Taneční škola

Jsme
331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola pro děti, teenagery, mládež i dospělé, která se zaměřuje na pouliční a současný tanec.

Taneční škola Street Dance & Contemporary Dance v Olomouci i online

Taneční škola v Olomouci

Naučíme vás tancovat v současnosti velmi oblíbené tance, které zařazujeme pod Street Dance a Contemporary Dance. Máme něco i pro všechny, kteří chtějí hubnout a formovat postavu. V 331 Dance Studiu Olomouc si prostě vyberete ...

Street Dance

Street Dance (česky pouliční tanec) je uměle vytvořený název označující taneční styly, které se vyvinuly mimo taneční studia, tedy buď přímo v ulicích nebo v tanečních klubech, na školních hřištích, v parcích, apod. 


Patří sem např. Hip Hop, House Dance, Popping, Locking, Dancehall, nebo MTV Dance.

Contemporary Dance

Contemporary Dance (česky současný tanec) je pojem, který se začal používat v 90. letech minulého století. Je to styl expresivního (výrazového) tance, který kombinuje prvky několika žánrů tance. 


Na lekcích Contemporary Dance si zatancujete taneční styly Modern DanceJazz DanceLyrical Dance, ale i klasický balet.

Fitness Dance

Fitness Dance je kombinace tance a cvičení. Jde o fit tréninkový program, jehož hlavním cílem je snižovat váhu a formovat postavu zábavnější formou než u klasického cvičení, např. v posilovně.

 

Trénink je zaměřený na fyzickou kondici, taneční složka bývá jednoduchá, kroky se často opakují. 

Taneční škola v číslech

22

tanečních

stylů

457

choreografií

a variací

1931

tanečníků

a tanečnic

4128

tanečních

lekcí

Získali jsme

3x titul Mistr ČR

v různých věkových kategoriích

5x titul Vícemistr ČR

ve Street Dance i Contemporary Dance

109x medailová pozice

na tanečních soutěžích po celé ČR

Taneční kurzy pro děti i dospělé

V 331 Dance Studiu Olomouc si zatancují děti už od 5 let, na druhou stranu máme několik tanečníků a tanečnic, kteří dokazují, že věk pro tanec rozhodně není překážka a naše taneční kurzy navštěvují, i když jim už dávno není -náct. U nás věk opravdu nehraje žádnou roli, radost z tance totiž můžete mít kdykoliv.


Stejně tak si můžete vybrat, jestli budete součástí choreografií, které taneční škola každoročně připravuje a budete s námi jezdit na taneční soutěže a vystoupení. Naše taneční kurzy můžete navštěvovat i v případě, že se tanečních soutěží a vystoupení účastnit nechcete.

Přidejte se k nám!

Zjistěte více o tanečních kurzech v Olomouci

Jednorázové taneční lekce a workshopy

Jednorázové taneční lekce, tzv. "open classy" ocení všichni, kteří se nechtějí vázat na pravidelnou docházku do tanečního kurzu. Pracují na směny, jsou v Olomouci krátkodobě nebo prostě nemají čas každý týden. Můžete si vybrat a dorazit na lekci zaměřenou na Street Dance, Contemporary Dance nebo Fitness Dance

Workshopy s externími lektory jsou naopak vhodné pro zkušenější tanečníky, kteří se chtějí v tanci posouvat ještě rychleji. Do našich tanečních sálů totiž zveme ty nejlepší lektory a choreografy z celé ČR, ale i ze zahraničí. Na jejich lekcích určitě nebudete chtít chybět.

Tancujte, když máte čas

Zjistěte více o jednorázových tanečních lekcích a workshopech

Taneční lekce online u vás doma

Jsme vaše soukromá taneční škola a naučíme vás tancovat i u vás doma v obýváku. Nezáleží na tom, jestli jste z Třince, Mikulova nebo Chebu, nezáleží na tom, který je den nebo kolik je hodin. Jestli máte chuť tancovat, jsme tu pro vás. 


Online tréninků se může zúčastnit naprosto každý bez ohledu na věk, stačí si vybrat taneční lekce podle své pokročilosti. V naší nabídce najdete taneční lekce pro úplné začátečníky i pokročilé tanečníky. Naučíme vás nové taneční kroky a jejich kombinace, choreografie i freestyle. 

Tancujte doma!

Zjistěte více o tanečních lekcích online

Kdo jsme

Jsme parta lidí, kterým hudba a tanec rozjasňuje každý den. Tanec a práce s dětmi i dospělými je pro nás každodenní poslání i zábava a už se nemůžeme dočkat, až se s vámi budeme moci podělit o všechny své taneční zkušenosti. 


