STREETDANCE MINI | 5 – 8 let

Taneční kroužek Street Dance pro děti, 
kluky a holky ve věku 5, 6, 7 a 8 let v Olomouci

Taneční kurz Streetdance Mini | 331 Dance Studio Olomouc

STREETDANCE MINI:
ZÁKLADNÍ INFORMACE

 • Taneční kurz: Streetdance Mini
 • Typ tanečního kurzu: soutěžní
 • Termíny lekcí: čtvrtek 16:45 - 17:45
 • Místo konání lekcí: taneční sál Pöttingova 2, Olomouc (mapa)
 • Věk tanečníků: 5 - 8 let (ročník 2016 - 2018)
 • Zkušenosti: začátečníci, pokročilí
 • Semestr Jaro 2024: 5. 2. 2024 - 16. 6. 2024

HLEDÁTE něco jiného? VYBERTE SI Z KOMPLETNÍ NABÍDKY TANEČNÍCH KURZŮ

Přidejte se k naší taneční rodině #331family

Poznejte nové kamarády a získejte vzpomínky na celý život.


Zažijte radost z prvních tanečních kroků, ale i z vítězství na tanečních soutěžích. 

Aktuální obsazenost:

80%

Tanec zvyšuje fyzickou kondici, zlepšuje pohybovou koordinaci, zvyšuje imunitu.

Dětem ale pomáhá i sbírat životní zkušenosti.  Učí zodpovědnosti, podporuje kolektivní myšlení. 

Ale ze všeho nejvíc je tanec prostě zábava. 

Kdo jsme a co děláme

Jsme 331 Dance Studio Olomouc, taneční škola pro děti i dospělé, která se zaměřuje na pouliční a současný tanec.

Organizujeme

Od roku 2011 pořádáme taneční kurzy v Olomouci zaměřené na Street Dance a Contemporary Dance. Začátečníky učíme první taneční kroky, pokročilým ukazujeme směr, jakým se dále vyvíjet. Organizujeme taneční soutěže, tábory pro děti nebo třeba divadelní představení.

Tancujeme

Sami jsme tanečníci a v taneční komunitě se pravidelně pohybujeme. Vzděláváme se u těch nejlepších zahraničních lektorů, často průkopníků jednotlivých tanečních stylů. To nám umožňuje neustále sledovat nové trendy a předávat je našim studentům.

Podporujeme

Tanec naplňuje každý náš den, proto se snažíme maximálně podporovat všechny, kteří se mu věnují. Na Instagramu zveřejňujeme tipy a rady pro začínající tanečníky, sledujeme novinky z tanečního světa a pravidelně o nich píšeme na našem blogu

Sledujte nás na sociálních sítích

Kdy tancujeme

ČTVRTEK 16:45 - 17:45 (60 minut)

Kde tancujeme

TANEČNÍ SÁL PÖTTINGOVA

 • Pöttingova 624/2, 779 00 Olomouc (Mapy.cz)
 • tělocvična Střední zdravotnické školy Emanuela Pöttinga
 • vchod z ulice Palackého (naproti tramvajové zastávky)
 • MHD: bus č. 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 27, 28, (zastávka Nám. Hrdinů)
 • MHD: tram. č. 3, 4, 6, 7 (zastávka Nám. Hrdinů)
 • MHD: tram. č. 2, 7 (zastávka Palackého

Tancujeme přímo v centru Olomouce, pouze jednu tramvajovou zastávku nebo cca 5 minut pěšky od Náměstí hrdinů. 

Co ve Streetdance Mini pro vaše děti uděláme

POHYB

Budeme rozvíjet pohybový talent dětí

Prostřednictvím pohybových cvičení, nejrůznějších tanečních her a dalších aktivit budeme trénovat motorickou koordinaci dětí i správné držení těla. Budeme společně vytvářet jednoduché taneční vazby i první choreografie.

DOVEDNOSTI

Dáme dětem vše, co potřebují

Děti potřebují nejen pravidelný pohyb, ale také nové kamarády a nové prostředí. A to vše jim náš taneční kroužek poskytne. Prostřednictvím tanečních kroků a sestav i pohybových her budeme zábavnou formou rozvíjet spoustu dovedností dítěte.

