Úvod » Reference | Zkušenosti s 331 Dance Studiem Olomouc

Reference | Zkušenosti s 331 Dance Studiem Olomouc

Ahoj, díky za workshop, nemám k němu žádnou výtku. Možná bych zmínila menší prostor, ale to je dá naprosto chápat, bylo nás hodně. Jinak musím vyzdvihnout super přístup a vlastně celkově to bylo super.
Anna
Anna
V kurzu jsem se přiučila několika stylům tance, které mě moc zaujaly. Hlavně jsem se začala aspoň trochu pravidelně hýbat a ještě k tomu mě to moc bavilo. Takže palec nahoru a rozhodně to zkusím znova!! :)
Barbora
Barbora
Zúčastnil jsem se workshopu v 331 Dance Studiu Olomouc, který byl velmi profesionální, každé lekce předcházela krátká rozcvička. Samotné tancování bylo doplněno i o odborné termíny a názvy prvků. Po skončení každé lekce jsme byli vždy rozdělení do několika skupin a každý mohl ukázat druhému, co se naučil, to se mi velmi líbilo. Pořadatelé měli zajištěné i focení, takže z akce byly velmi pěkné fotky. Celý workshop mě velmi zaujal, i přesto, že se běžně věnuji odlišným tanečním stylům. Velmi se těším na další workshop, kterého se budu moci zúčastnit.
David
David
Tak jsem se dneska zúčastnil a můžu říct: bylo to G*E*N*I*Á*L*N*Í :D. Přesně takové, jak jsem doufal. Prosím, vyřiďte lektorce, že jsem si to moc užil. Řekl jsem jí to už sám, ale fakt bych to rád zdůraznil. Bylo to skutečně super. Úplně jiné než sportovní tanec, ale právě proto super.
Jiří
Jiří
Líbil se mi kurz Streetdance Styles, protože se tam střídalo hodně tanečních stylů a pokaždé je učil nějaký jiný tanečník. Takto jsem měla možnost posbírat co nejvíce informací a srovnat je s tím, co už vím, nebo je pro mě nové.
Kamila
Kamila
Mám ráda hip hop a house dance, vždycky se na lekce moc těším. Super bylo vystoupení v Olympii, mám moc ráda tu sestavu, kterou jsme tam tancovali. Jak jsme zkoušeli v šatně na tichou hudbu nebo Barčino rychlý převlíkání – to jsou zážitky :) Je to s váma úžasný a určitě budu chodit dál!
Karolína
Karolína
V průběhu roku jsem vyzkoušela všechny kurzy 331 :) Kurzy Streetdance Styles se mi líbí v tom, že se střídají lektoři, každý nás naučí, jak cítit určitý styl jinak. Kurzy Fun Dance jsou dobré pro tanečníky, kteří se se street dance seznamují. Dobré je, že jedna sestava je rozdělena do dvou týdnů a více na tom zapracujeme. Kurzy Ladies Dance jsou super v tom, že se seznámíme hlavně s tanečnicemi, které toho mají hodně za sebou a ví, o čem mluví … ale to i v ostatních v kurzech :)
Kateřina
Kateřina
Navštěvovala jsem kurz Ladies Dance a líbila se mi obecně jeho rozmanitost. Nejvíce mě bavil nejspíš dancehall a waacking. U samotných lekcí se mi nejvíc líbilo (bohužel už nevím, kdo to vedl), když jsme ke konci tančily jiným směrem než na zrcadla, byla to sranda a rozhodně změna.
Lucie
Lucie
Chtěla bych vám poděkovat za super práci. Denča jako lektorka je skvělá, líbilo se mi hlavně, že nespěchala, a soustředila se i na správnost techniky a průběžné protažení se. Určitě doporučuji zajít se minimálně podívat ;)
Lucie
Lucie
Se svou skupinou M Dance crew Kroměříž jezdím často na workshopy, a to i do 331 Dance Studia v Olomouci. Chci poznat a naučit se co nejvíce tanečních stylů, pracuji také na technice, využívám v tanci střídání energie … a to vše čerpám ze zkušeností lektorů, které si Dejv zve do 331 Dance Studia. Každý workshop je mi přínosem a inspirací i pro mou práci. Díky.
