Úvod » Taneční kurzy v Olomouci pro děti i dospělé

Taneční kurzy v Olomouci pro děti i dospělé

Taneční kurzy v Olomouci zaměřené na taneční styly Street Dance a Contemporary Dance. Pro děti i dospělé, začátečníky i pokročilé tanečníky. 

Taneční kurzy v Olomouci zaměřené na výuku Street Dance a Contemporary Dance. Pro děti i dospělé, začátečníky i pokročilé tanečníky | 331 Dance Studio Olomouc

Taneční kurzy v 331 Dance Studiu Olomouc

331 Dance Studio Olomouc organizuje již několik let taneční kurzy pro děti i dospělé zaměřené na taneční styly Street Dance (pouliční tanec) a Contemporary Dance (současný tanec). Na našich tanečních lekcích se naučíte, jak tancovat Hip Hop, House Dance, Dancehall, MTV Dance, ale i Modern Dance, Jazz Dance nebo Balet. Kromě toho vyučujeme mnoho dalších tanečních stylů.

Už od roku 2011 v Olomouci organizujeme kurzy tance pro začínající i pokročilé tanečníky, a to ve všech věkových kategoriích. V 331 Dance Studiu Olomouc si zatancují děti už od 3 let, naopak máme několik tanečníků a tanečnic, kteří dokazují, že věk pro tanec rozhodně není překážka a naše taneční lekce navštěvují, i když jim už je přes 50 let. U nás věk opravdu nehraje žádnou roli, radost z tance totiž můžete mít kdykoliv.

Stejně tak si můžete vybrat, jestli budete součástí choreografií, které každoročně připravujeme, a budete s námi jezdit na taneční soutěže a vystoupení. Jen v uplynulém roce zažili naši tanečníci celkem 27x radost z medailového umístění na tanečních soutěžích. Taneční kurzy v 331 Dance Studiu Olomouc ale samozřejmě můžete navštěvovat i v případě, že se tanečních soutěží a vystoupení účastnit nechcete.

Přihláška na taneční kurz

Pokud už víte, který taneční kurz v 331 Dance Studiu Olomouc si vyberete, můžete rovnou přejít k vyplnění přihlášky.

VYPLNIT PŘIHLÁŠKU NA TANEČNÍ KURZ V 331 DANCE STUDIU OLOMOUC

Proč si vybrat tanec v 331 Dance Studiu Olomouc

Zkušenosti

Naše taneční kurzy v Olomouci jsou zúročením více než 20 let tanečních zkušeností. Právě díky nim neustále rosteme a každý rok se zlepšujeme.

Skvělé ohlasy

Od našich tanečníků máme velmi pozitivní ohlasy. Pravidelně nám poskytují zpětnou vazbu i nové nápady, které průběžně zapracováváme.

Zábava

Tanec je pro nás ze všeho nejvíc hlavně zábava a víme, že aby byli naši tanečníci spokojení, musí tancování bavit i je. A právě to je naše priorita.
10 důvodů, proč tancovat v 331 Dance Studiu Olomouc

#1

 MÁME PROPRACOVANÝ SYSTÉM TANEČNÍCH KURZŮ  Pod 331 Dance Studio Olomouc spadá několik tanečních skupin. Každá z nich je zaměřena na určité taneční styly, určitý věk tanečníků i jejich pokročilost. Máte tedy jistotu, že budete v partě tanečníků stejného věku i taneční úrovně.

#2

 TANCEM ŽIJEME  Tanec pro nás není jenom hobby, je to naše životní cesta. Neustále se zajímáme o novinky z tanečního světa, sami se pořád v tanci vzděláváme. Baví nás nejen tancovat, ale o tanci také psát. Náš taneční blog patří k nejobsáhlejším v Česku.

#3

 NEUSTÁLE ROSTEME  Každý den sbíráme zkušenosti a vyvíjíme se. Před 5 lety jsme si nás skoro nikdo nevšiml, dnes máme titul z Mistrovství ČR i několik velmi cenných vítězství na prestižních tanečních soutěžích.

#4

 S NÁMI POROSTETE I VY  U tancování to totiž zdaleka nekončí. Z nejlepších tanečníků se u nás stávají instruktoři a později i lektoři, nabídneme vám ale i spoustu dalších možností seberealizace. Pokud budete chtít, vaše taneční cesta může být velmi zajímavá a bohatá.

#5

 V TANCI JSME ODBORNÍCI  Věnujeme se mu totiž už opravdu dlouho. Naše webové stránky patří k nejcitovanějším ve svém oboru, jsme součástí mnoha bakalářských i magisterských prací (např. na Fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity).

