Úvod » STREETDANCE ADULTS | 17-30 let

STREETDANCE ADULTS | 17-30 let

Taneční kurz Street Dance pro mládež a dospělé ve věku 17 – 30 let v Olomouci. Lekce tanečních stylů Hip Hop, House Dance, Dancehall, MTV Dance, atd.

Streetdance Adults | Taneční kurz Street Dance pro mládež a dospělé ve věku 17 - 30 let v Olomouci. Lekce tanečních stylů Hip Hop, House Dance, Dancehall, MTV Dance, atd.

Upozornění: V tomto tanečním kurzu zbývá posledních 30% volných míst
Streetdance Adults je taneční kurz pro mládež a dospělé ve věku 17 až 30 let, který organizuje 331 Dance Studio Olomouc. Je zaměřený na taneční styly souhrnně označované jako Street Dance (pouliční tanec), patří sem např. Hip Hop, Hype, House Dance, Dancehall, MTV Dance, ale také Popping, Locking, Litefeet, atd.

Přidejte se k naší #331family

Poznejte nové přátele a získejte vzpomínky na celý život.
Zažijte radost z prvních tanečních kroků i z vítězství na tanečních soutěžích.

ZAČÍT TANCOVAT STREET DANCE V OLOMOUCI

Základní informace

Taneční kurzStreetdance Adults
Termíny lekcístředa 19:00 – 20:30 *
Místo konání lekcítaneční sál Tomkova 45, Olomouc (mapa) *
Věk17 – 30 let (ročník 1990 – 2003)
Taneční sezóna 2020 / 20217. 9. 2020 – 13. 6. 2021
Taneční zkušenostizačátečníci, mírně pokročilí, pokročilí

* V tomto termínu a na tomto místě probíhá taneční kurz Streetdance Adults pro začátečníky a mírně pokročilé. V případě zařazení do pokročilejší taneční skupiny mohou lekce probíhat v jiný termín a na jiném místě v Olomouci (více viz Rozvrh tanečních lekcí).

Kdo jsme

JSME ORGANIZÁTOŘI

Organizujeme taneční kurzy v Olomouci zaměřené na Street Dance a Contemporary Dance. Začátečníky učíme první taneční kroky, pokročilým ukazujeme směr, jakým se dále vyvíjet. Organizujeme taneční soutěže, tábory pro děti nebo třeba divadelní taneční představení.

JSME TANEČNÍCI

Sami jsme tanečníci a v taneční komunitě se pravidelně pohybujeme. Vzděláváme se u těch nejlepších zahraničních lektorů, často průkopníků jednotlivých tanečních stylů. To nám umožňuje neustále sledovat nové trendy a předávat je našim studentům.

JSME FANOUŠCI

Tanec naplňuje každý náš den, jsme jeho největší fanoušci. Když zrovna nejsme na tanečním sále, sledujeme novinky z tanečního světa a pravidelně o nich píšeme na našem blogu. Snažíme se naši vášeň šířit mezi širokou veřejnost, jak jen to jde.

Jsme 331 Dance Studio Olomouc a tanec jednoduše milujeme.

Co pro vás uděláme

Budeme rozvíjet
váš taneční talent

Provedeme vás základy Street Dance (pouličního tance), naučíme vás techniku jednotlivých tanečních stylů a také spoustu nových tanečních kroků. Budeme vám radit, jak v tanci neustále růst a společně budeme budovat jedinečnou osobnost každého našeho tanečníka.

Předáme vám všechny důležité informace

O tanci se dozvíte vše podstatné. Kdy a kde jaký taneční styl vznikl, proč jej tancovat zrovna takto, atd. Lidí, kteří umí tancovat, je relativně hodně. Vy ale budete patřit k lidem, kteří tancování kromě toho i rozumí.

Vytvoříme něco, co budete chtít ukázat

Ať už to budou vaše jedinečné taneční dovednosti nebo naše originální skupinové Street Dance choreografie, vždy budeme pracovat na tom, aby tanec byl něco, co hrdě ukážete všem ostatním.

Zlepšíme vám každý den

Budeme hlídat, aby pro vás tanec kromě fyzické aktivity a možnosti seberealizace vždycky znamenal také radost a zábavu. Aby byl jedním z důvodů, proč ráno vstát s úsměvem a večer usínat s pocitem, že to dnes stálo za to.

Co vás naučíme

Taneční kurz Streetdance Adults pro dospělé, muže a ženy ve věku 17 – 30 let, se věnuje několika tanečním stylům, které zařazujeme pod Street Dance. Každý rok klademe důraz na jiné taneční techniky tak, aby se naši tanečníci neustále zlepšovali a učili se něco nového. Žádná taneční sezóna tak není stejná jako kterákoliv z předchozích. Jaké taneční styly se v 331 Dance Studiu Olomouc tedy naučíte?

