STREETDANCE ADULTS | 17+ let

Taneční kurz Street Dance pro mládež a dospělé 
ve věku 17 a více let v Olomouci

Taneční kurz Streetdance Adults | 331 Dance Studio Olomouc

STREETDANCE ADULTS:
ZÁKLADNÍ INFORMACE

Mistři ČR 2022 | 331 Dance Studio Olomouc
 • Taneční kurz: Streetdance Adults
 • Typ tanečního kurzu: soutěžní
 • Termíny lekcí - začátečníci, mírně pokročilí: úterý 19:30 - 21:00
 • Termíny lekcí - pokročilí: úterý 18:00 - 19:30 + středa 19:30 - 21:00
 • Místo konání lekcí: taneční sál Tomkova 45, Olomouc (mapa)
 • Věk tanečníků: 17+ let (ročník 2007 a starší)
 • Zkušenosti: začátečníci, mírně pokročilí, pokročilí
 • Semestr Jaro 2024: 5. 2. 2024 - 16. 6. 2024

HLEDÁTE něco jiného? VYBERTE SI Z KOMPLETNÍ NABÍDKY TANEČNÍCH KURZŮ

Přidejte se k naší taneční rodině #331family

Poznejte nové přátele a získejte vzpomínky na celý život.


Zažijte radost z prvních tanečních kroků, ale i z vítězství na tanečních soutěžích. 

Aktuální obsazenost:

80%

Tanec bude vaše superschopnost.  

Díky tanci budete větší, krásnější a silnější. 

Díky tanci budete vytvářet něco, na co budete hrdí a co bude chtít každý vidět.

Kdo jsme a co děláme

Jsme 331 Dance Studio Olomouc, taneční škola pro děti i dospělé, která se zaměřuje na pouliční a současný tanec.

Organizujeme

Od roku 2011 pořádáme taneční kurzy v Olomouci zaměřené na Street Dance a Contemporary Dance. Začátečníky učíme první taneční kroky, pokročilým ukazujeme směr, jakým se dále vyvíjet. Organizujeme taneční soutěže, tábory pro děti nebo třeba divadelní představení.

Tancujeme

Sami jsme tanečníci a v taneční komunitě se pravidelně pohybujeme. Vzděláváme se u těch nejlepších zahraničních lektorů, často průkopníků jednotlivých tanečních stylů. To nám umožňuje neustále sledovat nové trendy a předávat je našim studentům.

Podporujeme

Tanec naplňuje každý náš den, proto se snažíme maximálně podporovat všechny, kteří se mu věnují. Na Instagramu zveřejňujeme tipy a rady pro začínající tanečníky, sledujeme novinky z tanečního světa a pravidelně o nich píšeme na našem blogu

Sledujte nás na sociálních sítích

Kde tancujeme

TANEČNÍ SÁL TOMKOVA

 • Tomkova 314/45, 779 00 Olomouc (Mapy.cz)
 • zrcadlový sál sportovního centra Gymnázia Hejčín
 • vchod přes parkoviště kolem venkovního hřiště
 • MHD: bus č. 10, 20, 21, 29 (zastávka Gymnázium Hejčín)
 • MHD: bus č. 12, 302, 392 (zastávka Na Trati)
 • MHD: tram. 2, 7 (zastávka Šibeník)

Tancujeme ve sportovním centru Gymnázia Hejčín, cca 10 minut autobusem nebo tramvají od centra Olomouce. 

Kdy tancujeme

ZAČÁTEČNÍCI, MÍRNĚ POKROČILÍ

 • úterý 19:30 - 21:00 (90 minut)

POKROČILÍ

 • úterý 18:00 - 19:30 (90 minut)
 • středa 19:30 - 21:00 (90 minut)

ZAČÁTEČNÍCI, MÍRNĚ POKROČILÍ: Tanečníci, kteří Street Dance nikdy netancovali,  nebo tancovali krátce. Obsahem tanečních lekcí bude výuka základních tanečních technik a tanečních kroků, tvorba jednodušších tanečních sestav a choreografií. 


