Taneční workshop

Contemporary Dance Workshop v Olomouci

Jeden z nejúspěšnějších tanečníků a choreografů Contemporary Dance míří do Olomouce.
Přijď si skvěle zatancovat a naučit se spoustu nového od oblíbeného lektora Nikiho Ivkoviče.

Contemporary Dance Workshop | Nikola Ivkovič | 331 Dance Studio Olomouc

Informace o tanečním workshopu

TERMÍN WORKSHOPU

neděle 10. prosince 2023 
15:00 - 16:30 Contemporary Dance - lekce 1
16:45 - 18:15 Contemporary Dance - lekce 2

MÍSTO KONÁNÍ WORKSHOPU

Tomkova 314/45, 779 00 Olomouc (Mapy.cz)
zrcadlový sál sportovního centra Gymnázia Hejčín
vchod přes parkoviště a kolem venkovního hřiště

MHD:
bus č. 10, 20, 21, 29 (zastávka Gymnázium Hejčín)
bus č. 12, 302, 392 (zastávka Na Trati)
tram. 2, 7 (zastávka Šibeník)

Lektor

Nikola Ivkovič

CONTEMPORARY DANCE

Nikola Ivkovič je profesionální tanečník a choreograf, který se tanci věnuje aktivně od svých 11 let.

Zaměřuje se na Contemporary Dance a streetové taneční styly. Niki působí jako lektor v mnoha prestižních pražských tanečních studiích (např. ViViD Dance Company a Sector), učí též na letních tanečních kempech mimopražských studií. V posledním roce odučil workshopy i v zahraničí (Francie, Itálie).

Má za sebou spoustu komerčních uměleckých činností, např. natáčení reklam pro T-Mobile, Estée Lauder, Google atd. Účinkoval v hollywoodském seriálu Carnival Row, performoval na velkých tanečních eventech a shows, choreografoval pro exkluzivní akci značky Sisley, pro zpěvačku Janu Bastien, atd.

Niki se také účastní velkého množství tanečních akcí, soutěží a battlů v ČR i v zahraničí. Na svých lekcích klade důraz na vědomý kvalitní pohyb, často využívá práci s emocemi a vnitřním prožitkem. Velmi rád posouvá své hranice a snaží se posouvat i hranice svých studentů.

Nikola Ivkovič

Pro koho je taneční workshop vhodný

Účast na tanečním workshopu nijak neomezujeme. Mohou se jej zúčastnit tanečníci jakéhokoliv věku, z jakékoliv taneční skupiny nebo města. Doporučujeme však, aby měl/a každý tanečník / každá tanečnice před návštěvou těchto lekcí alespoň roční zkušenost s daným tanečním stylem, v tomto případě tedy s Contemporary Dance. 

Proč se zúčastnit

Taneční workshopy jsou skvělá a jedinečná příležitost, jak se v tanci rychleji zlepšovat. Každý taneční lektor vám totiž může předat své taneční know-how. Čím více lektorů poznáte, tím více zkušeností získáte a postupně tak budete vytvářet svou originální taneční osobnost. Nad rámec pravidelných tréninků se svými lektory si můžete z tanečního workshopu odnést: 

  • nové zkušenosti a novou inspiraci
  • nový pohled na taneční styly, kterým se věnujete
  • nové taneční techniky, koncepty a kroky 

Cena

2x 90 min. workshop

  • 1000 Kč

Co je to taneční workshop?

Taneční workshop je speciální taneční lekce (nebo více tanečních lekcí), která má za cíl je urychlit a usnadnit tanečníkům jejich progres (taneční růst). 

Taneční workshop probíhá většinou o víkendu a vždy je zaměřený na určité téma (výuka a trénink konkrétního tanečního stylu, techniky nebo dovednosti). 

Na tanečních workshopech vyučují vybraní lektoři z ČR i ze zahraničí, kteří vzhledem ke vzdálenosti od svého domovského působiště nemohou pravidelně učit na tanečních kurzech 331 Dance Studia Olomouc.