Hip Hop

Taneční styl Hip Hop | 331 Dance Studio Olomouc
Více info

House Dance

Taneční styl House Dance | 331 Dance Studio Olomouc
Více info

Dancehall

Taneční styl Dancehall | 331 Dance Studio Olomouc
Více info

MTV Dance

Taneční styl MTV Dance | 331 Dance Studio Olomouc
Více info

Popping

Taneční styl Popping | 331 Dance Studio Olomouc
Více info

Locking

Taneční styl Locking | 331 Dance Studio Olomouc
Více info

Litefeet

Taneční styl Litefeet | 331 Dance Studio Olomouc
Více info

Kdo vás bude trénovat

Lektorský tým 331 Dance Studia Olomouc tvoří zkušení trenéři, choreografové a tanečníci.
Tanec je pro ně každodenním posláním i zábavou a už se nemohou dočkat,
až se s vámi budou moci podělit o všechny své taneční zkušenosti.
Dejv ZapletalHip Hop, Hype, House Dance, Litefeet, Locking, Popping
Tancování se věnuje cca 25 let. Od roku 1995 tancoval a později vyučoval v taneční skupině Rytmus, v roce 2004 byl jedním ze zakladatelů Alyaschca Crew. Od roku 2005 se věnuje organizování street dance battlů, workshopů a tanečních zájezdů do zahraničí. Je zakladatelem 331 Dance Studia Olomouc.
Tessa LukášováHip Hop, Dancehall, Waacking, Vogue
Tanečnice, lektorka a choreografka původem z východních Čech, která absolvovala několik tanečních kurzů a workshopů v ČR i zahraničí (Itálie, Francie, atd.). Díky svému pedagogickému vzdělání pracuje každý den s dětmi, a to nejen v 331 Dance Studiu Olomouc.

Kolik to stojí

Pololetní platba

 
kurzovné 09/2020 – 01/2021
kurzovné 02/2021 – 06/2021
celý rok bez starostí
lekce Streetdance Styles* zdarma
sleva 100 Kč
cena bez slevy: 2090 Kč

1990 Kč
/ pololetí
Přihlásit se

Roční platba

NEJOBLÍBENĚJŠÍ VARIANTA
kurzovné 09/2020 – 01/2021
kurzovné 02/2021 – 06/2021
celý rok bez starostí
lekce Streetdance Styles* zdarma
sleva 400 Kč
cena bez slevy: 4280 Kč

3780 Kč
/ rok
Přihlásit se

All inclusive

NEJVÝHODNĚJŠÍ VARIANTA
kurzovné 09/2020 – 01/2021
kurzovné 02/2021 – 06/2021
celý rok bez starostí
lekce Streetdance Styles* zdarma
sleva 2000 Kč
cena bez slevy: 7760 Kč

5760
/ rok
Přihlásit se
Uvedené ceny jsou včetně slevy za včasné přihlášení. Tato sleva platí ještě:

* Lekce Streetdance Styles jsou skvělým doplňkem pro tento taneční kurz.
Každý týden se vyučuje jiný taneční styl s jiným lektorem.
Během krátké doby tak tanečníci získají ucelený přehled o všech tanečních stylech
a naučí se mnoho tanečních sestav nad rámec svých běžných lekcí.

Co kurzovné obsahuje?

V uvedené částce je zahrnuto kurzovné na jedno pololetí (70 Kč / hod.), celou taneční sezónu (65 Kč / hod) nebo celou taneční sezónu včetně lekcí tanečního kurzu Streetdance Styles (56 Kč / hod.). Kromě samotných tanečních lekcí získáte také přístup do uzavřených skupin na Facebooku, ve kterých pravidelně zveřejňujeme hudbu, fotky a videa z tréninků, nejrůznější rady a návody pro tanečníky, atd.

Díky členství v 331 Dance Studiu Olomouc se budete moci zúčastnit mnoha dalších akcí – tanečních soutěží, vystoupení, soustředění, atd. Pro tanečníky máme vytvořený koncept mnoha akcí, které probíhají v průběhu celého roku. Účast na těchto akcích je samozřejmě dobrovolná.

Jak probíhá platba?