POKROČILÍ: Tanečníci, kteří se Street Dance věnují už minimálně dva roky. Ovládají základní a částečně i některé pokročilejší taneční techniky, mají zásobu tanečních kroků, soutěžní zkušenosti, chtějí rozvíjet svou taneční osobnost a pracovat na svém originálním tanečním projevu.


UPOZORNĚNÍ: Každý nový zájemce se automaticky přihlašuje do skupiny začátečníků a mírně pokročilých. Do skupiny pokročilých si tanečníky vybírají přímo lektoři, a to zpravidla na začátku nebo na konci taneční sezóny (přihlašování do skupiny pokročilých probíhá přes členskou sekci). 

Co pro vás ve Streetdance Adults uděláme

TANEČNÍ RŮST

Budeme rozvíjet váš taneční talent

Provedeme vás základy Street Dance (pouličního tance), naučíme vás techniku jednotlivých tanečních stylů a také spoustu nových tanečních kroků. Budeme vám radit, jak v tanci neustále růst a společně budeme budovat jedinečnou osobnost každého našeho tanečníka.

INFORMACE

Předáme vám všechny důležité informace

O tanci se dozvíte vše podstatné. Kdy a kde jaký taneční styl vznikl, proč jej tancovat zrovna takto, atd. Poradíme, jak to udělat, aby vás tanec bavil a byli jste v něm úspěšní. Lidí, kteří umí tancovat, je relativně hodně. Vy ale budete patřit k lidem, kteří tancování kromě toho i rozumí.

SHOW

Vytvoříme něco, co budete chtít ukázat

Ať už to budou vaše jedinečné taneční dovednosti nebo naše originální skupinové Street Dance choreografie, vždy budeme pracovat na tom, aby tanec byl něco, co hrdě ukážete všem ostatním.

zábava

Zlepšíme vám každý den

Budeme hlídat, aby pro vás tanec kromě fyzické aktivity a možnosti seberealizace vždycky znamenal také radost a zábavu. Aby byl jedním z důvodů, proč ráno vstát s úsměvem a večer usínat s pocitem, že to dnes stálo za to.

Co vás ve Streetdance Adults naučíme

Taneční kurz Streetdance Adults pro mládež a dospělé ve věku 17 - 30 let, se věnuje několika tanečním stylům, které zařazujeme pod Street Dance.


Každý rok klademe důraz na jiné taneční techniky tak, aby se naši tanečníci neustále zlepšovali a učili se něco nového. Žádná taneční sezóna tak není stejná jako kterákoliv z předchozích.


Jaké taneční styly se v 331 Dance Studiu Olomouc tedy mimo jiné naučíte?

Kdo vás bude trénovat

Lektorský tým 331 Dance Studia Olomouc

Jednotlivé taneční lekce vede tým zkušených lektorů a instruktorů.  Díky systematickému vzdělávání většina z nich vyrostla z řadových tanečníků 331 Dance Studia Olomouc, doplňují je ale i další taneční trenéři, choreografové a učitelé s pedagogickým vzděláním.


Tanec je pro ně každodenním posláním i zábavou a už se nemohou dočkat, až se s vámi budou moci podělit o všechny své taneční zkušenosti. 

Kolik Streetdance Adults stojí

Vyberte si interval platby kurzovného

POLOLETNÍ PLATBA

Kurzovné na období
02/2024 - 06/2024

 

 

2690,-

/ pololetí

   

 • pololetní vstup na taneční lekce dle rozvrhu
 • pololetní vstup do uzavřené členské sekce 
 • přístup k videím z tanečních lekcí
 • přístup k bonusovým výukovým videí
 • přístup k hudební knihovně 331 Dance Studia Olomouc
 • 50% sleva na otevřené taneční lekce (tzv. open classy)
 • možnost účastnit se speciálních víkendových akcí
 • příplatek za 2. trénink pro pokročilé tanečníky pouze 1000,- Kč / pololetí
zÁRUKA

100%

vrácení peněz

100% záruka vrácení peněz

Pokud si z jakéhokoliv důvodu rozmyslíte svou účast a do 14 dnů od objednání taneční kurz stornujete, vrátíme vám zpět 100% uhrazené částky.

