Úvod » STREETDANCE MINI | 5-8 let

STREETDANCE MINI | 5-8 let

Taneční kroužek Street Dance pro děti, kluky a holky ve věku 5, 6, 7 a 8 let v Olomouci. Taneční přípravka, lekce stylů Hip Hop, House Dance, MTV Dance, atd.

Streetdance Mini | Taneční kroužek Street Dance pro děti, kluky a holky ve věku 5, 6, 7 a 8 let v Olomouci. Lekce tanečních stylů Hip Hop, House Dance, MTV Dance, atd.

Kapacita tohoto tanečního kroužku byla naplněna, nové přihlášky již nepřijímáme. Kontaktujte nás v případě, že máte zájem o místo náhradníka. Děkujeme za pochopení.
Streetdance Mini je taneční kroužek pro děti, kluky a holky ve věku 5, 6, 7 a 8 let, který organizuje 331 Dance Studio Olomouc. Jeho cílem je prohlubovat základní taneční pohyby, vnímání hudby a jednoduchou formou je seznamovat s tanečními styly označovanými jako jako Street Dance (pouliční tanec), patří sem např. Hip Hop, Hype, House Dance, MTV Dance, atd.

Přidejte se k naší #331family

Poznejte nové přátele a získejte vzpomínky na celý život.
Zažijte radost z prvních tanečních kroků i z vítězství na tanečních soutěžích.

ZAČÍT TANCOVAT STREET DANCE V OLOMOUCI

Základní informace

Taneční kurzStreetdance Mini
Termíny lekcíčtvrtek 17:00 – 18:00
Místo konání lekcítaneční sál Krapkova 3, Olomouc (mapa)
Věk5 – 8 let (ročník 2012 – 2015)
Taneční sezóna 2020 / 20217. 9. 2020 – 13. 6. 2021
Taneční zkušenostizačátečníci, mírně pokročilí

Kdo jsme

JSME ORGANIZÁTOŘI

Organizujeme taneční kurzy v Olomouci zaměřené na Street Dance a Contemporary Dance. Začátečníky učíme první taneční kroky, pokročilým ukazujeme směr, jakým se dále vyvíjet. Organizujeme taneční soutěže, tábory pro děti nebo třeba divadelní taneční představení.

JSME TANEČNÍCI

Sami jsme tanečníci a v taneční komunitě se pravidelně pohybujeme. Vzděláváme se u těch nejlepších zahraničních lektorů, často průkopníků jednotlivých tanečních stylů. To nám umožňuje neustále sledovat nové trendy a předávat je našim studentům.

JSME FANOUŠCI

Tanec naplňuje každý náš den, jsme jeho největší fanoušci. Když zrovna nejsme na tanečním sále, sledujeme novinky z tanečního světa a pravidelně o nich píšeme na našem blogu. Snažíme se naši vášeň šířit mezi širokou veřejnost, jak jen to jde.

Jsme 331 Dance Studio Olomouc a tanec jednoduše milujeme.

Co pro děti uděláme

Budeme rozvíjet
pohybový talent dětí

Prostřednictvím pohybových cvičení, nejrůznějších tanečních her a dalších aktivit budeme trénovat motorickou koordinaci dětí i správné držení těla. Budeme společně vytvářet jednoduché taneční vazby i první choreografie.

Dáme dětem vše, co potřebují

Děti potřebují pohyb, kamarády, nové podněty a nové prostředí – tedy všechno, co jim náš taneční kroužek poskytne. Prostřednictvím tanečních kroků a sestav i pohybových her budeme zábavnou formou rozvíjet spoustu dovedností dítěte.

Přesvědčíme vás, že tancování děti baví

Tanec je pro děti nejlepší pohybová aktivita. Přesvědčit se o tom můžete nejen na speciálních ukázkových tanečních lekcích, ale také v rámci divadelního představení 331 Dance Show nebo tanečních soutěží, kterých se dětí účastní.

Zlepšíme dětem každý jejich den

Budeme hlídat, aby pro děti tanec kromě fyzické aktivity a možnosti seberealizace vždycky znamenal také radost a zábavu. Aby byl jedním z důvodů, proč ráno vstát s úsměvem a večer usínat s pocitem, že to dnes stálo za to.