Naučíme vás, jak mít z tance především radost. Díky tanci totiž můžete dělat něco prospěšného pro své tělo a zároveň se u toho skvěle bavit. 


Dejv Zapletal

Tancování se věnuje přes 25 let. Od roku 1995 tancoval a později vyučoval v taneční skupině Rytmus, v roce 2004 byl jedním ze zakladatelů Alyaschca Crew. Od roku 2005 se věnuje organizování tanečních soutěží a workshopů zaměřených na Street Dance.  


Dejv je zakladatel, lektor a choreograf 331 Dance Studia Olomouc, ale také např. šéfredaktor tanečního magazínu HipHopDance.cz.  V letech 2018 a 2021 jej British Publishing House zařadil do encyklopedie osobností ČR za přínos v oblasti umění a kultury.

Dejv | 331 Dance Studio Olomouc

Baví vás tanec a práce s dětmi? Chcete své zkušenosti předat dalším tanečníkům?

Naše taneční škola vám to všechno umožní. Ozvěte se a přidejte se k lektorskému týmu 331 Dance Studia Olomouc. 

Co všechno děláme

TANEČNÍ KURZY V OLOMOUCI

Organizujeme soutěžní i nesoutěžní taneční kroužky a kurzy pro děti, teenagery, mládež a dospělé na několika tanečních sálech v centru Olomouce. V rámci každého kurzu funguje několik tanečních skupin, které jsou rozděleny podle zkušeností tanečníků (zvlášť skupina pro začátečníky, mírně pokročilé, pokročilé).


Více informací:

TANEČNÍ LEKCE ONLINE

Organizujeme taneční video lekce, které můžete navštívit online kdykoliv a kdekoliv. Naučíme vás tancovat, i když je pro vás Olomouc daleko nebo vám časy skupinových tréninků nevyhovují. Potřebovat budete pouze televizi nebo monitor a cca 2x2 metry volného prostoru. Vybrat si můžete z lekcí pro začátečníky nebo pokročilé tanečníky.


Více informací:

TANEČNÍ VZDĚLÁNÍ

Pro všechny, pro které není tanec jen pohyb, ale i kultura, jsme připravili speciální vzdělávací program. Dozvíte se v něm vše podstatné nejen o historii tance, ale také o souvislostech, které vám pomohou lépe pochopit jednotlivé taneční techniky a pohyby. 


Více informací:

  • bude doplněno

TANEČNÍ TÁBORY

Kamarádi, zábava, hry, výlety a samozřejmě tanec. To všechno patří k létu, proto každoročně připravujeme pro děti příměstské taneční tábory v Olomouci a pro teenagery a dospělé speciální taneční kemp v Beskydech. 


Více informací:

  • bude doplněno

TANEČNÍ SOUTĚŽE

Pořadatelství tanečních soutěží pro nás není nic nového. Zorganizovali jsme desítky street dance battlů, ale máme zkušenosti i s organizováním soutěží skupinových choreografií. Naše akce jste mohli navštívit nejen v Olomouci, ale také v Praze, Ostravě, Zlíně, atd. 


Více informací:

  • bude doplněno

TANEČNÍ vystoupení

Taneční vystoupení může obohatit jakoukoliv firemní akci, ples, večírek nebo party. Zatancovat můžeme některou z našich již hotových choreografií, po dohodě můžeme ale připravit také choreografii na klíč přesně podle vašich přání.


Více informací:

  • bude doplněno

individuální lekce

Připravujete své vlastní taneční vystoupení, chcete se naučit tancovat něco konkrétního nebo prostě jen chcete, aby na vás měl/a lektor/ka více času? Soukromé taneční lekce nám dají dostatek prostoru naučit vás přesně to, co potřebujete. 


Více informací:

  • bude doplněno

hudební mixy

Mnoho let vytváříme hudební mixy pro vlastní soutěžní choreografie, proto pro nás střih a úprava hudby není žádný problém. Pokud nám dodáte konkrétní písničky nebo popíšete vaši představu, připravíme vám originální mix dle vašich požadavků. 


