Tanec v Olomouci

Street Dance, Contemporary a Fitness Dance v Olomouci

Tanec v Olomouci

TANEC V OLOMOUCI

Soutěžní taneční skupiny, nesoutěžní taneční kurzy i jednorázové taneční lekce pro děti i dospělé v Olomouci

V 331 Dance Studiu Olomouc máme pro každého něco. Z naší nabídky si vyberou děti i dospělí, úplní začátečníci i pokročilí tanečníci. 

Tanec v Olomouci: Pro každého něco


SOUTĚŽNÍ TANEČNÍ SKUPINY

NESOUTĚŽNÍ TANEČNÍ KURZY

Taneční kurzy jsou pravidelné taneční lekce, které probíhají každý týden ve stejný den a čas. V soutěžní taneční skupině připravujeme v rámci tréninků také taneční choreografii, se kterou se pak účastníme soutěží a vystoupení. V nesoutěžním tanečním kurzu tancujeme hlavně pro zábavu. 

Streetdance Adults Swaggaz | Finals Mia Festival Prague 2022

OPEN CLASSY

JEDNORÁZOVÉ TANEČNÍ LEKCE

Pro všechny, kteří z jakýchkoliv důvodů nemohou docházet na taneční lekce pravidelně, organizujeme tzv. open classy (otevřené taneční lekce). Ty jsou vhodné také pro všechny, kteří se chtějí tanečně rychleji posunout a trénovat i nad rámec svých pravidelných lekcí. 

331 Dance Studio Olomouc

VÍKENDOVÉ TANEČNÍ WORKSHOPY

Přední taneční lektory z celé ČR, ale i ze zahraničí zveme do Olomouce na speciální víkendové workshopy. Ty jsou proto jedinečnou příležitostí, jak získat nové informace i nové dovednosti od těch opravdu nejlepších tanečníků. 

331 Dance Studio Olomouc

Street Dance, Contemporary nebo Fitness Dance?

Street Dance v Olomouci

Street Dance je uměle vytvořený název označující taneční styly, které se vyvinuly mimo taneční studia, tedy buď přímo v ulicích nebo v tanečních klubech, na školních hřištích, v parcích, apod. Nejde tedy o žádný konkrétní taneční styl.  Naopak se tento výraz používá jako zastřešující pojem pro poměrně velké množství tanců, např. Hip Hop, House Dance, Popping, Locking, atd.

Contemporary Dance v Olomouci

Contemporary Dance, v českém pojmenování současný tanec, je pojem, který se začal používat v 90. letech minulého století. Je to styl expresivního (výrazového) tance, který kombinuje prvky několika žánrů tance včetně Modern DanceJazz DanceLyrical Dance či klasického baletu.

Fitness Dance v Olomouci

Fitness Dance je pojem, kterým taneční školy a studia označují lekce kombinující jednoduché prvky moderních tanců a různou formu aerobních cvičení. Hlavním cílem těchto lekcí je zatraktivnit klasický aerobní (kardio) pohyb a posilování díky hudbě a zařazení jednoduchých tanečních kroků. 

Sleduj nás na Instagramu

Pročti si náš taneční blog

World Of Dance – přední světová značka tanečních soutěží a televizních reality show už oficiálně působí i v Česku. Pojďme si ji

CELÝ ČLÁNEK

Taneční filmy, seriály a dokumenty, které jsou dostupné na streamovací službě Netflix v roce 2023. Tady je aktuální seznam 45 titulů. Jaké

CELÝ ČLÁNEK

Hip Hop slaví 50. výročí svého vzniku. Nejen pro tanečníky je to významný milník. Co nám uplynulých 50 let Hip Hopu přineslo?

CELÝ ČLÁNEK

Jak jsou na tom v roce 2023 děti a pohyb? A proč je taneční kroužek velmi často ideální volba, jak motivovat děti

CELÝ ČLÁNEK

Letní hudební hity roku 2023 se vrací do 90. let a to nás moc baví. Pojďte si zatancovat na ty nejlepší songy

CELÝ ČLÁNEK

Tanec je zábava a radost. Kromě toho ale tancování poskytuje zdravotní benefity, o kterých možná nemáte tušení. Proč se vyplatí tancovat? Tanec

CELÝ ČLÁNEK