Marek
Marek
Navštěvovala jsem hodiny Streetdance Styles a Ladies Dance a rozhodně jsem byla nadšená! Čas lekcí mi vyhovoval (vzhledem k zaměstnání). To, že každý taneční styl vyučoval lektor, který se mu věnuje, je rozhodně super vymyšlené. Určitě se potkáme v novém školním roce, budu se těšit!
Martina
Martina
Kurz je opravdu skvělý a moc mě baví. Oceňuji přístup lektorů, ale taky celkově výborně zvládnutou organizaci. Nejde jenom o samotné tancování, ale i všechny ty věci okolo. Koho to zajímá, na kurzech se o tancování a jednotlivýc tanečních stylech taky hodně dozví. Opravdu palec nahoru, díky.
Martina
Martina
Najprv chcem podakovat Dejvovi za super prijatie medzi seda a jeho partu. Vzdy sme sa dobre zabavili a nieco nove priucili. Kazda lektorka bola svojska a to bolo super. Doporučujem školenia RnB (Hip Hop Lyrics) a MTV Style, pre mňa boli moc zajímavé. Dúfam, že školenia budu pokračovat, aby sme sa zase stretli a užili si to, co máme radi – tanec.
Mirko
Mirko
331 Dance Studio se rychlostí světla stalo srdcovou záležitostí a nedám něj dopustit. Tak skvělá sebranka by se jen těžko hledala jinde. Bohatý výběr kurzů, výborní lektoři, člověk odtamtud odchází s čistou hlavou a úsměvem. Naplňuje mě to a především baví. Co víc si přát.
Petr
Petr
Moc děkuju za organizaci těchto lekcí. Bylo to moc fajn, jsem ráda, že byla příležitost setkat se s tak kvalitním tanečním lektorem a dát zase tělu po letech co proto :) .
Petra
Petra
Moc se mi líbil Contemporary Workshop! Jsem z něj vážně nadšená a dalo mi to dost nového. Líbil se mi přístup, způsob učení, choreografie i všechny ty věci okolo. Určitě bych byla ráda, kdyby se někdy něco takového zase uskutečnilo. S radostí bych se zúčastnila.
Simona
Simona
Tanec miluji od dětství. Jsem členkou taneční skupiny M Dance Crew z Kroměříže, se kterou s nadšením jezdíme na workshopy po celé republice. Často tančíme v 331 Dance Studiu Olomouc, kde se střídá spousta skvělých lektorů. Mně se třeba velmi líbila Háňa a její dancehall, ten jsem si moc užívala, je to živočišná tanečnice, zábavná lektorka a chrlí z ní energie :) Super baba je i Denča, její podání waackingu bylo úžasné. Musím pochválit i holky ze Vsetína Nikki & Káč, také jsme si je užívali, všichni! Každý taneční styl má své kouzlo, proto můj dík patří všem tanečníkům, lektorům a v neposlední řadě Dejvovi. Vždy má workshopy skvěle naplánované a zorganizované, klobouk dolů. Těšíme se brzy na viděnou a na tančenou :)
Soňa
Soňa
Pravidelně si chodím zatancovat na Workshopy 4 Ladies s Denčou, které mě hodně baví a posouvají v tanci dál a dál. Parkrát jsem se zúčastnila i MTV Style Workshopu, kde se holky víc zaměřují na učení sestav přímo na vybranou písničku. Kurzy, které běží přes rok, jsou super pro ty, co chtějí s pouličním tancem začít a neví kde. Vyhovuje mi, že každou lekci učí jiný lektor. Tak aspoň vidím, jak lze jeden styl učit různými způsoby a zároveň si tvořím svou osobitou taneční cestu.
Veronika
Veronika