O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, ale můžete se k nám přidat i v Praze. Tancujeme Street Dance a Contemporary Dance, věnujeme se ale i Fitness Dance. Organizujeme taneční kurzy pro děti i dospělé, taneční workshopy, open classy, soutěže, letní kempy i divadelní představení.

Článek byl aktualizován 19 ledna, 2021 .

Vybrali jsme pro vás dancehall songy, které se nám v uplynulém roce nejvíce líbily. Pojďte si poslechnout 15 největších dancehallových hitů roku 2017 …

Minulý týden jsme vám představili první (tu „horší“) polovinu z našeho žebříčku 15 nejlepších dancehallových songů roku 2017. Poslechnout songy, které se umístily na 8.-15. místě, můžete v tomto článku. Jsou mezi nimi letošní hity od interpretů jako Beenie Man, Popcaan, Sean Paul, Charly Black, Aidonia nebo Vybz Kartel.

Je tedy čas se podívat těch 7 nejlepších singlů. I když jich bude vlastně 8. Na druhém místě se totiž umístil riddim, ze kterého udělali v uplynulém roce hit hned dva interpreti. Je těžké vybrat, který je lepší, i když verze od Konshens je mnohem známější. Ale to už moc předbíháme. Pojďme si to dát pěkně od sedmého místa …

Lina | Gyals Unity

DANCEHALL WORKSHOP
26. 11. 2017

26. listopadu 2017 můžete v Olomouci navštívit speciální Dancehall Workshop s Lenkou Foniokovou aka Linou z ostravské dancehallové crew Gyals Unity. Tu tanečníci z 331 Dance Studia Olomouc znají díky lekcím na letošním letním soustředění.

V rámci workshopu proběhnou dvě 90minutové lekce zaměřené na badman steps / choreo a gyals steps / choreo. Workshop je určený všem bez omezení věku, pohlaví nebo tanečních zkušeností.

Více informací o Dancehall Workshopu a přihlašovací formulář na něj najdete na www.331.cz/dancehall-workshop.

Dancehall songy roku 2017

7. Alkaline – Pretty Girl Team

6. Fay-Ann Lyons, Stonebwoy – Block The Road

5. Vybz Kartel – Highest Level

4. Masicka – 10 Outta 10

3. Charly Black – You’re Perfect

2. Konshens – Turn Me On // Vybz Kartel, Wiz Kid – Wine To The Top

1. Vybz Kartel, Masicka – Infra Red

Tip: Dancehall Workshop pro začínající i pokročilé tanečníky už 26. listopadu 2017 v 331 Dance Studiu Olomouc. Více informací a přihlášky na www.331.cz/dancehall-workshop.

Zaujal vás článek? Pošlete ho dál! Budeme rádi :-)

Zařazení článku

Rubrika: 

Tipy na podobné články