Více informací:

  • bude doplněno

Řekli o nás

profile-pic
Martina Kalová rodič

Opravdu máte perfektně zpracované stránky a celý koncept tanečních kurzů včetně komunikace! Sice teď mohou probíhat tréninky pouze online, ale už se těším, až se potkáme přímo na tanečním sále.

profile-pic
Martina Lindrová tanečnice

Taneční kurz je opravdu skvělý a moc mě baví. Oceňuji přístup lektorů, ale taky celkově výborně zvládnutou organizaci. Nejde jenom o samotné tancování, ale i všechny ty věci okolo. Koho to zajímá, na kurzech se o tancování a jednotlivých tanečních stylech taky hodně dozví. Opravdu palec nahoru, díky.

profile-pic
Petra Lengalová rodič

Chtěla jsem vám napsat, že to, co děláte pro své tanečnice, je super. Klárka tancem žije a je nadšená, že v něm může pokračovat i v téhle divné době. Jsem ráda, že je aktivní, hýbe se a tančí (chudáci sousedi pod námi). Natáčí videa, kouká se na různé taneční styly na YouTube a teď mi nadšeně vykládala o vašem kvízu. Děkuji vám!!! Opravdu moc!

profile-pic
Jiří Petr tanečník

Tak jsem se dneska zúčastnil a můžu říct: bylo to G*E*N*I*Á*L*N*Í :D. Přesně takové, jak jsem doufal. Prosím, vyřiďte lektorce, že jsem si to moc užil. Řekl jsem jí to už sám, ale fakt bych to rád zdůraznil. Bylo to skutečně super. Úplně jiné než sportovní tanec, ale právě proto super.

profile-pic
Barbora Bělovská tanečnice

V tanečním kurzu jsem se přiučila několika stylům tance, které mě moc zaujaly. Hlavně jsem se začala aspoň trochu pravidelně hýbat a ještě k tomu mě to moc bavilo. Takže palec nahoru a rozhodně to zkusím znova!! :)

profile-pic
David Coufal tanečník

Zúčastnil jsem se workshopu v 331 Dance Studiu Olomouc, který byl velmi profesionální, každé lekce předcházela krátká rozcvička. Samotné tancování bylo doplněno i o odborné termíny a názvy prvků. Po skončení každé lekce jsme byli vždy rozdělení do několika skupin a každý mohl ukázat druhému, co se naučil, to se mi velmi líbilo. Pořadatelé měli zajištěné i focení, takže z akce byly velmi pěkné fotky. Celý workshop mě velmi zaujal, i přesto, že se běžně věnuji odlišným tanečním stylům. Velmi se těším na další workshop, kterého se budu moci zúčastnit.

profile-pic
Andrea Nováková rodič

Lektorky Deniska i Bára jsou úplně super holky a dávají do každé lekce to nejlepší ze sebe a se srdíčkem na dlani pro ta děvčátka.

profile-pic
Jana Mikotová tanečnice

Líbí se mi přístup lektorů i velká rozmanitost tanečních stylů. O každém z nich se toho navíc dozvíme mnoho zajímavého. Je vidět, že vás to baví, takže držím palce, jen tak dál!

profile-pic
Petra Kubíčková tanečnice

Moc se mi líbily lekce Contemporary Dance. Jsem z nich vážně nadšená a dalo mi to dost nového. Líbil se mi přístup, způsob učení, choreografie i všechny ty věci okolo.

profile-pic
Petra Jarovská tanečnice

Moc děkuju za organizaci tanečních lekcí. Bylo to moc fajn, jsem ráda, že byla příležitost setkat se s tak kvalitním tanečním lektorem a dát zase tělu po letech co proto :) .

profile-pic
Růžena Dorničáková rodič

V srpnu 2016 jsem zvolila pro svou pravnučku Dance Studio 331 a jsem ráda. Tancování zde ji stále baví, na každou lekci se těší. Nepochybně je to i tím, že lektoři mají krásný přátelský vztah a přístup k dětem, připravují zajímavý program a zábavné choreografie pro každoroční soutěže. Proto mohu toto Studio 331 doporučit všem, kteří mají rádi tanec.

profile-pic
Jirka Šťastný tanečník

Ve srovnání s jinými tanečními skupinami za více let, jsem zjistil, že jste se velmi posunuli dál. Hodně se mi líbí i propracovaný systém online, který se dále dá rozvinout a na něj navazovat. Vytvořili jste dobré základy systému, které jsem vlastně ani ještě u jiných v takovém pojetí neviděl a je to dobře, že se taneční komunita vašeho studia dále rozvíjí.

Naše taneční škola je od vás už jen malý krok ...

Čeká vás plno zábavného pohybu, hudby, přátel a zážitků. To bude tanec!