Dancehall Workshop nabízí všem tanečníkům a tanečnicím výbornou příležitost, jak se zdokonalit v nejoblíbenějším „dámském“ tanečním stylu.

Dancehall Workshop v 331 Dance Studiu Olomouc je unikátní v tom, že vás na každém jeho vydání čekají jiní lektoři a tím pádem i trochu jiný pohled na taneční styl Dancehall. Na předchozích vydáních vyučovali Háňa (High Edition), LilSee (Dance Point), Raduš (Wegets Allstyle Crew) nebo ikona česko-slovenské dancehallové scény Aron Mitu (LMC Riddim Dance). V letošním roce do Olomouce zavítá Lenka Fonioková aka Lina z ostravské dancehallové crew Gyals Unity, kterou členové 331 Dance Studia Olomouc znají díky skvělým lekcím na letošním letním soustředění.

Odeslat přihlášku na Dancehall Workshop

Lina | Gyals Unity
Lina | Gyals Unity

Dancehall je nejoblíbenější taneční styl mezi dívkami

Je to trochu paradox, ale Dancehall je nejoblíbenější taneční styl mezi dívkami, a to přesto, že se v žádném případě nejedná pouze o dámský taneční styl. Mnoho jeho kroků totiž „vymysleli“ mužští tanečníci.

Dancehall jako hudební a zároveň i taneční styl vznikl v polovině sedmdesátých let dvacátého století na Jamajce z původní reggae hudby, která dostala využíváním tvrdších beatů, elektronických zvuků a rychlejšího rytmu novou podobu. Taneční styl Dancehall je charakteristický svou energičností a smyslností. Rozhodně se jedná o styl velmi atraktivní, který stojí minimálně za vyzkoušení. Více o Dancehallu se dozvíte tady.

Do Olomouce dorazí Lina z Gyals Unity

Lenka Fonioková aka Lina je členkou ostravského uskupení Gyals Unity, které kráse jamajského Dancehallu podlehlo před několika lety. Společně se svými crewmates se snaží zvát lektory a zvednout povědomí o dancehallu na severní Moravě. Zúčastňuje se také workshopů v ČR i zahraničí, a ráda pak své nabyté vědomosti šíří dále. Za největší kouzlo Dancehallu považuje právě toto sdílení, a to nejen informací, ale především taneční energie.

Součáastí workshopu budou dvě 90 minutové lekce zaměřené na Badman Dancehall a Gyal (Ladies) Dancehall. Účast na lekcích není omezena věkem, pohlavím ani tanečními zkušenostmi. Prostě pokud se chcete pobavit, skvěle si zatancovat a něco nového se přiučit, doražte :-)

Lina | Gyals Unity
Termín workshopu 26. listopadu 2017 09:30 – 13:00 hod.
Místo konání workshopu zrcadlový sál Gymnázia Hejčín, Tomkova 45, Olomouc
Harmonogram
  • 09:15 prezence
  • 09:30 – 11:00 lekce I.: Badman Dancehall
  • 11:30 – 13:00 lekce II. Gyal (Ladies) Dancehall
Lektorka
Cena workshopu 350 Kč za 2x 90 min.
Slevy
  • 20% sleva pro účastníky jakýchkoliv tanečních kurzů v 331 Dance Studiu Olomouc
  • 30% sleva pro 2. a každého dalšího člena rodiny (sourozenci, rodič a dítě)
  • slevy nelze kombinovat
Platba Platba probíhá do 7 dnů převodem na účet na základě vystavené zálohové (proforma) faktury. Tu zašleme na kontaktní e-mail uvedený v přihlášce. Stejně tak po úhradě kurzovného zašleme fakturu (daňový doklad).
Přihláška odeslat přihlášku
Lina | Gyals Unity

Tip: Pravidelné lekce Dancehallu v Olomouci

Tanečnímu stylu Dancehall se můžete věnovat i v rámci pravidelných lekcí v 331 Dance Studiu Olomouc:

Související články

Články nenalezeny


Přihláška na Dancehall Workshop

[contact-form-7 id=“3107″ title=“Přihláška – Dancehall Workshop“]
>