ZÁBAVA

Přesvědčíme vás, že tancování děti baví

Tanec je pro děti nejlepší pohybová aktivita. Přesvědčit se o tom můžete nejen na speciálních ukázkových tanečních lekcích, ale také v rámci divadelního představení 331 Dance Show nebo tanečních soutěží, kterých se dětí účastní.

LEPŠÍ DEN

Zlepšíme dětem každý jejich den

Budeme hlídat, aby pro děti tanec kromě fyzické aktivity a možnosti seberealizace vždycky znamenal také radost a zábavu. Aby byl jedním z důvodů, proč ráno vstát s úsměvem a večer usínat s pocitem, že to dnes stálo za to.

Co vaše děti ve Streetdance Mini naučíme

Taneční kroužek Streetdance Mini pro děti, kluky a holky ve věku 5, 6, 7 a 8 let, se věnuje několika tanečním stylům, které zařazujeme pod Street Dance.


V tanečním kroužku se učí vnímat rytmus hudby, základní taneční pohyby, zapamatovávají si své první taneční kroky a jednoduché taneční variace.


Poprvé poznávají taneční styly, které zařazujeme pod Street Dance. Patří sem např. Hip Hop, Hype, House Dance nebo MTV Dance.

Kdo bude vaše děti trénovat

Lektorský tým 331 Dance Studia Olomouc

Jednotlivé taneční lekce vede tým zkušených lektorů a instruktorů.  Díky systematickému vzdělávání většina z nich vyrostla z řadových tanečníků 331 Dance Studia Olomouc, doplňují je ale i další taneční trenéři, choreografové a učitelé s pedagogickým vzděláním.


Tanec a práce s dětmi je pro ně každodenním posláním i zábavou a už se nemohou dočkat, až se s vámi budou moci podělit o všechny své taneční zkušenosti. 

Kolik Streetdance Mini stojí?

Vyberte si interval platby kurzovného

POLOLETNÍ PLATBA

Kurzovné na období
02/2024 - 06/2024

 

2390,-

 

/ pololetí

 

 

 • pololetní vstup na taneční lekce dle rozvrhu
 • pololetní vstup do uzavřené členské sekce 
 • přístup k videím z tanečních lekcí
 • přístup k bonusovým výukovým videím
 • přístup k hudební knihovně 331 Dance Studia Olomouc
 •  50% sleva na otevřené taneční lekce (tzv. open classy)
 • možnost účastnit se speciálních víkendových akcí
zÁRUKA

100%

vrácení peněz

100% záruka vrácení peněz

Pokud si z jakéhokoliv důvodu rozmyslíte svou účast a do 14 dnů od objednání taneční kurz stornujete, vrátíme vám zpět 100% uhrazené částky.

* po odečtení administrativního a bankovního poplatku 10 Kč + 2,9%
** pozdější storno tanečního kurzu se řídí Všeobecnými podmínkami

DOTAZY KE KURZOVNÉMU

 1. 1
  Co kurzovné obsahuje?
  V uvedené částce je zahrnuto kurzovné na jedno pololetí (semestr) nebo celou taneční sezónu (školní rok). Kromě samotných tanečních lekcí dle rozvrhu získáte také přístup do uzavřené členské sekce, přístup k videím z tanečních lekcí, přístup k bonusovým výukovým videím nebo naší hudební knihovně. Díky členství v 331 Dance Studiu Olomouc se budete moci zúčastnit mnoha dalších akcí – tanečních soutěží, vystoupení, soustředění, atd. Pro tanečníky máme vytvořený koncept mnoha akcí, které probíhají v průběhu celého roku. Účast na těchto akcích je samozřejmě dobrovolná.
 2. 2
  Jak probíhá platba?
  Kurzovné můžete uhradit klasickým převodem na účet, platební kartou, online (zrychleným) bankovním převodem nebo elektronickou peněženkou (PayPal) na základě vystavené objednávky / zálohové (proforma) faktury. Tu vystavujeme a zasíláme na kontakt uvedený v přihlášce (prosíme proto o pečlivou kontrolu e-mailové adresy). Jakmile platba dorazí na náš účet, dáme opět vědět a na uvedený e-mail zašleme fakturu (daňový doklad). Platbu je nutné provést vždy nejpozději do 7 dnů od odeslání přihlášky. V opačném případě může být přihláška stornována. 
 3. 3
  Jaké jsou další výdaje?
  Záleží na tom, jestli se tanečník / tanečnice bude účastnit tanečních vystoupení a soutěží. Pokud nebude, žádné další výdaje vás nečekají. Pokud bude tanečník / tanečnice součástí soutěžní skupiny, požádáme vás před začátkem soutěžní sezóny (cca v lednu, únoru) o úhradu nákladů spojených se soutěžemi: kostým, startovné na soutěžích, cestovné (na dopravu mimo Olomouc), víkendové předsoutěžní soustředění. 

