Reference

Vložit referenci (zkušenost s 331 Dance Studiem Olomouc)

Jakou máte zkušenost s tanečními kurzy v 331 Dance Studiu Olomouc?

Reference (ohlasy tanečníků a jejich rodičů)

profile-pic
Petra Jarovská tanečnice

Moc děkuju za organizaci tanečních lekcí. Bylo to moc fajn, jsem ráda, že byla příležitost setkat se s tak kvalitním tanečním lektorem a dát zase tělu po letech co proto :) .

profile-pic
Andrea Nováková rodič

Lektorky Deniska i Bára jsou úplně super holky a dávají do každé lekce to nejlepší ze sebe a se srdíčkem na dlani pro ta děvčátka.

profile-pic
Karolína Šárníková tanečnice

Mám ráda Hip Hop a House Dance, vždycky se na lekce moc těším. Super bylo vystoupení v Olympii, mám moc ráda tu sestavu, kterou jsme tam tancovali. Díky tancování mám spoustu zážitků a hezkých vzpomínek. Je to s váma úžasný a určitě budu chodit dál!

profile-pic
Petra Kubíčková tanečnice

Moc se mi líbily lekce Contemporary Dance. Jsem z nich vážně nadšená a dalo mi to dost nového. Líbil se mi přístup, způsob učení, choreografie i všechny ty věci okolo.

profile-pic
Kateřina Hošková tanečnice

V průběhu let jsem vyzkoušela několik tanečních kurzů v 331 Dance Studiu Olomouc. Měla jsem možnost poznat spoustu skvělých lektorů, každý nás naučil, jak cítit určitý taneční styl jinak.

profile-pic
David Coufal tanečník

Zúčastnil jsem se workshopu v 331 Dance Studiu Olomouc, který byl velmi profesionální, každé lekce předcházela krátká rozcvička. Samotné tancování bylo doplněno i o odborné termíny a názvy prvků. Po skončení každé lekce jsme byli vždy rozdělení do několika skupin a každý mohl ukázat druhému, co se naučil, to se mi velmi líbilo. Pořadatelé měli zajištěné i focení, takže z akce byly velmi pěkné fotky. Celý workshop mě velmi zaujal, i přesto, že se běžně věnuji odlišným tanečním stylům. Velmi se těším na další workshop, kterého se budu moci zúčastnit.

profile-pic
Jana Mikotová tanečnice

Líbí se mi přístup lektorů i velká rozmanitost tanečních stylů. O každém z nich se toho navíc dozvíme mnoho zajímavého. Je vidět, že vás to baví, takže držím palce, jen tak dál!

profile-pic
Růžena Dorničáková rodič

V srpnu 2016 jsem zvolila pro svou pravnučku Dance Studio 331 a jsem ráda. Tancování zde ji stále baví, na každou lekci se těší. Nepochybně je to i tím, že lektoři mají krásný přátelský vztah a přístup k dětem, připravují zajímavý program a zábavné choreografie pro každoroční soutěže. Proto mohu toto Studio 331 doporučit všem, kteří mají rádi tanec.

profile-pic
Jana Vůjtová rodič

Skvělý přístup lektorů, skvělá parta, skvělé choreografie. Tady mají tanec hodně rádi.

profile-pic
Paula Ramirez tanečnice

Do 331 Dance Studia Olomouc chodím druhým rokem a rozhodně ničeho nelituju. Nejenže jsou lektoři s vámi trpěliví a vždycky ochotní vám pomoct, ale každý z nich si najde místo i ve vašem srdíčku. No a co víc si přát, než super kolektiv lidí, které baví to stejné, a trenéry, na které se můžete spolehnout. Celá 331 je prostě taková banda přátel, co se vzájemně podporuje, pomáhá si a společně se posouvá výš.

profile-pic
Jirka Šťastný tanečník

Ve srovnání s jinými tanečními skupinami za více let, jsem zjistil, že jste se velmi posunuli dál. Hodně se mi líbí i propracovaný systém online, který se dále dá rozvinout a na něj navazovat. Vytvořili jste dobré základy systému, které jsem vlastně ani ještě u jiných v takovém pojetí neviděl a je to dobře, že se taneční komunita vašeho studia dále rozvíjí.

profile-pic
Markéta Kamarádová tanečnice

Jsem moc spokojená, s každým trenérem a lektorem si tam každej bezva rozumí. Skvělý přístup, dobrý kolektiv, atd. Já osobně moc doporučuji, kdo si vybírá, kam chodit na taneční kroužek.

profile-pic
Petra Lengalová rodič

Chtěla jsem vám napsat, že to, co děláte pro své tanečnice, je super. Klárka tancem žije a je nadšená, že v něm může pokračovat i v téhle divné době. Jsem ráda, že je aktivní, hýbe se a tančí (chudáci sousedi pod námi). Natáčí videa, kouká se na různé taneční styly na YouTube a teď mi nadšeně vykládala o vašem kvízu. Děkuji vám!!! Opravdu moc!