#6

 VAŠE VÝDAJE DRŽÍME PŘI ZEMI  Neustálou snahou našich lektorů je snížit vedlejší výdaje, které s tancováním souvisí (za kostýmy, soutěže, atd.), na minimum. Velké množství času proto věnujeme tomu, abychom pro vás našli tu cenově nejvýhodnější variantu.

#7

 JSME ORIGINÁLNÍ  Nespolupracujeme s externími choreografy, kteří pro mnoho tanečních škol tvoří navzájem velmi podobné choreografie. Již od počátku si vychováváme vlastní lektory a choreografy, abychom si zachovali originalitu a jedinečný přístup.

#8

 MÁME SYSTEMATICKÝ CELOROČNÍ PROGRAM  U tanečních kurzů to teprve začíná. Pro tanečníky v průběhu roku připravujeme množství dalších akcí, od speciálních workshopů přes taneční soutěže a vystoupení až po letní tábory nebo taneční soustředění.

#9

 BUDUJEME DŮVĚRU A PŘÁTELSTVÍ  Tanečníky označujeme za naši druhou rodinu, tzv. #331family. Lektoři s nimi tráví mnoho času, často jim radí a pomáhají i ve věcech, které s tancováním přímo nesouvisí, a občas jim pomáhají řešit i osobní problémy.

#10

 VÁŠ NÁZOR NÁS ZAJÍMÁ  Každoročně se prostřednictvím dotazníků našich tanečníků i jejich rodičů ptáme, co bychom v 331 Dance Studiu Olomouc mohli vylepšit. Na základě jejich podnětů jsme už provedli několik úprav týkajících se chodu studia.

Street Dance vs Contemporary Dance

Tanec je poměrně široký pojem. V 331 Dance Studiu Olomouc se zaměřujeme na taneční směry Street Dance (pouliční tanec) a Contemporary Dance (současný tanec) a každý začínající tanečník si hned na začátku bude muset položit otázku, kterému z nich se chce věnovat a které taneční styly chce tancovat. Může si samozřejmě taneční kurzy nakombinovat tak, aby se věnoval oběma tanečním směrům, o to komplexnější pak tanec v jeho podání bude.

Street Dance

Street Dance (do češtiny překládáno jako „pouliční tanec“) je uměle vytvořený název označující taneční styly, které se vyvinuly mimo taneční studia. Patří sem mezi mladou generací velmi oblíbené styly jako Hip Hop, House Dance, Popping, Locking, Dancehall nebo MTV Dance. Tyto taneční styly jsou v posledních letech nesmírně populární, a to nejen u mladé generace. Mohou za to především taneční filmy a hudební interpreti, kteří pouliční tanec ve svých videoklipech často prezentují.

Contemporary Dance

Contemporary Dance (do češtiny překládáno jako „současný tanec“) je pojem, který se začal používat v 90. letech minulého století. Čerpá prvky z moderního a postmoderního scénického tance, zastřešuje a využívá různé taneční techniky a pohybové styly jako floorwork, improvizaci, kontaktní improvizaci a release techniku. Jsou zde cítit i vlivy klasického tance a jazzu, nedrží se však jejich striktních pravidel. S Contemporary Dance souvisí i další taneční styly jako Modern Dance, Jazz Dance, Lyrical Dance nebo Balet.

Přibližný poměr tanečníků Street Dance vs Contemporary Dance v 331 Dance Studiu Olomouc

Nevíte, který taneční styl začít tancovat? Podívejte se na naše podrobné porovnání Street Dance (pouličního tance) a Contemporary Dance (současného tance).

Přihlášení na taneční kurzy v Olomouci

Přihlášení na taneční kurzy probíhá formou online zápisu. Neprobíhají tedy žádné konkurzy ani nic podobného. Stačí pouze vyplnit online přihlašovací formulář. Přihlásit se mohou úplní začátečníci stejně tak jako pokročilejší tanečníci. Stačí si jen vybrat správný taneční kurz podle tanečního stylu a věku tanečníka. Ve všech věkových kategoriích funguje v 331 Dance Studiu Olomouc několik tanečních skupin, které jsou rozděleny podle tanečních zkušeností. Nemusíte se tedy bát, že by úplný začátečník byl zařazený do skupiny mezi pokročilé tanečníky.