Co děti naučíme

Taneční kroužek Streetdance Mini pro děti, kluky a holky ve věku 5, 6, 7 a 8 let, se věnuje několika tanečním stylům, které zařazujeme pod Street Dance. V tanečním kroužku se učí vnímat rytmus hudby, základní taneční pohyby, zapamatovávají si své první taneční kroky a jednoduché taneční variace. Poprvé poznávají taneční styly, které zařazujeme pod Street Dance. Patří sem např.:

Hip Hop

Taneční styl Hip Hop | 331 Dance Studio Olomouc
Více info

House Dance

Taneční styl House Dance | 331 Dance Studio Olomouc
Více info

MTV Dance

Taneční styl MTV Dance | 331 Dance Studio Olomouc
Více info

Kdo vás bude trénovat

Lektorský tým 331 Dance Studia Olomouc tvoří zkušení trenéři, choreografové a tanečníci.
Tanec je pro ně každodenním posláním i zábavou a už se nemohou dočkat,
až se s vámi budou moci podělit o všechny své taneční zkušenosti.
Domča Švecová
S tancem se poprvé setkala v sedmi letech, kdy navštěvovaná kroužek country tanců. Do svých cca 16 let zkoušela různé taneční styly, ale postupně se jí začal líbit Street Dance. Právě od této doby je členkou 331 Dance Studia Olomouc a tanci se věnuje intenzivně. Postupně se stala instruktorkou a poté také lektorkou dětských tanečních kroužků.
Leňa Poledníčková
Tanci se věnuje od 5 let, kdy navštěvovala různé taneční kroužky při DDM Litovel. Po několikaleté pauze se k tanci vrátila v roce 2015, kdy začala navštěvovat kurzy v 331 Dance Studiu Olomouc. Zde v současnosti působí jako tanečnice a lektorka a účastní se tanečních workshopů tuzemských i zahraničních lektorů.
Eliška Pátková
Janča Pavlišová

Kolik to stojí

Pololetní platba

 
kurzovné 09/2020 – 01/2021
kurzovné 02/2021 – 06/2021
celý rok bez starostí
sleva 100 Kč
cena bez slevy: 1790 Kč

1690 Kč
/ pololetí
Přihlásit se

Roční platba

NEJOBLÍBENĚJŠÍ VARIANTA
kurzovné 09/2020 – 01/2021
kurzovné 02/2021 – 06/2021
celý rok bez starostí
sleva 400 Kč
cena bez slevy: 3580 Kč

3180 Kč
/ rok
Přihlásit se
Uvedené ceny jsou včetně slevy za včasné přihlášení. Tato sleva platí ještě:

Co kurzovné obsahuje?

V uvedené částce je zahrnuto kurzovné na jedno pololetí (85 Kč / hod.) nebo celou taneční sezónu (80 Kč / hod). Kromě samotných tanečních lekcí získáte také přístup do uzavřených skupin na Facebooku, ve kterých pravidelně zveřejňujeme hudbu, fotky a videa z tréninků, nejrůznější rady a návody pro tanečníky, atd.

Díky členství v 331 Dance Studiu Olomouc se budete moci zúčastnit mnoha dalších akcí – tanečních soutěží, vystoupení, soustředění, atd. Pro tanečníky máme vytvořený koncept mnoha akcí, které probíhají v průběhu celého roku. Účast na těchto akcích je samozřejmě dobrovolná.

Jak probíhá platba?

Platba probíhá do 7 dnů převodem na účet na základě vystavené zálohové (proforma) faktury. Tu vystavujeme a zasíláme na kontakt uvedený v přihlášce (prosíme proto o pečlivou kontrolu e-mailové adresy). Pokud potřebujete fakturu vystavit na někoho jiného, dejte nám to vědět, prosím, předem. Jakmile platba dorazí na náš účet, dáme opět vědět a na uvedený e-mail zašleme fakturu (daňový doklad).

Jak ušetřit?

Ušetřit na kurzovném můžete několika způsoby. Při roční platbě automaticky poskytujeme slevu, stejně tak při včasném přihlášení. Navíc ale můžete získat 30% slevu pro druhého a dalšího člena rodiny. Často u nás tancují sourozenci ve dvou různých tanečních kurzech. Sleva se odečítá vždy z levnějšího kurzovného.

Slevu můžete získat i za doporučení 331 Dance Studia Olomouc někomu jinému. Pokud se díky vám na naše taneční kurzy přihlásí někdo, kdo v 331 Dance Studiu Olomouc ještě netancoval, a uvede vás v přihlašovacím formuláři, získáte 10% slevu. Takto můžete doporučit až 10 lidí a mít tak kurzovné úplně zdarma.

Co o nás říkají rodiče

Pro mě je nejdůležitější názor dcery, která je velmi spokojená a hlavně ji to moc baví.
Velmi chválím lektorku kroužku Streetdance Mini, která má nejen výborné taneční choreografie, ale také skvělý přístup k dětem.
Příjemná atmosféra a velmi fajn lidi, kteří trénují děti. Děkujeme za všechno.
Oceňuji atmosféru a vůbec celý koncept 331 Dance Studia Olomouc. Je to velmi příjemné a pohodové prostředí.
Přístup je skvělý a lektorky moc milé, s dětmi to opravdu umí. Moc chválím.
Na taneční soutěži v DDM Olomouc jsem byla dojata k slzám, moc se mi to líbilo.