profile-pic
Juraj Kovář tanečník

Perfektní parta lidí, kteří tanec berou především jako zábavu a odreagování. Rychle poznáte, že opravdu rozumí tomu, co dělají. Skvělé i pro úplné začátečníky, klidně i ve vyšším věku.

profile-pic
Barbora Bělovská tanečnice

V tanečním kurzu jsem se přiučila několika stylům tance, které mě moc zaujaly. Hlavně jsem se začala aspoň trochu pravidelně hýbat a ještě k tomu mě to moc bavilo. Takže palec nahoru a rozhodně to zkusím znova!! :)

profile-pic
Petr Bartošík tanečník

331 Dance Studio se rychlostí světla stalo srdcovou záležitostí a nedám na něj dopustit. Tak skvělá sebranka by se jen těžko hledala jinde. Bohatý výběr kurzů, výborní lektoři, člověk odtamtud odchází s čistou hlavou a úsměvem. Naplňuje mě to a především baví. Co víc si přát.

profile-pic
Jiří Petr tanečník

Tak jsem se dneska zúčastnil a můžu říct: bylo to G*E*N*I*Á*L*N*Í :D. Přesně takové, jak jsem doufal. Prosím, vyřiďte lektorce, že jsem si to moc užil. Řekl jsem jí to už sám, ale fakt bych to rád zdůraznil. Bylo to skutečně super. Úplně jiné než sportovní tanec, ale právě proto super.

profile-pic
Marek Meluzín tanečník

Se svou skupinou M Dance crew Kroměříž jezdím často na workshopy, a to i do 331 Dance Studia v Olomouci. Chci poznat a naučit se co nejvíce tanečních stylů, pracuji také na technice, využívám v tanci střídání energie … a to vše čerpám ze zkušeností lektorů, které si Dejv zve do 331 Dance Studia. Každý workshop je mi přínosem a inspirací i pro mou práci. Díky.

profile-pic
Martina Lindrová tanečnice

Taneční kurz je opravdu skvělý a moc mě baví. Oceňuji přístup lektorů, ale taky celkově výborně zvládnutou organizaci. Nejde jenom o samotné tancování, ale i všechny ty věci okolo. Koho to zajímá, na kurzech se o tancování a jednotlivých tanečních stylech taky hodně dozví. Opravdu palec nahoru, díky.

profile-pic
Nikola Rykytová tanečnice

V 331 je fajn, tréninky jsou zábavný, ale přitom se maká. Vždycky mě štve, když jsem nemocná a nemůžu přijít.

profile-pic
Kamila Piterková tanečnice

Během tanečního kurzu se vystřídalo hodně tanečních stylů a pokaždé je učil nějaký jiný tanečník. Takto jsem měla možnost posbírat co nejvíce informací a srovnat je s tím, co už vím, nebo je pro mě nové.

profile-pic
Jana Jarovská tanečnice

Opravdu je vidět, že lektory jejich práce baví. Někdy mám problém se vykopnout z domu a na lekci jít, ale nikdy nelituju. Je to skvělé odreagování po náročném dni, 331 Dance Studio vás doslova nabije energií. Děkuju moc!

profile-pic
Soňa Drábková tanečnice

Tanec miluji od dětství. Jsem členkou taneční skupiny M Dance Crew z Kroměříže, se kterou s nadšením jezdíme na workshopy po celé republice. Často tančíme v 331 Dance Studiu Olomouc, kde se střídá spousta skvělých lektorů. Mně se třeba velmi líbila Háňa a její Dancehall, ten jsem si moc užívala, je to živočišná tanečnice, zábavná lektorka a chrlí z ní energie :) Super baba je i Denča, její podání Waackingu bylo úžasné. Musím pochválit i holky Nikki & Káč, také jsme si je užívali, všichni! Každý taneční styl má své kouzlo, proto můj dík patří všem tanečníkům, lektorům a v neposlední řadě Dejvovi. Vždy má taneční lekce skvěle naplánované a zorganizované, klobouk dolů. Těšíme se brzy na viděnou a na tančenou :)

profile-pic
Martina Kalová rodič

Opravdu máte perfektně zpracované stránky a celý koncept tanečních kurzů včetně komunikace! Sice teď mohou probíhat tréninky pouze online, ale už se těším, až se potkáme přímo na tanečním sále.

profile-pic
Mirko Kaška

Najprv chcem podakovat Dejvovi za super prijatie medzi seba a jeho partu. Hovorim za celu partu co sme chodili ze vzdy sme sa dobre zabavili a nieco nove priucili. Kazda lektorka bola svojska a to bolo super.

profile-pic
Veronika Horáková tanečnice

Pravidelně si chodím zatancovat na víkendové workshopy, které mě hodně baví a posouvají v tanci dál a dál. Taneční kurzy, které běží přes rok, jsou super pro ty, co chtějí s pouličním tancem začít a neví kde. Vyhovuje mi, že každou lekci učí jiný lektor. Tak aspoň vidím, jak lze jeden styl učit různými způsoby a zároveň si tvořím svou osobitou taneční cestu.