Tanec v Olomouci

Street Dance, Contemporary a Fitness Dance v Olomouci

Tanec v Olomouci

TANEC V OLOMOUCI

Soutěžní taneční skupiny, nesoutěžní taneční kurzy i jednorázové taneční lekce pro děti i dospělé v Olomouci

V 331 Dance Studiu Olomouc máme pro každého něco. Z naší nabídky si vyberou děti i dospělí, úplní začátečníci i pokročilí tanečníci. 

Tanec v Olomouci: Pro každého něco


SOUTĚŽNÍ TANEČNÍ SKUPINY

NESOUTĚŽNÍ TANEČNÍ KURZY

Taneční kurzy jsou pravidelné taneční lekce, které probíhají každý týden ve stejný den a čas. V soutěžní taneční skupině připravujeme v rámci tréninků také taneční choreografii, se kterou se pak účastníme soutěží a vystoupení. V nesoutěžním tanečním kurzu tancujeme hlavně pro zábavu. 

Streetdance Adults Swaggaz | Finals Mia Festival Prague 2022

OPEN CLASSY

JEDNORÁZOVÉ TANEČNÍ LEKCE

Pro všechny, kteří z jakýchkoliv důvodů nemohou docházet na taneční lekce pravidelně, organizujeme tzv. open classy (otevřené taneční lekce). Ty jsou vhodné také pro všechny, kteří se chtějí tanečně rychleji posunout a trénovat i nad rámec svých pravidelných lekcí. 

331 Dance Studio Olomouc

VÍKENDOVÉ TANEČNÍ WORKSHOPY

Přední taneční lektory z celé ČR, ale i ze zahraničí zveme do Olomouce na speciální víkendové workshopy. Ty jsou proto jedinečnou příležitostí, jak získat nové informace i nové dovednosti od těch opravdu nejlepších tanečníků. 

331 Dance Studio Olomouc

Street Dance, Contemporary nebo Fitness Dance?

Street Dance v Olomouci

Street Dance je uměle vytvořený název označující taneční styly, které se vyvinuly mimo taneční studia, tedy buď přímo v ulicích nebo v tanečních klubech, na školních hřištích, v parcích, apod. Nejde tedy o žádný konkrétní taneční styl.  Naopak se tento výraz používá jako zastřešující pojem pro poměrně velké množství tanců, např. Hip Hop, House Dance, Popping, Locking, atd.

Contemporary Dance v Olomouci

Contemporary Dance, v českém pojmenování současný tanec, je pojem, který se začal používat v 90. letech minulého století. Je to styl expresivního (výrazového) tance, který kombinuje prvky několika žánrů tance včetně Modern DanceJazz DanceLyrical Dance či klasického baletu.

Fitness Dance v Olomouci

Fitness Dance je pojem, kterým taneční školy a studia označují lekce kombinující jednoduché prvky moderních tanců a různou formu aerobních cvičení. Hlavním cílem těchto lekcí je zatraktivnit klasický aerobní (kardio) pohyb a posilování díky hudbě a zařazení jednoduchých tanečních kroků. 

Sleduj nás na Instagramu

Pročti si náš taneční blog

Duševní zdraví, mentální pohoda, „mental health“. K tomu, abychom se měli dobře, nám tanec pomáhá každý den. Prozradíme vám, jak konkrétně. O

CELÝ ČLÁNEK

Tipy na taneční filmy o pouličním tanci (Street Dance), které jste pravděpodobně ještě neviděli a měli byste to napravit. „Jaké taneční filmy,

CELÝ ČLÁNEK

Mr. Bogle, Father Bogle nebo Mr. Wacky. To jsou přezdívky asi nejdůležitější osobnosti taneční dancehall scény. Kdo tento tanečník byl? Říkalo se

CELÝ ČLÁNEK

Kdy a jak zdravě jíst před taneční lekcí, abychom měli dostatek energie na tanec? Jak se naopak stravovat po tréninku? Tanec je

CELÝ ČLÁNEK

Nová taneční sezóna 2022/2023 je doslova za rohem. Připravili jsme pro vás souhrn nejdůležitějších informací před návštěvou první lekce. Dnešní článek možná

CELÝ ČLÁNEK

Taneční deník si vede každý úspěšný tanečník. Proč jej nezapomenout vzít na žádnou lekci tance a jaké poznámky si do něj psát?

CELÝ ČLÁNEK