Platba probíhá do 7 dnů převodem na účet na základě vystavené zálohové (proforma) faktury. Tu vystavujeme a zasíláme na kontakt uvedený v přihlášce (prosíme proto o pečlivou kontrolu e-mailové adresy). Pokud potřebujete fakturu vystavit na někoho jiného, dejte nám to vědět, prosím, předem. Jakmile platba dorazí na náš účet, dáme opět vědět a na uvedený e-mail zašleme fakturu (daňový doklad).

Jak ušetřit?

Ušetřit na kurzovném můžete několika způsoby. Při roční platbě automaticky poskytujeme slevu, stejně tak při včasném přihlášení. Navíc ale můžete získat 30% slevu pro druhého a dalšího člena rodiny. Často u nás tancují sourozenci ve dvou různých tanečních kurzech. Sleva se odečítá vždy z levnějšího kurzovného.

Slevu můžete získat i za doporučení 331 Dance Studia Olomouc někomu jinému. Pokud se díky vám na naše taneční kurzy přihlásí někdo, kdo v 331 Dance Studiu Olomouc ještě netancoval, a uvede vás v přihlašovacím formuláři, získáte 10% slevu. Takto můžete doporučit až 10 lidí a mít tak kurzovné úplně zdarma.

Co o nás říkají ostatní

Kurz je opravdu skvělý a moc mě baví. Oceňuji přístup lektorů, ale taky celkově výborně zvládnutou organizaci. Nejde jenom o samotné tancování, ale i všechny ty věci okolo. Koho to zajímá, na kurzech se o tancování a jednotlivých tanečních stylech taky hodně dozví. Opravdu palec nahoru, díky.
Jde vidět, že nás trenéři čím dál tím víc posunují dopředu. Jde to takovou nenásilnou formou, že si to člověk ani neuvědomí. Stačí se pak podívat na stará videa :-)
Kromě tance mám v 331 Dance Studiu Olomouc také moc ráda tu společnost, „rodinný“ přístup a atmosféru celkově. Vše je organizačně velmi dobře zvládnuto a já se tu cítím velmi dobře. Děkuji.
Chtěla bych vyzdvihnout lektory. Skvělí tanečníci, vtipní, ale i trpěliví. Hlavně je vidět, že je tanec opravdu baví. A dělají úžasné choreografie.
Moc se mi líbí choreografie, které vytváříme. Mají vždy nějaký děj nebo téma. Každý rok taky trénujeme jiné kroky a taneční techniky, takže člověk se pak neustále zlepšuje.
Ukočírovat dospělé tanečníky je někdy velmi náročné, ale 331 Dance Studiu Olomouc se to zdá se daří velmi dobře.
Na choreografie dospělých tanečníků se vždy těšíme celý rok, protože vždycky je to jednoduše bomba.
Líbí se mi, že na tréninku vždy děláme věci tak, aby nebyly úplně jednoduché a člověka to nutilo neustále se v tancování posouvat.
Jde o velmi rozmanitý taneční kurz, ve kterém se učí velké množství tanečních stylů. To je pro mě jako nováčka velmi atraktivní a zábavné.

* Názory tanečníků i jejich rodičů jsme získali díky anonymnímu dotazníku, který vyplňují vždy na konci taneční sezóny.

Pohled do minulosti

Chcete vidět více videí a fotek z 331 Dance Studia Olomouc?
Odebírejte náš video kanál na YouTube,sledujte nás na Facebooku a na Instagramu.

Co vás ještě zajímá

Jak probíhá taneční sezóna?

Jak probíhá přihlášení?

Zápis do 331 Dance Studia Olomouc probíhá online, stačí vyplnit formulář na www.331.cz/prihlaska/streetdance-adults (pro pohodlnější vyplňování doporučujeme použít PC). Vyplníte informace o tanečníkovi a o kontaktní osobě (u dětí jde většinou o rodiče, tanečníci ve věku min. 18 let jsou sami sobě kontaktní osobou), vyberete si taneční kurz a způsob platby. Max. do 3 pracovních dnů (většinou to stíháme během 24 hodin) vám na uvedený e-mail zašleme potvrzení (z důvodu kontroly jej neposíláme automaticky, proto prosíme o strpení) a zálohovou fakturu. Po úhradě kurzovného (probíhá převodem na bankovní účet) vám pak zašleme daňový doklad.

První týden v září probíhají tzv. ukázkové lekce, na které si můžete taneční kurzy přijít vyzkoušet. Poznáte lektory, koncept výuky, můžete se na cokoliv zeptat. Až poté se rozhodnete, zda se do kurzu závazně přihlásíte nebo ne. Upozorňujeme však, že ukázkové lekce probíhají pouze tanečních u kurzů, ve kterých jsou aktuálně volná místa.

