Taneční workshop

Hip Hop & House Dance Workshop v Olomouci

Odstartuj novou taneční sezónu stylově.
Přijď si skvěle zatancovat a naučit se spoustu nového od oblíbených lektorů a úspěšných choreografů.

Šantovka Dance Contest 2023 | Hip Hop & House Dance Workshop

Informace o tanečním workshopu

TERMÍN WORKSHOPU

sobota 9. září 2023
15:00 - 16:30 House Dance Workshop 
16:45 - 18:15 Hip Hop Workshop

MÍSTO KONÁNÍ WORKSHOPU

Tomkova 314/45, 779 00 Olomouc (Mapy.cz)
zrcadlový sál sportovního centra Gymnázia Hejčín
vchod přes parkoviště a kolem venkovního hřiště

MHD:
bus č. 10, 20, 21, 29 (zastávka Gymnázium Hejčín)
bus č. 12, 302, 392 (zastávka Na Trati)
tram. 2, 7 (zastávka Šibeník)

Lektoři

Patrik "Carlos" Kejík

HIP HOP

Carlos aka Smooth C patří mezi nejúspěšnější tanečníky, lektory a choreografy v ČR. Reprezentuje crews BKP, Eyebrow a Spirit Shop, jako lektor a choreograf působí např. v B-Fresh, Team GJ, Street Busters. Zvítězil na SDK 2016, daří se mu i za hranicemi, probojoval se do finále na Juste Debout UK nebo mezi top 8 na CloudCypher v Kanadě.  

Smooth C | Šantovka Dance Contest

Dave "Fuki" Cuong

HOUSE DANCE

Fuki reprezentuje Brownies Company a znát jej můžete např. díky vítězství na loňském Šantovka Dance Contestu. Je úspěšným lektorem a choreografem Infun Crew a Opatow Flavours. Věnuje se více tanečním stylům najednou, jelikož si nedokáže vybrat svůj nejoblíbenější. Jak sám tvrdí, všechny jsou skvělé a krásné se doplňují.

Fuki | Šantovka Dance Contest

Pro koho je taneční workshop vhodný

Účast na tanečním workshopu nijak neomezujeme. Mohou se jej zúčastnit tanečníci jakéhokoliv věku, z jakékoliv taneční skupiny nebo města. Doporučujeme však, aby měl/a každý tanečník / každá tanečnice před návštěvou těchto lekcí alespoň roční zkušenost s daným tanečním stylem, tedy Hip Hopem nebo House Dance. Taneční workshop není vhodný pro absolutní začátečníky. 

Proč se zúčastnit

Taneční workshopy jsou skvělá a jedinečná příležitost, jak se v tanci rychleji zlepšovat. Každý taneční lektor vám totiž může předat své taneční know-how. Čím více lektorů poznáte, tím více zkušeností získáte a postupně tak budete vytvářet svou originální taneční osobnost. Nad rámec pravidelných tréninků se svými lektory si můžete z tanečního workshopu odnést: 

  • nové zkušenosti a novou inspiraci
  • nový pohled na taneční styly, kterým se věnujete
  • nové taneční techniky, koncepty a kroky 

Cena

1x 90 min. workshop

  • 400 Kč 300 Kč
  • nyní sleva 100 Kč

2x 90 min. workshop

  • 800 Kč 450 Kč
  • nyní sleva 350 Kč

Co je to taneční workshop?

Taneční workshop je speciální taneční lekce (nebo více tanečních lekcí), která má za cíl je urychlit a usnadnit tanečníkům jejich progres (taneční růst). 

Taneční workshop probíhá většinou o víkendu a vždy je zaměřený na určité téma (výuka a trénink konkrétního tanečního stylu, techniky nebo dovednosti). 

Na tanečních workshopech vyučují vybraní lektoři z ČR i ze zahraničí, kteří vzhledem ke vzdálenosti od svého domovského působiště nemohou pravidelně učit na tanečních kurzech 331 Dance Studia Olomouc.