Co o Streetdance Mini říkají rodiče

Oceňuji atmosféru a vůbec celý koncept 331 Dance Studia Olomouc. Je to velmi příjemné a pohodové prostředí.

"

Velmi chválím lektorku kroužku Streetdance Mini, která má nejen výborné taneční choreografie, ale také skvělý přístup k dětem.

"

Pro mě je nejdůležitější názor dcery, která je velmi spokojená a tancování v 331 Dance Studiu Olomouc ji moc baví.

"

Na taneční soutěži v DDM Olomouc jsem byla dojata k slzám. Tancování vám moc jde, choreografie byla zajímavá a děti úžasné.

"

Pohled do minulosti

2023

Vítězství na všech tanečních soutěžích

Děti z tanečního kroužku Streetdance Mini Stars tancovaly v roce 2023 choreografii ze školního prostředí s názvem Sen o prázdninách. Ta byla velmi úspěšná, protože děti s ní nepoznaly porážku. Ze všech tanečních soutěží, kterých se zúčastnily, si odvezly zlaté medaile.  

2022

Ovládli jsme Olomoucký talent

Po dvouleté covidové pauze připravily naše nejmenší děti choreografii s názvem Elementy znázorňující všechny čtyři přírodní elementy, tedy vodu, vzduch, oheň a zemi. Svým tancem tak ukázaly, jaké má příroda možnosti a jak je rozmanitá. S choreografií získaly zlaté medaile na taneční soutěži Olomoucký talent. 

2020, 2021

Zrušení tanečních soutěží

I když malí tanečníci z tanečních kroužků Streetdance Mini v roce 2020 intenzivně pracovali na nových choreografiích, kvůli zrušení všech tanečních soutěží v souvislosti s pandemií COVID-19 nemohli zatím žádnou z nich představit rodičům ani veřejnosti v Olomouci. 

2019

V Olomouci se nám daří

V roce 2019 jsme se s choreografiemi Než vyrostem a Dino Party zúčastnili dvou tanečních soutěží v Olomouci. Úspěch zaznamenala především první jmenovaná choreografie taneční skupiny Mini Stars, která se pokaždé umístila na medailových pozicích.

2018

Děti sbíraly medaile

S dětmi z kroužku Streetdance Mini soutěžíme pouze v Olomouci, kde se v roce 2018 konaly dvě taneční soutěže. Choreografie Gangsta Kid a Jako kočky a psi na nich skončily vždy na stupních vítězů a děti tak pokaždé mohli mít radost z medailí, včetně těch nejcennějších.

2017

Premiérová taneční sezóna

Taneční kroužek ve věkové kategorii Streetdance Mini jsme poprvé otevřeli v roce 2017. Abychom co nejvíce vyhověli potřebám rodičů, hned na začátku vznikly dvě taneční skupiny: Mini Stars a Mini Monkeys. Malí tanečníci tak mohli vytvořit hned dvě choreografie 33 a jedno strašidlo a Party Monkeys. Na své premiérové soutěži dopadli více než skvěle, obsadili totiž první a druhé místo.

Co vás ještě zajímá

PŘIHLÁŠENÍ DO TANEČNÍHO KURZU

Jak probíhá přihlášení?

Zápis do 331 Dance Studia Olomouc probíhá online, stačí vyplnit formulář na www.331.cz/prihlaska/streetdance-mini. Vyplníte informace o tanečníkovi a o kontaktní osobě (u dětí jde většinou o rodiče, tanečníci ve věku min. 18 let jsou sami sobě kontaktní osobou), vyberete si taneční kurz a způsob platby.


Veškerá další komunikace (potvrzení přihlášky, zaslání informací k platbě, zaslání faktury) probíhá e-mailem. 