* Názory rodičů jsme získali díky anonymnímu dotazníku, který vyplňují vždy na konci taneční sezóny.

Pohled do minulosti

Chcete vidět více videí a fotek z 331 Dance Studia Olomouc?
Odebírejte náš video kanál na YouTube,sledujte nás na Facebooku a na Instagramu.

Co vás ještě zajímá

Jak probíhá taneční sezóna?

Jak probíhá přihlášení?

Zápis do 331 Dance Studia Olomouc probíhá online, stačí vyplnit formulář na www.331.cz/prihlaska/streetdance-mini (pro pohodlnější vyplňování doporučujeme použít PC). Vyplníte informace o tanečníkovi a o kontaktní osobě (u dětí jde většinou o rodiče, tanečníci ve věku min. 18 let jsou sami sobě kontaktní osobou), vyberete si taneční kurz a způsob platby. Max. do 3 pracovních dnů (většinou to stíháme během 24 hodin) vám na uvedený e-mail zašleme potvrzení (z důvodu kontroly jej neposíláme automaticky, proto prosíme o strpení) a zálohovou fakturu. Po úhradě kurzovného (probíhá převodem na bankovní účet) vám pak zašleme daňový doklad.

První týden v září probíhají tzv. ukázkové lekce, na které si můžete taneční kurzy přijít vyzkoušet. Poznáte lektory, koncept výuky, můžete se na cokoliv zeptat. Až poté se rozhodnete, zda se do kurzu závazně přihlásíte nebo ne. Upozorňujeme však, že ukázkové lekce probíhají pouze tanečních u kurzů, ve kterých jsou aktuálně volná místa.

Více k tématu:
Přihláška do 331 Dance Studia Olomouc

Kdy a jak probíhají taneční lekce?

Taneční lekce probíhají každý týden v průběhu celé taneční sezóny. Výjimkou jsou státní svátky a školní prázdniny pro okres Olomouc, v tyto dny lekce neprobíhají. Během taneční sezóny tak proběhne 34-36 pravidelných lekcí.

Každá lekce začíná zahřátím (tzv. warm-up) a protáhnutím (tzv. stretching). Tím omezíme možnost zranění během tréninku, budeme pracovat na fyzické kondici a zvyšovat flexibilitu tanečníků. Hlavním programem lekcí je pak výuka různých tanečních kroků a technik, později tvorba tanečních sestav a choreografií.

Více k tématu:
Warm-up a Stretching: Jak začít cvičit nebo tancovat?

Co s sebou na trénink?

Taneční lekce není módní přehlídka, můžete si na sebe vzít cokoliv pohodlného. Ideální jsou prostě jen tepláky a tričko. V létě můžete tepláky vyměnit za kraťasy, v zimě můžete přibalit i mikinu. Důležité jsou čisté tenisky (tzn. ne ty na ven) ideálně s rovnou podrážkou. Do baťůžku si přibalte vodu a může se hodit i ručník.

Více k tématu:
Oblečení na Street Dance: Co si vzít na lekci Hip Hopu nebo Housu?
Jaké používat boty na Street Dance?

Jaké jsou další výdaje během taneční sezóny?

Každá aktivita s sebou nese během roku nejrůznější vedlejší výdaje. V případě tancování ale nejsou tak velké, my se je navíc vždy snažíme dostat na minimum. Na rozdíl od jiných sportovních aktivit na běžné taneční lekce nepotřebujete nic zvláštního – triko, tepláky i tenisky určitě doma najdete. Soutěžní kostýmy používáme takové, aby byly po ukončení taneční sezóny vhodné i na normální nošení, jejich cenu držíme při zemi (cca 300Kč). Taneční soutěže pro věkovou kategorii Streetdance Mini vybíráme pouze v Olomouci, abychom rodinný rozpočet zbytečně nezatěžovali výdaji na cestování. Startovné se na soutěžích pohybuje většinou v rozmezí 100 – 150 Kč.

Přihlásit se

Zážitky čekají

Už jen jednou kliknout, vyplnit pár údajů
a stanete se součástí #331family, naší taneční rodiny.

Možná díky dnešku zažijete skvělá dobrodružství nejen na tanečním parketu, možná najdete přátele na celý život a možná si tanec zamilujete tak, že se jej už nikdy nevzdáte.

Aktuální obsazenost

100%

Články o tancování

Tanec nás opravdu baví. Už několik let o tancování píšeme na našem blogu. Tanečníkům i jejich rodičům na něm pravidelně pomáháme řešit jejich problémy, zveřejňujeme novinky z tanečního světa, taneční videa nebo třeba hudební tipy na trénink.