Cenu soutěžních kostýmů držíme při zemi (cca 400 – 800 Kč). Taneční soutěže přednostně vybíráme v okolí Olomouce, abychom rodinný rozpočet zbytečně nezatěžovali výdaji na cestování. Startovné se na soutěžích pohybuje většinou v rozmezí 100 – 150 Kč.
[/fruitful_ttt_item] [/fruitful_ttt]

Přihlásit se

[fruitful_dbox heading=“Zážitky čekají“ style=“style-3″] Už jen jednou kliknout, vyplnit pár údajů
a stanete se součástí #331family, naší taneční rodiny.

Možná díky dnešku zažijete skvělá dobrodružství nejen na tanečním parketu, možná najdete přátele na celý život a možná si tanec zamilujete tak, že se jej už nikdy nevzdáte.
[/fruitful_dbox]

Aktuální obsazenost

[su_progress_pie percent=“60″ after=“%“ fill_color=“#1e61a8″]
[fruitful_btn color=“primary“ width=“100%“ size=“extra-large“ icon=“fas fa-chevron-circle-right“ icon_position=“left“ link=“https://www.331.cz/prihlaska/contemporary-juniors/“]VYPLNIT PŘIHLÁŠKU DO 331 DANCE STUDIA OLOMOUC[/fruitful_btn]

Články o tancování

Tanec nás opravdu baví. Už několik let o tancování píšeme na našem blogu. Tanečníkům i jejich rodičům na něm pravidelně pomáháme řešit jejich problémy, zveřejňujeme novinky z tanečního světa, taneční videa nebo třeba hudební tipy na trénink.

[fruitful_recent_posts_slider title=““ posts=“10″ show_thumbs=“on“ thumb_width=“255″ thumb_height=“240″ thumb_radius=“4″ show_date=“on“ show_header=“on“ show_excerpt=“on“ excerpt_len=“30″ show_metadata=“off“ slides=“4″ slides_small=“1″ slides_extra_small=“1″]

[fruitful_btn color=“primary“ link=“https://www.331.cz/blog“]Otevřít blog 331 Dance Studia Olomouc[/fruitful_btn]