Aktuální informace k tanečnímu kurzu vám zašleme cca týden před první lekcí.

Je možné se taneční lekci nejdříve vyzkoušet?

Ukázkové lekce organizujeme vždy před startem taneční sezóny. Poznáte na nich lektory, koncept výuky, můžete se na cokoliv zeptat. Přesné termíny zveřejňujeme na našich webových stránkách a sociálních sítích. 


Upozorňujeme však, že ukázkové lekce budou probíhat pouze u tanečních kurzů, ve kterých budou aktuálně ještě volná místa.

Je třeba pořídit si nějaké speciální vybavení?

Vůbec ne. Tanec má výhodu, že v podstatě nemá žádné vedlejší výdaje.


Taneční lekce není módní přehlídka, můžete si na sebe vzít cokoliv pohodlného. Úplně postačí prostě jen tepláky a tričko, které najdete doma. V létě můžete tepláky vyměnit za kraťasy, v zimě můžete přibalit i mikinu. 


Důležité jsou čisté tenisky (tzn. ne ty na ven) ideálně s rovnou podrážkou. Do baťůžku si přibalte vodu a může se hodit i ručník.

PRŮBĚH TANEČNÍ LEKCE / TANEČNÍHO KURZU

Jak probíhá taneční sezóna?

Na podzim budujeme kořeny | Září, říjen a listopad jsou měsíce, kdy se seznamujeme nejen mezi sebou, ale také s novými tanečními technikami a kroky. Ty jsou základem pro budování osobnosti každého tanečníka a určitě je využijeme i v dalších částech taneční sezóny.


V zimě rosteme | Zhruba od prosince do února tvoříme nové taneční choreografie. Pro mnoho tanečníků jde o nejzajímavější období, kdy se zkouší a trénují nejrůznější věci. Tady máme pocit, že vytváříme něco, co bude stát za to.


Na jaře vám to ukážeme | Období mezi březnem a červnem je vyvrcholením každé taneční sezóny, probíhají totiž soutěže skupinových choreografií. Právě tady zúročíme naši celoroční snahu a ukážeme světu, jak jsme se od loňského roku v tancování zlepšili.

Jak a kdy probíhají taneční lekce?

Taneční lekce probíhají každý týden v průběhu celé taneční sezóny (školního roku). Výjimkou jsou státní svátky, školní prázdniny pro okres Olomouc a volný týden mezi semestry (na přelomu ledna a února), v tyto dny lekce neprobíhají. Během taneční sezóny tak proběhne 34-36 pravidelných lekcí.


Každá lekce začíná zahřátím (tzv. warm-up) a protáhnutím (tzv. stretching). Tím omezíme možnost zranění během tréninku, budeme pracovat na fyzické kondici a zvyšovat flexibilitu tanečníků.


Hlavním programem lekcí je pak výuka různých tanečních kroků a technik, později tvorba tanečních sestav a choreografií.

Co když se díky protiepidemickým opatřením opět uzavřou sportoviště?

Věříme, že se již nebude opakovat situace, díky které jsme byli nuceni přerušit běžný tréninkový program. Je ale určitě dobré vědět, že jsme připraveni i na tuto variantu.


Už v loňském roce jsme si vyzkoušeli, že jsme v případě potřeby schopni okamžitě přejít na online výuku prostřednictvím video lekcí, příp. livestreamů. 


Hodnota online lekce je 50% standardní lekce. Zbytek by byl nahrazen po uvolnění opatření nebo finančně kompenzován snížením kurzovného na další období. 

Už jen kliknout, vyplnit pár údajů a stanete se součástí
naší taneční rodiny #331family 

Možná díky dnešku zažijete skvělá dobrodružství nejen na tanečním parketu, možná najdete kamarády na celý život a možná si tanec zamilujete tak, že se jej už nikdy nevzdáte.

Máte otázku, na kterou jste nenašli odpověď? Napište nám prostřednictvím formuláře v pravém dolním rohu stránky.

Chcete se o tancování dozvědět ještě víc?

Prozkoumejte nové články na našem tanečním blogu nebo nás sledujte na Instagramu ...

Instagram @331dancestudio | 331 Dance Studio Olomouc

HLEDÁTE něco jiného? VYBERTE SI Z KOMPLETNÍ NABÍDKY TANEČNÍCH KURZŮ