Více k tématu:
Přihláška do 331 Dance Studia Olomouc

Kdy a jak probíhají taneční lekce?

Taneční lekce probíhají každý týden v průběhu celé taneční sezóny. Výjimkou jsou státní svátky a školní prázdniny pro okres Olomouc, v tyto dny lekce neprobíhají. Během taneční sezóny tak proběhne 34-36 pravidelných lekcí.

Každá lekce začíná zahřátím (tzv. warm-up) a protáhnutím (tzv. stretching). Tím omezíme možnost zranění během tréninku, budeme pracovat na fyzické kondici a zvyšovat flexibilitu tanečníků. Hlavním programem lekcí je pak výuka různých tanečních kroků a technik, později tvorba tanečních sestav a choreografií.

Více k tématu:
Warm-up a Stretching: Jak začít cvičit nebo tancovat?

Co s sebou na trénink?

Taneční lekce není módní přehlídka, můžete si na sebe vzít cokoliv pohodlného. Ideální jsou prostě jen tepláky a tričko. V létě můžete tepláky vyměnit za kraťasy, v zimě můžete přibalit i mikinu. Důležité jsou čisté tenisky (tzn. ne ty na ven) ideálně s rovnou podrážkou. Holky brzo poznají, že sportovní podprsenka je na tancování mnohem lepší než ta obyčejná.

Doma nebo v šatně odložte také všechny šperky (velké náušnice, řetízky, náramky, ale i hodinky). Určitě si je nechcete rozbít a taky nikoho zranit. Naopak si do baťůžku přibalte vodu a může se hodit i ručník.

Více k tématu:
Oblečení na Street Dance: Co si vzít na lekci Hip Hopu nebo Housu?
Jaké používat boty na Street Dance?

Jak probíhá rozdělení do tanečních skupin?

V rámci Streetdance Adults fungují v 331 Dance Studiu Olomouc dvě taneční skupiny. Jejich názvy jsou Swaggaz, Warriorz. Tanečníky do nich rozdělujeme podle pokročilosti a tanečních zkušeností.

Všechny nově přihlášené tanečníky automaticky zařazujeme do skupiny začátečníků, která trénuje v časech uvedených na této stránce. Během prvních dvou až třech lekcí vám ale můžeme nabídnout přestup do jiného (pokročilejšího) týmu. Přestup můžete, ale také nemusíte přijmout.

Přestup tanečníků mezi jednotlivými skupinami probíhá každoročně. Každý tanečník tedy může v průběhu několika let projít několika tanečními skupinami. Začíná mezi začátečníky, za rok se posune mezi mírně pokročilé, za další rok mezi středně pokročilé, atd. Pokud jste už delší dobu tancovali, je určitě dobré nám to dát vědět dopředu (např. v poznámce v přihláškovém formuláři), abychom s vámi rovnou počítali do některé z pokročilejších tanečních skupin.

Více k tématu:
Rozvrh tanečních lekcí

Jaké jsou další výdaje během taneční sezóny?

Každá aktivita s sebou nese během roku nejrůznější vedlejší výdaje. V případě tancování ale nejsou tak velké, my se je navíc vždy snažíme dostat na minimum. Na rozdíl od jiných sportovních aktivit na běžné taneční lekce nepotřebujete nic zvláštního – triko, tepláky i tenisky určitě doma najdete. Soutěžní kostýmy používáme takové, aby byly po ukončení taneční sezóny vhodné i na normální nošení, jejich cenu držíme při zemi (cca 500 – 1000 Kč). Taneční soutěže přednostně vybíráme v okolí Olomouce, abychom rodinný rozpočet zbytečně nezatěžovali výdaji na cestování. Startovné se na soutěžích pohybuje většinou v rozmezí 100 – 150 Kč.

Přihlásit se

Zážitky čekají

Už jen jednou kliknout, vyplnit pár údajů
a stanete se součástí #331family, naší taneční rodiny.

Možná díky dnešku zažijete skvělá dobrodružství nejen na tanečním parketu, možná najdete přátele na celý život a možná si tanec zamilujete tak, že se jej už nikdy nevzdáte.

Aktuální obsazenost

70%

Články o tancování

Tanec nás opravdu baví. Už několik let o tancování píšeme na našem blogu. Tanečníkům i jejich rodičům na něm pravidelně pomáháme řešit jejich problémy, zveřejňujeme novinky z tanečního světa, taneční videa nebo třeba hudební tipy na trénink.

Přihláška do kurzu

Další taneční kurzy

Hledáte něco jiného? V 331 Dance Studiu Olomouc najdete taneční kroužky a taneční kurzy pro všechny věkové kategorie.