O autorovi článku

331 Dance Studio Olomouc

Jsme taneční škola v Olomouci, ale můžete se k nám přidat i v Praze. Tancujeme Street Dance a Contemporary Dance, věnujeme se ale i Fitness Dance. Organizujeme taneční kurzy pro děti i dospělé, taneční workshopy, open classy, soutěže, letní kempy i divadelní představení.

Článek byl aktualizován 19 ledna, 2021 .

PSY a Parris Goebel spolu natočili videoklip s názvem Love. Bude to hit stejně jako Gangnam Style nebo Sorry?

Už dlouho jsme vám nedávali tip na taneční videoklip, tak dnes tu pro vás jeden máme. Ale pojďme si nejdřív ujasnit pojmy.

Kdo je PSY?

PSY, vlastním jménem Park Jae-sang [pak čésang], je jihokorejský rapper. Jeho nejznámější song Gangnam Style pokořil v roce 2012 snad všechny možné rekordy. Videoklip k této písni jako první překonal dvou miliardovou laťku a stal se nejsledovanějším videem na YouTube v historii. Toto prvenství mu vydrželo neuvěřitelných 5 let. Doslova před pár dny jej o něj totiž připravil Wiz Khalifa se svým songem See You Again, který je poctou a zároveň rozloučením s tragicky zesnulým hercem Paulem Walkerem známým hlavně ze série Rychle a zběsile.

Kdo je Parris Goebel?

Parris Goebel je snad nejznámější choreografka na světě. Pochází z Nového Zélandu a má za sebou spolupráci s umělci jako Rihanna, Janet Jackson, Jennifer Lopez, Nicki Minaj, atd. Vy ji ale určitě znáte především díky videoklipu k písni Sorry od Justina Biebera. Jde o momentálně třetí nejsledovanější video na YouTube a zároveň o nejsledovanější taneční video na světě. Vytvořila k němu choreografii, ale ve videoklipu si také zatancovala společně s dívčí taneční skupinou Request Dance Crew.

Mimochodem, Parris se sama dala na dráhu zpěvačky. Psali jsme o tom tady :-)

Co můžeme čekat od spolupráce těchto dvou?

PSY a Parris Goebel dohromady? Tato spolupráce je už snad předem odsouzena k úspěchu. Videoklip, který spolu vytvořili, se jmenuje Love a pravděpodobně se velmi brzy bude také ucházet o příčky v hitparádě nejsledovanějších videí. Vždyť pouhý den po zveřejnění se blíží k hranici miliónu shlédnutí. Videoklip se možná až nápadně podobá vizuálu k písni Sorry od Justina Biebera, režie Parris Goebel je tu prostě znát. A stejně jako ve videu od Justina BIebera uvidíte i tady Parris chvíli tancovat. Tak schválně, jestli ji najdete :-)

Užijte si nové taneční video a nezapomeňte, že „What we need is love“ :-)

Zaujal vás článek? Pošlete ho dál! Budeme rádi :-)

Zařazení článku

Rubrika: 

Tipy na podobné články