* po odečtení administrativního a bankovního poplatku 10 Kč + 2,9%
** pozdější storno tanečního kurzu se řídí Všeobecnými podmínkami

DOTAZY KE KURZOVNÉMU

 1. 1
  Co kurzovné obsahuje?
  V uvedené částce je zahrnuto kurzovné na jedno pololetí (semestr) nebo celou taneční sezónu (školní rok). Kromě samotných tanečních lekcí dle rozvrhu získáte také přístup do uzavřené členské sekce, přístup k videím z tanečních lekcí, přístup k bonusovým výukovým videím  nebo naší hudební knihovně. Díky členství v 331 Dance Studiu Olomouc se budete moci zúčastnit mnoha dalších akcí – tanečních soutěží, vystoupení, soustředění, atd. Pro tanečníky máme vytvořený koncept mnoha akcí, které probíhají v průběhu celého roku. Účast na těchto akcích je samozřejmě dobrovolná.
 2. 2
  Jak probíhá platba?
  Kurzovné můžete uhradit klasickým převodem na účet, platební kartou nebo online (zrychleným) bankovním převodem na základě vystavené objednávky / zálohové (proforma) faktury. Tu vystavujeme a zasíláme na kontakt uvedený v přihlášce (prosíme proto o pečlivou kontrolu e-mailové adresy). Jakmile platba dorazí na náš účet, dáme opět vědět a na uvedený e-mail zašleme fakturu (daňový doklad). Platbu je nutné provést vždy nejpozději do 7 dnů od odeslání přihlášky. V opačném případě může být přihláška stornována. 
 3. 3
  Jaké jsou další výdaje?
  Záleží na tom, jestli se tanečník / tanečnice bude účastnit tanečních vystoupení a soutěží. Pokud nebude, žádné další výdaje vás nečekají. Pokud bude tanečník / tanečnice součástí soutěžní skupiny, požádáme vás před začátkem soutěžní sezóny (cca v lednu, únoru) o úhradu nákladů spojených se soutěžemi: kostým, startovné na soutěžích, cestovné (pokud využijete hromadnou dopravu mimo Olomouc), víkendové předsoutěžní soustředění. 

Co o Streetdance Adults říkají tanečníci

Kurz je opravdu skvělý a moc mě baví. Oceňuji přístup lektorů, ale taky celkově výborně zvládnutou organizaci. Nejde jenom o samotné tancování, ale i všechny ty věci okolo. Koho to zajímá, na kurzech se o tancování a jednotlivých tanečních stylech taky hodně dozví. Opravdu palec nahoru, díky.

"

Jde vidět, že nás trenéři čím dál tím víc posunují dopředu. Jde to takovou nenásilnou formou, že si to člověk ani neuvědomí. Stačí se pak podívat na stará videa :-)

"

Kromě tance mám v 331 Dance Studiu Olomouc také moc ráda tu společnost, „rodinný“ přístup a atmosféru celkově. Vše je organizačně velmi dobře zvládnuto a já se tu cítím velmi dobře. 

"

Líbí se mi, že na tréninku vždy děláme věci tak, aby nebyly úplně jednoduché a člověka to nutilo neustále se v tancování posouvat. Taky se vždy těším na naše choreografie, protože vždycky je to jednoduše bomba.

"

Co všechno tanečníky čeká

331 Dance Studio Olomouc, to nejsou jen pravidelné taneční lekce. Tanečníci toho během roku mohou zažít mnohem více: speciální tréninky, taneční soutěže a vystoupení, ale třeba i seznamovací víkend.
 
 • ZÁŘÍ: Šantovka Dance Contest, Seznamovací víkend
 • ŘÍJEN - LISTOPAD: taneční workshopy, taneční battly
 • PROSINEC: 331 Xmass Show
 • LEDEN - ÚNOR: víkendové soustředění 
 • BŘEZEN - KVĚTEN: taneční soutěže
 • ČERVEN: 331 Dance Show, 331 Flashmob
 • ČERVENEC - SRPEN: 331 Dance Kemp

Pohled do minulosti

2023

Obhájili jsme titul Mistrů ČR

V roce 2023 se tanečníkům Streetdance Adults podařilo obhájit titul Mistrů ČR z předchozího roku, a to s taneční choreografií Rave. Kromě toho získali také titul II. Vícemistrů ČR, tentokrát s taneční choreografií HipHop50 vytvořenou k oslavě 50. výročí vzniku Hip Hopu. 