Ve skutečnosti to probíhá tak, že všichni noví tanečníci jsou automaticky zařazeni do taneční skupiny pro začátečníky. Během prvních cca 2-3 tanečních lekcí pak lektoři mohou některým tanečníkům nabídnout přestup do některé z pokročilejších tanečních skupin. Ti tuto nabídku samozřejmě mohou, ale také nemusí přijmout.

Tento postup probíhá každoročně, taneční kurz pro začátečníky je totiž jen začátek. Všichni tanečníci mají neustále šanci se posouvat, dokud neskončí v některé z výběrových tanečních skupin. A ani tam často jejich cesta nekončí …

Přihláška na taneční kurz

Pokud už víte, který taneční kurz v 331 Dance Studiu Olomouc si vyberete, můžete rovnou přejít k vyplnění přihlášky.

VYPLNIT PŘIHLÁŠKU NA TANEČNÍ KURZ V 331 DANCE STUDIU OLOMOUC

Taneční kurzy pro děti v Olomouci

Tancování patří mezi vůbec ty nejlepší volnočasové aktivity pro děti. Je totiž prokázáno, že tanec má poměrně vzácnou kombinaci pozitivních přínosů, fyzických, sociálních a dokonce i ekonomických. Pokud se rozhodnete svou dceru nebo svého syna přihlásit na taneční kurz, vrátí se vám to nejen v podobě šťastného dítě, ale také v podobě dalších benefitů. Tanec je totiž zábava, která zlepšuje fyzickou kondici, zvyšuje imunitu, učí zodpovědnosti, podporuje kolektivní myšlení, ale také třeba zlepšuje náladu (více o benefitech tance jako pohybového kroužku pro děti se dočtete tady). Tak neváhejte a vyberte pro vaše dítě některý taneční kurz 331 Dance Studia Olomouc.

UPOZORNĚNÍ Všechny taneční kurzy mají omezenou kapacitu, která bývá naplněna často ještě před zahájením taneční sezóny. Doporučujeme rezervovat si místo s předstihem.

Streetdance Baby

  • tanečníci ve věku 3 – 4 roky
  • výuka základních tanečních pohybu, vnímání rytmu, atd. formou her a jednoduchých cvičení

Streetdance Mini

Streetdance Kids

Contemporary Kids

Streetdance Juniors

Contemporary Juniors

Taneční kurzy pro dospělé v Olomouci

Mnoho lidí si myslí, že tanec je doménou pouze mladých lidí, resp. dětí. Jenže tak to určitě není. I v dospělém věku přináší tanec velké množství výhod. Třeba i těch, které byste jako děti nedocenili. Je dokázáno, že díky tanci se budete cítit mladší. Taneční kurzy vám pomohou udržovat své tělo v kondici, kromě toho si zvýšíte sebevědomí a navíc alespoň na chvíli utečete od každodenních starostí (ze školy, z práce, atd.). Neláká vás občas tzv. vypnout a hýbat se hýbat v rytmu svých oblíbených písniček? No řekněte sami, nestojí za to vybrat si jeden z tanečních kurzů pro dospělé v Olomouci a přidat se k poměrně početné skupině těch, kteří ví, že na tanec není nikdy pozdě?

UPOZORNĚNÍ Všechny taneční kurzy mají omezenou kapacitu, která bývá naplněna často ještě před zahájením taneční sezóny. Doporučujeme rezervovat si místo s předstihem.

Streetdance Adults

Contemporary Adults

Streetdance Seniors

Streetdance Styles

Potřebujete pomoci s výběrem?

Taneční kurzy v 331 Dance Studiu Olomouc jsou sestaveny tak, aby si z nich vybral opravdu každý. Můžete být úplný začátečník i pokročilý tanečník, můžete se zajímat o taneční styly spadající pod Street Dance nebo Contemporary Dance. Můžete hledat taneční kurz pro své tříleté dítě nebo se můžete sami odreagovat na taneční lekci pro rodiče. Můžete mít zájem o zařazení do soutěžní taneční skupiny nebo se můžete chtít tanci věnovat jen tak pro zábavu. Je to úplně jedno, v Olomouci totiž může tancovat každý. V 331 Dance Studiu Olomouc máme pro každého něco.

Pokud si ale přesto nejste úplně jistí, které taneční kurzy budou pro vás nebo vaše dítě to pravé, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme. Kontakty na nás najdete tady.

Přihláška na taneční kurz

Pokud už víte, který taneční kurz v 331 Dance Studiu Olomouc si vyberete, můžete rovnou přejít k vyplnění přihlášky.

VYPLNIT PŘIHLÁŠKU NA TANEČNÍ KURZ V 331 DANCE STUDIU OLOMOUC