O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, ale můžete se k nám přidat i v Praze. Tancujeme Street Dance a Contemporary Dance, věnujeme se ale i Fitness Dance. Organizujeme taneční kurzy pro děti i dospělé, taneční workshopy, open classy, soutěže, letní kempy i divadelní představení.

Článek byl aktualizován 19 ledna, 2021 .

Vybrali jsme pro vás dancehall songy, které se nám v uplynulém roce nejvíce líbily. Pojďte si poslechnout 15 největších dancehallových hitů roku 2017 …

Vybz Kartel, Aidonia, Popcaan, Charly Black, Beenie Man, Konshens nebo třeba Sean Paul. Ať už byli tito interpreti v uplynulém roce více či méně aktivní, alespoň jeden jejich song se probojoval do naší dancehallové Top 15 za rok 2017. Narozdíl třeba od legendárního Elephant Mana, který sice v uplynulém roce vydal jeden singl s názvem Jamaica Jamaica (ano, je to předělávka hitu Maria Maria od Santany), ovšem do nejlepší patnáctky se nám nevešel.

V našem dvoudílném mini seriálu vám tedy těch 15 nejlepších dancehall songů roku 2017 představíme. A pochopitelně přidáváme informaci, že jde pouze o náš výběr, nejedná se tedy o žádnou oficiální hitparádu :-) Pokud se nám do Top 15 nevešel třeba váš oblíbený dancehallový song vydaný v letošním roce, určitě nám jej nezapomeňte přidat do komentářů.

Lina | Gyals Unity

DANCEHALL WORKSHOP
26. 11. 2017

26. listopadu 2017 můžete v Olomouci navštívit speciální Dancehall Workshop s Lenkou Foniokovou aka Linou z ostravské dancehallové crew Gyals Unity. Tu tanečníci z 331 Dance Studia Olomouc znají díky lekcím na letošním letním soustředění.

V rámci workshopu proběhnou dvě 90minutové lekce zaměřené na badman steps / choreo a gyals steps / choreo. Workshop je určený všem bez omezení věku, pohlaví nebo tanečních zkušeností.

Více informací o Dancehall Workshopu a přihlašovací formulář na něj najdete na www.331.cz/dancehall-workshop.

Dancehall songy roku 2017

15. Vybz Kartel – Love It

14. Beenie Man – Hot Brain

13. Sean Paul, Alkaline – Gyalis Pro

12. Kim Kelly, Vybz Kartel – Alive

11. Popcaan – Addicted

10. Aidonia – Yeah Yeah

9. Alkaline – Impact

8. Charly Black, Machel Montano – Vip Girl

A kdo se tedy v našem žebříčku umístil na prvních sedmi místech? Na to určitě mrkněte v tomto článku: Nejlepší dancehall songy roku 2017 (II.)

Zaujal vás článek? Pošlete ho dál! Budeme rádi :-)

Zařazení článku

Rubrika: 

Tipy na podobné články