2022

Získali jsme titul Mistrů ČR

Po dvou titulech Vícemistrů ČR z předchozích let se v roce 2022 podařilo tanečníkům ze skupiny Streetdance Adults Swaggaz vybojovat zlaté medaile na mezinárodním finále Mia Festivalu v pražské Lucerně. S choreografií Ritual tak získali titul Mistrů ČR.

Streetdance Adults Swaggaz | Finals Mia Festival Prague 2022

2020, 2021

Zrušili nám všechny taneční soutěže

I když tanečníci z tanečních kurzů Streetdance Adults v roce 2020 intenzivně pracovali na nových choreografiích, kvůli zrušení všech tanečních soutěží v souvislosti s pandemií COVID-19 nemohli zatím žádnou z nich představit veřejnosti v Olomouci ani nikde jinde. O rok později na přípravu soutěžního tanečního vystoupení ani nedošlo. 

2019

Ocenil nás choreograf Michaela Jacksona

V roce 2019 se tanečníci Streetdance Adults pokusili vytvořit svou první street dance show, a to velmi úspěšně. Postapokalyptickou choreografii Radioactive ocenil na soutěži nejvyšší bodovým umístěním i Buddha Stretch (USA), legendární tanečník a choreograf Michaela Jacksona. Ale i druhé choreografii dospělých tanečníků s názvem Rich se na soutěžích dařilo. Tanečníci z obou choreografií posbírali během soutěžní sezóny 2019 celkem 10 sad medailí.

2018

Vyzkoušeli jsme nový způsob tvorby choreografií

V roce 2018 vznikly ve věkové kategorii dospělých tanečníků dvě taneční skupiny – Swaggaz a Warriorz. Ty se představily s choreografiemi Jump & Fly a Do gala, které na devíti soutěžích stály devětkrát na stupních vítězů. Swaggaz se navíc pokusili o zcela odlišný přístup ke tvorbě choreografií. Vytvořili dynamickou taneční show, která nebyla složená ze čtyř nebo pěti tanečních sestav, jak tomu bývá často zvykem, ale mix asi dvaceti krátkých částí poskládaných do sebe.

2017

Na soutěžích i u diváků jsme bodovali

Transformers 2k17 – první samostatná choreografie dospělých tanečníků z 331 Dance Studia Olomouc. Stala se jakýmsi symbolem a dodnes na ni mnoho tanečníků i diváků a rádo vzpomíná. Pouze jednou jí velmi těsně unikly medailové pozice, jinak v roce 2017 obsadili tanečníci z kurzu Streetdance Adults na všech soutěžích vždy příčky nejvyšší.

2016

Začali jsme v devadesátkách

První pokusy o choreografii dospělých tanečníků proběhly v roce 2016. Pod názvem 331 DOD (šlo o spojení 331 Dance Studia Olomouc a Desire Of Dance) jsme se prezentovali s veselou choreografií Back To The 90s, která nás hudebně zavedla právě do devadesátých let minulého století. Zúčastnili jsme se tehdy pouhých tří tanečních soutěží.

Co vás ještě zajímá

PŘIHLÁŠENÍ DO TANEČNÍHO KURZU

Jak probíhá přihlášení?

Zápis do 331 Dance Studia Olomouc probíhá online, stačí vyplnit formulář na www.331.cz/prihlaska/streetdance-adults. Vyplníte informace o tanečníkovi a o kontaktní osobě (u dětí jde většinou o rodiče, tanečníci ve věku min. 18 let jsou sami sobě kontaktní osobou), vyberete si taneční kurz a způsob platby.


Veškerá další komunikace (potvrzení přihlášky, zaslání informací k platbě, zaslání faktury) probíhá e-mailem. 


Aktuální informace k tanečnímu kurzu vám zašleme cca týden před první lekcí.

Je možné se taneční lekci nejdříve vyzkoušet?

Ukázkové lekce organizujeme vždy před startem taneční sezóny. Poznáte na nich lektory, koncept výuky, můžete se na cokoliv zeptat. Přesné termíny zveřejňujeme na našich webových stránkách a sociálních sítích. 


Upozorňujeme však, že ukázkové lekce budou probíhat pouze u tanečních kurzů, ve kterých budou aktuálně ještě volná místa.

Je třeba pořídit si nějaké speciální vybavení?

Vůbec ne. Tanec má výhodu, že v podstatě nemá žádné vedlejší výdaje.


Taneční lekce není módní přehlídka, můžete si na sebe vzít cokoliv pohodlného. Úplně postačí prostě jen tepláky a tričko, které najdete doma. V létě můžete tepláky vyměnit za kraťasy, v zimě můžete přibalit i mikinu. 


Důležité jsou čisté tenisky (tzn. ne ty na ven) ideálně s rovnou podrážkou. Do baťůžku si přibalte vodu a může se hodit i ručník.

PRŮBĚH TANEČNÍ LEKCE / TANEČNÍHO KURZU

Jak probíhá taneční sezóna?

Na podzim budujeme kořeny | Září, říjen a listopad jsou měsíce, kdy se seznamujeme nejen mezi sebou, ale také s novými tanečními technikami a kroky. Ty jsou základem pro budování osobnosti každého tanečníka a určitě je využijeme i v dalších částech taneční sezóny.


V zimě rosteme | Zhruba od prosince do února tvoříme nové taneční choreografie. Pro mnoho tanečníků jde o nejzajímavější období, kdy se zkouší a trénují nejrůznější věci. Tady máme pocit, že vytváříme něco, co bude stát za to.


Na jaře vám to ukážeme | Období mezi březnem a červnem je vyvrcholením každé taneční sezóny, probíhají totiž soutěže skupinových choreografií. Právě tady zúročíme naši celoroční snahu a ukážeme světu, jak jsme se od loňského roku v tancování zlepšili.

Jak a kdy probíhají taneční lekce?

Taneční lekce probíhají každý týden v průběhu celé taneční sezóny (školního roku). Výjimkou jsou státní svátky, školní prázdniny pro okres Olomouc a volný týden mezi semestry (na přelomu ledna a února), v tyto dny lekce neprobíhají. Během taneční sezóny tak proběhne 34-36 pravidelných lekcí.


Každá lekce začíná zahřátím (tzv. warm-up) a protáhnutím (tzv. stretching). Tím omezíme možnost zranění během tréninku, budeme pracovat na fyzické kondici a zvyšovat flexibilitu tanečníků.


Hlavním programem lekcí je pak výuka různých tanečních kroků a technik, později tvorba tanečních sestav a choreografií.

Co když se díky protiepidemickým opatřením opět uzavřou sportoviště?

Věříme, že se již nebude opakovat situace, díky které jsme byli nuceni přerušit běžný tréninkový program. Je ale určitě dobré vědět, že jsme připraveni i na tuto variantu.


Už v loňském roce jsme si vyzkoušeli, že jsme v případě potřeby schopni okamžitě přejít na online výuku prostřednictvím video lekcí, příp. livestreamů. 


Hodnota online lekce je 50% standardní lekce. Zbytek by byl nahrazen po uvolnění opatření nebo finančně kompenzován snížením kurzovného na další období. 

Už jen kliknout, vyplnit pár údajů a stanete se součástí
naší taneční rodiny #331family 

Možná díky dnešku zažijete skvělá dobrodružství nejen na tanečním parketu, možná najdete přátele na celý život a možná si tanec zamilujete tak, že se jej už nikdy nevzdáte.

Máte otázku, na kterou jste nenašli odpověď? Napište nám prostřednictvím formuláře v pravém dolním rohu stránky.

Chcete se o tancování dozvědět ještě víc?

Prozkoumejte nové články na našem tanečním blogu nebo nás sledujte na Instagramu ...

Instagram @331dancestudio | 331 Dance Studio Olomouc

HLEDÁTE něco jiného? VYBERTE SI Z KOMPLETNÍ NABÍDKY TANEČNÍCH KURZŮ